О проведении приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку отдела по делам обороны Бородулихинского района в 2010 году
Решение акима Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 2 марта 2010 года N 31. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 15 марта 2010 года за N 5-8-106. Утратило силу решением акима Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 23 апреля 2010 года N 38
Примечание. Утратило силу решением акима Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 23.04.2010 N 38.
В соответствии со статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74 «О воинской обязанности и воинской службе», подпунктом 13 пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», аким Бородулихинского района РЕШИЛ:
1. Организовать и провести в январе – марте 2010 года приписку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку отдела по делам обороны Бородулихинского района по месту жительства.
2. Утвердить график проведения приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку отдела по делам обороны Бородулихинского района в 2010 году согласно приложению 1.
3. Рекомендовать директору КГКП «Медицинское объединение Бородулихинского района» Управления Здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата (Эфендиев У. М., по согласованию):
1) укомплектовать состав медицинской комиссии квалифицированными врачами-специалистами, средним медицинским персоналом, необходимым оборудованием, инструментарием и медикаментами;
2) обеспечить выделение в медицинских учреждениях района необходимое количество коек для стационарного обследования и лечения допризывников;
3) по окончании приписки назначить врачей-специалистов для лечения допризывников;
4) определить лечебные учреждения, на базе которых будет проводиться медицинское освидетельствование и лечение граждан, которые подлежат приписке в 2010 году.
4. Акимам сельских и поселкового округов, руководителям организаций образования района, обеспечить оповещение о дате и своевременное прибытие юношей на приписную комиссию в сопровождении специалистов военно-учетных столов и военных руководителей учебных заведений.
5. Рекомендовать начальнику ГУ «Отдел внутренних дел Бородулихинского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области» (Ибраеву Д. Б., по согласованию) на период работы медицинской комиссии обеспечить поддержание общественного порядка на призывном пункте, по уведомлениям начальника отдела по делам обороны содействовать в розыске и доставке граждан, уклоняющихся от приписки, к призывному участку, в отдел по делам обороны.

Бородулиха ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімнің шақыру учаскесіне тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды 2010 жылы тіркеуді өткізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімінің 2010 жылғы 2 наурыздағы N 31 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха ауданындағы Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 наурызда N 5-8-106 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімінің 2010 жылғы 23 сәуірдегі N 38 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімінің 2010.04.23 N 38 шешімімен.
«Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74 Заңының 17-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 33 бабы 1 тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Бородулиха ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Тұрғылықты мекен-жайы бойынша Бородулиха ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне тіркеуге алынатын жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды 2010 жылдың қаңтар-наурыз айларында тіркеуге алуы жүргізілсін және ұйымдастырылсын.
2. Бородулиха ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімнің шақыру учаскесіне тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды 2010 жылы тіркеуді өткізу туралы кесте 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының «Бородулиха ауданының медициналық бірлестігі» КМҚК директоры (У.М.Эфендиевке, келісім бойынша):
1) медициналық комиссияны білікті маман-дәрігерлермен, орта дәрігерлік қызметкерлермен, қажетті жабдықтармен, құрал-саймандар және дәрі-дәрмектермен жасақтау;
2) әскерге шақырылуға дейінгілерді стационарлық тексеру және емдеу үшін ауданның медициналық мекемелерінде қажетті төсек санының бөлінуін қамтамасыз ету;
3) тіркеуге алу аяқталғаннан кейін әскерге шақырылуға дейінгілерді емдеу үшін маман-дәрігерлерді тағайындау;
4) 2010 жылы тіркеуге алынатын азаматтарды емдеу және медициналық куәландыруды өткізетін емдеу мекемесінің базасын анықтау ұсынылсын.
4. Ауданның кенттік және ауылдық округтерінің әкімдеріне, білім ұйымдарының басшыларына әскери-есеп үстелінің мамандары мен оқу орындарының әскери басшылары алып баруымен жасөспірімдердің тіркеу комиссиясына уақытында келуі мен күні туралы хабарлауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
5. «Шығыс Қазақстан облысының ішкі істер департаменті Бородулиха ауданының ішкі істер бөлімі» ММ бастығы (Д. Б. Ибраевқа, келісім бойынша) медициналық комиссия жұмысы кезеңінде шақыру учаскесінде қоғамдық тәртіпті сақтауды қамтамасыз ету, қорғаныс істері жөніндегі бөлім бастығының хабарландыруы бойынша тіркеуден бас тартқан азаматтарды іздестіру және қорғаныс істері жөніндегі бөлімге шақыру учаскесіне жеткізуге көмек көрсету ұсынылсын.

6. Рекомендовать начальнику отдела по делам обороны Бородулихинского района (Сатыбалдиеву С. Д., по согласованию), начальнику отдела образования Бородулихинского района (Кукшебаевой Н. К.) в период приписки провести отбор кандидатов в военно-учебные заведения.
7. И. О. начальника финансово-хозяйственного отдела (Кусмановой Т. К.) обеспечить финансирование работы приписной, медицинской комиссии, оплату труда технических работников и обслуживающего персонала на основании представленных заявок отдела по делам обороны для заключения договоров в пределах выделенных ассигнований, определенных бюджетом района на 2010 год, согласно приложению 2.
8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Бородулихинского района Атаеву Р. А.
9. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким района                                        Т. Касымов
Согласовано:
Начальник отдела по делам обороны
Бородулихинского района                          С. Сатыбалдиев
Начальник отдела внутренних дел
Бородулихинского района                              Д. Ибраев
Директору КГКП «МО
Бородулихинского района»                           У. Эфендиев
Приложение 1 к решению
акимата Бородулихинского района
№ 31 от 31 марта 2010 г.
«О проведении приписки граждан
мужского пола, которым в год приписки
исполняется семнадцать лет к призывному
участку отдела по делам обороны
Бородулихинского района в 2010 году»
ГРАФИК
сдачи анализов по приписки граждан мужского пола, которым
исполняется семнадцать лет к призывному участку отдела по
делам обороны Бородулихинского района в 2010 году.
п/п
Наименование сель/пос. округов
всего
по дням явки

6. Бородулиха ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің бастығы (С. Д. Сатыбалдиевқа, келісім бойынша), Бородулиха ауданының білім бөлімінің бастығы (Н. Қ. Кукшебаеваға) тіркеуге алу кезеңінде әскери-оқу орындарына кандидаттарды іріктеуді жүргізу ұсынылсын.
7. Қаржы-шаруашылық бөлімі бастығының м.а. (Т. К. Құсмановаға) 2 қосымшаға сәйкес 2010 жылға арналған аудан бюджетімен анықталынып бөлінген қаржы шегінде келісімшарт жасау үшін қорғаныс істері жөніндегі бөліммен ұсынылған өтінім негізінде тірекеу, медициналық комиссияның жұмысын, техникалық қызметкерлерге және қызмет көрсететін персоналға еңбекақыны қаржыландыруды қамтамасыз ету ұсынылсын.
8. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Бородулиха ауданы әкімінің орынбасары Р. А. Атаеваға жүктелсін.
9. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                        Т. Қасымов
Келісілді:
Бородулиха ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімінің бастығы              С. Сатыбалдиев
Бородулиха ауданының ішкі істер
бөлімінің бастығы                                   Д. Ибраев
«Бородулиха ауданының медициналық
бірлестігі» КМҚК директоры                          У. Эфендиев
«Бородулиха ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімнің
шақыру учаскесіне тіркелетін
жылы он жеті жасқа толатын
еркек жынысты азаматтарды
2010 жылы тіркеуді өткізу туралы»
2010 ж.2 наурыздағы № 31
шешіміне 1 қосымша
Бородулиха ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімнің
шақыру учаскесіне тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын
еркек жынысты азаматтарды 2010 жылы тіркеуге жататын
азаматтардың анализ тапсыру КЕСТЕСІ
р
Кенттік және ауылдық округтердің атаулары
барлығы
келу күндері бойынша

По специфике 139 – приобретение прочих товаров – 170 860 тенге;
Из них:
I. Приобретение канц. товаров.
1. Ручки шариковые 25 шт. х 45 тенге = 1125
2. Набор цветных ручек 2 х 70 тенге = 140 тенге
3. карандаш простой 10 х 20 = 200 тенге
4. Скобы на степлер (большие) 3 пачки х 25 тенге = 75 тенге
5. Скобы на степлер (маленькие) 3 пачки х 25 тенге = 75 тенге
6. Клей канцелярский жидкий 10 шт. х 30 тенге = 300 тенге
7. Клей ПВА 5 шт. х 80 тенге = 400 тенге
8. Корректор 5 шт. х 80 тенге = 400 тенге
9. Бумага ксероксная 15 пачек х 600 тенге = 9000 тенге
10. Бумага для факса 10 шт. х 250 тенге = 2500 тенге
11. Календарь перекидной 3 шт. х 180 тенге = 540 тенге
12. Бумага для заметок (в боксах) 5 шт. х 180 тенге = 900 тенге
Всего на сумму: 15655 тенге.
II. Приобретение прочих товаров для оборудования призывного участка:
1. Махровое полотенца 5 шт. x 400 тенге = 2000 тенге
2. Простыня белая медицинская 10 шт. х 500 тенге = 5000 тенге
3. Пылесос 1 х 9000 тенге = 9000 тенге
Всего на сумму: 16000 тенге
ІІІ. Приобретение бланочной продукции:
1. Личное дело призывника 350 шт. х 35 тенге = 12250 тенге
2. Приписное удостоверение 350 шт. х 150 тенге = 52500 тенге
3. Учетная карта призывника 350 шт. х 60 тенге = 21000 тенге
4. Карта медицинского освидетельствования 20 шт. х 15 тенге = 300 тенге
5. Лист изучения призывника 20 шт. х 15 тенге = 300 тенге
6. Акт семейного положения 50 шт. х 15 тенге = 750 тенге
Всего на сумму: 87100 тенге
IV. Заправка картриджей – 5500 тенге
V. Приобретение бензина АИ – 80, 717 литров х 65 тенге = 46 605 тенге, согласно поданных заявок Акимов сельских округов:
1. Андреевский с/о – 40 литров.
2. Зубаирский с/о – 40 литров.
3. Новодворовский с/о – 20 литров.
4. Бельагачский с/о – 44 литров.
5. Красноярский с/о – 59 литров.
6. Дмитриевский с/о – 20 литров.
7. Жерновский с/о – 85 литров.
8. Петропавловский с/о – 57 литров.
9. Бакинский с/о – 30 литров.
10. Таврический с/о – 22 литров.
11. Новошульбинский с/о – 60 литров.
12. Новопокровский с/о – 45 литров.
13. Степной с/о – 10 литров.
14. Переменовский с/о – 50 литров.
15. Уба-Форпостовский с/о – 95 литров.
16. Подборный с/о – 40 литров.
По специфике 142 – оплата услуг связи – 138000 тенге
Из них:
1. Отправка секретной почты - 40000 тенге
2. Отправка простой почты - 40000 тенге
3. Оплата за услуги связи 3 месяца х 19500 = 58000 тенге
По специфике 143 – Оплата транспортных услуг – 200 000 тенге
Из них:
1. Доставка призывников на ОСП г. Усть-Каменогорск для прохождения мед. комиссии по негодникам: 70 человек – 6 рейсов по 20000 тенге за рейс = 120000 тенге

139 ерекшелік бойынша - өзге де тауарларды сатып алу – 170 860 теңге
Оның ішінде:
І. Кеңсе тауарларын сатып алу:
1. Шарикті қаламсаптар 25 дана х 45 теңгеден = 1125
2. Түрлі түсті қаламсаптың жиындығы 2 х 70 теңгеден = 140 теңге
3. Қарандаштар 10+20 = 200 теңге
4. Степлерге арналған тоғындар (үлкен) 3 қорап х 25 тенге = 75 тенге
5. Степлерге арналған тоғындар (кішкентай) 3 қорап х 25 тенге = 75 тенге
6. Сұйық кеңсе желімі 10 дана х 30 теңгеден = 300 теңге
7. ПВА желімі 5 дана х 80 теңгеден = 400 теңге
8. Корректор 5 дана х 80 теңгеден = –400 теңге
9. Ксерокс қағазы 15 қорап х 600 теңгеден =9000 теңге
10. Факске қағаз 10 дана х 250 теңгеден = 2500 теңге
11. Алмалы күнтізбелік 3 дана х 180 теңгеден = 540 теңге
12. Белгілеу қағазы (бокстерде) 5 дана х 180 теңгеден = 900 теңге
Барлық сомасына: 15655 теңге
II. Тіркелу учаскесін жабдықтау үшін өзге де тауарларды сатып алу:
1. Түкті орамал 5 дана х 400 теңгеден = 2000 теңге
2. Ақ медициналық ақжайма 10 дана х 500 теңгеден = 5000 теңге
3. Шаңсорғыш 1 х 9000 теңгеден = 9000 теңге
Барлығы сомасына: 16000 теңге
III. Бланкті өнімдерді сатып алу:
1. Шақырылушының жеке ісі 350 дана х 35 теңгеден = 12250 теңге
2. Тіркеу куәлігі 350 дана х 150 теңгеден = 52500 теңге
3. Шақырылушыны есепке алу карточкасы 350 дана х 60 теңгеден = 21000 теңге
4. Медициналық куәландыру картасы 20 дана х 15 теңгеден = 300 теңге
5. Шақырылушыны зерделеу парағы 20 дана х 15 теңгеден = 300 теңге
6. Отбасылық жағдай туралы акт 50 дана х 15 теңгеден = 750 теңге
Барлығы сомасына: 87 100 теңге
IV. Картридждерді толтыру – 5 500 теңге
V. АИ – 80 бензинін сатып алу, 717 литр х 65 теңгеден = 46 605 теңге
Ауылдық округ әкімдерімен ұсынылған өтінім бойынша:
1. Андреевка а/о – 40 литр
2. Зубаир а/о – 40 литр
3. Новодворовка а/о – 20 литр
4. Белагаш а/о – 44 литр
5. Красный Яр а/о – 59 литр
6. Дмитриевка а/о – 20 литр
7. Жерновка а/о – 85 литр
8. Петропавловка а/о – 57 литр
9. Бақы а/о – 30 литр
10. Таврия а/о – 22 литр
11. Новошульба а/о – 60 литр
12. Новопокровка а/о – 45 литр
13. Степной а/о – 10 литр
14. Переменовка а/о – 50 литр
15. Уба–Форпост а/о - 95 литр
16. Подборный а/о – 40 литр
142 ерекшелік бойынша – байланыс қызметің төлеу – 138000 теңге
Оның ішінде:
1. Құпия почталарды жолдау – 40000 теңге
2. Қарапайым почталарды жолдау – 40000 теңге
3. Байланыс қызметің төлеу 3 ай х 19600 = 58000 теңге
143 ерекшелік бойынша – көліктік қызметтерді төлеу – 200 000 теңге
Оның ішінде:
1. Жарамсыздар бойынша медициналық комиссиядан өту үшін Өскемен қаласына ОЖП шақырылушыларды жеткізу: 70 адам - рейсі үшін 20000 теңгеден 6 рейс = 120000 теңге

2. Проведение мед. комиссии по району – 2 рейса по 5000 тенге за 1 рейс = 10000 тенге
3. Проверка школ по району – 10 рейсов по 5000 тенге за 1 рейс = 50000 тенге
4. Доставка на предварительную мед. комиссию призывников годных к в/с 1 рейс – 20000 тенге
Всего на сумму: 200000 тенге.
По специфике 149 – Прочие работы и услуги - 750166 тенге
из них:
Заработная плата тех. работника: 202806 тенге
Расчет з/платы на одного тех. работника: 22534 тенге в месяц.
Начислено з/платы – 20633 тенге
Соц. налог – 987 тенге
Соц. отчисления – 823 тенге
Фин. услуги – 91 тенге

2. Аудан бойынша медициналық комиссиядан өткізу – 1 рейсі үшін 5000 теңгеден 2 рейіс = 10000 теңге
3. Аудан бойынша мектептерді тексеру – 1 рейсі үшін 5000 теңгеден 10 рейс = 50000 теңге
4. Әскери қызметке жарамды шақырылушыларды алдын-ала медициналық комиссиядан өткізуге жеткізу 1 рейсі – 20000 теңге
Барлығы сомасына: 200000 теңге
149 ерекшелік бойынша – өзге де қызметтер мен жұмыстар – 750166 теңге
Оның ішінде:
3 айға арналған 3 тех. қызметкердің еңбекақысы: 202806 теңге
бір тех.қызметкердің еңбекақысы: айына 22534 теңге
Есептелген еңбекақы - 20633 теңге
Әлеуметтік салық - 987 теңге
Әлеуметтік аударымдар – 823 теңге
Қаржы қызметтер -91 теңге

На приписку привлекаются 3 тех.работника на 3 месяца
3 человека х 22534 тенге х 3 месяца = 202806 тенге
2. З/плата врачам призывной комиссии – 206610 тенге
Расчет:
На приписку вызывается 250 человек. Осмотр призывников врачами по 50 человек в день. 250 чел.: 50 чел. = 5 дней (на проведение мед. комиссии) по 8 часов = 40 часов. Всего планируется 20 часов на прием призывников вернувшихся с дополнительного обследования. Всего на проведение медицинской комиссии планируется 60 часов.
Стоимость услуг врачей за 60 часов работы
№ п/п
Наименование
Ставка
(тенге)
Отобрано
(час)
Всего к оплате (тенге)
1
Председатель комиссии

Тіркеуге 3 айға 3 тех. қызметкер тартылады
3 адам х 22534 теңге х 3 ай = 202806 теңге
2. Тіркеу комиссиясы дәрігерлерінің енбекақысы – 206610 теңге
Есеп:
Тіркелуге 250 адам шақыртылады: Дәрігерлермен күніне 50 шақырылушы қарау. 250 адам: 50 адам = (медициналық комиссияны өткізу үшін) 5 күн 8 сағаттан = 40 сағат. Қосымша тексерілуден келген шақырылушылар қабылдауға барлығы 20 сағат жоспарлануда. Медициналық комиссиясын өткізуге барлығы 60 сағат жоспарлануда.
Дәрігерлердің 60 сағаттық қызметінің құны
Атаулары
Ставкасы
(теңге)
Таңдалған
(сағ)
Төлемге барлығы
(теңге)
1
Комиссия төрағасы

186
60
11160
Итого:
206610
Стоимость основных анализов на одного призывника 687 тенге х 250 человек = 171750 тенге.
На оборудование призывного участка – 169000 тенге
из них:
Изготовление шкафа для врачей – 3 шт х 25000 тенге = 75000 тенге
Изготовление кушетки – 3 шт х 8000 тенге = 24000 тенге
Изготовление и установка железной двери – 70000 тенге
По специфике 151 – командировочные расходы: 14 дней х 2826 тенге = 39564 тенге.
Специфика верна:                              И. Скоробогатова
Согласовано:                                    С. Сатыбалдиев
Руководитель аппарата акима                      С. Н. Лазурин

186
60
11160
Барлығы
60 206610
Бір шақырылушының негізгі анализінің құны 687 теңге х 250 адам - 171750 теңге
Тіркелу учаскесін жабдықтауға -169000 теңге
Оның ішінде:
Дәрігерлерге арналған шкаф дайындау - 3 дана х 25000 теңге = 75000 теңге
Төсек дайындау - 3 дана х 8000 теңге = 24000 теңге
Темір есік дайындап орнату - 70000 теңге
151 ерекшелік бойынша – іссапарлық шығындар: 14 күн х 2826 теңгеден – 39564 теңге.
Ерекшелік дұрыс:                              И. Скоробогатова
Келісілді:                                    С. Сатыбалдиев
Әкім аппараты басшысы                          С. Лазурин