О внесении дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 мая 2010 года № 233 "Об утверждении Правил составления и представления бюджетной заявки"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2011 года № 481. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 сентября 2011 года № 7192. Утратил силу приказом и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 584
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра финансов РК от 29.12.2012 № 584.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 мая 2010 года № 233 «Об утверждении Правил составления и представления бюджетной заявки» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6289), следующее дополнение:
в Правилах составления и представления бюджетной заявки, утвержденных указанным приказом:
после абзаца 4 пункта 15 дополнить абзацем следующего содержания:
«заключение Министерства юстиции Республики Казахстан о целесообразности разработки законопроектов и соответствия Перспективному плану законопроектных работ Правительства Республики Казахстан;».
2. Департаменту методологии бюджетного процесса (Калиева А. Н.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр                                    Б. Жамишев

"Бюджеттік өтінімді жасау және ұсыну ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2010 жылғы 19 мамырдағы № 233 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 20 қыркүйектегі № 481 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 22 қыркүйекте № 7192 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің м.а. 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 584 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің м.а. 29.12.2012 № 584 бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Бюджеттiк өтінімдi жасау және ұсыну ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 19 мамырдағы № 233 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6289 тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бюджеттік өтінімді жасау және ұсыну ережесінде:
15-тармағының 4-абзацынан кейін мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің заң жобаларын әзірлеу орындылығы және олар Қазақстан Республикасы Үкіметінің Заң жобалау жұмысының перспективтік жоспарына сәйкес болуы туралы қорытындысы;».
2. Бюджеттік процесс әдіснамасы департаменті (А.Н.Қалиева) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                     Б. Жәмішев