О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 22 августа 2011 года № 421. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 августа 2011 года № 7134. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 71
Сноска. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 13.03.2013 № 71 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6148), следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному приказу:
в классификации поступлений бюджета:
в категории 1 "Налоговые поступления":
в классе 06 "Hалоги на международную торговлю и внешние операции":
в подклассе 2 "Прочие налоги на международную торговлю и операции":
наименование специфики 02 "Пошлины, взимаемые в качестве защитных мер отечественных товаропроизводителей" изложить в следующей редакции:
"02 Специальные защитные, антидемпинговые и компенсационные пошлины";
дополнить спецификами 05, 06, 07 следующего содержания:
"05 Специальные защитные, антидемпинговые и компенсационные пошлины, поступившие от Республики Беларусь
06 Специальные защитные, антидемпинговые и компенсационные пошлины, поступившие от Российской Федерации
07 Суммы процентов за просрочку за неисполнение или (неполное) несвоевременное исполнение обязательств по перечислению сумм от распределения специальных защитных, антидемпинговых и компенсационных пошлин";
в классе 08 "Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами":
в подклассе 1 "Государственная пошлина":
наименование специфики 20 "Государственная пошлина, взимаемая за выдачу свидетельств о прохождении технического осмотра механических транспортных средств и прицепов" изложить в следующей редакции:
"20 Государственная пошлина, взимаемая за выдачу свидетельств о прохождении технического осмотра механических транспортных средств и прицепов и международных сертификатов технического осмотра";
в приложении 1 к указанному приказу:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 04 "Образование":
в функциональной подгруппе 2 "Начальное, основное среднее и общее среднее образование":

"Қазақстан Республикасының бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 22 тамыздағы № 421 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2011 жылы 22 тамызда № 7134 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 71 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 13.03.2013 № 71 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6148 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықтың 1-қосымшасында:
бюджет түсімдерінің сыныптамасында:
1 «Салықтық түсімдер» санатында:
06 «Халықаралық сауда мен сыртқы операцияларға салынатын салықтар» сыныбында:
2 «Халықаралық сауда мен операцияларға салынатын басқа да салықтар» кіші сыныбында:
02 «Отандық тауар өндiрушiлердi қорғау шаралары ретiнде алынатын баждар» ерекшелігінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«02 Арнайы қорғалатын, демпингке қарсы және өтемақы баждары»;
мынадай мазмұндағы 05, 06, 07-ерекшеліктермен толықтырылсын:
«05 Беларусь Республикасынан түсетін арнайы қорғалатын, демпингке қарсы және өтемақы баждары
06 Ресей Федерациясынан түсетін арнайы қорғалатын, демпингке қарсы және өтемақы баждары
07 Арнайы қорғалатын, демпингке қарсы және өтемақы баждарды қайта бөлуден түсетін соманы аудару бойынша міндеттемелерді орындамағаны немесе (жартылай) уақтылы орындамағы үшін мерзімін өткізу пайыздарының сомасы»;
08 «Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер» сыныбында:
1 «Мемлекеттік баж» кіші сыныбында:
20 «Механикалық көлік құралдары мен прицептердің техникалық қараудан өту куәліктерін бергені үшін алынатын мемлекеттік баж» ерекшелігінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«20 Механикалық көлік құралдарының және тіркемелердің техникалық байқаудан өткені туралы куәліктің және халықаралық техникалық байқау сертификатының берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж»;
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшада:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
04 «Бiлiм беру» функционалдық тобында:
2 «Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру» функционалдық кіші тобында:

дополнить администратором бюджетных программ 381 с бюджетными программами 006, 007 следующего содержания:
"381 Управление физической культуры и спорта города Алматы
006 Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
007 Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования";
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в функциональной подгруппе 2 "Спорт":
дополнить администратором бюджетных программ 381 с бюджетными программами 001, 002, 003, 004, 005, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 123, 124 следующего содержания:
"381 Управление физической культуры и спорта города Алматы
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
002 Проведение спортивных соревнований на уровне города республиканского значения, столицы
003 Подготовка и участие членов сборных команд города республиканского значения, столицы по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
004 Создание информационных систем
005 Капитальные расходы государственных органов
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы";
в функциональной подгруппе 4 "Туризм":

381 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі мынадай мазмұндағы 006, 007-бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«381 Алматы қаласы Дене шынықтыру және спорт басқармасы
006 Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
007 Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру»;
08 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк» функционалдық тобында:
2 «Спорт» функционалдық кіші тобында:
381 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі мынадай мазмұндағы 001, 002, 003, 004, 005, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 123, 124-бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«381 Алматы қаласы Дене шынықтыру және спорт басқармасы
001 Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002 Республикалық маңызы бар қала, астана деңгейінде спорттық жарыстар өткiзу
003 Әр түрлi спорт түрлерi бойынша республикалық маңызы бар қала, астана құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
004 Ақпараттық жүйелер құру
005 Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
106 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108 Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған іс-шаралар жүргізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына арналған іс-шаралар жүргізу»;
4 «Туризм» функционалдық кіші тобында:

дополнить администратором бюджетных программ 380 с бюджетными программами 001, 002, 003, 004, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 123, 124 следующего содержания:
"380 Управление туризма города Алматы
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма
002 Регулирование туристической деятельности
003 Создание информационных систем
004 Капитальные расходы государственных органов
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги по организации культуры, спорта и информационного пространства":
по администратору бюджетных программ 206 "Министерство культуры Республики Казахстан":
бюджетную программу 008 "Капитальные расходы государственных организаций в области культуры и религии" изложить в следующей редакции:
"008 Капитальные расходы государственных организаций в области культуры";
бюджетную программу 031 "Развитие международного сотрудничества в области культуры и религии, проведение социологических, научно-исследовательских и аналитических услуг по религиозным вопросам" с бюджетными подпрограммами 100 "Реализация государственной политики в сфере свободы и вероисповедания", 101 "Научно-исследовательские и аналитические услуги по религиозным вопросам", 102 "Содействие развитию международного сотрудничестве в области культуры и религий" исключить;
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
в функциональной подгруппе 1 "Сельское хозяйство":
по администратору бюджетных программ 453 "Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)":
наименование бюджетной программы 099 "Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета" изложить в следующей редакции и дополнить бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"099 Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 454 "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)":
наименование бюджетной программы 099 "Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета" изложить в следующей редакции и дополнить бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"099 Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 459 "Отдел экономики и финансов района (города областного значения)":
наименование бюджетной программы 099 "Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета" изложить в следующей редакции и дополнить бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"099 Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 460 "Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)":
наименование бюджетной программы 099 "Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета" изложить в следующей редакции и дополнить бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"099 Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 461 "Отдел экономики, финансов и предпринимательства района (города областного значения)":
наименование бюджетной программы 099 "Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета" изложить в следующей редакции и дополнить бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"099 Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 462 "Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)":
наименование бюджетной программы 099 "Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета" изложить в следующей редакции и дополнить бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"099 Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 474 "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)":
наименование бюджетной программы 099 "Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета" изложить в следующей редакции и дополнить бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"099 Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 475 "Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)":
наименование бюджетной программы 099 "Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета" изложить в следующей редакции и дополнить бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"099 Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 476 "Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)":
наименование бюджетной программы 099 "Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета" изложить в следующей редакции и дополнить бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"099 Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 477 "Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)":
наименование бюджетной программы 099 "Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета" изложить в следующей редакции и дополнить бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"099 Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций":
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
бюджетную программу 024 "Организация внутрипоселковых (внутригородских), внутрирайонных общественных пассажирских перевозок" изложить в следующей редакции:
"024 Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие":
по администратору бюджетных программ 258 "Управление экономики и бюджетного планирования области":
дополнить бюджетной программой 065 следующего содержания:
"065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";

380 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі мынадай мазмұндағы 001, 002, 003, 004, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 123, 124-бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«380 Алматы қаласы туризм басқармасы
001 Жергілікті деңгейде туризм саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002 Туризм қызметін реттеу
003 Ақпараттық жүйелер құру
004 Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
106 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108 Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115 Жергiлiктi атқарушы органы резервiнiң қаражаты есебінен соттардың шешiмдерi бойынша жергiлiктi атқарушы органдардың мiндеттемелерiн орындау
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерiнен берiлетiн нысаналы трансферттердiң есебiнен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтік тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған іс-шаралар жүргізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерiнен берiлетiн нысаналы трансферттердiң есебiнен табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауiп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына арналған iс-шаралар жүргiзу»;
9 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
206 «Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
008 «Мәдениет және дін саласындағы мемлекеттік ұйымдардың күрделі шығыстары» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«008 Мәдениет саласындағы мемлекеттік ұйымдардың күрделі шығыстары»;
031 «Мәдениет және дін саласындағы халықаралық ынтымақтастықты дамыту, дін мәселелері бойынша әлеуметтанушылық, ғылыми-зерттеу және талдау қызметтерін жүргізу» бюджеттік бағдарламасы 100 «Діни сенім бостандығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру», 101 «Дін мәселелері бойынша ғылыми-зерттеу және талдау қызметтері», 102 «Мәдениет және дін саласында халықаралық ынтымақтастықты дамытуға жәрдемдесу» бюджеттік кіші бағдарламаларымен бірге алып тасталсын;
10 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» функционалдық тобында:
1 «Ауыл шаруашылығы» функционалдық кіші тобында:
453 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
099 «Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру» бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын және мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«099 Ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
011 Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджеттің қаражаты есебінен»;
454 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
099 «Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру» бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын және мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«099 Ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
011 Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджеттің қаражаты есебінен»;
459 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
099 «Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру» бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын және мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«099 Ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
011 Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджеттің қаражаты есебінен»;
460 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
099 «Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру» бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын және мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«099 Ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
011 Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджеттің қаражаты есебінен»;
461 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, қаржы және кәсіпкерлік бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
099 «Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру» бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын және мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«099 Ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
011 Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджеттің қаражаты есебінен»;
462 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
099 «Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру» бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын және мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«099 Ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
011 Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджеттің қаражаты есебінен»;
474 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
099 «Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру» бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын және мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«099 Ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
011 Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджеттің қаражаты есебінен»;
475 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
099 «Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру» бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын және мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«099 Ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
011 Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен
015 Жергілікті бюджеттің қаражаты есебінен»;
476 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
099 «Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру» бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын және мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«099 Ауылдық елдi мекендердегі әлеуметтiк сала мамандарын әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыру»
011 Республикалық бюджет трансферттері есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
477 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
«099 Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын және мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«099 Ауылдық елді мекендердегі әлеуметтiк сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
011 Республикалық бюджет трансферттері есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
12 «Көлiк және коммуникация» функционалдық тобында:
9 «Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
458 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» бюджеттік бағдарламасының әкімшісі бойынша;
024 «Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«024 Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру»;
13 «Өзгелер» функционалдық тобында:
9 «Өзгелер» функционалдық кіші тобында:
258 «Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы» бюджеттік бағдарламасының әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;

дополнить администратором бюджетных программ 260 с бюджетной программой 065 следующего содержания:
"260 Управление туризма, физической культуры и спорта области
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";
по администратору бюджетных программ 357 "Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 065 следующего содержания:
"065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";
дополнить администратором бюджетных программ 359 с бюджетной программой 065 следующего содержания:
"359 Управление туризма, физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 065 следующего содержания:
"065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";
дополнить администратором бюджетных программ 362 с бюджетной программой 065 следующего содержания:
"362 Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";
по администратору бюджетных программ 364 "Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 065 следующего содержания:
"065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";
дополнить администратором бюджетных программ 368 с бюджетной программой 065 следующего содержания:
"368 Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";
по администратору бюджетных программ 371 "Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 065 следующего содержания:
"065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";
по администратору бюджетных программ 373 "Управление строительства города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 065 следующего содержания:
"065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";
дополнить администратором бюджетных программ 374 с бюджетной программой 065 следующего содержания:
"374 Управление жилья города республиканского значения, столицы
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";

мынадай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламасы бар 260 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«260 Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
357 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы» бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
мынадай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламасы бар 359 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«359 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
360 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
мынадай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламасы бар 362 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«362 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
364 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
мынадай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламасы бар 368 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«368 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
371 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
373 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
мынадай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламасы бар 374 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«374 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тұрғын үй басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;

дополнить администратором бюджетных программ 466 с бюджетной программой 065 следующего содержания:
"466 Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";
дополнить администратором бюджетных программ 467 с бюджетной программой 065 следующего содержания:
"467 Отдел строительства района (города областного значения)
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";
дополнить администратором бюджетных программ 469 с бюджетной программой 065 следующего содержания:
"469 Отдел предпринимательства района (города областного значения)
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";
по администратору бюджетных программ 471 "Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 065 следующего содержания:
"065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";
дополнить администратором бюджетных программ 472 с бюджетной программой 065 следующего содержания:
"472 Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";
дополнить администратором бюджетных программ 474 с бюджетной программой 065 следующего содержания:
"474 Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";
по администратору бюджетных программ 475 "Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 065 следующего содержания:
"065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";
по администратору бюджетных программ 476 "Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 065 следующего содержания:
"065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";
дополнить администратором бюджетных программ 477 с бюджетной программой 065 следующего содержания:
"477 Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";
дополнить администратором бюджетных программ 478 с бюджетной программой 065 следующего содержания:
"478 Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";
дополнить администратором бюджетных программ 695 с бюджетными программами 001, 002, 003 следующего содержания:
"695 Агентство Республики Казахстан по делам религий
001 Формирование государственной политики в области религий
002 Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по делам религий
003 Капитальные расходы государственных организаций в области религий";

мынандай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламасымен 466 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«466 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
мынандай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламасымен 467 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«467 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
мынандай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламасымен 469 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«469 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
471 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша мынандай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
мынандай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламасымен 472 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«472 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
мынандай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламасымен 474 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«474 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
475 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша мынандай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
476 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша мынандай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
477 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша мынандай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
мынандай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламасымен 478 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«478 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
мынандай мазмұндағы 001, 002, 003 бюджеттік бағдарламаларымен
695 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«695 Қазақстан Республикасының Дін істері агенттігі
001 Дін саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
002 Қазақстан Республикасы Дін істері агенттігінің күрделі шығыстары
003 Дін саласындағы мемлекеттік ұйымдардың күрделі шығыстары»;

дополнить бюджетной программой 004 с бюджетными подпрограммами 100, 101, 102 следующего содержания:
"004 Развитие международного сотрудничества в области религий, проведение социологических, научно-исследовательских и аналитических услуг по религиозным вопросам
100 Реализация государственной политики в сфере свободы и вероисповедания
101 Научно-исследовательские и аналитические услуги по религиозным вопросам
102 Содействие развитию международного сотрудничества в области культуры и религий";
дополнить бюджетными программами 100, 101, 102, 105, 106, 109, 114, 116 следующего содержания:
"100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101 Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
105 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов
106 Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114 Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты".
2. Департаменту методологии бюджетного процесса (А.Н. Калиева) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр                                    Б. Жамишев

мынандай мазмұндағы 100, 101, 102 бюджеттік кіші бағдарламаларымен 004 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«004 Дін саласындағы халықаралық ынтымақтастықты дамыту, діни мәселелер жөнінде социологиялық, ғылыми-зерттеу және талдамалық қызметтерді жүргізу
100 Діни сенім бостандығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру
101 Діни мәселелер бойынша ғылыми-зерттеу және талдамалық қызметтер
102 Мәдениет және дін саласында халықаралық ынтымақтастықтың дамуына ықпал ету»;
мынандай мазмұндағы 100, 101, 102, 105, 106, 109, 114, 116 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
101 Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
105 Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
106 Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізу
114 Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер».
2. Бюджеттік процесс әдіснамасы департаменті (А.Н. Қалиева) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оны мемлекеттік тіркеу күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                          Б. Жәмішев