Об утверждении формы прокатного удостоверения на фильм
Приказ Министра культуры Республики Казахстан от 14 марта 2011 года № 46. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 апреля 2011 года № 6876. Утратил силу приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года № 155
Сноска. Утратил силу приказом Министра культуры и спорта РК от 29.12.2014 № 155 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 28-2 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года "О культуре" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму прокатного удостоверения на фильм.
2. Комитету по культуре Министерства культуры Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в установленном порядке официальное опубликование настоящего приказа;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства культуры Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Министр                                    М. Кул-Мухаммед
Утверждено
приказом Министра культуры
Республики Казахстан
от 14 марта 2011 года № 46
Форма
Сноска. Форма прокатного удостоверения на фильм в редакции приказа Министра культуры и информации РК от 25.09.2013 № 226 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
___________________________________________________________
(уполномоченный орган, выдающий прокатное удостоверение
на фильм)
г. Астана                     «  » ______________ 20__ года
ПРОКАТНОЕ УДОСТОВЕРЕНИЕ НА ФИЛЬМ
Название фильма _______________________________________________
Формат ________ Количество серий ________ Хронометраж _________
Жанр______________________________________ Вид_________________
Возрастной зрительский ценз страны производителя (индекс) _____
Студия-производитель __________________________________________
Страна-производитель ____________________ Год выпуска _________
Автор сценария ____________ Режиссер-постановщик ______________
Оператор-постановщик ___________ Художник-постановщик __________
Автор музыкального произведения ____________ Продюсер __________
Язык, языки дубляжа (при их наличии) ___________________________
Права на фильм на территории __________________________________
принадлежат ____________________________________________________
_______________________________________________________________
Категория прав использования            Срок действия прав
фильма                        использования фильма до:
_______________________________     ___________________________
Индекс фильма по возрастному зрительскому цензу _______________
______________________________________________     ____________
(Фамилия и инициалы уполномоченного лица)          (подпись)
№ _______________________________
(номер прокатного удостоверения)

Фильмге прокаттау куәлігінің нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет министрінің 2011 жылғы 14 наурыздағы № 46 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 7 сәуірде № 6876 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 155 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мәдениет және спорт министрінің 29.12.2014 № 155 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
«Мәдениет туралы» Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 15 желтоқсандағы Заңының 28-2-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған фильмге прокаттау куәлігінің нысаны   бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігінің Мәдениет комитеті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың белгіленген тәртіппен ресми жариялануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігінің  интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық  алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                       М. Құл-Мұхаммед
Қазақстан Республикасы
Мәдениет министрінің
2011 жылғы 14 наурыздағы
№ 46 бұйрығымен бекітілген
Нысан
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда - ҚР Мәдениет және ақпарат министрінің 25.09.2013 № 226 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
____________________________________________________
(фильмге прокаттау куәлігін беретін уәкілетті орган)
Астана қаласы                                      20__ жылғы «___»__________
ФИЛЬМГЕ ПРОКАТТАУ КУӘЛІГІ
Фильмнің атауы _____________________________________________________________
Форматы ________ Серияларының саны _______ Хронометражы ____________________
Жанры _______________________ Түрі _________________________________________
Шығарушы-ел берген көрермендердің жас шегі (индексі) _______________________
Шығарушы-студия ____________________________________________________________
Шығарушы-ел __________________________ Шыққан жылы _________________________
Сценарийдің авторы __________________ Қоюшы-режиссер _______________________
Қоюшы-оператор ______ _______________ Қоюшы-суретші ________________________
Музыкалық шығарманың авторы ____________ Продюсер __________________________
Тілі, дубляждау тілдері (олар болған жағдайда)  ____________________________
___________ _______________________________________ аумағында фильмге құқығы
____________________________________________________________________________
___________________________________________________________________ тиесілі.
Фильмді пайдалану құқығының санаты     Фильмді пайдалану құқығының қолданылу
мерзімі:
____ ________________ ____________     _______________________________ дейін
Көрермендердің жас шегіне қарай фильмнің индексі __________________________
___________________ _______________________      __________________________
(Уәкілетті тұлғаның тегі және аты-жөні)                   (қолы)
№ ____________________________
(прокаттау куәлігінің нөмірі)