О внесении изменений в решение городского маслихата от 24 декабря 2009 года N 28/261-4с "О бюджете города Шымкент на 2010-2012 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 23 декабря 2010 года N 43/378-4с. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 29 декабря 2010 года N 14-1-127. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 4 апреля 2011 года N 1-85
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 04.04.2011 N 1-85.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/350-IV «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2009 года № 23/248-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2041 городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 24 декабря 2009 года № 28/261-4с «О бюджете города Шымкент на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-103, опубликовано 8 января 2010 года в газете «Панорама Шымкента» № 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «35 144 195» заменить цифрами «35 126 195»;
цифры «15 442 769» заменить цифрами «15 424 769»;
в подпункте 2):
цифры «41 288 905» заменить цифрами «41 270 905»;
в пункте 6:

"2010-2012 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы N 28/261-4с шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 43/378-4с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 желтоқсанда N 14-1-127 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2011 жылғы 4 сәуірдегі N 1-85 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2011.04.04 N 1-85 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/350-IV "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 23/248-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2041 тіркелген шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШЕМІЗ:
1. "2010-2012 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 28/261-4с (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14-1-103 тіркелген, 2010 жылдың 8 қаңтарында «Шымкент келбеті» № 1 газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
«35 144 195» деген сандар «35 126 195» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«41 288 905» деген сандар «41 270 905» деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармақта:

в абзаце двадцать первом цифры «54 605» заменить цифрами «36 605»;
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии городского маслихата   Г.Ганиев
Секретарь городского маслихата             Ж.Махашов
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 23 декабря 2010 года № 43/378-4c
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 24 декабря 2009 года № 28/261-4с
Бюджет города Шымкент на 2010 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3
І. ДОХОДЫ

жиырма бірінші абзацтағы «54 605» деген сандар «36 605» деген сандармен ауыстырылсын»;
аталған шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Ғ.Ғаниев
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ж.Махашов
Шымкент қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 43/378-4с шешіміне 1 қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының
2009 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 28/261-4с шешіміне 1 қосымша
2010 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3
І. КІРІСТЕР