О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 2 февраля 2009 года № 43 "Об утверждении размеров единиц тарификации"
Приказ Министра связи и информации Республики Казахстан от 26 декабря 2011 года № 413. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2011 года № 7357
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 5 июля 2004 года "О связи", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 2 февраля 2009 года № 43 "Об утверждении размеров единиц тарификации" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5573) следующие изменения:
в Размерах единиц тарификации, утвержденных указанным приказом:
в пункте 4:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) местного, внутризонового, междугородного телефонного трафика и операторов IP-телефонии - 10 секунд (с 1 июля 2012 года - 1 секунда);";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) международного телефонного трафика - 30 секунд (с 1 июля 2012 года - 10 секунд);";
в пункте 5:
абзацы второй и третий подпункта 1) изложить в следующей редакции:
"внутри сети телекоммуникаций оператора связи - 10 секунд (с 1 июля 2012 года - 1 секунда);
с выходом на сети телекоммуникаций других операторов связи - 10 секунд (с 1 июля 2012 года - 1 секунда);";
абзацы второй и третий подпункта 2) изложить в следующей редакции:
"при предоставлении соединений на сети ближнего и дальнего зарубежья - 30 секунд (с 1 июля 2012 года - 10 секунд);
при предоставлении соединений с сетей других операторов связи на сети ближнего и дальнего зарубежья - 30 секунд (с 1 июля 2012 года - 10 секунд);";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) сотовой связи при международном роуминге - 30 секунд (с 1 января 2013 года - 10 секунд).".
2. Комитету связи и информатизации Министерства связи и информации Республики Казахстан (Нуршабеков Р.Р.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе Министерства связи и информации Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра связи и информации Республики Казахстан Сарсенова С.С.

"Тарификация бірліктерінің өлшемдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2009 жылғы 2 ақпандағы № 43 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрінің 2011 жылғы 26 желтоқсандағы № 413 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 28 желтоқсанда № 7357 тіркелді
"Байланыс туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 5 шілдедегі Заңының 35-бабы 1-1-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тарификация бірліктерінің өлшемдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының 2009 жылғы 2 ақпандағы № 43 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5573 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Тарификация бірліктерінің өлшемдерінде:
4-тармағында:
1) тармақша келесі мазмұнда жазылсын:
"1) жергілікті, аймақішілік, қалааралық телефондық трафикті, IP-телефония операторларының телефондық трафикті – 10 секунд (2012 жылғы 1 шілдесінен – 1 секунд);";
2) тармақша келесі мазмұнда жазылсын:
"2) халықаралық телефондық трафикті – 30 секунд (2012 жылғы 1 шілдесінен – 10 секунд);";
5-тармағында:
1) тармақшаның екінші және үшінші абзацтары келесі мазмұнда жазылсын:
"байланыс операторларының телекоммуникация желі ішінде – 10 секунд (2012 жылғы 1 шілдесінен – 1 секунд);
басқа байланыс операторларының телекоммуникация желілеріне шығу – 10 секунд (2012 жылғы 1 шілдесінен – 1 секунд);";
2) тармақшаның екінші және үшінші абзацтары келесі мазмұнда жазылсын:
"таяу және алыс шетел желілерінде қосылуларды ұсыну кезінде – 30 секунд (2012 жылғы 1 шілдесінен – 10 секунд);
басқа байланыс операторлар желісінен таяу және алыс шетел желілеріне қосылуларды ұсыну кезінде – 30 секунд (2012 жылғы 1 шілдесінен – 10 секунд);";
4) тармақша келесі мазмұнда жазылсын:
"4) халықаралық роуминг кезінде ұялы байланыс – 30 секунд (2013 жылғы 1 қаңтардан – 10 секунд).".
2. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігінің Байланыс және ақпараттандыру комитеті (Р.Р.Нұршабеков) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізгеннен кейін оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Байланыс және ақпарат вице-министрі С.С.Сарсеновке жүктелсін.

4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Жумагалиев
СОГЛАСОВАН:
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
_______________ Абыкаев Н.А.
"____" __________ 2011 года

4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    А. Жұмағалиев
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы Ұлттық
қауіпсіздік комитетінің төрағасы
________________ Н.Ә.Әбіқаев
2011 жылғы "____" ___________