О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года N 25/307-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 декабря 2010 года за N 2539. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо аппарата Восточно-Казахстанского маслихата от 29 декабря 2010 года № 743/01-06
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо аппарата Восточно-Казахстанского маслихата от 29.12.2010 № 743/01-06.
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, постановлениями Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2010 года № 1134 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162» и от 29 ноября 2010 года № 1274 «О корректировке показателей республиканского бюджета на 2010 год», Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2521, опубликовано в газете «Дидар» от 7 января 2010 года № 3-4, от 12 января 2010 года № 5-6, «Рудный Алтай» от 6 января 2010 года № 1-2) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «125515596,7» заменить цифрами «123614685,7»;
цифры «16242789,0» заменить цифрами «16173410,1»;
цифры «107965953,7» заменить цифрами «106134421,6»;
в подпункте 2) цифры «126492861,7» заменить цифрами «124601950,7»;
в подпункте 4):
цифры «32000» заменить цифрами «22000»;
цифры «32000» заменить цифрами «22000»;
2) дополнить пунктом 5-2 следующего содержания:
«5-2. Предусмотреть в областном бюджете возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных в 2009 году, разрешенных использованию (доиспользованию) в текущем финансовом году, а также возврат сумм целевых трансфертов, использованных не по целевому назначению согласно акту органа государственного финансового контроля согласно приложению 31.»;
3) в пункте 6-1:

"2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/222-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы N 25/307-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 13 желтоқсанда N 2539 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - ШҚО мәслихаты аппаратының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы N 743/01-06 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - ШҚО мәслихаты аппаратының 2010.12.29 N 743/01-06 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 108-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» 2010 жылғы 29 қазандағы № 1134 және «2010 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы» 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1274 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулыларына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/222-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2521, «Дидар» газетінің 2010 жылғы 7 қаңтардағы № 3-4, 2010 жылғы 12 қаңтардағы № 5-6, «Рудный Алтай» газетінің 2010 жылғы 6 қаңтардағы № 1-2 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
«125515596,7» сандары «123614685,7» сандарымен ауыстырылсын;
«16242789,0» сандары «16173410,1» сандарымен ауыстырылсын;
«107965953,7» сандары «106134421,6» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «126492861,7» сандары «124601950,7» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«32000» сандары «22000» сандарымен ауыстырылсын;
«32000» сандары «22000» сандарымен ауыстырылсын;
2) мынадай мазмұндағы 5-2 тармақпен толықтырылсын:
«5-2. 31 қосымшаға сәйкес облыстық бюджетте 2009 жылы бөлінген, ағымдағы қаржы жылында пайдалануға (толық пайдалануға) рұқсат етілген, нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын қайтару, сондай-ақ мемлекеттік қаржылық бақылау органының актісіне сәйкес нысаналы трансферттердің нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған сомаларын қайтару көзделсін.»;
3) 6-1 тармақта:

в абзаце тринадцатом цифры «564868» заменить цифрами «564170»;
в абзаце двадцать четвертом цифры «2603504» заменить цифрами «1996841»;
дополнить абзацами сорок вторым, сорок третьим следующего содержания:
«1342 тысяч тенге – на содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции, документирование оралманов;
297 тысяч тенге – на содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов.»;
4) в пункте 6-2:
в абзаце пятом цифры «5464020» заменить цифрами «4117860»;
в абзаце восьмом цифры «1273830» заменить цифрами «1282461»;
5) в пункте 6-7:
в абзаце седьмом цифры «564868» заменить цифрами «564170»;
6) в пункте 6-8:
в абзаце втором цифры «1273830» заменить цифрами «1282461»;
7) в приложении 14:
в строке «Всего»:
в графе 3 цифры «564868» заменить цифрами «564170»;
в графе 4 цифры «558718» заменить цифрами «558020»;
в строке, порядковый номер 13:
в графе 3 цифры «83028» заменить цифрами «82930»;
в графе 4 цифры «82328» заменить цифрами «82230»;
в строке, порядковый номер 16:
в графе 3 цифры «198874» заменить цифрами «198274»;
в графе 4 цифры «195540» заменить цифрами «194940»;
8) в приложении 19:
в строке «Всего»:
в графе 3 цифры «1273830» заменить цифрами «1282461»;
в строке, порядковый номер 4:
в графе 3 цифры «109210» заменить цифрами «130710»;
в строке «Реконструкция системы водоснабжения села Малонарымка»:
в графе 3 цифры «50000» заменить цифрами «71500»;
в строке, порядковый номер 5:
в графе 3 цифры «144535» заменить цифрами «137164»;
в строке «Реконструкция водопроводных сетей и водопроводных сооружений села Куйган»:
в графе 3 цифры «144535» заменить цифрами «137164»;
в строке, порядковый номер 6:
в графе 3 цифры «115522» заменить цифрами «110024»;
в строке «Реконструкция системы водоснабжения села Таврическое»:
в графе 3 цифры «115522» заменить цифрами «110024»;
9) приложения 1, 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
10) дополнить приложением 31 согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                      Г. КЛИМОВ
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата                     В. АХАЕВ
Приложение 1 к решению
Восточно-Казахстанского областного маслихата
от 10 декабря 2010 года № 25/307-IV
Приложение 1 к решению
Восточно-Казахстанского областного маслихата
от 21 декабря 2009 года № 17/222 - IV
Областной бюджет на 2010 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов

он үшінші абзацтағы «564868» сандары «564170» сандарымен ауыстырылсын;
жиырма төртінші абзацтағы «2603504» сандары «1996841» сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы қырық екінші, қырық үшінші абзацтармен толықтырылсын:
«1342 мың теңге – көші-қон полициясының қосымша штат санын ұстауға, материалдық-техникалық жарақтандыруға, оралмандарға құжат беруге;
297 мың теңге – Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу және кіріктіру орталығын ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға.»;
4) 6-2 тармақта:
бесінші абзацтағы «5464020» сандары «4117860» сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы «1273830» сандары «1282461» сандарымен ауыстырылсын;
5) 6-7 тармақта:
жетінші абзацтағы «564868» сандары «564170» сандарымен ауыстырылсын;
6) 6-8 тармақта:
екінші абзацтағы «1273830» сандары «1282461» сандарымен ауыстырылсын;
7) 14 қосымшада:
«Барлығы» жолында:
3 бағандағы «564868» сандары «564170» сандарымен ауыстырылсын;
4 бағандағы «558718» сандары «558020» сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 13 жолда:
3 бағандағы «83028» сандары «82930» сандарымен ауыстырылсын;
4 бағандағы «82328» сандары «82230» сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 16 жолда:
3 бағандағы «198874» сандары «198274» сандарымен ауыстырылсын;
4 бағандағы «195540» сандары «194940» сандарымен ауыстырылсын;
8) 19 қосымшада:
«Барлығы» жолында:
3 бағандағы «1273830» сандары «1282461» сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 4 жолда:
3 бағандағы «109210» сандары «130710» сандарымен ауыстырылсын;
«Малонарымка ауылын сумен қамтамасыз ету жүйесін қайта құру» жолында:
3 бағандағы «50000» сандары «71500» сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5 жолда:
3 бағандағы «144535» сандары «137164» сандарымен ауыстырылсын;
«Құйған селосындағы су құбыры имараттарын және су құбыры желілерін қайта жаңарту» жолында:
3 бағандағы «144535» сандары «137164» сандарымен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6 жолда:
3 бағандағы «115522» сандары «110024» сандарымен ауыстырылсын;
«Таврия селосындағы сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту» жолында:
3 бағандағы «115522» сандары «110024» сандарымен ауыстырылсын;
9) аталған шешімнің 1, 17 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда жазылсын;
10) осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес 31 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                         Г. Климов
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы                    В. Ахаев
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2010 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 25/307-IV шешіміне 1 қосымша
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2009 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 17/222-IV шешіміне 1 қосымша
2010 жылға арналған облыстық бюджет
Санат
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Кірістер атауы

029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
6150,0
2
256
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
558020,0
035
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
117302,0
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
105815,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1388145,4
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1388145,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
60978,3
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
111645,1
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
1215,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
124317,0
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях

029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 150,0
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 ж.ж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
558 020,0
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге атаулы әлеуметтік мемлекеттік көмек көрсетуді төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
117 302,0
036
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге табысы 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
105 815,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 388 145,4
256
Облыстың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
1 388 145,4
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 978,3
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
111 645,1
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 215,0
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
124 317,0
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

567,5
271
Управление строительства области
1238245,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
47662,5
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
327,4
050
Мероприятия по восстановлению объектов социальной сферы и жилья граждан пострадавших в результате чрезвычайных ситуаций
464180,7
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
87307,0
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
60539,6
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно- территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
578228,3
272
Управление архитектуры и градостроительства области
27113,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
26263,5
005
Материально-техническое оснащение государственных органов
850,0
12
Транспорт и коммуникации
6413621,7
1
Автомобильный транспорт
2247192,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2247192,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2247192,0
4
Воздушный транспорт
120961,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
120961,0
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
120961,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
4045468,7
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4045468,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
33429,7
002
Развитие транспортной инфраструктуры
1692716,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
208322,0
012
Материально-техническое оснащение государственных органов
663,3
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

567,5
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 238 245,5
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 662,5
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
327,4
050
Төтенше жағдайлар нәтижесінде зардап шеккен әлеуметтік сала объектілерін және азаматтардың тұрғын үйлерін қалпына келтіру жөніндегі іс-шаралар
464 180,7
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
87 307,0
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған іс-шаралар жүргізу
60539,6
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына арналған іс-шаралар жүргізу
578 228,3
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
27 113,5
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 263,5
005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
850,0
12
Көлiк және коммуникация
6 413 621,7
1
Автомобиль көлігі
2 247 192,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 247 192,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 247 192,0
4
Әуе көлігі
120 961,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
120 961,0
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуе тасымалдарды субсидиялау
120 961,0
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
4 045 468,7
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 045 468,7
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 429,7
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 692 716,0
005
Әлеуметтік маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
208 322,0
012
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
663,3
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау

2 216,2
1
Тарбагатайский район
1 085,2
в том числе:
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
1 085,2
2
Уланский район
1 131,0
в том числе:
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки
1 131,0

2 216,2
1
Тарбағатай ауданы
1 085,2
соның ішінде:
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 085,2
2
Ұлан ауданы
1 131,0
соның ішінде:
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру аясында білім беру нысандарын күрделі, ағымдағы жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 131,0