О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 7 декабря 2011 года № 614. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 декабря 2011 года № 7351. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 71
Сноска. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 13.03.2013 № 71 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года "О республиканском бюджете на 2012-2014 годы", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6148), следующие изменения:
в приложении 1 к указанному приказу:
в классификации поступлений бюджета:
в категории 2 "Неналоговые поступления":
в классе 04 "Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан":
в подклассе 1 "Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора":
специфику 07 "Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые управлениями государственного архитектурно-строительного контроля областей, города республиканского значения, столицы, их территориальными подразделениями, финансируемыми из местного бюджета" исключить;
функциональную классификацию расходов бюджета изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.

"Қазақстан Республикасының бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 614 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2011 жылы 26 желтоқсанда № 7351 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 71 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 13.03.2013 № 71 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
«2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» 2011 жылғы 29 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6148 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшада:
бюджетке түсетін түсімдер сыныптамасында:
2 «Салықтық емес түсiмдер» санатында:
04 «Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар» сыныбында:
1 «Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар» ішкі сыныбында:
07 ерекшелігін «Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармалары, олардың аумақтық бөлімшелері салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар» алып тасталсын;
шығыстардың функционалдық сыныптамасы осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес жазылсын.

252
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации
последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного
характера, устранению ситуаций, угрожающих политической,
экономической и социальной стабильности административно-
территориальной единицы, жизни и здоровью людей,
общереспубликанского либо международного значения за счет
целевых трансфертов из бюджетов областей, городов
республиканского значения, столицы
03
1
252
125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов
областного значенияна текущие расходы по ликвидации
последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного
характера, устранению ситуаций, угрожающих политической,
экономической и социальной стабильности административно-
территориальной единицы, жизни и здоровью людей,
общереспубликанского либо международного значения за счет
целевых трансфертов из бюджетов областей, городов
республиканского значения, столицы
03
1
252
126
Целевые  трансферты на развитие бюджетам районов (городов
областного значенияна расходы развития по ликвидации
последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного
характера, устранению ситуаций, угрожающих политической,
экономической и социальной стабильности административно-
территориальной единицы, жизни и здоровью людей,
общереспубликанского либо международного значения за счет
целевых трансфертов из бюджетов областей, городов
республиканского значения, столицы
03
1
271
Управление строительства области
03
1
271
003
Развитие объектов органов внутренних дел
03
1
271
053
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
03
1
271
067
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета
бюджетам  районов (городов областного значения) на
строительство объектов общественного порядка и безопасности
03
1
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и
автомобильных дорог области
03
1
281
007
Развитие объектов органов внутренних дел
03
1
281
060
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
03
1
281
067
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета
бюджетам  районов (городов областного значения) на
строительство объектов общественного порядка и безопасности
03
1
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый
из бюджета города республиканского значения, столицы
03
1
352
001
Услуги по реализации государственной политики в области
обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на
территории города республиканского значения, столицы
03
1
352
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного
порядка
03
1

252
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына арналған іс-шаралар жүргізу
03
1
252
125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына арналған іс-шаралар жүргізу
03
1
252
126
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
03
1
271
Облыстың құрылыс басқармасы
03
1
271
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
03
1
271
053
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу
03
1
271
067
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
03
1
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
03
1
281
007
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
03
1
281
060
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу
03
1
281
067
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
03
1
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
03
1
352
001
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздікті сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер қамтамасыз ету
03
1
352
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
03
1

261
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства
Республики Казахстан на неотложные затраты
04
9
261
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
04
9
261
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
04
9
261
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по
решениям судов  за счет средств резерва  местного
исполнительного органа
04
9
261
116
Трансферты другим уровням государственного управления на
проведение мероприятий за счет резерва Правительства
Республики Казахстан на неотложные затраты
04
9
261
121
Трансферты другим уровням государственного управления на
проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва
местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных
ситуаций природного и техногенного характера
04
9
261
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации
последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного
характера, устранению ситуаций, угрожающих политической,
экономической и социальной стабильности административно-
территориальной единицы, жизни и здоровью людей,
общереспубликанского либо международного значения за счет
целевых трансфертов из бюджетов областей, городов
республиканского значения, столицы
04
9
261
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации
последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного
характера, устранению ситуаций, угрожающих политической,
экономической и социальной стабильности административно-
территориальной единицы, жизни и здоровью людей,
общереспубликанского либо международного значения за счет
целевых трансфертов из бюджетов областей, городов
республиканского значения, столицы
04
9
261
125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов
областного значенияна текущие расходы по ликвидации
последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного
характера, устранению ситуаций, угрожающих политической,
экономической и социальной стабильности административно-
территориальной единицы, жизни и здоровью людей,
общереспубликанского либо международного значения за счет
целевых трансфертов из бюджетов областей, городов
республиканского значения, столицы
04
9
261
126
Целевые  трансферты на развитие бюджетам районов (городов
областного значенияна расходы развития по ликвидации
последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного
характера, устранению ситуаций, угрожающих политической,
экономической и социальной стабильности административно-
территориальной единицы, жизни и здоровью людей,
общереспубликанского либо международного значения за счет
целевых трансфертов из бюджетов областей, городов
республиканского значения, столицы
04
9
271
Управление строительства области
04
9
271

261
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
04
9
261
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
04
9
261
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
04
9
261
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
04
9
261
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
04
9
261
121
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
04
9
261
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған іс-шаралар жүргізу
04
9
261
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына арналған іс-шаралар жүргізу
04
9
261
125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
04
9
261
126
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
04
9
271
Облыстың құрылыс басқармасы
04
9
271

100
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по
обеспечению конкурентоспособности несырьевого сектора
казахстанской экономики и ее интеграции в систему
мирохозяйственных связей, защита отечественного потребителя
от некачественной продукции, формированию устойчивого
развития населенных пунктов и территорий, по координации
деятельности в областях электроэнергетики, геологии,
топливно-энергетического комплекса, угольной промышленности
и использования атомной энергии
13
9

100
Қазақстан экономикасының шикізаттық емес секторының бәсекеге қабілеттілігін және оның әлемдік шаруашылық байланыстары жүйесіне интеграциялануы, отандық тұтынушыны сапасыз өнімдерден қорғауды, елді мекендер мен аумақтарды орнықты дамытуды қалыптастыруды қамтамасыз ету жөніндегі, электр энергетикасы, геология, отын-энергетика кешені, көмір өнеркәсібі және атом энергетикасын пайдалану саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
13
9