О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 октября 2011 года № 528. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 октября 2011 года № 7272. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 71
Сноска. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 13.03.2013 № 71 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6148), следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному приказу:
в классификации поступлений бюджета:
в категории 2 "Неналоговые поступления":
в классе 01 "Доходы от государственной собственности":
в подклассе 7 "Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета":
дополнить спецификой 17 следующего содержания:
"17 Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета социально-предпринимательским корпорациям";
в классе 06 "Прочие неналоговые поступления":
в подклассе 1 "Прочие неналоговые поступления":
дополнить спецификой 12 следующего содержания:
"12 Возврат стоимости ветеринарного паспорта на животное, бирок (чипов) для идентификации животных";
в категории 4 "Поступления трансфертов":
в классе 01 "Трансферты из нижестоящих органов государственного управления":
в подклассе 1 "Трансферты из областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы":
специфику 07 "Бюджетное изъятие из бюджета города Астаны" исключить;
в категории 5 "Погашение бюджетных кредитов":
в классе 01 "Погашение бюджетных кредитов":
в подклассе 1 "Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета":
дополнить спецификой 19 следующего содержания:
"19 Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета социально-предпринимательским корпорациям";
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в функциональной подгруппе 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления":
по администратору бюджетных программ 102 "Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан":
бюджетную программу 004 "Капитальные расходы ХОЗУ Парламента Республики Казахстан" исключить;
в функциональной подгруппе 2 "Финансовая деятельность":
по администратору бюджетных программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":
бюджетную программу 024 "Выплата премий по вкладам в жилищные строительные сбережения" исключить;

"Қазақстан Республикасының бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 20 қазандағы № 528 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2011 жылы 24 қазанда № 7272 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 71 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 13.03.2013 № 71 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6148 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшада:
бюджетке түсетін түсімдер сыныптамасында:
2 «Салықтық емес түсiмдер» санатында:
01 «Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер» сыныбында:
7 «Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар» ішкі сыныбында:
мынадай мазмұндағы 017 ерекшелігімен толықтырылсын:
«17 Жергілікті бюджеттен әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияларға берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар»;
06 «Басқа да салықтық емес түсiмдер» сыныбында:
1 «Басқа да салықтық емес түсiмдер» ішкі сыныбында:
мынадай мазмұндағы 012 ерекшелігімен толықтырылсын:
«12 Жануарларды сәйкестендіру үшін ветеринариялық паспорттың, жапсырмалардың (чиптердің) құнын қайтару»;
4 «Трансферттердің түсімдері» санатында:
01 «Төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан түсетін трансферттер» сыныбында:
1 «Облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiнен түсетін трансферттер» кіші сыныбында:
07 «Астана қаласының бюджетінен бюджеттік өндіріп алу» ерекшелігі алып тасталсын;
5 «Бюджеттік кредиттерді өтеу» санатында:
01 «Бюджеттік кредиттерді өтеу» сыныбында:
1 «Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу» ішкі сыныбында:
мынадай мазмұндағы 019 ерекшелігімен толықтырылсын:
«19 Жергілікті бюджеттен әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияларға берілген бюджеттік кредиттерді өтеу»;
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 «Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер» функционалдық тобында:
1 «Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа да органдар» функционалдық кіші тобында:
102 «Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
«004 Қазақстан Республикасы Парламенті ШБ-ң күрделі шығыстары» бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
2 «Қаржылық қызмет» функционалдық кіші тобында:
217 «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
«024 Тұрғын үй құрылыс жинақ салымдары бойынша сыйлықақылар төлеу» бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;

дополнить администратором бюджетных программ 619 с бюджетной программой 034 следующего содержания:
"619 Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
034 Выплата премий по вкладам в жилищные строительные сбережения";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие государственные услуги общего характера":
администратора бюджетных программ 600 "Агентство Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы" с бюджетной программой 090 "Исследования в области использования финансовых инструментов" исключить;
по администратору бюджетных программ 608 "Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы":
бюджетную программу 050 "Услуги независимых экспертов и неправительственных организаций (общественных объединений) по проведению оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов" исключить;
в функциональной группе 02 "Оборона":
в функциональной подгруппе 1 "Военные нужды":
по администратору бюджетных программ 208 "Министерство обороны Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 025 следующего содержания:
"025 Формирование уставного капитала АО "Әскери құрылыс";
в функциональной подгруппе 2 "Организация работы по чрезвычайным ситуациям":
по администратору бюджетных программ 202 "Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 020 следующего содержания:
"020 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территорий от природных стихийных бедствий";
по администратору бюджетных программ 250 "Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области":
дополнить бюджетной программой 011 и бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"011 Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территорий от природных стихийных бедствий
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 350 "Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 012 и бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"012 Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территорий от природных стихийных бедствий
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
в функциональной подгруппе 1 "Правоохранительная деятельность":
по администратору бюджетных программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":

мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламасымен 619 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«619 Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
034 Тұрғын үй құрылыс жинақ салымдары бойынша сыйлықақылар төлеу»;
9 «Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер» функционалдық кіші тобында:
600 «Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 090 «Қаржы құралдарын пайдалану саласындағы зерттеулер» бюджеттік бағдарламасымен алып тасталсын;
608 «Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
«050 Тәуелсіз сарапшылардың және үкіметтік емес ұйымдардың (қоғамдық бірлестіктердің) орталық мемлекеттік және атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды жүргізу жөніндегі қызметтері» бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
02 «Қорғаныс» функционалдық тобында:
1 «Әскери мұқтаждар» функционалдық кіші тобында:
208 «Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 025 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«025 «Әскери құрылыс» АҚ жарғылық капиталын құру»;
2 «Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмысты ұйымдастыру» функционалдық кіші тобында:
202 «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 020 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«020 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне халықты, объектілер мен аумақтарды дүлей табиғи зілзалалардан қорғау жөніндегі жұмыстарды жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы даму трансферттері»;
250 «Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 бюджеттік бағдарламамен және 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Халықты, объектілер мен аумақтарды дүлей табиғи зілзалалардан қорғау жөніндегі жұмыстарды жүргізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
350 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 012 бюджеттік бағдарламамен және 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«012 Халықты, объектілер мен аумақтарды дүлей табиғи зілзалалардан қорғау жөніндегі жұмыстарды жүргізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
03 «Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі» функционалдық тобында:
1 «Құқық қорғау қызметi» функционалдық кіші тобында:
201 «Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

бюджетную программу 001 "Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области охраны общественного порядка и обеспечения общественной безопасности" дополнить бюджетными подпрограммами 100, 101 следующего содержания:
"100 Обеспечение деятельности уполномоченного органа по определению и организации реализации государственной политики в области охраны общественного порядка и обеспечения общественной безопасности
101 Услуги по координации деятельности уголовно-исполнительной системы";
бюджетную программу 007 "Строительство, реконструкция объектов общественного порядка и безопасности" изложить в следующей редакции:
"007 Строительство, реконструкция объектов общественного порядка, безопасности и уголовно-исполнительной системы";
бюджетную программу 009 "Целевые трансферты на развитие областному бюджету Акмолинской области и бюджету города Алматы на строительство зданий районных отделов внутренних дел" изложить в следующей редакции:
"009 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам и бюджету города Алматы на строительство объектов общественного порядка и безопасности";
дополнить бюджетной программой 046 следующего содержания:
"046 Целевые текущие трансферты бюджету города Алматы на содержание дополнительной штатной численности для создания отдела полиции по охране общественного порядка на метрополитене ДВД города Алматы";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
бюджетную программу 053 "Строительство зданий районных отделов внутренних дел Акмолинской области за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета" изложить в следующей редакции:
"053 Строительство объектов общественного порядка и безопасности за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета";
дополнить бюджетной программой 067 следующего содержания:
"067 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство объектов общественного порядка и безопасности";
по администратору бюджетных программ 281 "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области":
бюджетную программу 060 "Строительство зданий районных отделов внутренних дел Акмолинской области за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета" изложить в следующей редакции:
"060 Строительство объектов общественного порядка и безопасности за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета";
дополнить бюджетной программой 067 следующего содержания:
"067 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство объектов общественного порядка и безопасности";
по администратору бюджетных программ 373 "Управление строительства города республиканского значения, столицы":
бюджетную программу 021 "Строительство зданий районных отделов внутренних дел города Алматы за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета" изложить в следующей редакции:
"021 Строительство объектов общественного порядка и безопасности за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета";

001 «Қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласында мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы мынадай мазмұндағы 100, 101 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«100 Қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласында мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
101 Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін үйлестіру жөніндегі қызметтер»;
007 «Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу, реконструкциялау» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«007 Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік және қылмыстық-атқару жүйесі объектілерін салу, реконструкциялау»;
009 «Ақмола облысының облыстың бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне аудандық ішкі істер бөлімдерінің ғимараттарын салуға берілетін нысаналы даму трансферттері» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«009 Облыстық бюджеттерге және Алматы қаласының бюджетіне қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салуға берілетін нысаналы даму трансферттері»;
мынадай мазмұндағы 046 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«046 Алматы қаласының ІІД-ге метрополитенде қоғамдық тәртіпті сақтау бойынша полиция бөлімін құруға қосымша штаттық санды ұстауға Алматы қаласының бюджетіне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер»;
271 «Облыстың құрылыс басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
053 «Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен Ақмола облысының аудандық ішкі істер бөлімдері ғимараттарының құрылысы» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«053 Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу»;
мынадай мазмұндағы 067 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«067 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салуға берілетін нысаналы даму трансферттері»;
281 «Облыстың Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
060 «Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен Ақмола облысының аудандық ішкі істер бөлімдері ғимараттарының құрылысы» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«060 Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу»;
мынадай мазмұндағы 067 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«067 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салуға берілетін нысаналы даму трансферттері»;
373 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
021 «Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен Ақмола облысының аудандық ішкі істер бөлімдері ғимараттарының құрылысы» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«021 Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу»;

дополнить администратором бюджетных программ 466 с бюджетной программой 066 следующего содержания:
"466 Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
066 Строительство объектов общественного порядка и безопасности";
дополнить администратором бюджетных программ 467 с бюджетной программой 066 следующего содержания:
"467 Отдел строительства района (города областного значения)
066 Строительство объектов общественного порядка и безопасности";
дополнить администратором бюджетных программ 472 с бюджетной программой 066 следующего содержания:
"472 Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
066 Строительство объектов общественного порядка и безопасности";
в функциональной подгруппе 3 "Судебная деятельность":
по администратору бюджетных программ 501 "Верховный Суд Республики Казахстан":
бюджетную программу 007 "Обеспечение отправления правосудия местными органами судебной власти и исполнения судебных решений" изложить в следующей редакции:
"007 Обеспечение отправления правосудия местными органами судебной власти";
в функциональной подгруппе 4 "Деятельность по обеспечению законности и правопорядка":
по администратору бюджетных программ 502 "Генеральная прокуратура Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 012 следующего содержания:
"012 Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на строительство административного здания Генеральной прокуратуры Республики Казахстан";
дополнить администратором бюджетных программ 373 с бюджетной программой 044 и бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"373 Управление строительства города республиканского значения, столицы
044 Строительство административного здания Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 6 "Уголовно-исполнительная система":
дополнить администратором бюджетных программ 201 с бюджетными программами 040, 041, 044 следующего содержания:
"201 Министерство внутренних дел Республики Казахстан
040 Содержание осужденных, подозреваемых и обвиняемых лиц
041 Капитальные расходы органов и учреждений уголовно-исполнительной системы
044 Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания";
администратора бюджетных программ 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан" с бюджетными программами 003 "Содержание осужденных, подозреваемых и обвиняемых лиц", 004 "Строительство и реконструкция объектов уголовно-исполнительной системы", 018 "Капитальные расходы органов и учреждений уголовно-исполнительной системы", 020 "Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания" исключить;

мынадай мазмұндағы 066 бюджеттік бағдарламасымен 466 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«466 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
066 Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу»;
мынадай мазмұндағы 066 бюджеттік бағдарламасымен 467 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«467 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
066 Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу»;
мынадай мазмұндағы 066 бюджеттік бағдарламасымен 472 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«472 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
066 Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу»;
3 «Сот қызметі» функционалдық кіші тобында:
501 «Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
007 «Сот билiгiнiң жергiлiктi органдарының сот төрелiгiн iске асыруын және сот шешiмдерiнiң орындалуын қамтамасыз етуi» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«007 Сот билігінің жергілікті органдарының сот төрелігін іске асыруын қамтамасыз етуі»;
4 «Заңды және құқықтық тәртiптi қамтамасыз ету жөніндегі қызмет» функционалдық кіші тобында:
502 «Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 012 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«012 Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Астана қаласындағы әкімшілік ғимаратының құрылысына берілетін нысаналы даму трансферттері»;
мынадай мазмұндағы 044 бюджеттік бағдарламасымен 373 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен және 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«373 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
044 Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының әкімшілік ғимаратын салу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
6 «Қылмыстық-атқару жүйесі» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 040, 041, 044 бюджеттік бағдарламаларымен 201 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«201 Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
040 Сотталғандарды, күдіктілерді және айыптаушыларды ұстау
041 Қылмыстық-атқару жүйесі органдарының және мекемелерінің күрделі шығыстары
044 Қылмыстық жазасын өтегендерді әлеуметтік қалыптастыруды және оңалтуды ұйымдастыру және іске асыру»;
221 «Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 003 «Сотталғандарды, күдіктілерді және айыпталушыларды ұстау», 004 «Қылмыстық-атқару жүйесі объектілерін салу және реконструкциялау», 018 «Қылмыстық-атқару жүйесi органдарының және мекемелерiнiң күрделi шығыстары», 020 «Қылмыстық жазасын өтегендерді әлеуметтік қалыптастыруды және оңалтуды ұйымдастыру және іске асыру» бюджеттік бағдарламаларымен алып тасталсын;

дополнить администратором бюджетных программ 256 с бюджетной программой 039 следующего содержания:
"256 Управление координации занятости и социальных программ области
039 Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания";
дополнить администратором бюджетных программ 355 с бюджетной программой 039 следующего содержания:
"355 Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
039 Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания";
дополнить администратором бюджетных программ 451 с бюджетной программой 039 следующего содержания:
"451 Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
039 Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности":
по администратору бюджетных программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 043 следующего содержания:
"043 Целевые трансферты на развитие областному бюджету Восточно-Казахстанской области на строительство котельной в поселке Солнечный";
по администратору бюджетных программ 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан":
бюджетные программы 019 "Целевые трансферты на развитие областному бюджету Восточно-Казахстанской области на строительство котельной в поселке Солнечный", 025 "Услуги по координации деятельности уголовно-исполнительной системы" исключить;
в функциональной группе 04 "Образование":
в функциональной подгруппе 2 "Начальное, основное среднее и общее среднее образование":
по администратору бюджетных программ 260 "Управление туризма, физической культуры и спорта области":
по бюджетной программе 007 "Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования":
дополнить бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 359 "Управление туризма, физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 007 "Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования":
дополнить бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 381 "Управление физической культуры и спорта города Алматы":
по бюджетной программе 007 "Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования":
дополнить бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области образования":
по администратору бюджетных программ 104 "Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 009 следующего содержания:
"009 Целевой вклад для развития АОО "Назарбаев Университет";
по администратору бюджетных программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 042 следующего содержания:
"042 Целевые текущие трансферты областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы в связи с передачей штатной численности педагогических работников общеобразовательных школ государственных учреждений уголовно-исполнительной системы";

мынадай мазмұндағы 039 бюджеттік бағдарламасымен 256 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«256 Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
039 Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру»;
мынадай мазмұндағы 039 бюджеттік бағдарламасымен 355 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі толықтырылсын:
«355 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
039 Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру»;
мынадай мазмұндағы 039 бюджеттік бағдарламасымен 451 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«451 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
039 Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру»;
9 «Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер» функционалдық кіші тобында:
201 «Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 043 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«043 Шығыс Қазақстан облысының облыстық бюджетіне Солнечный кентінде қазандық салуға берілетін нысаналы даму трансферттері»;
221 «Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
019 «Шығыс Қазақстан облысының облыстық бюджетіне Солнечный кентінде қазандық салуға берілетін нысаналы даму трансферттері», 025 «Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін үйлестіру жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламалары алып тасталсын;
04 «Бiлiм беру» функционалдық тобында:
2 «Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру» функционалдық кіші тобында:
260 «Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
007 «Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру» бюджеттік бағдарласы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
359 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
007 «Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
381 «Алматы қаласы дене шынықтыру және спорт басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
007 «Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
9 «Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
104 «Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 009 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«009 «Назарбаев Университеті» ДБҰ-ны дамытуға арналған нысаналы салым»;
201 «Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 042 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«042 Қылмыстық-атқару жүйесінің мемлекеттік мекемелерінің жалпы білім беру мектептерінің педагогтық қызметкерлерінің штат санының берілуіне байланысты Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;

администратора бюджетных программ 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан" с бюджетной программой 024 "Подготовка специалистов для уголовно-исполнительной системы" исключить;
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
бюджетную программу 042 "Услуги по обеспечению деятельности АО "Назарбаев университет" исключить;
бюджетную программу 044 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей" изложить в следующей редакции:
"044 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей";
дополнить бюджетными программами 061, 064 следующего содержания:
"061 Увеличение уставного капитала АО "Холдинг "Кәсіпқор"
064 Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием и организации деятельности в АОО "Назарбаев Университет";
бюджетную программу 120 "Грантовое финансирование научных исследований" исключить;
по администратору бюджетных программ 261 "Управление образования области":
бюджетную программу 033 "Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей" изложить в следующей редакции:
"033 Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей";
бюджетную программу 036 "Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей" изложить в следующей редакции:
"036 Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей";
дополнить бюджетной программой 049 следующего содержания:
"049 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) Алматинской области в связи с передачей штатной численности педагогических работников общеобразовательных школ государственных учреждений уголовно-исполнительной системы";
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы":
бюджетную программу 021 "Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей" изложить в следующей редакции:
"021 Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей";
по администратору бюджетных программ 464 "Отдел образования района (города областного значения)":
бюджетную программу 015 "Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей" изложить в следующей редакции:
"015 Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей";
бюджетную программу 019 "Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города районного значения) за высокие показатели работы" изложить в следующей редакции:
"019 Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы";
по администратору бюджетных программ 471 "Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
бюджетную программу 020 "Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей" изложить в следующей редакции:
"020 Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей";
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
в функциональной подгруппе 1 "Больницы широкого профиля":
по администратору бюджетных программ 253 "Управление здравоохранения области":
в наименовании бюджетной программы 004 "Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 3 "Специализированная медицинская помощь":
по администратору бюджетных программ 253 "Управление здравоохранения области":
в наименовании бюджетной программы 009 "Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в наименовании бюджетной программы 026 "Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 4 "Поликлиники":
по администратору бюджетных программ 253 "Управление здравоохранения области":
в наименовании бюджетной программы 010 "Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области здравоохранения":
по администратору бюджетных программ 253 "Управление здравоохранения области":
в наименовании бюджетной программы 008 "Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной группе 06 "Социальная помощь и социальное обеспечение":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения":
по администратору бюджетных программ 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 033 следующего содержания:

221 «Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 024 «Қылмыстық-атқару жүйесі үшін мамандар даярлау» бюджеттік бағдарламасымен алып тасталсын;
225 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
042 «Назарбаев Университеті» АҚ қызметін қамтамасыз ету қызметі» бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
«044 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жетім сәбиді (жетім балалар) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламасының мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгертілмейді, орыс тілдегі мәтінге өзгеріс енгізілген;
мынадай мазмұндағы 061, 064 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«061 «Кәсіпқор» холдингі» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
064 Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және «Назарбаев университеті» ДБҰ қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер»;
120 «Ғылыми зерттеулерді грантпен қаржыландыру» бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
261 «Облыстың білім басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
033 «Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламасының мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгертілмейді, орыс тілдегі мәтінге өзгеріс енгізілген;
«036 Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламасының мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгертілмейді, орыс тілдегі мәтінге өзгеріс енгізілген;
мынадай мазмұндағы 049 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«049 Алматы облысы аудандарының (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қылмыстық-атқару жүйесі мемлекеттік мекемелерінің жалпы білім беру мектептерінің педагог қызметкерлерінің штат санын беруге байланысты берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»
360 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
«021 Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері» бюджеттік бағдарламасының мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгертілмейді, орыс тілдегі мәтінге өзгеріс енгізілген;
464 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
015 «Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері» бюджеттік бағдарламасының мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгертілмейді, орыс тілдегі мәтінге өзгеріс енгізілген;
019 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету» бюджеттік бағдарламасының мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгертілмейді, орыс тілдегі мәтінге өзгеріс енгізілген;
471 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
020 «Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері» бюджеттік бағдарламасының мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгертілмейді, орыс тілдегі мәтінге өзгеріс енгізілген;
05 «Денсаулық сақтау» функционалдық тобында:
1 «Кең бейiндi ауруханалар» функционалдық кіші тобында:
253 «Облыстың денсаулық сақтау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
004 «Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«004 Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету»;
3 «Мамандандырылған медициналық көмек» функционалдық кіші тобында:
253 «Облыстың денсаулық сақтау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 «Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«009 Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету»;
026 «Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«026 Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету»;
4 «Емханалар» функционалдық кіші тобында:
253 «Облыстың денсаулық сақтау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
010 «Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«010 Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсету»;
9 «Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
253 «Облыстың денсаулық сақтау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
008 «Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«008 Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру»;
06 «Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру» функционалдық тобында:
9 «Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
213 «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 033 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:

"033 Развитие автоматизированной информационной системы Государственного центра по выплате пенсий и Единой информационной системы социально-трудовой сферы с оказанием услуг в рамках реализации "Государственной программы формирования и развития национальной информационной инфраструктуры Республики Казахстан в 2011-2013 годах";
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в функциональной подгруппе 1 "Жилищное хозяйство":
дополнить администратором бюджетных программ 201 с бюджетной программой 048 следующего содержания:
"201 Министерство внутренних дел Республики Казахстан
048 Целевые трансферты на развитие областному бюджету Южно-Казахстанской области на строительство объектов в рамках Программы "Нұрлы көш" на 2009-2011 годы";
дополнить администратором бюджетных программ 215 с бюджетной программой 033 следующего содержания:
"215 Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
033 Целевые текущие трансферты областным бюджетам на изъятие земельных участков для государственных нужд";
дополнить администратором бюджетных программ 251 с бюджетной программой 011 следующего содержания:
"251 Управление земельных отношений области
011 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
дополнить бюджетной программой 068 следующего содержания:
"068 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) Южно-Казахстанской области на строительство объектов в рамках Программы "Нұрлы көш" на 2009-2011 годы";
дополнить администратором бюджетных программ 382 с бюджетными программами 001, 002, 005, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 123, 124 следующего содержания:
"382 Управление жилищной инспекции города республиканского значения, столицы
001 Услуги по реализации государственной политики в области жилищного фонда на территории города республиканского значения, столицы
002 Создание информационных систем
005 Капитальные расходы государственных органов
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы";

«033 2011-2013 жылдары Қазақстан Республикасының Ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастырудың және дамытудың мемлекеттік бағдарламасын» іске асыру шеңберінде қызметтерді көрсете отырып, Әлеуметтік-еңбек саласының бірыңғай ақпараттық жүйесін және Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың автоматтандырылған ақпараттық жүйесін дамыту»;
07 «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» функционалдық тобында:
1 «Тұрғын үй шаруашылығы» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 048 бюджеттік бағдарламасымен 201 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«201 Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
048 Оңтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетіне 2009-2011 жылдарға арналған «Нұрлы көш» бағдарламасының шеңберінде объектілерді салуға берілетін нысаналы даму трансферттері»;
мынадай мазмұндағы 033 бюджеттік бағдарламасымен 215 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«215 Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
033 Облыстық бюджеттерге мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
мынадай мазмұндағы 011 бюджеттік бағдарламасымен 251 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«251 Облыстың жер қатынастары басқармасы
011 Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер»;
271 «Облыстың құрылыс басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 068 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«068 Оңтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетіне 2009-2011 жылдарға арналған «Нұрлы көш» бағдарламасының шеңберінде объектілерді салуға берілетін нысаналы даму трансферттері»;
мынадай мазмұндағы 001, 002, 005, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 123, 124-бюджеттік бағдарламаларымен 382 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«382 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тұрғын үй инспекциясы басқармасы
001 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002 Ақпараттық жүйелерді құру
005 Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
106 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108 Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
123 Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған іс-шаралар өткізу
124 Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына арналған іс-шаралар өткізу»;

дополнить администратором бюджетных программ 460 с бюджетной программой 016 следующего содержания:
"460 Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)
016 Изъятие земельных участков для государственных нужд за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 463 с бюджетной программой 016 следующего содержания:
"463 Отдел земельных отношений района (города областного значения)
016 Изъятие земельных участков для государственных нужд за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета";
по администратору бюджетных программ 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)":
бюджетную программу 003 "Строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда" изложить в следующей редакции:
"003 Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 038 следующего содержания:
"038 Строительство объектов в рамках Программы "Нұрлы көш" на 2009-2011 годы в Южно-Казахстанской области";
по администратору бюджетных программ 472 "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 038 следующего содержания:
"038 Строительство объектов в рамках Программы "Нұрлы көш" на 2009-2011 годы в Южно-Казахстанской области";
дополнить администратором бюджетных программ 477 с бюджетной программой 016 следующего содержания:
"477 Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
016 Изъятие земельных участков для государственных нужд за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 479 с бюджетными программами 001, 002, 005, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 123, 124 следующего содержания:
"479 Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
002 Создание информационных систем
005 Капитальные расходы государственных органов
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы";
в функциональной подгруппе 2 "Коммунальное хозяйство":
администратора бюджетных программ 279 "Управление энергетики и коммунального хозяйства области" изложить в следующей редакции:
"279 Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области";
по администратору бюджетных программ 619 "Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства" дополнить бюджетными программами 029, 032 следующего содержания:
"029 Разработка обоснований инвестиций систем водоснабжения и водоотведения
032 Создание Центров энергоэффективности жилищно-коммунального хозяйства в городах Астана, Алматы и Актобе";
в функциональной подгруппе 3 "Благоустройство населенных пунктов":
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
дополнить бюджетной программой 006 следующего содержания:

мынадай мазмұндағы 016 бюджеттік бағдарламасымен 460 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«460 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
016 Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу»;
мынадай мазмұндағы 016 бюджеттік бағдарламасымен 463 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«463 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
016 Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу»;
466 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 «Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«003 Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салу және (немесе) сатып алу»;
467 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 038 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«038 Оңтүстік Қазақстан облысында 2009-2011 жылдарға арналған «Нұрлы көш» бағдарламасының шеңберінде объектілер салу»;
472 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 038 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«038 Оңтүстік Қазақстан облысында 2009-2011 жылдарға арналған «Нұрлы көш» бағдарламасының шеңберінде объектілер салу»;
мынадай мазмұндағы 016 бюджеттік бағдарламасымен 477 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«477 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі
016 Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу»;
мынадай мазмұндағы 001, 002, 005, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 123, 124 бюджеттік бағдарламаларымен 479 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«479 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
001 Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002 Ақпараттық жүйе құру
005 Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
106 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108 Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
123 Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған іс-шаралар өткізу
124 Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына арналған іс-шаралар өткізу»;
2 «Коммуналдық шаруашылық» функционалдық кіші тобында:
279 «Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі мынадай редакцияда жазылсын:
«279 Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы»;
619 «Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 029, 032 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«029 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне жөндеу жүргізуге кредит беру
032 Астана, Алматы және Ақтөбе қалаларында Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықтың энергетикалық тиімділік орталықтарын құру»;
3 «Елді-мекендерді көркейту» функционалдық кіші тобында:
271 «Облыстың құрылыс басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 006 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:

"006 Целевые текущие трансферты бюджету города Семей Восточно-Казахстанской области на благоустройство и ремонт инфраструктуры города Семей в связи с проведением мероприятий, приуроченных к 20-летию закрытия Семипалатинского ядерного полигона";
администратора бюджетных программ 279 "Управление энергетики и коммунального хозяйства области" изложить в следующей редакции:
"279 Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)"
дополнить бюджетной программой 039 следующего содержания:
"039 Благоустройство и ремонт инфраструктуры города Семей в связи с проведением мероприятий, приуроченных к 20-летию закрытия Семипалатинского ядерного полигона";
по администратору бюджетных программ 619 "Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства":
дополнить бюджетной программой 033 следующего содержания:
"033 Целевые текущие трансферты областному бюджету Восточно-Казахстанской области на благоустройство и ремонт инфраструктуры города Семей в связи с проведением мероприятий, приуроченных к 20-летию закрытия Семипалатинского ядерного полигона";
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в функциональной подгруппе 1 "Деятельность в области культуры":
по администратору бюджетных программ 206 "Министерство культуры Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 036 следующего содержания:
"036 Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на увеличение уставного капитала ТОО "Театр оперы и балета";
по администратору бюджетных программ 373 "Управление строительства города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 022 с бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"022 Увеличение уставного капитала ТОО "Театр оперы и балета"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги по организации культуры, спорта и информационного пространства":
по администратору бюджетных программ 205 "Министерство туризма и спорта Республики Казахстан":
дополнить бюджетными программами 028, 029 следующего содержания:
"028 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ-интернатов для одаренных в спорте детей

«006 Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының бюджетіне Семей ядролық полигонының жабылуының 20 жылдығына орайластырылған іс-шараларды өткізуге байланысты Семей қаласының инфрақұрылымын абаттандыруға және жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
279 «Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі мынадай редакцияда жазылсын:
«279 Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы»;
467 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі мынадай мазмұндағы 039 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«039 Семей ядролық полигонының жабылуының 20 жылдығына орайластырылған іс-шараларды өткізуге байланысты Семей қаласының инфрақұрылымын абаттандыру және жөндеу»;
619 «Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 033 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«033 Шығыс Қазақстан облысының облыстық бюджетіне Семей ядролық полигонының жабылуының 20 жылдығына орай шараларды өткізуге қатысты Семей қаласында инфрақұрылымдарды жөндеу және абаттандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
08 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк» функционалдық тобында:
1 «Мәдениет саласындағы қызмет» функционалдық кіші тобында:
206 «Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 036 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«036 Астана қаласының бюджетіне «Опера және балет театры» ЖШС жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері»;
373 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен  022 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«022 Опера және балет театры» ЖШС жарғылық капиталын ұлғайтуға
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
9 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
205 «Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 028, 029 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«028 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне спорттағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттардың мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

029 Увеличение уставного капитала АО "Исполнительная дирекция Организационного комитета 7-х зимних Азиатских игр 2011 года";
в функциональной группе 09 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование":
в функциональной подгруппе 1 "Топливо и энергетика":
по администратору бюджетных программ 233 "Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан":
бюджетную программу 042 "Ликвидация и консервация самоизливающихся нефтянных и гидрогеологических скважин" исключить;
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования":
по администратору бюджетных программ 233 "Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан":
бюджетную программу 016 "Совершенствование нормативно-технической базы в топливно-энергетическом комплексе" изложить в следующей редакции:
"016 Совершенствование нормативно-технической базы в топливно-энергетическом комплексе и в области геологии";
администратора бюджетных программ 279 "Управление энергетики и коммунального хозяйства области" изложить в следующей редакции:
"279 Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
в функциональной подгруппе 1 "Сельское хозяйство":
по администратору бюджетных программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
бюджетную программу 094 "Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" изложить в следующей редакции:
"094 Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов";
бюджетную программу 095 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" изложить в следующей редакции:
"095 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для реализации мер социальной поддержки специалистов";
дополнить бюджетной программой 204 следующего содержания:
"204 Удешевление стоимости затрат на транспортные расходы при экспорте зерна";
по администратору бюджетных программ 255 "Управление сельского хозяйства области":
бюджетную программу 025 "Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" изложить в следующей редакции:
"025 Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов";
бюджетную программу 099 "Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" изложить в следующей редакции:
"099 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов";
по администратору бюджетных программ 258 "Управление экономики и бюджетного планирования области":
бюджетную программу 007 "Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" изложить в следующей редакции:
"007 Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов";
бюджетную программу 099 "Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" изложить в следующей редакции:
"099 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов";
по администратору бюджетных программ 453 "Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)":
бюджетную программу 006 "Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" изложить в следующей редакции:
"006 Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов";
бюджетную программу 099 "Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" изложить в следующей редакции:
"099 Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов";
по администратору бюджетных программ 454 "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)":
бюджетную программу 009 "Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" изложить в следующей редакции:
"009 Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов";
бюджетную программу 099 "Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" изложить в следующей редакции:
"099 Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов";
по администратору бюджетных программ 459 "Отдел экономики и финансов района (города областного значения)":
бюджетную программу 018 "Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" изложить в следующей редакции:
"018 Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов";
бюджетную программу 099 "Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" изложить в следующей редакции:
"099 Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов";
по администратору бюджетных программ 460 "Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)":
бюджетную программу 004 "Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" изложить в следующей редакции:
"004 Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов";
бюджетную программу 099 "Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" изложить в следующей редакции:
"099 Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов";
по администратору бюджетных программ 461 "Отдел экономики, финансов и предпринимательства района (города областного значения)":
бюджетную программу 004 "Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" изложить в следующей редакции:
"004 Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов";
бюджетную программу 099 "Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" изложить в следующей редакции:
"099 Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов";
по администратору бюджетных программ 462 "Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)":
бюджетную программу 008 "Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" изложить в следующей редакции:
"008 Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов";
бюджетную программу 099 "Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" изложить в следующей редакции:
"099 Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов";
по администратору бюджетных программ 474 "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)":
бюджетную программу 009 "Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" изложить в следующей редакции:
"009 Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов";
бюджетную программу 099 "Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" изложить в следующей редакции:
"099 Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов";
по администратору бюджетных программ 475 "Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)":
бюджетную программу 009 "Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" изложить в следующей редакции:
"009 Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов";
бюджетную программу 099 "Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" изложить в следующей редакции:
"099 Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов";
по администратору бюджетных программ 476 "Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)":
бюджетную программу 004 "Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" изложить в следующей редакции:
"004 Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов";
бюджетную программу 099 "Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" изложить в следующей редакции:
"099 Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов";
по администратору бюджетных программ 477 "Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)":
бюджетную программу 004 "Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" изложить в следующей редакции:
"004 Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов";
бюджетную программу 099 "Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" изложить в следующей редакции:
"099 Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов";
в функциональной подгруппе 2 "Водное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":

029 2011 жылғы 7-қысқы Азия ойындарын ұйымдастыру комитетінің атқарушы дирекциясы» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту»;
09 «Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану» функционалдық тобында:
1 «Отын және энергетика» функционалдық кіші тобында:
233 «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
042 «Өздігінен төгіліп жатқан мұнай және гидрогеологиялық ұңғымаларды жою және консервациялау» бюджеттік бағдарламаласы алып тасталсын;
9 «Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
233 «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
016 «Отын-энергетика кешеніндегі нормативтік-техникалық базаны жетілдіру» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«016 Отын-энергетика кешеніндегі және геология саласындағы нормативтік-техникалық базаны жетілдіру»;
279 «Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі мынадай редакцияда жазылсын:
«279 Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы»;
10 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» функционалдық тобында:
1 «Ауыл шаруашылығы» функционалдық кіші тобында:
212 «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
094 «Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«094 Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер»;
095 «Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«095 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер»;
мынадай мазмұндағы 204 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«204 Астық экспорты кезінде көлік шығыстарының құнын арзандату»;
255 «Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
025 «Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«025 Әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер»;
099 «Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«099 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
258 «Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
007 «Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«007 Әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер»;
099 «Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«099 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
453 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 «Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«006 Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер»;
099 «Ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік саладағы мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«099 Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру»;
454 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 «Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«009 Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер»;
099 «Ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік саладағы мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«099 Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру»;
459 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
018 «Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«018 Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер»;
099 «Ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік саладағы мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«099 Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру»;
460 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
004 «Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«004 Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер»;
099 «Ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік саладағы мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«099 Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру»;
461 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, қаржы және кәсіпкерлік бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
004 «Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«004 Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер»;
099 «Ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік саладағы мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«099 Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру»;
462 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
008 «Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«008 Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер»;
099 «Ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік саладағы мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«099 Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру»;
474 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 «Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«009 Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер»;
099 «Ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік саладағы мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«099 Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру»;
475 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 «Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«009 Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер»;
099 «Ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік саладағы мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«099 Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру»;
476 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау кәсіпкерлік бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
004 «Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«004 Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер»;
099 «Ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік саладағы мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«099 Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру»;
477 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
004 «Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«004 Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер»;
099 «Ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік саладағы мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«099 Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру»;
2 «Су шаруашылығы» функционалдық кіші тобында:
212 «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетной программой 027 с бюджетной подпрограммой 004 следующего содержания:
"027 Регулирование русла реки Сырдарьи и сохранение северной части Аральского моря (1-я фаза)
004 За счет внешних займов";
администратора бюджетных программ 279 "Управление энергетики и коммунального хозяйства области" изложить в следующей редакции:
"279 Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений":
по администратору бюджетных программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
бюджетную программу 026 "Обеспечение сотрудничества с Продовольственной Сельскохозяйственной Организацией при Организации Объединенных Наций" исключить;
в функциональной группе 11 "Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность":
в функциональной подгруппе 1 "Промышленность":
по администратору бюджетных программ 233 "Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 054 следующего содержания:
"054 Целевые трансферты на развитие областному бюджету Костанайской области для увеличения уставного капитала АО "СПК "Тобол" в целях реализации проекта по сборке автомобилей";
дополнить администратором бюджетных программ 257 с бюджетной программой 031 и бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"257 Управление финансов области
031 Увеличение уставного капитала АО "СПК "Тобол" в целях реализации проекта по сборке автомобилей
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
в функциональной подгруппе 4 "Воздушный транспорт":
по администратору бюджетных программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 004 следующего содержания:
"004 Обеспечение безопасности полетов воздушных судов";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций":
по администратору бюджетных программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 015 следующего содержания:
"015 Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на увеличение уставного капитала юридических лиц для реализации проекта Новая транспортная система";
по администратору бюджетных программ 368 "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 012 "Формирование и (или) увеличение уставного капитала юридических лиц для реализации проекта Новая транспортная система города Астаны":

мынадай мазмұндағы 004 бюджеттік кіші бағдарламасымен 027 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
«027 Сырдария өзенінің арнасын реттеу және Арал теңізінің солтүстік бөлігін сақтау (1-ші фаза)
004 Cыртқы қарыздар есебiнен»;
279 «Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі мынадай редакцияда жазылсын:
«279 Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы»;
9 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
212 «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
026 «Біріккен Ұлттар Ұйымы жанындағы Азық-түлік және Ауыл шаруашылығы ұйымымен ынтымақтастықты қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
11 «Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі» функционалдық тобында:
1 «Өнеркәсіп» функционалдық кіші тобында:
233 «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 054 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«054 Автомобильдерді жинақтау жобасын жүзеге асыру мақсатында «Тобыл» ӘКК» АҚ-ң жарғылық капиталын ұлғайту үшін Қостанай облысының облыстық бюджетіне нысаналы даму трансферттері»;
мынадай мазмұндағы 031 бюджеттік бағдарламасымен және 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен 257 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«257 Облыстың Қаржы басқармасы
031 Автомобильдерді жинақтау жөніндегі жобаны іске асыру мақсатында «Тобыл» ӘКК» АҚ-тың жарғылық капиталын ұлғайту
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
12 «Көлiк және коммуникация» функционалдық тобында:
4 «Әуе көлiгi» функционалдық кіші тобында:
215 «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 004 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«004 Әуе кемелерінің ұшу қауіпсіздігін қамтамасыз ету»;
9 «Көлік және коммуникация саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
215 «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 015 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«015 Астана қаласының бюджетіне Жаңа көлік жүйесі жобасын іске асыру үшін заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері»;
368 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
012 «Астана қаласының жаңа көлiк жүйесi жобасын iске асыру үшiн заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру және (немесе) ұлғайту» бюджеттік бағдарламасы бойынша:

дополнить бюджетными подпрограммами 011, 015 следующего содержания:
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 601 "Национальное космическое агентство Республики Казахстан":
бюджетную программу 011 "Увеличение уставного капитала АО "Республиканский центр космической связи и электромагнитной совместимости радиоэлектронных средств" на создание целевых космических систем, технологий и их использование" изложить в следующей редакции:
"011 Увеличение уставного капитала АО "Республиканский центр космической связи" на создание целевых космических систем, технологий и их использование";
дополнить бюджетной программой 020 следующего содержания:
"020 Межгосударственная радионавигационная программа государств-участников СНГ на период до 2012 года";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие":
по администратору бюджетных программ 202 "Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан":
дополнить бюджетными программами 016, 021 следующего содержания:
"016 Создание корпоративной информационно-коммуникационной системы чрезвычайных ситуаций и гражданской обороны
021 Увеличение уставного капитала АО "Казавиаспас";
по администратору бюджетных программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":
бюджетные программы "004 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов", "039 Увеличение уставного капитала АО "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" исключить;
дополнить бюджетной программой 058 следующего содержания:
"058 Целевые текущие трансферты областному бюджету Западно-Казахстанской области на обеспечение компенсации потерь и экономической стабильности региона";
по администратору бюджетных программ 220 "Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан":
бюджетную программу 004 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов" изложить в следующей редакции:
"004 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов";
бюджетные программы 019 "Услуги по сопровождению проектов программы "Развитие регионов", 021 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для оказания содействия экономическому развитию регионов и системы расселения населения в рамках программы "Развитие регионов" исключить;
по администратору бюджетных программ 257 "Управление финансов области":
дополнить бюджетной программой 025 следующего содержания:
"025 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) Западно-Казахстанской области на обеспечение компенсации потерь и экономической стабильности региона";
администратора бюджетных программ 279 "Управление энергетики и коммунального хозяйства области" изложить в следующей редакции:
"279 Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области";

мынадай мазмұндағы 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
601 «Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
011 «Нысаналы ғарыш жүйелерін, технологияларды құру және пайдалану үшін «Ғарыштық байланыс және радиоэлектрондық құралдардың электромагниттік үйлесімділігі республикалық орталығы» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«011 Нысаналы ғарыш жүйелерін, технологияларды құру және пайдалану үшін «Республикалық ғарыштық байланыс орталығы» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту»;
мынадай мазмұндағы 020 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«020 ТМД қатысушы мемлекеттердің 2012 жылға дейінгі кезеңге арналған мемлекетаралық радионавигациялық бағдарламасы»;
13 «Басқалар» функционалдық тобында:
9 «Басқалар» функционалдық кіші тобында:
202 «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 016, 021 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
«016 Төтенше жағдайлар және азаматтық қорғаныс корпоративтік ақпараттық-коммуникациялық жүйесін құру
021 «Қазавиақұтқару» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту»;
217 «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
«004 Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу», «039 «Қазақстан тұрғын үй құрылыс жинақ банкі» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту» бюджеттік бағдарламалары алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 058 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«058 Батыс Қазақстан облысының облыстық бюджетіне өңірдің шығындарының орнын өтеуге және экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер»;
220 «Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
004 «Концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ оларға қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«004 Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу»;
019 «Өңірлерді дамыту» жобаларын сүйемелдеу бойынша қызметтер көрсету», 021 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуы мен халықты қоныстандыру жүйесіне жәрдемдесуге берілетін нысаналы даму трансферттері» бюджеттік бағдарламалары алып тасталсын;
257 «Облыстың Қаржы басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 025 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«025 Батыс Қазақстан облысының облыстық бюджетіне өңірдің шығындарының орнын өтеуге және экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер»;
279 «Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі мынадай редакцияда жазылсын:
«279 Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы»;

дополнить администратором бюджетных программ 382 с бюджетной программой 065 следующего содержания:
"382 Управление жилищной инспекции
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";
по администратору бюджетных программ 459 "Отдел экономики и финансов района (города областного значения)":
бюджетную программу "065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" исключить;
по администратору бюджетных программ 461 "Отдел экономики, финансов и предпринимательства района (города областного значения)":
бюджетную программу "065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" исключить;
дополнить администратором бюджетных программ 479 с бюджетной программой 065 следующего содержания:
"479 Отдел жилищной инспекции
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц";
по администратору бюджетных программ 619 "Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства":
дополнить бюджетной программой 035 следующего содержания:
"035 Увеличение уставного капитала АО "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана";
по администратору бюджетных программ 694 "Управление делами Президента Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 013 следующего содержания:
"013 Увеличение уставного капитала НАО "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан";
в экономической классификации расходов:
в категории 2:
в классе 04:
дополнить подклассом 440 и спецификой 441 следующего содержания:
"440 Целевой вклад учредителя для развития автономных организаций образования
441 Целевой вклад учредителя для развития автономных организаций образования";
в приложении 2 к указанному приказу:
в структуре специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан:
в подклассе 150 "Другие текущие затраты":
по специфике 159 "Прочие текущие затраты":
графу "Перечень затрат" изложить в следующей редакции:
"Затраты на погребение военнослужащих, сотрудников органов внутренних дел, финансовой полиции и осужденных; затраты на погребение опекаемых домов-интернатов органов социальной защиты населения; представительские затраты; пеня, штраф за несвоевременное перечисление индивидуального подоходного налога; пеня за несвоевременную уплату обязательных пенсионных взносов; штрафы, неустойка, комиссионные платежи, вступительные взносы; плата за эмиссии в окружающую среду, государственная пошлина, налоги и другие обязательные платежи в бюджет, пеня и штрафы по ним (кроме социального налога, уплачиваемого по 121 специфике); проведение выборов: выступления кандидатов в государственных средствах массовой информации; проведение публичных предвыборных мероприятий кандидатов и выпуск агитационных материалов; транспортные затраты кандидатов (аренда транспорта, горюче-смазочные материалы); возмещение заработной платы кандидатов; призы, памятные подарки, денежные вознаграждения победителям и участникам культурных, спортивных и других мероприятий в соответствии с законодательными актами, другие денежные выплаты физическим лицам; приобретение проездных билетов для лиц, освобождаемых от отбывания наказания в виде ограничения свободы, ареста или лишения свободы, до места жительства; обязательный технический осмотр автотранспортных средств; затраты, связанные с проведением выездных мероприятий (проезд, проживание, питание), кроме командировочных расходов работников государственных учреждений; возмещение средней заработной платы депутатам маслихата по их основному месту работы; заработная плата присяжных заседателей; командировочные расходы присяжных заседателей внутри страны; расходы на компенсацию льготного проезда в каникулярный период отдельным категориям обучающихся в рамках государственного образовательного заказа; расходы на привлечение зарубежных специалистов в высшие учебные заведения Казахстана, в рамках Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы; прочие затраты, не классифицируемые по другим спецификам; финансирование деятельности политических партий; финансирование расходов на пополнение и содержание фонда Первого Президента Республики Казахстан, хранение личной библиотеки и личного архива Первого Президента Республики Казахстан - Лидера Нации.";

мынадай мазмұндағы 065 бюджеттік бағдарламасымен 382 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«382 Тұрғын үй инспекциясы басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
459 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
065 «Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту» бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
461 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, қаржы және кәсіпкерлік бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
065 «Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту» бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
065 бюджеттік бағдарламасымен 479 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен мынадай мазмұнда толықтырылсын:
«479 Тұрғын үй инспекциясы бөлімі
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту»;
619 «Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 035 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«035 «Қазақстан тұрғын үй құрылыс жинақ банкі» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту»;
694 «Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 013 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«013 «Қазақстан Республикасы Президенті телерадиокешені» ҰАҚ жарғылық капиталын ұлғайту»;
шығыстардың экономикалық сыныптамасында:
2-санатта:
04-сыныпта:
мынадай мазмұндағы 440 кіші сыныппен және 441 ерекшелікпен толықтырылсын:
«440 Дербес білім беру ұйымдарын дамыту үшін құрылтайшының нысаналы салымы»
441 Дербес білім беру ұйымдарын дамыту үшін құрылтайшының нысаналы салымы»;
көрсетілген бұйрыққа 2-қосымшада:
Қазақстан Республикасының бюджеті шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшеліктерінің құрылымында:
150 «Басқа да ағымдағы шығындар» сыныптамада:
159 «Өзге де ағымдағы шығындар» ерекшілігіде:
«Шығындардың тiзбесi» деген бағанды мынадай редакцияда жазылсын:
«Әскери қызметкерлердi, iшкi iстер органдары мен қаржы полициясының қызметкерлерiн және сотталғандарды жерлеуге арналған шығындар; халықты әлеуметтiк қорғау органдарының мектеп-интернаттарының қамқорлығындағыларды жерлеуге арналған шығындар; өкiлеттiк шығындар; жеке табыс салығын уақытылы аудармағаны үшiн өсiмпұл, айыппұл; мiндеттi зейнетақы жарналарын уақытылы төлемегенi үшiн өсiмпұл; айыппұлдар, тұрақсыздық айыбы, комиссиялық төлемдер, кiру жарналары; Қоршаған ортаны эмиссия үшiн төленетiн төлемақы, мемлекеттiк баж, салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер, олар бойынша өсiмпұл және айыппұлдар (121-ерекшелiк бойынша төленетiн әлеуметтiк салықтан басқа); сайлауларды өткiзу: кандидаттардың мемлекеттiк бұқаралық ақпарат құралдарында сөйлеуi; кандидаттардың сайлау алдындағы көпшiлiк iс-шаралар өткiзуi және үгiт-насихат материалдарын шығаруы; кандидаттардың көлiктiк шығындары (көлiк жалдау, жанар-жағармай); кандидаттардың жалақысын өтеу; саяси партиялардың қызметін қаржыландыру. Заңнамалық актілерге сәйкес мәдени, спорттық және басқа да iс-шаралардың жеңiмпаздары мен қатысушыларына жүлделер, естелiк сыйлықтар, ақшалай сыйақылар, қызметкерлерге, жеке тұлғаларға, басқа да ақшалай төлемдер; бостандығын шектеу, қамау немесе бостандығынан айыру түрiнде жазасын өтеуден босатылатын тұлғалар үшiн тұратын жерiне дейiн жол жүру билеттерiн сатып алу; автокөлiк құралдарын мiндеттi техникалық тексеру; мемлекеттiк мекемелер жұмыскерлерiнiң iссапар шығыстарынан басқа, сапарға шығу арқылы өткiзiлетiн iс-шараларға байланысты шығындар (жол жүру, тұру, тамақтану); Мәслихат депутаттарының негiзгi жұмыс орны бойынша оларға орташа жалақыларын өтеу; алқа билердiң жалақысы; алқа билердiң ел iшiндегi iссапар шығыстары; мемлекеттік білім беру тапсырысы шеңберінде оқитындардың жекелеген санаттарына демалыс кезеңінде жеңілдікпен жүруін өтеуге арналған шығыстар; Қазақстан Республикасының білімін дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде Қазақстанның жоғарғы оқу орындарына шетел мамандарын тартуға арналған шығыстар; басқа ерекшелiктер бойынша жiктелмейтiн басқа да шығыстар; Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің — Елбасының қорын толықтыру мен ұстауға, жеке кітапханасы мен жеке мұрағатын сақтауға көзделген шығыстарды қаржыландыру.».

дополнить подклассом 440 и спецификой 441 с Определением, следующего содержания:
"440 Целевой вклад учредителя для развития автономных организаций образования
441 Целевой вклад учредителя для развития автономных организаций образования
в графе "Определение":
Затраты, осуществляемые посредством вложения целевого вклада учредителя для развития автономных организаций образования".
2. Департаменту методологии бюджетного процесса (А.Н. Калиева) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр                                    Б. Жамишев

мынадай мазмұндағы Анықтамасымен 440 кіші сыныппен және 441 ерекшелікпен толықтырылсын:
«440 Дербес білім беру ұйымдарын дамыту үшін құрылтайшының нысаналы салымы»
441 Дербес білім беру ұйымдарын дамыту үшін құрылтайшының нысаналы салымы
«Анықтама» бағанында:
Дербес білім беру ұйымдарын дамыту үшін құрылтайшының нысаналы салымдар салуы арқылы жүзеге асырылатын шығындар».
2. Бюджеттік процесі әдіснамасы департаменті (А.Н. Қалиева) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оны мемлекеттік тіркеу күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Б. Жәмішев