Об организации и финансировании оплачиваемых общественных работ в 2011 году
Постановление акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2010 года N 554. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 24 января 2011 года за N 5-3-99. Утратило силу постановлением акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 6 января 2012 года N 924
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 06.01.2012 N 924.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», согласно подпункту 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статье 2 Закона Республики Казахстан от 18 декабря 1992 года № 1787-ХІІ «О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне», постановлению Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях расширения системы государственных гарантий и поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат города Курчатова ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень предприятий, организаций и учреждений, представляющих рабочие места для организации общественных работ в 2011 году, виды, объемы, конкретные условия, источники финансирования и размеры оплаты труда общественных работ (приложение 1).
2. Установить целевые группы (приложение 2).
3. Рекомендовать руководителям организаций и предприятий города, согласно действующему законодательству Республики Казахстан, предоставлять отдельным категориям работников (инвалидамженщинам имеющих несовершеннолетних детей; многодетным матерям) возможность работать неполный день (неделю) с оплатой пропорционально отработанному времени, а также применять гибкие формы организации рабочего времени.

2011 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2010 жылғы 27 желтоқсандағы N 554 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 қаңтарда N 5-3-99 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2012 жылғы 6 қаңтардағы N 924 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2012.01.06 N 924 қаулысымен.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 20–бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31–бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, «Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынын зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы» Қақастан Республикасының 1992 жылғы 18 желтоқсандағы № 1787-ХІІ Заңының 2-бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, жұмысқа орналасуда қиындықтар көретін халықтың түрлі топтарына мемлекеттік кепілдіктер көрсету және қолдау көрсету жүйесін кеңейту мақсатында Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшін жұмыс органдардың беруші ұйымдар, кәсіпорындар, мекемелер тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, нақты жағдайлары, қаржыландыру көздері және ақы төлеу мөлшері бекітілсін (1-қосымша).
2. Нысаналы топтар белгіленсін (2-қосымша).
3. Қаланың кәсіпорындары мен ұйымдарының басшыларына Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамаларына сәйкес жұмысшылардың жеке санаттарына (мүгедектерге, кәмелетке толмаған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға) еңбек еткен уақытына тепе-тең төлеммен жарты күн (апта) жұмыс істеу мүмкіндігін беру, сондай-ақ жұмыс уақытын ұйымдастырудың ыңғайлы нысаналарын қолдану ұсынылсын.

4. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ города Курчатова» обеспечить проведение оплачиваемых общественных работ на предприятиях, организациях и учреждениях города, направлять на оплачиваемые общественные работы граждан, зарегистрированных в городском отделе занятости и социальных программ в качестве безработных.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Курчатова Старенкову Е. В.

4. «Курчатов қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі қаланың кәсіпорындарында, ұйымдарында және мекемелерінде ақылы қоғамдық жұмыстарды жүргізуді қамтамасыз етсін, ақылы қоғамдық жұмыстарға қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінде жұмыссыздар есебінде тіркелген азаматтарды жолдасын.
5. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Курчатов қаласының әкімінің орынбасары Е. В. Старенковаға жүктелсін.

6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Курчатова                                А. ГЕНРИХ
Приложение 1
к постановлению
акимата города Курчатова
от 27 декабря 2010 года
№ 554
Перечень предприятий, организаций и учреждений, представляющих рабочие места для организации общественных работ в 2011 году, виды, объемы, конкретные условия, источники финансирования и размеры оплаты труда общественных работ

6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қаласының әкімі                             А. ГЕНРИХ
Курчатов қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 554 қаулысына
1 қосымша
2011 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшін жұмыс орындардын беруші ұйымдар, кәсіпорындар, мекемелер тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, нақты жағдайлары, қаржыландыру көздері және ақы төлеу мөлшерлері

2,5 тыс. тенге
23
Государственное учреждение «Курчатовская городская библиотека»
Помощь в работе по обслуживанию читателей, подшивке газет и журналов, работа с документами, доставка корреспонденции, другие виды работ
Нормы труда (выработки, времени, обслуживания) устанавливаются в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 9 ст. 116ст. 117, ст. 118)
Продолжительность рабочего времени для безработных устанавливается в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 6 ст. 77ст. 81ст. 82). Оплата труда осуществляется на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы. Гарантия прав безработных в области безопасности и охраны труда в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 34 ст. 310ст. 311ст. 317).
1
Не менее
минималь
ной
заработ
ной
платы
24
Государственное учреждение «Отдел строительства, архитектуры, градостроительства и города Курчатов»
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции, работа с документами, другие виды работ
Нормы труда (выработки, времени, обслуживания) устанавливаются в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 9 ст. 116ст. 117, ст. 118)
Продолжительность рабочего времени для безработных устанавливается в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 6 ст. 77ст. 81ст. 82). Оплата труда осуществляется на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы. Гарантия прав безработных в области безопасности и охраны труда в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 34 ст. 310ст. 311ст. 317).
2
Не менее
минималь
ной
заработ
ной
платы
25
Государственное учреждение «Аппарат Курчатовского городского маслихата» (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции, работа с документами, другие виды работ
Нормы труда (выработки, времени, обслуживания) устанавливаются в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 9 ст. 116ст. 117, ст. 118)
Продолжительность рабочего времени для безработных устанавливается в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 6 ст. 77ст. 81ст. 82). Оплата труда осуществляется на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы. Гарантия прав безработных в области безопасности и охраны труда в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 34 ст. 310ст. 311ст. 317).
2
Не менее
минималь
ной
заработ
ной
платы
26
Государственное учреждение «Отдел культуры и развития языков города Курчатов»
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции, работа с документами, другие виды работ
Нормы труда (выработки, времени, обслуживания) устанавливаются в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 9 ст. 116ст. 117, ст. 118)
Продолжительность рабочего времени для безработных устанавливается в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 6 ст. 77ст. 81ст. 82). Оплата труда осуществляется на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы. Гарантия прав безработных в области безопасности и охраны труда в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 34 ст. 310ст. 311ст. 317).
2
Не менее
минималь
ной
заработ
ной
платы
27
Акционерное общество «Парк ядерных технологий» (по согласованию)
Работа по благоустройству и озеленению территории
Нормы труда (выработки, времени, обслуживания) устанавливаются в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 9 ст. 116ст. 117, ст. 118)
Продолжительность рабочего времени для безработных устанавливается в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 6 ст. 77ст. 81ст. 82). Оплата труда осуществляется на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы. Гарантия прав безработных в области безопасности и охраны труда в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 34 ст. 310ст. 311ст. 317).
5
Не менее
минималь
ной
заработ
ной
платы
10 тыс. тенге
28
Государственное учреждение «Департамент статистики Восточно-Казахстанской области» Управление статистики города Курчатов (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции, работа с документами, другие виды работ
Нормы труда (выработки, времени, обслуживания) устанавливаются в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 9 ст. 116ст. 117, ст. 118)
Продолжительность рабочего времени для безработных устанавливается в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 6 ст. 77ст. 81ст. 82). Оплата труда осуществляется на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы. Гарантия прав безработных в области безопасности и охраны труда в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 34 ст. 310ст. 311ст. 317).
1
Не менее
минималь
ной
заработ
ной
платы
29
Дочернее государственное предприятие «Институт геофизических исследований» Национального ядерного центра Республики Казахстан (по согласованию)
Работа по благоустройству и озеленению территории
Нормы труда (выработки, времени, обслуживания) устанавливаются в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 9 ст. 116ст. 117, ст. 118)
Продолжительность рабочего времени для безработных устанавливается в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 6 ст. 77ст. 81ст. 82). Оплата труда осуществляется на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы. Гарантия прав безработных в области безопасности и охраны труда в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 34 ст. 310ст. 311ст. 317).
4
Не менее
минималь
ной
заработ
ной
платы
30
Отдел по чрезвычайным ситуациям город Курчатова (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции
Нормы труда (выработки, времени, обслуживания) устанавливаются в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 9 ст. 116ст. 117, ст. 118)
Продолжительность рабочего времени для безработных устанавливается в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 6 ст. 77ст. 81ст. 82). Оплата труда осуществляется на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы. Гарантия прав безработных в области безопасности и охраны труда в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 34 ст. 310ст. 311ст. 317).
2
Не менее
минималь
ной
заработ
ной
платы
31
Товарищество с ограниченной ответственностью строительная кампания «Иртыш Астана» (по согласованию)
Санитарная очистка и уборка прилегающих к домам территории, ремонт подъездов, очистка подвалов и другие виды работы
Нормы труда (выработки, времени, обслуживания) устанавливаются в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 9 ст. 116ст. 117, ст. 118)
Продолжительность рабочего времени для безработных устанавливается в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 6 ст. 77ст. 81ст. 82). Оплата труда осуществляется на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы. Гарантия прав безработных в области безопасности и охраны труда в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 34 ст. 310ст. 311ст. 317).
10

2,5 мын тенге
23
«Курчатов қалалық кітапхана» Мемлекеттік мекемесі
Оқырмандарға қызмет көрсетуде көмек көрсету, газет-журналдарды тігу, құжаттармен жұмыс және корреспонденцияларды жеткізу, басқа да жұмыс түрлері
Жұмыстың мөлшері (өнімділігі, мерзімі, кызмет көрсетуі) ҚР Еңбек Кодексіне (9 тарау 116 бап117 бап118 бап) сәйкес белгіленеді
Жұмыс мерзімінің ұзақтығы жұмыссыздар үшін ҚР Еңбек Кодексіне (6 тарау 77 бап81 бап82 бап) сәйкес белгіленеді. Еңбекақы еңбек шартының негізінде және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты жүзеге асырылады. Жұмыссыздардың еңбек кауіпсіздігі мен оны қорғау саласындағы құқықтарының кепілдігі ҚР Еңбек Кодексіне (34 тарау 310 бап311 бап314 бап317 бап) сәйкес белгіленеді
1
Ең төмен еңбек
ақыдан кем емес
24
«Курчатов қаласының құрлыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі»
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек, корреспонденцияны жеткізу, басқа да жұмыс түрлері
Жұмыстың мөлшері (өнімділігі, мерзімі, кызмет көрсетуі) ҚР Еңбек Кодексіне (9 тарау 116 бап117 бап118 бап) сәйкес белгіленеді
Жұмыс мерзімінің ұзақтығы жұмыссыздар үшін ҚР Еңбек Кодексіне (6 тарау 77 бап81 бап82 бап) сәйкес белгіленеді Еңбекақы еңбек шартының негізінде және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты жүзеге асырылады. Жұмыссыздардың еңбек кауіпсіздігі мен оны қорғау саласындағы құқықтарының кепілдігі ҚР Еңбек Кодексіне (34 тарау 310 бап311 бап314 бап317 бап) сәйкес белгіленеді
2
Ең төмен еңбек
ақыдан кем емес
25
Шығыс Қазақстан облысы «Курчатов қалалық мәслихаты аппараты» мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек, корреспонденцияны жеткізу, басқа да жұмыс түрлері
Жұмыстың мөлшері (өнімділігі, мерзімі, кызмет көрсетуі) ҚР Еңбек Кодексіне (9 тарау 116 бап117 бап118 бап) сәйкес белгіленеді
Жұмыс мерзімінің ұзақтығы жұмыссыздар үшін ҚР Еңбек Кодексіне (6 тарау 77 бап81 бап82 бап) сәйкес белгіленеді. Еңбекақы еңбек шартының негізінде және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты жүзеге асырылады. Жұмыссыздардың еңбек кауіпсіздігі мен оны қорғау саласындағы құқықтарының кепілдігі ҚР Еңбек Кодексіне (34 тарау 310 бап311 бап314 бап317 бап) сәйкес белгіленеді
2
Ең төмен еңбек
ақыдан кем емес
26
«Курчатов қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек, корреспонденцияны жеткізу, басқа да жұмыс түрлері
Жұмыстың мөлшері (өнімділігі, мерзімі, кызмет көрсетуі) ҚР Еңбек Кодексіне (9 тарау 116 бап117 бап118 бап) сәйкес белгіленеді
Жұмыс мерзімінің ұзақтығы жұмыссыздар үшін ҚР Еңбек Кодексіне (6 тарау 77 бап81 бап82 бап) сәйкес белгіленеді. Еңбекақы еңбек шартының негізінде және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты жүзеге асырылады. Жұмыссыздардың еңбек кауіпсіздігі мен оны қорғау саласындағы құқықтарының кепілдігі ҚР Еңбек Кодексіне (34 тарау 310 бап311 бап314 бап317 бап) сәйкес белгіленеді
2
Ең төмен еңбек
ақыдан кем емес
27
«Ядролық технологиялар Паркі» акционерлік қоғамы (келісім бойынша)
Көгаландыру және абаттандыру, аумақты тазарту
Жұмыстың мөлшері (өнімділігі, мерзімі, кызмет көрсетуі) ҚР Еңбек Кодексіне (9 тарау 116 бап117 бап118 бап) сәйкес белгіленеді
Жұмыс мерзімінің ұзақтығы жұмыссыздар үшін ҚР Еңбек Кодексіне (6 тарау 77 бап81 бап82 бап) сәйкес белгіленеді. Еңбекақы еңбек шартының негізінде және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты жүзеге асырылады. Жұмыссыздардың еңбек кауіпсіздігі мен оны қорғау саласындағы құқықтарының кепілдігі ҚР Еңбек Кодексіне (34 тарау 310 бап311 бап314 бап317 бап) сәйкес белгіленеді
5
Ең төмен еңбек
ақыдан кем емес
10,0 мың теңге
28
«Шығыс Қазақстан облысының статистика Департаменті» ММ Курчатов қаласының статистика баскармасы
(келісім бойынша)
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек, корреспонденцияны жеткізу, басқа да жұмыс түрлері
Жұмыстың мөлшері (өнімділігі, мерзімі, кызмет көрсетуі) ҚР Еңбек Кодексіне (9 тарау 116 бап117 бап118 бап) сәйкес белгіленеді
Жұмыс мерзімінің ұзақтығы жұмыссыздар үшін ҚР Еңбек Кодексіне (6 тарау 77 бап81 бап82 бап) сәйкес белгіленеді. Еңбекақы еңбек шартының негізінде және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты жүзеге асырылады. Жұмыссыздардың еңбек кауіпсіздігі мен оны қорғау саласындағы құқықтарының кепілдігі ҚР Еңбек Кодексіне (34 тарау 310 бап311 бап314 бап317 бап) сәйкес белгіленеді
1
Ең төмен еңбек
ақыдан кем емес
29
Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығының «Геофизикалық зерттеу институты» еншілес мемлекеттік кәсіпорны (келісім бойынша)
Көгаландыру және абаттандыру, аумақты тазарту
Жұмыстың мөлшері (өнімділігі, мерзімі, кызмет көрсетуі) ҚР Еңбек Кодексіне (9 тарау 116 бап117 бап118 бап) сәйкес белгіленеді
Жұмыс мерзімінің ұзақтығы жұмыссыздар үшін ҚР Еңбек Кодексіне (6 тарау 77 бап81 бап82 бап) сәйкес белгіленеді. Еңбекақы еңбек шартының негізінде және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты жүзеге асырылады. Жұмыссыздардың еңбек кауіпсіздігі мен оны қорғау саласындағы құқықтарының кепілдігі ҚР Еңбек Кодексіне (34 тарау 310 бап311 бап314 бап317 бап) сәйкес белгіленеді
4
Ең төмен еңбек
ақыдан кем емес
30
ШҚО төтенше жағдайлар департаменті Курчатов қаласының төтенше жағдайлар бөлімі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек, корреспонденцияны жеткізу
Жұмыстың мөлшері (өнімділігі, мерзімі, кызмет көрсетуі) ҚР Еңбек Кодексіне (9 тарау 116 бап117 бап118 бап) сәйкес белгіленеді
Жұмыс мерзімінің ұзақтығы жұмыссыздар үшін ҚР Еңбек Кодексіне (6 тарау 77 бап81 бап82 бап) сәйкес белгіленеді. Еңбекақы еңбек шартының негізінде және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты жүзеге асырылады. Жұмыссыздардың еңбек кауіпсіздігі мен оны қорғау саласындағы құқықтарының кепілдігі ҚР Еңбек Кодексіне (34 тарау 310 бап311 бап314 бап317 бап) сәйкес белгіленеді
2
Ең төмен еңбек
ақыдан кем емес
31
«Ертіс Астана» Жауапкершілігі шектеулі серіктестік (келісім бойынша)
Көгаландыру және абаттандыру, аумақты тазарту, басқа да жұмыс түрлері
Жұмыстың мөлшері (өнімділігі, мерзімі, кызмет көрсетуі) ҚР Еңбек Кодексіне (9 тарау 116 бап117 бап118 бап) сәйкес белгіленеді
Жұмыс мерзімінің ұзақтығы жұмыссыздар үшін ҚР Еңбек Кодексіне (6 тарау 77 бап81 бап82 бап) сәйкес белгіленеді. Еңбекақы еңбек шартының негізінде және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты жүзеге асырылады. Жұмыссыздардың еңбек кауіпсіздігі мен оны қорғау саласындағы құқықтарының кепілдігі ҚР Еңбек Кодексіне (34 тарау 310 бап311 бап314 бап317 бап) сәйкес белгіленеді
10

В размере 1,5
минималь
ной
заработ
ной
платы
5,0 тыс. тенге
32
Кооператив владельцев садов-огородов «Горняк» (по согласованию)
Сварочные работы, обеспечение полива овощных культур
Нормы труда (выработки, времени, обслуживания) устанавливаются в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 9 ст. 116ст. 117, ст. 118)
Продолжительность рабочего времени для безработных устанавливается в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 6 ст. 77ст. 81ст. 82). Оплата труда осуществляется на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы. Гарантия прав безработных в области безопасности и охраны труда в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 34 ст. 310ст. 311ст. 317).
6
Не менее
минималь
ной
заработ
ной
платы
6,0 тыс. тенге
33
Семипалатинский региональный филиал общественного объединения «Союз водителей транспортных средств Республики Казахстан» (по согласованию)
Строительные виды работ
Нормы труда (выработки, времени, обслуживания) устанавливаются в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 9 ст. 116ст. 117, ст. 118)
Продолжительность рабочего времени для безработных устанавливается в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 6 ст. 77ст. 81ст. 82). Оплата труда осуществляется на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы. Гарантия прав безработных в области безопасности и охраны труда в соответствии с Трудовым Кодексом РК (глава 34 ст. 310ст. 311ст.317).
2
Не менее
минималь
ной
заработ
ной
платы
Итого:
168
Руководитель аппарата
акима города Курчатова                           А. Глазинский
Примечание: в зависимости от спроса и предложения количество участников, продолжительность участия и перечень организаций могут меняться в пределах средств, предусмотренных в бюджете города на проведение оплачиваемых общественных работ на 2011 год.
Условия общественных работ, предусмотренные в организациях, учреждениях и предприятиях города, указанных в данном перечне: продолжительность рабочей недели составляет 5 дней. Выходные дни – суббота, воскресенье, праздничные дни, установленные законодательством РК. Оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение спецодеждой, инструментами и оборудованием; выплата социальных пособий по временной нетрудоспособностивозмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, пенсионного и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством РК.
Приложение 2
к постановлению
акимата города Курчатова

1,5 мөлшерде ең төмен еңбек
ақыдан кем емес
5,0 тыс тенге
32
«Горняк» бау-бақша иелерінің тұтынушылар кооперативі (келісім бойынша)
Желімдеу жұмыстары, көкөніс дақылдарын суаруды қамтамасыз ету
Жұмыстың мөлшері (өнімділігі, мерзімі, кызмет көрсетуі) ҚР Еңбек Кодексіне (9 тарау 116 бап117 бап118 бап) сәйкес белгіленеді
Жұмыс мерзімінің ұзақтығы жұмыссыздар үшін ҚР Еңбек Кодексіне (6 тарау 77 бап81 бап82 бап) сәйкес белгіленеді. Еңбекақы еңбек шартының негізінде және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты жүзеге асырылады. Жұмыссыздардың еңбек кауіпсіздігі мен оны қорғау саласындағы құқықтарының кепілдігі ҚР Еңбек Кодексіне (34 тарау 310 бап311 бап314 бап317 бап) сәйкес белгіленеді
6
Ең төмен еңбек
ақыдан кем емес
6,0 мың теңге
33
«Қазақстан Республикасы Шығыс Қазақстан облыстық транспорт Құралдарын жүргізушілер одағы» Қоғамдық бірлестігінің Семей аумақтық филиалы (келісім бойынша)
Құрлыс жұмыстары
Жұмыстың мөлшері (өнімділігі, мерзімі, кызмет көрсетуі) ҚР Еңбек Кодексіне (9 тарау 116 бап117 бап118 бап) сәйкес белгіленеді
Жұмыс мерзімінің ұзақтығы жұмыссыздар үшін ҚР Еңбек Кодексіне (6 тарау 77 бап81 бап82 бап) сәйкес белгіленеді. Еңбекақы еңбек шартының негізінде және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты жүзеге асырылады. Жұмыссыздардың еңбек кауіпсіздігі мен оны қорғау саласындағы құқықтарының кепілдігі ҚР Еңбек Кодексіне (34 тарау 310 бап311 бап314 бап317 бап) сәйкес белгіленеді
2
Ең төмен еңбек
ақыдан кем емес
Барлығы:
168
Курчатов қаласының әкім
аппаратының басшысы                              А. Глазинский
Ескерту: 2010 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды өткізуге қала бюджетінде көзделген қаражаттар шегіне байланысты қатысушылар саны, қатысу мерзімі және ұйымдар тізімдері сұраныстар мен ұсыныстарға сәйкес өзгертілуі мүмкін.
Аталған тізімде ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын қала кәсіпорындарында, ұйымдармен мекемелеріндегі нақты жағдайлар: жұмыс аптаның ұзақтығы 5 күнді құрайды. Демалыс күндер - Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген сенбі, жексенбі, мереке күндері. Еңбекке ақы төлеу нақты атқарылған кезеңге, жұмыс уақытын есепке алу табелінде көрсетілген, жұмыссыздардың дербес шотына аудару тәртібімен жүргізіледі; еңбек қауіпсіздігі және еңбекті қорғау бойынша нұсқамалық, арнайы киіммен, құралдармен қамтамасыз ету, еңбекке уақытша жарамсыздығы бойынша әлеуметтік төлем жүргізужарақаттану немесе денсаулыққа зиян келтіру бойынша шығынды өтеу, зейнетақы және әлеуметтік аударылымдар Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүргізіледі.
Курчатов қаласы әкімдігінің

от 27 декабря 2010 года
№ 554
Состав целевых групп
1. Малообеспеченные граждане
2. Молодежь в возрасте до 21 года
3. Воспитанники детских домов, дети сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей в возрасте до 23 лет
4. Одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей
5. Граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре
6. Инвалиды
7. Лица, предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту)
8. Лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан
9. Лица, освобожденные из мест лишения свободы и принудительного лечения
10. Оралманы
11. Лица, наркозависимые и ВИЧ-инфицированные
12. Выпускники организаций высшего и послевузовского образования.
Сноска. Пункт 12 в редакции постановления акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 18.07.2011 N 750 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
13. Занятые в режиме неполного рабочего времени, в связи с изменением в организации производства, в том числе при реорганизации (или) сокращении объема работ
14. исключен - постановлением акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 18.07.2011 N 750 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
15. исключен - постановлением акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 18.07.2011 N 750 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
16. Женщины старше 50 лет
17. Мужчины старше 55 лет
18. Лица не работающие длительное время (более одного года);
19. Лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя - юридического лица либо прекращением деятельности работодателя - физического лица, сокращением численности или штата работников.
Сноска. Приложение 2 дополнено пунктом 19 в соответствии с постановлением акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 18.07.2011 N 750 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Руководитель аппарата акима
города Курчатова                                 А. ГЛАЗИНСКИЙ

2010 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 554 қаулысына
2-қосымша
Нысаналы топтар құрамы
1. Тұрмысы төмен азаматтар
2. 21 жасқа дейінгі жастар
3. Балалар үйлерінің тәрбиеленушілері, жетім балалармен ата–анасының қамқорлығынсыз қалған 23 жасқа дейінгі балалар
4. Кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызілікті көп балалы ата–аналар
5. Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен асырауында тұрақты күтімді, көмекті немесе қадағалауды қажет етеді деп танылған адамдар бар азаматтар
6. Мүгедектер
7. Зейнеткерлік жас алдындағы адамдар (жасына байланысты зейнеткерлікке шығуыға екі жыл қалғандар)
8. Қазақстан Республикасының Қарулы Күштер қатарынан босаған адамдар
9. Бас бостандығынан айыру және мәжбүрлеп емдеу орындарынан босаған адамдар
10. Оралмандар
11. Есірткіге тәуелді және АҚТҚ инфекциясын жұқтырушы адамдар
12. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер;
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімдігінің 18.07.2011 № 750 қаулысымен (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
13. Өндірістің ұйымдастырылуының өзгеруіне байланысты, соның ішінде жұмыс көлемі қайта ұйымдастырылған және (немесе) қысқартылған кезде толық емес жұмыс тәртібінде жұмыспен қамтылған
14. алынып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімдігінің 18.07.2011 № 750 қаулысымен (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
15. алынып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімдігінің 18.07.2011 № 750 қаулысымен (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
16. 50 жастан асқан әйелдер
17. 55 жастан асқан ерлер
18. Ұзақ уақыт жұмыс істемейтін тұлғалар (бір жылдан артық);
19. Жұмыс беруші - занды тұлғаның таратылуына не жұмыс беруші - жеке тұлғаның қызметін тоқтатуына, қызметкерлер санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан босатылған адамдар.
Ескерту. 2-қосымша 19-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімдігінің 18.07.2011 № 750 қаулысымен (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Курчатов қаласының әкім
аппаратының басшысы                               А. ГЛАЗИНСКИЙ