О внесении изменений в решение от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 03 сентября 2010 года N 23/291-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 08 сентября 2010 года за N 2535. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо аппарата Восточно-Казахстанского маслихата от 29 декабря 2010 года № 743/01-06
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо аппарата Восточно-Казахстанского маслихата от 29.12.2010 № 743/01-06.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2010 года № 827 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2010-2012 годы», Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2521, опубликовано в газете «Дидар» от 7 января 2010 года № 3-4, от 12 января 2010 года № 5-6, «Рудный Алтай» от 6 января 2010 года № 1-2) следующие изменения:
в приложении 1:
в функциональной группе 5 «Здравоохранение»:
в функциональной подгруппе 3 «Специализированная медицинская помощь»:
по администратору 253 «Управление здравоохранения области»:
в программе 019 «Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами» в графе 6 цифры «141272,0» заменить цифрами «132276,1»;
в программе 027 «Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения  иммунопрофилактики населения» в графе 6 цифры «699656,0» заменить цифрами «709429,4»;
в программе 036 «Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда» в графе 6 цифры «71050,0» заменить цифрами «70272,5»
в приложении 25:
в строке «Всего»:
в графе 5 цифры «133873» заменить цифрами «133623»;
в графе 7 цифры «227167» заменить цифрами «227417»;
в строке, порядковый номер 9:

"2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/222-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 03 қыркүйектегі N 23/291-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 08 қыркүйекте N 2535 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - ШҚО мәслихаты аппаратының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы N 743/01-06 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - ШҚО мәслихаты аппаратының 2010.12.29 N 743/01-06 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 тамыздағы № 827 қаулысына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/222-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2521, «Дидар» газетінің 2010 жылғы 7 қаңтардағы № 3-4, 2010 жылғы 12 қаңтардағы № 5-6, «Рудный Алтай» газетінің 2010 жылғы 6 қаңтардағы № 1-2 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 қосымшада:
«Денсаулық сақтау» 5 функционалдық тобында:
«Мамандандырылған медициналық көмек» 3 кіші функциясында:
253 «Облыстың денсаулық сақтау басқармасы» әкімшісі бойынша:
019 «Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету» бағдарламасында 6 бағандағы «141272,0» сандары «132276,1» сандарымен ауыстырылсын;
027 «Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу» бағдарламасында 6 бағандағы «699656,0» сандары «709429,4» сандарымен ауыстырылсын;
036 «Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету» бағдарламасында 6 бағандағы «71050,0» сандары «70272,5» сандарымен ауыстырылсын;
25 қосымшада:
«Барлығы» жолында:
5 бағандағы «133873» сандары «133623» сандарымен ауыстырылсын;
7 бағандағы «227167» сандары «227417» сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 9 жолда:

в графе 5 цифры «9313» заменить цифрами «9063»;
в графе 7 цифры «29015» заменить цифрами «29265».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                   М. Ибраимов
Секретарь
Восточно-Казахстанского
областного маслихата                  В. Ахаев

5 бағандағы «9313» сандары «9063» сандарымен ауыстырылсын;
7 бағандағы «29015» сандары «29265» сандарымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                           М. Ибраимов
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы                      В. Ахаев