О внесении изменений и дополнения в решение от 30 декабря 2009 года № 20/2 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2010-2012 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 мая 2010 года N 24/2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорск Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 01 июня 2010 года за N 5-1-147. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 06 января 2011 года № 03-09/2
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 06.01.2011 № 03-09/2.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 мая 2010 года № 21/269-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2531), Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата
«О бюджете города Усть-Каменогорска на 2010-2012 годы» от 30 декабря 2009 года № 20/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-127, опубликовано 21 и 23 января 2010 года в газете «Дидар», 22 и 25 января 2010 года в газете «Рудный Алтай») следующие изменения и дополнение:
в приложении 1 к указанному решению в части «II. ЗАТРАТЫ»:
в функциональной группе 12:
в строке «Транспорт и коммуникации» цифры «1 396 485,1» заменить цифрами «1 378 903,1»;
в строке «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)» цифры «1 396 485,1» заменить цифрами «1 378 903,1»;
в строке «Обеспечение функционирования автомобильных дорог» цифры «765 685,1» заменить цифрами «748 103,1»;
в функциональной группе 15:
в строке «Трансферты» цифры «159 505,4» заменить цифрами «177 087,4»;
в строке «Отдел финансов района (города областного значения)» цифры «159 505,4» заменить цифрами «177 087,4»;
дополнить строку «024 «Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий» 17 582».

"2010-2012 жылдарға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 20/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қалалық мәслихатының 2010 жылғы 27 мамырдағы N 24/2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық әділет басқармасында 2010 жылғы 01 маусымда № 5-1-147 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2011 жылғы 06 қаңтардағы № 03-09/2 хаты
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2011.01.06 № 03-09/2 хаты.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2010 - 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/222-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2010 жылғы 17 мамырдағы № 21/269-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2531 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы» 2009 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 20/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде 5-1-127 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 21 және 23 қаңтардағы «Дидар» газетінде, 2010 жылғы 22 және 25 қаңтардағы «Рудный Алтай» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімге 1 қосымшадағы «ІІ. ШЫҒЫНДАР» бөлігінде:
12 функционалдық топта:
«Көлік және коммуникация» жолындағы «1 396 485,1» деген сандар «1 378 903,1» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» жолындағы «1 396 485,1» деген сандар «1 378 903,1» деген сандармен ауыстырылсын;
«Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету» жолындағы «765 685,1» деген сандар «748 103,1» деген сандармен ауыстырылсын:
15 функционалдық топта:
«Трансферттер» жолындағы «159 505,4» деген сандар «177 087,4» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі» жолындағы «159 505,4» деген сандар «177 087,4» деген сандармен ауыстырылсын;
«024 «Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» 17 582» деген жолмен толықтырылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                      С. Сайлаубаев
Секретарь городского маслихата           В. Головатюк

2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                     С. Сайлаубаев
Қалалық мәслихаттың хатшысы         В. Головатюк