О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2009 года N 24-3 "О городском бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 10 августа 2010 года № 31-2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 12 августа 2010 года № 7-1-191. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 30 марта 2011 года № 38-10
Сноска. Утратило силу - Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 30.03.2011 № 38-10
В соответствии с пунктом 1 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О городском бюджете на 2010-2012 годы" от 24 декабря 2009 года № 24-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-1-160, опубликованное 14 января 2010 года, 20 января 2010 года, 28 января 2010 года в газете "Жайық үні" № 2, № 3, № 4 и 14 января 2010 года, 20 января 2010 года, 28 января 2010 года, 4 февраля 2010 года в газете "Пульс города" № 2, № 3, № 4, № 5) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 931 551 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 391 936 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 436 134 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 372 524 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 730 957 тысяч тенге;
2) затраты – 15 753 827 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 362 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 362 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 815 724 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -815 724 тысяч тенге:
поступление займов – 311 000 тысяч тенге;
погашение займов – -1 136 607 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 883 тысяч тенге.";
в пункте 6:
цифру "67 880" заменить цифрой "95 080";
в пункте 8:
цифру "98 716" заменить цифрой "95 227";

2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 24-3 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 10 тамыздағы № 31-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының әділет басқармасында 2010 жылғы 12 тамызда № 7-1-191 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы № 38-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2011.03.30 № 38-10 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 1 тармағына және 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Орал қалалық мәслихатыШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 24-3 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-1-160 тіркелген, 2010 жылғы 14 қаңтарда, 2010 жылғы 20 қаңтарда, 2010 жылғы 28 қаңтарда "Жайық үні" газетінің № 2, № 3, № 4 және 2010 жылғы 14 қаңтарда, 2010 жылғы 20 қаңтарда, 2010 жылғы 28 қаңтарда, 2010 жылғы 4 ақпанда "Пульс города" газетінің № 2, № 3, № 4, № 5 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 16 931 551 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 391 936 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 436 134 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 372 524 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер – 7 730 957 мың теңге;
2) шығындар – 15 753 827 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер-0;
бюджеттік кредиттерді өтеу -0;
4) қаржылық активтер операциясымен сальдо – 362 000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу -362 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 815 724 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
-815 724 мың теңге:
қарыздар түсімі – 311 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – -1 136 607 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары -9 883 мың теңге.";
6-тармақта:
"67 880" саны "95 080" санымен ауыстырылсын;
8-тармақта:
"98 716" саны "95 227" санымен ауыстырылсын;

цифру "29 761" заменить цифрой "28 259";
цифру "108 038" заменить цифрой "107 077";
цифру "49 284" заменить цифрой "48 773";
цифру "15 651" заменить цифрой "14 240";
цифру "16 323" заменить цифрой "15 287";
цифру "207 886" заменить цифрой "201 349";
цифру "198 000" заменить цифрой "194 805";
цифру "100 000" заменить цифрой "239 000";
цифру "70 000" заменить цифрой "105 000";
слова "на капитальный ремонт мемориала "Вечный огонь" – 60 000 тысяч тенге" изложить в следующей редакции:
"на капитальный ремонт мемориала "Вечный огонь" – 57 990 тысяч тенге";
цифру "114 747" заменить цифрой "171 566";
цифру "2 800" заменить цифрой "761";
цифру "250 093" заменить цифрой "251 577";
слова "на благоустройство дворов – 60 000 тысяч тенге" изложить в следующей редакции:
"на благоустройство дворов – 380 000 тысяч тенге";
после слов "реализация программы "Жасыл-Ел" на 2008-2010 годы (оплата труда бойцов молодежных трудовых отрядов, механизированные работы, приобретение инвентаря) – 13 600 тысяч тенге" дополнить словами "; на строительство детского сада на 320 мест в микрорайоне Самал – 1000 тысяч тенге, на строительство ул.Брусиловского – ул.Аяз би (2-этап) – 6 537 тысяч тенге, в рамках подготовки к отопительному сезону – 350 000 тысяч тенге, на освещение улиц 67 000 тысяч тенге, на содержание дорожно-мостового хозяйства – 80 000 тысяч тенге, на строительство дорог – 60 000 тысяч тенге;";
после слов "на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 75 690 тысячи тенге" дополнить словами "; на строительство детского сада на 320 мест в микрорайоне Самал – 89 000 тысяч тенге.";
в пункте 8-1:
цифру "31 479" заменить цифрой "29 779";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по экономике, бюджету и финансам.
3. Данное решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель 31-й внеочередной сессии
Уральского городского маслихата         Ш. Ш. Нутфуллин
Исполняющий обязанности секретаря
Уральского городского маслихата         З. Х. Халилов
Приложение 1
к решению Уральского городского маслихата

"29 761" саны "28 259" санымен ауыстырылсын;
"108 038" саны "107 077" санымен ауыстырылсын;
"49 284" саны "48 773" санымен ауыстырылсын;
"15 651" саны "14 240" санымен ауыстырылсын;
"16 323" саны "15 287" санымен ауыстырылсын;
"207 886" саны "201 349" санымен ауыстырылсын;
"198 000" саны "194 805" санымен ауыстырылсын;
"100 000" саны "239 000" санымен ауыстырылсын;
"70 000" саны "105 000" санымен ауыстырылсын;
"Мәңгілік алау" мемориалын күрделі жөндеуге - 60 000 мың теңге" сөздері келесі редакцияда жазылсын:
"Мәңгілік алау" мемориалын күрделі жөндеуге - 57 990 мың теңге";
"114 747" саны "171 566" санымен ауыстырылсын;
"2 800" саны "761" санымен ауыстырылсын;
"250 093" саны "251 577" санымен ауыстырылсын;
"аулаларды абаттандыруға – 60 000 мың теңге" сөздері келесі редакцияда жазылсын:
"аулаларды абаттандыруға – 380 000 мың теңге";
"2008-2010 жылдарға арналған "Жасыл-Ел" бағдарламасын жүзеге асыру (жастар еңбек жасақтары сарбаздарының еңбекақысын төлеуге, механикаландырылған жұмыс, құралдар сатып алу үшін) -13 600 мың теңге" деген сөздерден кейін "; Самал шағынауданында 320 орындық балабақша құрылысына -1000 мың теңге, Брусиловский-Аяз би көшелерінің құрылысына (2 кезең)- 6 537 мың теңге, жылыту маусымына әзірлену шеңберінде - 350 000 мың теңге, көшелерді жарықтандыруға 67 000 мың теңге, жол-көпір шаруашылығын ұстауға - 80 000 мың теңге, жол құрылысына – 60 000 мың теңге" деген сөздермен толықтырылсын;
"мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 75 690 мың теңге" деген сөздерден кейін "; Самал шағынауданында 320 орындық балабақша құрылысына – 89 000 мың теңге" деген сөздермен толықтырылсын;
8-1-тармақта:
"31 479" саны "29 779" санымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет және қаржы жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
3. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының 31-ші
кезектен тыс сессиясының төрағасы       Ш. Ш. Нутфуллин
Орал қалалық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы            З. Х. Халилов

194 700
005
Государственная адресная социальная помощь
14 416
006
000
Жилищная помощь
61 370
007
000
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
126 000
008
Социальная поддержка военнослужащих внутренних войск и срочной службы
8 165
010
000
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
10 682
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
27 104
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
83 140
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
38 264
017
000
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
53 044
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
20 307
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
149 822
464
Отдел образования района (города областного значения)
106 387
008
000
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
106 387
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
50 268
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
50 268
001
000
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
48 470
011
000
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

194 700
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
14 416
006
000
Тұрғын үй көмегі
61 370
007
000
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
126 000
008
Ішкі әскерлер мен мерзімді қызметтегі әскери қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
8 165
010
000
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
10 682
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
27 104
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
83 140
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
38 264
017
000
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
53 044
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
20 307
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
149 822
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
106 387
008
000
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
106 387
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
50 268
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
50 268
001
000
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 470
011
000
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу