О внесении изменений в решение от 25 декабря 2009 года № 21/2-IV "О бюджете города Риддера на 2010-2012 годы"
Решение XXVII сессии Риддерского городского маслихата Восточно - Казахстанской области от 28 июля 2010 года N 27/2-IV. Зарегистрировано управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 11 августа 2010 года за N 5-4-138. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Риддерского городского маслихата от 05 января 2011 года № 02/04-10
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Риддерского городского маслихата от 05.01.2011 № 02/04-10.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата от 20 июля 2010 года № 22/276-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы»» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2534), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Риддерского городского маслихата «О бюджете города Риддера на 2010-2012 годы» от 25 декабря 2009 года № 21/2-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-123 от 06 января 2010 года, опубликовано в газете «Лениногорская правда» от 15 января 2010 года № 3, от 22 января 2010 года № 4, от 29 января 2010 года № 5) следующие изменения:
1. Пункт 1 решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2010-2012 годы согласно приложении 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы - 2152260 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1628368 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 7700 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 12250 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 503942 тысяч тенге;
2) затраты - 2231161,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1781 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -80682,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 80682,5 тысяч тенге.".
2. В пункте 7 цифру «30672 тысяч тенге» заменить на цифру «30467 тысяч тенге», в том числе:
в абзаце первом цифру «26457 тысяч тенге» заменить на цифру «26183 тысяч тенге»;
в абзаце пятом цифру «2321 тысяч тенге» заменить на цифру «2400 тысяч тенге»;

"2010-2012 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/2-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2010 жылғы 28 шілдедегі N 27/2-ІV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық әділет басқармасында 2010 жылғы 11 тамызда № 5-4-138 тіркелді. Күші жойылды - қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты (Риддер қалалық мәслихатының 2011 жылғы 05 қаңтардағы № 02/04-10 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты (Риддер қалалық мәслихатының 2011.01.05 № 02/04-10 хаты).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 20 шілдедегі № 22/276-IV «2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/222-IV «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы»» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2534 тіркелген) шешіміне сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
Риддер қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/2-ІV «2010-2012 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы»  шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 06 қаңтардағы № 5-4-123 тіркелген, «Лениногорская правда» газетінде 2010 жылы 15 қаңтардағы № 3, 2010 жылғы 22 қаңтардағы № 4, 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 5 сандарында жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1. 1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2010-2012 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 12және 3 қосымшаларға тиісінше сәйкес, соның ішінде 2010 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2152260 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері бойынша - 1628368 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 7700 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 12250 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 503942 мың теңге;
2) шығындар – 2231161,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 1781 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо -0;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -80682,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 80682,5 мың теңге.».
2. 7-тармақта “30672 мың теңге” саны “30467 мың теңге” санына ауыстырылсын, оның ішінде:
бірінші азат жолда “26457 мың теңге” саны “26183 мың теңге” санына ауыстырылсын;
бесінші азат жолда “2321 мың теңге” саны “2400 мың теңге” санына ауыстырылсын;

в абзаце седьмом цифру «540 тысяч тенге» заменить на цифру «530 тысяч тенге».
3. В пункте 7-1 цифру «87723 тысяч тенге» заменить на цифру «86401 тысяч тенге», в том числе:
в абзаце третьем цифру «36747 тысяч тенге» заменить на цифру «35425 тысяч тенге»;
в абзаце четвертом цифру «30977 тысяч тенге» заменить на цифру «29655 тысяч тенге».
4. В пункте 7-4 цифру «224712 тысяч тенге» заменить на цифру «224284 тысяч тенге», в том числе:
в абзаце втором цифру «13462 тысяч тенге» заменить на цифру «13034 тысяч тенге».
5. В пункте 7-5 цифру «9600 тысяч тенге» заменить на цифру «7200 тысяч тенге».
6. В пункте 8 цифру «29202 тысяч тенге» заменить на цифру «25880 тысяч тенге».
7. Приложения 1, 4, 6, 7, 8, 11, 12 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной сессии           А. Анчугин
Секретарь городского маслихата             А. Ермаков
Приложение 1
к решению XXVII сессии
Риддерского городского маслихата

жетінші азат жолда “540 мың теңге” саны “530 мың теңге” санына ауыстырылсын.
3. 7-1 тармақта “87723 мың теңге саны” “86401 мың теңге” санына ауыстырылсын, оның ішінде:
үшінші азат жолда “36747 мың теңге” саны “35425 мың теңге” санына ауыстырылсын;
төртінші азат жолда “30977 мың теңге” саны “29655 мың теңге” санына ауыстырылсын.
4. 7-4 тармақта “224712 мың теңге саны” “224284 мың теңге” санына ауыстырылсын, оның ішінде:
екінші азат жолда “13462 мың теңге” саны “13034 мың теңге” санына ауыстырылсын.
5. 7-5 тармақта “9600 мың теңге саны” “7200 мың теңге” санына ауыстырылсын.
6. 8-тармақта “29202 мың теңге” саны “25880 мың теңге” санына ауыстырылсын.
7. 146781112-қосымшалар осы шешімнің 1234567-қосымшаларынао сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
8. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия төрағасы             А. Анчугин
Қалалық мәслихат хатшысы                А. Ермаков

58475
9
Прочие услуги в области образования
78917
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
9286
018
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
9286
464
Отдел образования района (города областного значения)
69275
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
4612
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
21318
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
43235
013
Материально-техническое оснащение государственных органов
110
467
Отдел строительства района (города областного значения)
356
037
Строительство и реконструкция объектов образования
356
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
210081,1
2
Социальная помощь
183426,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
887
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
887
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
182539,1
002
Программа занятости
42377,1
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
80
005
Государственная адресная социальная помощь
6100
006
Жилищная помощь
21500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
54432
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3864
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14634
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2180
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1947
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
5770
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 г.г." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

58475
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
78917
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
9286
018
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
9286
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
69275
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4612
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
21318
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
43235
013
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
110
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
356
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
356
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
210081,1
2
Әлеуметтiк көмек
183426,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
887
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
887
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
182539,1
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
42377,1
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
80
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6100
006
Тұрғын үй көмегі
21500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
54432
010
Үйде тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3864
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
14634
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2180
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1947
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
5770
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 ж.ж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

41023
006
Функционирование районных (городских) библиотек
37039
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
3984
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
9167
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
7082
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
2085
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
38970,3
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
22997
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
3331
004
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
19666
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
10721,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
7396,3
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
3217
007
Материально-техническое оснащение государственных органов
108
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
5252
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
5252
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
39716
1
Сельское хозяйство
772
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
252
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
252
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
520
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
520
6
Земельные отношения
6187
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6187
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6187
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
32757
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
31219
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

41023
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
37039
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
3984
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
9167
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатын жүргізу
7082
005
Телерадиохабарлары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
2085
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
38970,3
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
22997
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3331
004
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
19666
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
10721,3
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7396,3
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
3217
007
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
108
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
5252
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5252
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
39716
1
Ауыл шаруашылығы
772
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
252
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
252
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
520
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
520
6
Жер қатынастары
6187
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6187
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6187
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
32757
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
31219
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру

467
Отдел строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
356
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
14272
467
Отдел строительства района (города областного значения)
006
Развитие системы водоснабжения
14272
Секретарь городского маслихата             А. Ермаков
Приложение 5
к решению XXVII сессии
Риддерского городского маслихата
от 28 июля 2010 года № 27/2-IV
Приложение 8
к решению XXI сессии
Риддерского городского маслихата
от 25 декабря 2009 года № 21/2-IV
Распределение целевых текущих трансфертов из республиканского
бюджета
функциональная группа
Сумма расходов (тысяч тенге
на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
на выплату государственной адресной социальной помощи
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
на обеспечение проезда
для выплаты единовременной материальной помощи
функциональная подгруппа
АБП
Программа
Наименование
ВСЕГО
86401
4210
1500
365
5770
29655
04
Образование
43393
1
Дошкольное воспитание и обучение
36831
123
Аппарат акима района в  городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2820
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
2820
464
Отдел образования района (города областного значения)
34011
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
34011
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2352
464
Отдел образования района (города областного значения)
2352
003
Общеобразовательное обучение
2352
9
Прочие услуги в области образования
4210
464
Отдел образования района (города областного значения)
4210
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
4210
4210
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
37290
2
Социальная помощь
37290
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
37290
005
Государственная адресная социальная помощь
1500
1500
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
365
365
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
5770
5770
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 г.г." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
29655
29273
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1790
1
Сельское хозяйство
252
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
252
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
252
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
1538
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
1538
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1538
13
Прочие
3928
9
Прочие
3928
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
3928
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, сельского хозяйства и ветеринарии
3360
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
568
продолжение таблицы:
функциональная группа
Сумма расходов (тысяч тенге
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
на проведение противоэпизоотических мероприятий
на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
функциональная подгруппа
АБП
Программа
Наименование
ВСЕГО
86401
252
1538
3928
39183
04
Образование
43393
1
Дошкольное воспитание и обучение
36831
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2820
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
2820
2820
464
Отдел образования района (города областного значения)
34011
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
34011
34011
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2352
464
Отдел образования района (города областного значения)
2352
003
Общеобразовательное обучение
2352
2352
9
Прочие услуги в области образования
4210
464
Отдел образования района (города областного значения)
4210
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
4210
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
37290
2
Социальная помощь
37290
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
37290
005
Государственная адресная социальная помощь
1500
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
365
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
5770
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945г.г." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
29655
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1790
1
Сельское хозяйство
252
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
252
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
252
252
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
1538
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
1538
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1538
1538
13
Прочие
3928
9
Прочие
3928
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
3928
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, сельского хозяйства и ветеринарии
3360
3360
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
568
568
Секретарь городского маслихата             А. Ермаков
Приложение 6
к решению XXVII сессии
Риддерского городского маслихата
от 28 июля 2010 года № 27/2-IV
Приложение 11
к решению XXI сессии
Риддерского городского маслихата
от 25 декабря 2009 года № 21/2-IV
Распределение целевых текущих трансфертов из республиканского
бюджета, предусмотренных в рамках реализации стратегии
региональной занятости и переподготовки кадров
Функциональная группа
Сумма расходов (тысяч тенге)
на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов
на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения и улиц городов
на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
подфункция
администратор бюджетных программ
программа
Наименование
ВСЕГО

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
356
07
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық
14272
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
14272
Қалалық мәслихат хатшысы                   А. Ермаков
2010 жылғы 28 шілдедегі № 27/2-IV
Риддер қалалық мәслихаттың
XXVII сессияcының шешіміне 5 қосымша
2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/2-IV
Риддер қалалық мәслихаттың
XXI сессияcының шешіміне 8 қосымша
Республикалық бюджеттен келіп түскен нысаналы ағымдағы
трансферттерді бөлу
Функционалдық топ
Барлығы (мың теңге)
мектепке дейінгі ұйымдарды, орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілік арттыру институттарын «Өзін-өзі тану» пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз етуге
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
аз қамтылған отбасылардың 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеміне
Жол жүруді қамтамасыз етуге
Кіші топ
ББӘ
Бағдарлама
АТАУЫ
БАРЛЫҒЫ
86401
4210
1500
365
5770
04
Білім беру
43393
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
36831
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2820
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
2820
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
34011
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
34011
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2352
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2352
003
Жалпы білім беру
2352
9
Білім беру саласындағы басқа да қызметтер
4210
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
4210
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
4210
4210
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
37290
2
Әлеуметтік көмек
36908
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36908
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1500
1500
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
365
365
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
5770
5770
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 ж.ж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
29273
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1790
1
Ауыл шаруашылығы
252
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
252
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
252
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
1538
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
1538
013
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізу
1538
13
Басқалар
3928
9
Басқалар
3928
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
3928
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы және ветеринарии саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3360
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
568
кестенің жалғасы:
Функционалдық топ
Барлығы (мың теңге)
Біржолғы материалдық көмекті төлеуге
Ауылдық елді мекендер сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың құрылымдарын ұстауға
кіші топ
ББӘ
бағдарлама
АТАУЫ
БАРЛЫҒЫ
86401
29655
252
1538
3928
04
Білім беру
43393
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
36831
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2820
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
2820
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
34011
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
34011
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2352
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2352
003
Жалпы білім беру
2352
9
Білім беру саласындағы басқа да қызметтер
4210
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
4210
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
4210
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
37290
2
Әлеуметтік көмек
36908
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36908
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1500
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
365
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
5770
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
29273
29273
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1790
1
Ауыл шаруашылығы
252
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
252
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
252
252
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
1538
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
1538
013
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізу
1538
1538
13
Басқалар
3928
9
Басқалар
3928
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
3928
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы және ветеринарии саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3360
3360
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
568
568
Қалалық мәслихат хатшысы                   А. Ермаков
2010 жылғы 28 шілдедегі № 27/2-IV
Риддер қалалық мәслихаттың
XXVII сессияcының шешіміне 6 қосымша
2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/2-IV
Риддер қалалық мәслихаттың
XXI сессияcының шешіміне 11 қосымша
Кадрларды даярлауға және қайта даярлау стратегиясын іске асыру
аясында жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге республикалық
бюджеттен келіп түскен трансферттерді бөлу
функционалдық топ
шығындар сомасы (мың теңге)
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді көркейтуге
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және қалалардың көшелерін жөндеуге және ұстауға
кенттердегі, ауылдардағы (селолардағы), ауылдық (селолық) округтердегі әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға
кіші топ
ББӘ
Бағдарлама
Атауы
Барлығы

224284
2600
152809
20823
04
Образование
35018
9
Прочие услуги в области образования
35018
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5898
018
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
5898
464
Отдел образования района (города областного значения)
29120
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
29120
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2600
2
Коммунальное хозяйство
2600
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного назначения)
2600
030
Ремонт инженерно -коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
2600
2600
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
13034
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
13034
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
13034
004
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
13034
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
20823
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
20823
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
20823
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
20823
20823
12
Транспорт и коммуникации
152809
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
152809
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
35013
020
Ремонт и содержание автомобильных дорог населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
35013
35013
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного назначения)
117796
008
Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
117796
117796
продолжение таблицы:
Функциональная группа
Сумма расходов (тысяч тенге)
в том числе:
на капитальный и текущий ремонт школ и других социальных объектов
в том числе:
подфункция
администратор бюджетных программ
программа
Наименование
на текущий ремонт внутрипоселковых дорог
капитальный и текущий ремонт объектов образования
капитальный и текущий ремонт объектов культуры
ВСЕГО

224284
2600
152809
20823
04
Білім беру
35018
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
35018
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5898
018
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
5898
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
29120
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
29120
07
Тұрғын -үй коммуналдық шаруашылық
2600
2
Коммуналдық шаруашылық
2600
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2600
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
2600
2600
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
13034
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
13034
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
13034
004
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
13034
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
20823
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
20823
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
20823
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
20823
20823
12
Көлiк және коммуникация
152809
9
Көлік және коммуникация саласындағы өзге де қызметтер
152809
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
35013
020
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде елді мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
35013
35013
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
117796
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
117796
117796
кестенің жалғасы:
функционалдық топ
шығындар сомасы (мың теңге)
соның ішінде:
мектептерді және басқа да әлеуметтік объектілерді күрделі және ағымды жөндеуге
соның ішінде:
кіші топ
ББӘ
Бағдарлама
Атауы
кент ішіндегі жолдарды ағымды жөндеу
білім беру объектілерін күрделі және ағымды жөндеуге
мәдениет объектілерін күрделі және ағымды жөндеуге
Барлығы