О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 21 февраля 2002 года № 103 "Об утверждении Инструкции по осуществлению подразделениями дорожной полиции государственного надзора и контроля за соблюдением правил, нормативов и стандартов в сфере дорожной деятельности и совершенствованию организации дорожного движения"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 23 февраля 2011 года № 88. Зарегистрирован в Министерстве юстици Республики Казахстан от 14 марта 2011 года № 6802. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 15 октября 2015 года № 842
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 15.10.2015 № 842.
В целях приведения в соответствие с действующим законодательством, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 21 февраля 2002 года № 103 "Об утверждении Инструкции по осуществлению подразделениями дорожной полиции государственного надзора и контроля за соблюдением правил, нормативов и стандартов в сфере дорожной деятельности и совершенствованию организации дорожного движения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1797, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 год, № 16, ст. 575) следующие изменения и дополнения:
в пункте 2 приказа слова "УВД г. Астаны, ГУВД г. Алматы, ГУВД-УВД областей" заменить словами "Департаментов внутренних дел городов Астана, Алматы и областей";
в Инструкции по осуществлению подразделениями дорожной полиции государственного надзора и контроля за соблюдением правил, нормативов и стандартов в сфере дорожной деятельности и совершенствованию организации дорожного движения, утвержденной указанным приказом:
по всему тексту слова "Департамента" заменить словами "Комитета", слова "Управления внутренних дел (далее по тексту – УВД) г. Астаны, Главного управления внутренних дел (далее по тексту – ГУВД) г. Алматы, ГУВД-УВД областей" заменить словами "Департамента внутренних дел (далее по тексту – ДВД) городов Астана, Алматы и областей", слова "УВД г. Астаны, ГУВД г. Алматы, ГУВД-УВД областей" заменить словами "ДВД городов Астана, Алматы и областей";
в пункте 15 после слова "рассматриваются" дополнить словами "в течение трех рабочих дней";
в подпункте 1) пункта 54 после слов "международных перевозок" дополнить словами "в течение пяти рабочих дней";

"Жол полициясы бөлімшелерінің жол қызметі саласындағы ережелердің, нормативтердің және стандарттардың сақталуын мемлекеттік қадағалау мен бақылауды жүзеге асыруды және жол қозғалысын ұйымдастыруды жетілдіруі жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 21 ақпандағы № 103 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігінің 2011 жылғы 23 ақпандағы № 88 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 14 наурызда № 6802 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 15 қазандағы № 842 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің 15.10.2015 № 842 бұйрығымен.
Қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. «Жол полициясы бөлімшелерінің жол қызметі саласындағы ережелердің, нормативтердің және стандарттардың сақталуын мемлекеттік қадағалау мен бақылауды жүзеге асыруды және жол қозғалысын ұйымдастыруды жетілдіруі жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 21 ақпандағы № 103 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1797 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2002 жыл, № 16, 575-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
бұйрықтың 2-тармағында «Астана қаласы ІІБ-нің, Алматы қаласы ІІББ-нің, облыстардағы ІІББ-ІІБ-нің» деген сөздер «Астана, Алматы қалалары және облыстардағы ішкі істер департаментінің» деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Жол полициясы бөлімшелерінің жол қызметі саласындағы ережелердің, нормативтердің және стандарттардың сақталуын мемлекеттік қадағалау мен бақылауды жүзеге асыруды және жол қозғалысын ұйымдастыруды жетілдіруі жөніндегі нұсқаулықта:
барлық мәтiн бойынша «департаменті», «департаментінің» деген сөздер «комитеті», «комитетінің» деген сөздермен, ал «Астана қаласы Ішкі істер басқармасының (бұдан әрі - ІІБ), Алматы қаласының Ішкі істер бас басқармасының (бұдан әрі - ІІББ), облыстардағы ІІББ-ІІБ-ның» деген сөздер «Астана, Алматы қалалары және облыстардағы ІІД-нің» деген сөздермен ауыстырылсын;
15-тармақтың 2) тармақшасында «(бөлімшелері, топтары)» деген сөздерден кейін «үш жұмыс күні ішінде» деген сөздермен толықтырылсын;
54-тармақтың 1) тармақшасында «бөлімшесі» деген сөзден кейін «бес жұмыс күні ішінде» деген сөздермен толықтырылсын;

в подпункте 2) пункта 54 после слов "города и области" дополнить словами "в течение трех рабочих дней";
пункт 58 дополнить абзацем следующего содержания:
"Паспорт на размещение в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования объектов сервиса и наружной (визуальной) рекламы выдается дорожным органом и согласовывается подразделениями дорожной полиции в течение пяти рабочих дней".
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан генерал-майора Куренбекова А.Ж. и Комитет дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Калашников Н.И.).
3. Комитету дорожной полиции Министерства внутренних дел (Калашников Н.И.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    С. Баймаганбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр транспорта
и коммуникаций
Республики Казахстан
__________ Кусаинов А.К.
10 марта 2011 года

54-тармақтың 2) тармақшасында «(бөлімшесі, тобы)» деген сөздерден кейін «үш жұмыс күні ішінде» деген сөздермен толықтырылсын;
58-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген жолағында қызмет көрсету және сыртқы (визуалды) жарнама объектілерін орналастыруға арналған паспортты жол қызметі береді және жол полициясы бөліністерімен бес жұмыс күні ішінде келіседі.».
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары генерал-майор А.Ж. Күреңбековке және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Жол полициясы комитетіне (Н.И. Калашников) жүктелсін.
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Жол полициясы комитеті (Н.И. Калашников) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жолдасын.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                 С. Баймағанбетов
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрі
_________ Ә.Қ. Құсайынов
2011 жылғы 10 наурыз