О наименовании улиц города Шымкента
Совместное решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 23 декабря 2010 года N 43/373-4с и постановление Шымкентского городского акимата Южно-Казахстанской области от 23 декабря 2010 года N 1988. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 20 января 2011 года N 14-1-130
В соответствии с пунктом 4 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» и с учетом мнения населения соответствующей территории, акимат города Шымкента ПОСТАНОВИЛ и Шымкентский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить имена:
Ер Едиге безымянной улице микрорайона Катынкопр Абайского района;
Болсынай Даулбаевой безымянной улице микрорайона Самал-3 Абайского района;
Естемес би безымянной улице микрорайона Самал–3 Абайского района;
Ер Жанибека безымянной улице микрорайона Кайтпас-1 Аль-Фарабийского района;
Садыка Исмайлова безымянной улице микрорайона Наурыз Аль-Фарабийского района;
Фаруха Шаназарова безымянной улице микрорайона Мирас Енбекшинского района.
2. Наименовать:
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района – «Акдария»;
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района – «Жеруйык»;
безымянную улицу микрорайона Самал-1 Абайского района – «Айнабулак»;
безымянную улицу микрорайона Самал-3 Абайского района – «Отырар»;
безымянную улицу микрорайона Самал-3 Абайского района – «Манас»;
безымянную улицу микрорайона Самал-3 Абайского района – «Актасты»;
безымянную улицу микрорайона Самал-3 Абайского района – «Диханкол»;
безымянную улицу Абайского района – «Аламан»;
безымянную улицу Абайского района – «Келес»;
безымянную улицу Абайского района – «Талас»;
безымянную улицу Абайского района – «Ушкиян»;
безымянную улицу Абайского района – «Орис»;
безымянную улицу Абайского района – «Баршын»;
безымянную улицу Абайского района – «Алтындала»;
безымянную улицу микрорайона Мирас Енбекшинского района – «Аксай»;
безымянную улицу микрорайона Мирас Енбекшинского района – «Аккум;
безымянную улицу микрорайона Мирас Енбекшинского района – «Алтын адам»;
безымянную улицу микрорайона Мирас Енбекшинского района – «Сак ели»;
безымянную улицу микрорайона Мирас Енбекшинского района – «Гун ели»;
безымянную улицу микрорайона Мирас Енбекшинского района – «Кеме калган»;
безымянную улицу микрорайона Улагат Енбекшинского района – «Алаш»;
безымянную улицу микрорайона Нуртас Енбекшинского района – «Аксауыт».
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Шымкента                       А.Жетписбаев
Председатель сессии городского маслихата   Г.Ганиев
Секретарь городского маслихата             Ж.Махашов

Шымкент қаласының көшелеріне атау беру туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 43/373-4с шешімі және Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 1988 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 20 қаңтарда N 14-1-130 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 13-бабы 4-тармағына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шымкент қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай ауданындағы Қатынкөпір шағынауданының атауы жоқ көшесіне Ер Едігенің;
Абай ауданындағы Самал-3 шағынауданының атауы жоқ көшесіне Болсынай Даулбаеваның;
Абай ауданындағы Самал-3 шағынауданының атауы жоқ көшесіне Естемес бидің;
Әл-Фараби ауданындағы Қайтпас-1 шағынауданының атауы жоқ көшесіне Ер Жәнібектің;
Әл-Фараби ауданындағы Наурыз шағынауданының атауы жоқ көшесіне Садық Исмайловтың;
Еңбекші ауданындағы Мирас шағынауданының атауы жоқ көшесіне Фарух Шаназаровтың есімдері берілсін.
2. Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданының атауы жоқ көшесі Ақдария;
Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданының атауы жоқ көшесі Жерұйық;
Абай ауданындағы Самал-1 шағынауданының атауы жоқ көшесі Айнабұлақ;
Абай ауданындағы Самал-3 шағынауданының атауы жоқ көшесі Отырар;
Абай ауданындағы Самал-3 шағынауданының атауы жоқ көшесі Манас;
Абай ауданындағы Самал-3 шағынауданының атауы жоқ көшесі Ақтасты;
Абай ауданындағы Самал-3 шағынауданының атауы жоқ көшесі Диханкөл;
Абай ауданындағы атауы жоқ көшесі Аламан;
Абай ауданындағы атауы жоқ көшесі Келес;
Абай ауданындағы атауы жоқ көшесі Талас;
Абай ауданындағы атауы жоқ көшесі Үшқиян;
Абай ауданындағы атауы жоқ көшесі Өріс;
Абай ауданындағы атауы жоқ көшесі Баршын;
Абай ауданындағы атауы жоқ көшесі Алтындала;
Еңбекші ауданындағы Мирас шағынауданының атауы жоқ көшесі Ақсай;
Еңбекші ауданындағы Мирас шағынауданының атауы жоқ көшесі Аққұм;
Еңбекші ауданындағы Мирас шағынауданының атауы жоқ көшесі Алтын адам;
Еңбекші ауданындағы Мирас шағынауданының атауы жоқ көшесі Сақ елі;
Еңбекші ауданындағы Мирас шағынауданының атауы жоқ көшесі Ғұн елі;
Еңбекші ауданындағы Мирас шағынауданының атауы жоқ көшесі Кеме қалған;
Еңбекші ауданындағы Ұлағат шағынауданының атауы жоқ көшесі Алаш;
Еңбекші ауданындағы Нұртас шағынауданының атауы жоқ көшесі Ақсауыт деп аталсын.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Ғ.Ғаниев
Шымкент қаласының әкімі                    А.Жетпісбаев
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ж.Махашов