О внесении изменений и дополнений в решение Сырымского районного маслихата от 17 декабря 2009 года N 17-2 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 декабря 2010 года N 26-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Сырымского района Западно-Казахстанской области 31 декабря 2010 года N 7-10-96. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 марта 2011 года № 28-4
Сноска. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29.03.2011 № 28-4.
Сноска: Решения Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 декабря 2009 года N 17-2 на русском языке нет, изменения и дополнения внесены только в текст решения на государственном языке.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года решения Западно-Казахстанского областного маслихата N 28-1 от 13 декабря 2010 года, о внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2009 года N 16-1 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3036) и Указа Президента Республики Казахстан N 1072 от 27 сентября 2010 года О мерах по оптимизации штатной численности органов, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан и постановления Западно-Казахстанского областного акимата N 243 от 3 ноября 2010 года сессия Сырымского районного маслихата РЕШИЛ:

Сырым аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы N 17-2 "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 26-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әділет басқармасында 2010 жылғы 31 желтоқсанда N 7-10-96 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы N 28-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2011.03.29 N 28-4 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексі, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 28-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 14 желтоқсандағы N 16-1 "2010-2012 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3056) шешімін және Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 27 қыркүйектегі N 1072 "Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджеті және Ұлттық Банкінің сметасы (бюджеті) есебінен қамтылған органдардың штат санын оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" Жарлығы және Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің 2010 жылғы 3 қарашадағы N 243 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің Жергілікті атқарушы органдар штат санының лимиттері туралы" қаулысын басшылыққа ала отырып, Сырым аудандық мәслихаты сессиясы ШЕШІМ ЕТЕДІ:

1. Внести в решение Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2010-2012 годы" от 23 декабря 2009 года N 17-2 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-10-67, опубликованное 21 января 2010 года, 18 марта 2010 года, 13 мая 2010 года, 3 июня 2010 года, 26 августа 2010 года, 2 сентября 2010 года, 25 ноября 2010 года, в газете "Сырым елі "N 1, N 4, N 9, N 13, N 21, N 24, N 36, N 37, N 49 следующие изменения и дополнения:

1. Сырым аудандық мәслихатының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2009 жылғы 23 желтоқсандағы N 17-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-10-67 тіркелген, 2010 жылғы 1 қаңтардағы, 2010 жылғы 21 қаңтардағы, 2010 жылғы 18 наурыздағы, 2010 жылғы 13 мамырдағы, 2010 жылғы 3 маусымдағы, 2010 жылғы 26 тамыздағы, 2010 жылғы 2 қыркүйектегі, 2010 жылғы 25 қарашадағы "Сырым елі" газетінде N 1, N 4, N 9, N 13, N 21, N 24, N 36, N 37, N 49 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін.

13140
007
Провидение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
260
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2646
037
Строительство и реконструкция объектов образования
2646
05
Здравоохранение
325
09
Прочие услуги в области здравоохранения
325
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
325
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
325
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
156284
02
Социальная помощь
140495
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
9431
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
9431
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
131064
002
Программа занятости
49817
005
Государственная адресная социальная помощь
18920
006
Жилищная помощь
2838
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающимся граждан по решениям местных представительных органов
6757
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1222
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
822
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
40180
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалидов
4714
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы Великой Отечественной войне
0
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

13140
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
260
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2646
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2646
05
Денсаулық сақтау
325
09
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
325
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппаратының жұмыс істеуі
325
002
Ерекше жағдайларда сырқатты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
325
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
156284
02
Әлеуметтiк қамсыздандыру
140495
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппаратының жұмыс істеуі
9431
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
9431
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
131064
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
49817
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсету
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
18920
006
Тұрғын үй көмегі
2838
007
Жергiлiктi өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік төлемдер
6757
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1222
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
822
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
40180
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
4714
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
0
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу