О внесении изменений в решение от 30 декабря 2009 года № 20/2 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2010-2012 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 декабря 2010 года N 28/2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорск Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 20 декабря 2010 года за N 5-1-152. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 06 января 2011 года № 03-09/2
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 06.01.2011 № 03-09/2.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан»», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 25/307-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2539 от 13 декабря 2010 года), Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата
«О бюджете города Усть-Каменогорска на 2010-2012 годы» от 30 декабря 2009 года № 20/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-127, опубликовано 21 и 23 января 2010 года в газете «Дидар», 22 и 25 января 2010 года в газете «Рудный Алтай») следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «17 084 852,7» заменить цифрами «17 084 252,7»;
цифры «8 746 852,7» заменить цифрами «8 746 252,7»;
в подпункте 2) цифры «19 534 450,4» заменить цифрами «19 533 850,4»;
2) в приложении 1:
в разделе «I. ДОХОДЫ»:
в строке «I. ДОХОДЫ» цифры «17 084 852,7» заменить цифрами «17 084 252,7»;
в строке «Поступления трансфертов» цифры «8 746 852,7» заменить цифрами «8 746 252,7»;
в строке «Трансферты из вышестоящих органов государственного управления» цифры «8 746 852,7» заменить цифрами «8 746 252,7»;
в строке «Трансферты из областного бюджета» цифры «8 746 852,7» заменить цифрами «8 746 252,7»;
в разделе «II. ЗАТРАТЫ»:
в строке «II. ЗАТРАТЫ» цифры «19 534 450,4» заменить цифрами «19 533 850,4»;
в функциональной группе 06:
в строке «Социальная помощь и социальное обеспечение» цифры «962 356,7» заменить цифрами «961 756,7»;
в строке «Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)» цифры «954 116,7» заменить цифрами «953 516,7»;
в строке «Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 г.г.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне» цифры «195 540» заменить цифрами «194 940»;
в функциональной группе 07:
в строке «Жилищно-коммунальное хозяйство» цифры «9 957 554,4» заменить цифрами «9 954 772,8»;
в строке «Отдел строительства района (города областного значения)» цифры «5 833 520,9» заменить цифрами «5 830 739,3»;
в строке «Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры» цифры «2 410 008,1» заменить цифрами «2 407 226,5»;
в функциональной группе 15:
в строке «Трансферты» цифры «177 087,4» заменить цифрами «179 869»;
в строке «Отдел финансов района (города областного значения)» цифры «177 087,4» заменить цифрами «179 869»;
в строке «Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов» цифры «4 579,4» заменить цифрами «7 361».

"2010-2012 жылдарға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 20/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2010 жылғы 14 желтоқсандағы N 28/2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық әділет басқармасында 2010 жылғы 20 желтоқсанда № 5-1-152 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2011 жылғы 06 қаңтардағы № 03-09/2 хаты
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2011.01.06 № 03-09/2 хаты.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/222-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 25/307-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 13 желтоқсандағы 2539 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы» 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 20/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-1-127 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 21 және 23 қаңтардағы «Дидар» газетінде, 2010 жылғы 22 және 25 қаңтардағы «Рудный Алтай» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармағының:
1) тармақшасында:
«17084852,7» деген сандар «17084252,7» деген сандармен ауыстырылсын;
«8746852,7» деген сандар «8746252,7» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында «19534450,4» деген сандар «19533850,4» деген сандармен ауыстырылсын;
2) 1 қосымшада:
«І. КІРІСТЕР» бөлімінде:
«І. КІРІСТЕР» жолындағы «17084852,7» деген сандар «17084252,7» деген сандармен ауыстырылсын;
«Трансферттерден түсетін түсімдер» жолындағы «8746852,7» деген сандар «8746252,7» деген сандармен ауыстырылсын;
«Мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер» жолындағы «8746852,7» деген сандар «8746252,7» деген сандармен ауыстырылсын;
«Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер» жолындағы «8746852,7» деген сандар «8746252,7» деген сандармен ауыстырылсын;
«ІІ. ШЫҒЫНДАР» бөлімінде:
«ІІ. ШЫҒЫНДАР» жолындағы «19534450,4» деген сандар «19533850,4» деген сандармен ауыстырылсын;
06 функционалдық тобында:
«Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру» жолындағы «962356,7» деген сандар «961756,7» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» жолындағы «954116,7» деген сандар «953516,7» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 ж.ж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу» жолындағы «195540» деген сандар «194940» деген сандармен ауыстырылсын;
07 функционалдық тобында:
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» жолындағы «9957554,4» деген сандар «9954772,8» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі» жолындағы «5933520,9» деген сандар «5830739,3» деген сандармен ауыстырылсын;
«Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу» жолындағы «2410008,1» деген сандар «2407226,5» деген сандармен ауыстырылсын;
15 функционалдық топта:
«Трансферттер» жолындағы «177087,4» деген сандар «179869» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі» жолындағы «177087,4» деген сандар «179869» деген сандармен ауыстырылсын;
«Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару» жолындағы «4579,4» деген сандар «7361» деген сандармен ауыстырылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии –
секретарь городского маслихата             В. Головатюк

2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы –
қалалық мәслихаттың хатшысы             В. Головатюк