О внесений изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2009 года № 16-1 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 17 февраля 2010 года № 19-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 февраля 2010 года за № 3037. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 3 ноября 2011 года № 35-6
Сноска. Утратило силу - Решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 03.11.2011 № 35-6
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2010-2012 годы" от 14 декабря 2009 года № 16-1 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3035, опубликованное 29 декабря 2009 года, 7 января 2010 года, 14 января 2010 года, 21 января 2010 года, 23 января 2010 года, 26 января 2010 года, 4 февраля 2010 года, 9 февраля 2010 года, 11 февраля 2010 года, 16 февраля 2010 года в газете "Приуралье" № 147, № 1, № 3, № 7, № 8, № 9, № 13, № 15, № 16, № 18 и 29 декабря 2009 года, 31 декабря 2009 года, 7 января 2010 года, 12 января 2010 года, 14 января 2010 года, в газете "Орал өңірі"  № 147, № 148, № 1, № 2-3, № 4), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "70 435 933" заменить цифрами "74 187 304";
цифры "16 894 122" заменить цифрами "21 893 108";
цифры "27 770" заменить цифрами "31 529";
цифры "53 507 141" заменить цифрами "52 255 767";
в подпункте 2) цифры "70 457 009" заменить цифрами "79 236 263";
в подпункте 3) цифры "-401 755" заменить цифрами "-482 864";
цифры "717 301" заменить цифрами "867 301";
цифры "1 119 076" заменить цифрами "1 350 165";
в подпункте 4) цифры "-2 000" заменить цифрами "148 000";
цифры "0" заменить цифрами "150 000";
в подпункте 5) цифры "382 699" заменить цифрами "-4 714 095";
в подпункте 6) цифры "-382 699" заменить цифрами "4 714 095";
2) в подпункте 1) пункта 3:
в абзаце первом цифры "26 002 625" заменить цифрами "24 681 168";

Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 14 желтоқсандағы № 16-1 "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 17 ақпандағы № 19-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 ақпанда № 3037 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 3 қарашадағы № 35-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2011.11.03 № 35-6 Шешімімен
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 14 желтоқсандағы № 16-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3035 тіркелген, 2009 жылғы 29 желтоқсандағы, 2010 жылғы 7 қаңтардағы, 2010 жылғы 14 қаңтардағы, 2010 жылғы 21 қаңтардағы, 2009 жылғы 23 қаңтардағы, 2010 жылғы 26 қаңтардағы, 2010 жылғы 4 ақпандағы, 2010 жылғы 9 ақпандағы, 2010 жылғы 11 ақпандағы, 2010 жылғы 16 ақпандағы "Приуралье" газетінде № 147, № 1, № 3, № 7, № 8, № 9, № 13, № 15, № 16, № 18 және 2010 жылғы 29 желтоқсандағы, 2009 жылғы 31 желтоқсандағы, 2010 жылғы 7 қаңтардағы, 2010 жылғы 12 қаңтардағы, 2010 жылғы 14 қаңтардағы "Орал өңірі" газетінде № 147, № 148, № 1, № 2-3, № 4 жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы "70 435 933" деген сандар "74 187 304" деген сандармен ауыстырылсын;
"16 894 122" деген сандар "21 893 108" деген сандармен ауыстырылсын;
"27 770" деген сандар "31 529" деген сандармен ауыстырылсын;
"53 507 141" деген сандар "52 255 767" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "70 457 009" деген сандар "79 236 263" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "-401 755" деген сандар "-482 864" деген сандармен ауыстырылсын;
"717 301" деген сандар "867 301" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 119 076" деген сандар "1 350 165" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "-2000" деген сандар "148 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сандар "150 000" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "382 699" деген сандар "-4 714 095" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "-382 699" деген сандар "4 714 095" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 3-тармақтың 1) тармақшасында:
бірінші абзацта "26 002 625" деген сандар "24 681 168" деген сандармен ауыстырылсын;

в абзаце десятом цифры "1 798 218" заменить цифрами "452 499";
в абзаце двадцатом цифры "860 034" заменить цифрами "884 296";
3) пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Учесть, что в областном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (городскому) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 4 703 985 тыс. тенге, в том числе:
4 380 010 тыс. тенге – трансферты из местных бюджетов;
323 975 тыс. тенге – на развитие системы водоснабжения.
Распределение указанных сумм районным (городскому) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области";
4) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии              К. Ешимов
Секретарь областного маслихата   М. Кұлшар
Приложение 1
к решению маслихата
от 17 февраля 2010 года № 19-1
Приложение 1
к решению маслихата
от 14 декабря 2009 года № 16-1
Областной бюджет на 2010 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ

оныншы абзацта "1 798 218" деген сандар "452 499" деген сандармен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацта "860 034" деген сандар "884 296" деген сандармен ауыстырылсын;
3) 8 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Аудандық (қалалық) бюджеттерге 2010 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 4 703 985 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
4 380 010 мың теңге – жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер;
323 975 мың теңге – сумен жабдықтау жүйесін дамытуға.
Аудандық (қалалық) бюджеттерге көрсетілетін сомаларды бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүргізіледі";
4) осы шешімге 1 қосымша аталып отырған шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2.Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                      К. Ешімов
Облыстық мәслихат хатшысы            М. Құлшар
Мәслихаттың
2010 жылғы 17 ақпандағы
№ 19-1 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 16-1 шешіміне 1 қосымша
2010 жылға арналған облыстық бюджет
мың теңге
Санаты
Сома
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер

1 979 623
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
579 957
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
9 934
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
9 934
253
Управление здравоохранения области
22 118
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
22 118
060
Подготовка и переподготовка кадров
261
Управление образования области
547 905
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
66 681
060
Подготовка и переподготовка кадров
481 224
9
Прочие услуги в области образования
3 588 327
261
Управление образования области
2 658 087
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
39 950
002
Создание информационных систем
0
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
25 440
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
31 200
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
162 556
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
214 948
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
533 244
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
138 503
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
0
029
Методическая работа
9 574
031
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение оборудования для кабинетов "Самопознания"
032
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету Самопознание"
57 917
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 444 755
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
271
Управление строительства области
930 240
004
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
452 499
037
Строительство и реконструкция объектов образования

1 979 623
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
579 957
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
9 934
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
9 934
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
22 118
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
22 118
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
261
Облыстың білім басқармасы
547 905
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
66 681
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
481 224
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
3 588 327
261
Облыстың білім басқармасы
2 658 087
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 950
002
Ақпараттық жүйелер құру
0
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
25 440
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
31 200
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
162 556
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
214 948
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
533 244
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
138 503
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
0
029
Әдістемелік жұмыс
9 574
031
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" кабинеттері үшін жабдықтарды сатып алуға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
032
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
57 917
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 444 755
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
271
Облыстың құрылыс басқармасы
930 240
004
Білім беру объектілерін салуға және қайта жаңартуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
452 499
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау

510 001
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
27 556
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
42 084
015
Создание информационных систем
0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
17 978
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
18 171
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
0
032
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений медицинских организаций здравоохранения
962 162
033
Материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения
927 825
271
Управление строительства области
9 989 484
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
9 989 484
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 514 472
1
Социальное обеспечение
1 398 762
256
Управление координации занятости и социальных программ области
894 646
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
411 157
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
250 118
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими паталогиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
233 371
261
Управление образования области
452 597
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
452 597
271
Управление строительства области
51 519
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
51 519
2
Социальная помощь
860 350
256
Управление координации занятости и социальных программ области
860 350
003
Социальная поддержка инвалидов
110 760
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
146 135
023
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

510 001
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
27 556
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
42 084
015
Ақпараттық жүйелер құру
0
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
17 978
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
18 171
023
Ауылдық жерге жұмыс iстеуге жiберiлген медицина және фармацевтика қызметкерлерiн әлеуметтiк қолдау
0
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстау
0
032
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының ғимараттарын, үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
962 162
033
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
927 825
271
Облыстың құрылыс басқармасы
9 989 484
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
9 989 484
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 514 472
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 398 762
256
Облыстың жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
894 646
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
411 157
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
250 118
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
233 371
261
Облыстың білім басқармасы
452 597
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
452 597
271
Облыстың құрылыс басқармасы
51 519
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
51 519
2
Әлеуметтiк көмек
860 350
256
Облыстың жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
860 350
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
110 760
020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ең төменгі күнкөрістің мөлшері өскеніне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегін және 18 жасқа дейінгі балаларға айсайынғы мемлекеттік жәрдемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
146 135
023
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің жол жүруін қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

28 045
024
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
263 410
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
312 000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
255 360
256
Управление координации занятости и социальных программ области
255 360
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
52 545
004
Создание информационных систем
0
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
0
006
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
5 023
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
1 685
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
196 107
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 626 809
1
Жилищное хозяйство
2 011 000
271
Управление строительства области
2 011 000
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586 000
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 425 000
2
Коммунальное хозяйство
4 615 809
271
Управление строительства области
596 134
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения

28 045
024
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
263 410
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
312 000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
255 360
256
Облыстың жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
255 360
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 545
004
Ақпараттық жүйелер құру
0
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
0
006
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
0
017
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5 023
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 685
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
196 107
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 626 809
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 011 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 011 000
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
586 000
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 425 000
2
Коммуналдық шаруашылық
4 615 809
271
Облыстың құрылыс басқармасы
596 134
011
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері

323 975
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
0
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
0
045
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
80 255
049
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
191 904
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
4 019 675
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
35 401
002
Создание информационных систем
0
004
Газификация населенных пунктов
997 558
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
0
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
510 053
016
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
743 470
019
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
0
020
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
820 353
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
566 200
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
346 640
3
Благоустройство населенных пунктов
0
271
Управление строительства области
0
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
2 327 676
1
Деятельность в области культуры
872 903
262
Управление культуры области
872 903
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
26 152
002
Создание информационных систем
0

323 975
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
0
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттер
80 255
049
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге
191 904
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 019 675
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 401
002
Ақпараттық жүйелер құру
0
004
Елді мекендерді газдандыру
997 558
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
0
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді-мекендерді көркейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
510 053
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттер
743 470
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді-мекендерді көркейтуге
0
020
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге
820 353
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
566 200
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
346 640
3
Елді-мекендерді көркейту
0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
0
015
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
2 327 676
1
Мәдениет саласындағы қызмет
872 903
262
Облыстың мәдениет басқармасы
872 903
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 152
002
Ақпараттық жүйелер құру
0

008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
4
Воздушный транспорт
116 000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
116 000
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
116 000
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1 820 441
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 820 441
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
36 863
002
Развитие транспортной инфраструктуры
434 006
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) собщениям
127 097
006
Создание информационных систем
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
57 200
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
357 697
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
342 578
014
Строительство и реконструкция автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
299 000
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
166 000
13
Прочие
353 831
1
Регулирование экономической деятельности
36 113
265
Управление предпринимательства и промышленности области
36 113
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
36 113
006
Создание информационных систем
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
9
Прочие
317 718
257
Управление финансов области
300 220
012
Резерв местного исполнительного органа области
300 220
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
17 498
003
Разработка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов (программ) и проведение его экспертизы

008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орта жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4
Әуе көлiгi
116 000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
116 000
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуеатасымалдарды субсидиялау
116 000
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1 820 441
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 820 441
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 863
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
434 006
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын ұйымдастыру
127 097
006
Ақпараттық жүйелер құру
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеуге және ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
57 200
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын қалалардың және елді-мекендердің көшелерін өткізуге салу және құруға, қайта берілетін нысаналы даму трансферттер
357 697
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
342 578
014
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдардың қала және елді-мекендер көшелерін салу және қайта құру елді-мекендердің көшелері өткізу
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
299 000
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
166 000
13
Басқалар
353 831
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
36 113
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
36 113
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 113
006
Ақпараттық жүйелер құру
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9
Басқалар
317 718
257
Облыстың қаржы басқармасы
300 220
012
Облыстың жергілікті атқарушы органының резерві
300 220
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
17 498
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу