О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года № А-3/134 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации"
Постановление акимата Акмолинской области от 14 февраля 2011 года № А-1/42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 марта 2011 года № 3383. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 6 апреля 2011 года № А-3/112
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 06.04.2011 № А-3/112.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 декабря 1995 года «О приватизации», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации» от 17 апреля 2008 года № А-3/134 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3250, опубликовано 20 мая 2008 года в газете «Арка Ажары» и 20 мая 2008 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения и дополнения:
в перечне объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации, утвержденном вышеуказанным постановлением:
строки, порядковые номера 1, 4-18, 21, 24, 25, 29-33, 35, 41, 42, 47, 48, 54, 55, 57, 59, 61, 62, 65-70, 72-76, 79-84, 86, 91-102, 104, 105, 107-109, 112-116, 118-130, 132-136, 150, 157, 159, 160, исключить;
строки, под порядковыми номерами 43, 44, перед словом «Здание» дополнить словом «Бывшее»;
дополнить строками, порядковые номера 167-200, следующего содержания:
167
Автомашина Toyota Land Gruiser, 1997 года выпуска, государственный номер С 020 АА
Есильский район, г. Есиль, ул. Ленина,6
ГУ «Аппарат акима Есильского района»
168
Автомашина Nissan Maxima, 1998 года выпуска, государственный номер С 776 АА
Есильский район, г. Есиль, ул. Ленина,6
ГУ «Аппарат акима Есильского района»
169
Автомашина Mercedes Benz Е 220, 1995 года выпуска, государственный номер С 886 АА
Есильский район, г. Есиль, ул.Конаева,6
ГУ «Аппарат Есильского районного маслихата»
170
Автомашина ГАЗ 322132, 1999 года выпуска, государственный номер С 147 КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
171
Автомашина Volkswagen Passat, 1997 года выпуска, государственный номер С 513 КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
172
Автомашина Toyota Gb, 1993 года выпуска, государственный номер С 391 КР
Аккольский район, г. Акколь,
ул. Октябрьская, 2
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»

Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 14 ақпандағы № А-1/42 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 4 наурызда № 3383 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 6 сәуірдегі № А-3/112 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.04.06 № А-3/112 қаулысымен.
«Жекешелендіру туралы» 1995 жылғы 23 желтоқсандағы, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы әкімдігінің «Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы» 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3250 болып тіркелген, 2008 жылғы 20 мамырда «Арқа ажары» газетінде және 2008 жылғы 20 мамырда «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда аталған қаулымен бекітілген жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесінде:
реттік нөмірлері 1, 4-18, 21, 24, 25, 29-33, 35, 41, 42, 47, 48, 54, 55, 57, 59, 61, 62, 65-70, 72-76, 79-84, 86, 91-102, 104, 105, 107-109, 112-116, 118-130, 132-136, 150, 157, 159, 160-жолдары алынып тасталсын;
реттік нөмірлері 43, 44-ші жолдардағы «Ғимарат» сөзінің алды «Бұрынғы» сөзімен толықтырылсын;
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 167-200 жолдарымен толықтырылсын:
167
1997 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 020 АА, Toyota Land Gruiser автомашинасы
Есіл ауданы, Есіл қ., Ленин к-сі, 6
«Есіл ауданы әкімінің аппараты» ММ
168
1998 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 776 АА, Nissan Maxima автомашинасы
Есіл ауданы, Есіл қ., Ленин к-сі, 6
«Есіл ауданы
әкімінің аппараты» ММ
169
1995 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 886 АА, Mercedes Benz Е 220 автомашинасы
Есіл ауданы, Есіл қ., Қонаев к-сі, 6
«Есіл ауданы мәслихатының аппараты» ММ
170
1999 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 147 КР, ГАЗ 322132 автомашинасы
Көкшетау қаласы, Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
171
1997 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 513 КР, Volkswagen Passat автомашинасы
Көкшетау қаласы, Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
172
1993 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 391 КР, Toyota Gb автомашинасы
Ақкөл ауданы, Ақкөл қ., Октябрьская к-сі, 2
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ

173
Автомашина ВАЗ 21213, 1998 года выпуска, государственный номер С 423 КР
Аккольский район, г. Акколь,
ул. Октябрьская, 2
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
174
Автомашина УАЗ 390902, 2003 года выпуска, государственный номер С 300 КР
Жаксынский район, с. Жаксы,
ул. Туктубаева, 39
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
175
Автомашина УАЗ 220602, 2002 года выпуска, государственный номер С 301 КР
Жаксынский район, с. Жаксы,
ул. Туктубаева, 39
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
176
Автомашина ГАЗ 3102-311, 2003 года выпуска, государственный номер С 554 КР
Жаксынский район, с. Жаксы,
ул. Туктубаева, 39
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
177
Автомашина ВАЗ 21213, 2001 года выпуска, государственный номер С 297 КР
Жаксынский район, с. Жаксы,ул. Туктубаева, 39
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
178
Автомашина ВАЗ 21061, 2000 года выпуска, государственный номер С 330 КР
Егиндыкольский район,
с. Егиндыколь,
ул. Мира, 2
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
179
Автомашина ВАЗ 21213, 2002 года выпуска, государственный номер С 439 КР
Коргалжинский район, с.Коргалжын,
ул. Болганбаева, 16
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
180
Автомашина УАЗ 396292, 2002 года выпуска, государственный номер С 438 КР
Коргалжинский район, с.Коргалжын,
ул. Болганбаева, 16
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
181
Автомашина ВАЗ 21061, 2000 года выпуска, государственный номер С 404 КР
Жаркаинский район,
г. Державинск,
ул. Захарова, 33
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
182
Автомашина ГАЗ 3110, 2000 года выпуска, государственный номер С 120 КР
Буландинский район, г. Макинск,
ул. Сейфуллина, 135
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
183
Автомашина УАЗ 315142-017, 2003 года выпуска, государственный номер С 367 КР
Енбекшильдерский район, г. Степняк,
ул. Ленина, 78
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
184
Автомашина УАЗ 315142-017, 2003 года выпуска, государственный номер С 369 КР
Енбекшильдерский район, г. Степняк,
ул. Ленина, 78
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
185
Автомашина ГАЗ 3110-411, 2002 года выпуска, государственный номер С 119 КР
Ерейментауский район,
г. Ерейментау,
ул. Кунанбаева, 103
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
186
Автомашина ГАЗ 2705, 2004 года выпуска, государственный номер С 209 КР
Целиноградский район, а. Акмол
ГУ «Управление внутренних дел города Кокшетау ДВД Акмолинской области МВД РК»

173
1998 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 423 КР, ВАЗ 21213 автомашинасы
Ақкөл ауданы, Ақкөл қ., Октябрьская к-сі, 2
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
174
2003 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 300 КР, УАЗ 390902 автомашинасы
Жақсы ауданы, Жақсы с., Тұқтубаев к-сі, 39
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
175
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 301 КР, УАЗ 220602 автомашинасы
Жақсы ауданы, Жақсы с., Тұқтубаев к-сі, 39
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
176
2003 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 554 КР, ГАЗ 3102-311 автомашинасы
Жақсы ауданы, Жақсы с., Тұқтубаев к-сі, 39
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
177
2001 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 297 КР, ВАЗ 21213 автомашинасы
Жақсы ауданы, Жақсы с., Тұқтубаев к-сі, 39
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
178
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 330 КР, ВАЗ 21061 автомашинасы
Егіндікөл ауданы, Егіндікөл с., Мира к-сі, 2
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
179
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 439 КР, ВАЗ 21213 автомашинасы
Қорғалжин ауданы, Қорғалжын с., Болғанбаев к-сі, 16
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
180
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 438 КР, УАЗ 396292 автомашинасы
Қорғалжын ауданы, Қорғалжын с., Болғанбаев к-сі, 16
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
181
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 404 КР, ВАЗ 21061 автомашинасы
Жарқайың ауданы, Державинск қ., Захаров к-сі, 33
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
182
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 120 КР, ГАЗ 3110 автомашинасы
Бұланды ауданы, Макинск қ., Сейфуллин к-сі, 135
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
183
2003 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 367 КР, УАЗ 315142-017 автомашинасы
Еңбекшілдер ауданы, Степняк қ., Ленин к-сі, 78
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
184
2003 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 369 КР, УАЗ 315142-017 автомашинасы
Еңбекшілдер ауданы, Степняк қ., Ленин к-сі, 78
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
185
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 119 КР, ГАЗ 3110-411 автомашинасы
Ерейментау ауданы, Ерейментау қ., Құнанбаев к-сі, 103
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
186
2004 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 209 КР, ГАЗ 2705 автомашинасы
Целиноград ауданы, Ақмола.
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ІІД Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасы» ММ

Автомашина ВАЗ 21099, 2002 года выпуска, государственный номер С 122 КР
Целиноградский район, а. Акмол
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
191
Автомашина ВАЗ 2106, 2002 года выпуска, государственный номер С 131 КР
Целиноградский район, а. Акмол
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
192
Автомашина ВАЗ 21061, 2000 года выпуска, государственный номер С 440 КР
Целиноградский район, а. Акмол
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
193
Автомашина ВАЗ 21213, 2002 года выпуска, государственный номер С 449 КР
Целиноградский район, а. Акмол
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
194
Автомашина Volkswagen Passat, 1999 года выпуска, государственный номер С 363 КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
195
Автомашина Toyota Land Gruiser, 2000 года выпуска, государственный номер С 618 КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Департамент внутренних дел Акмолинской области МВД РК»
196
Автомашина ВАЗ 21113, 2002 года выпуска, государственный номер С 272 ВS
г.Кокшетау, ул. Сейфуллина, 33
ГУ «Управление здравоохранения Акмолинской области»
197
Автомашина ВАЗ 21061, 1998 года выпуска, государственный номер С 409 АS
г.Кокшетау, ул. Глинина, 54
ГККП «Кокшетауский медицинский колледж» при управлении здравоохранения Акмолинской области
198
Бывшее здание Каражарской школы
Атбасарский район, с.Каражар
ГУ «Отдел образования Атбасарского района»
199
Бывшее здание котельной Каражарской школы
Атбасарский район, с.Каражар
ГУ «Отдел образования Атбасарского района»
200
Автомашина Jeep Sportage, 1997 года выпуска, государственный номер С 051 АА
г. Кокшетау, ул. Елемесова, 46 А
ГККП «Хозяйственное управление при акимате Акмолинской области»
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Дьяченко

2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 122 КР, ВАЗ 21099 автомашинасы
Целиноград ауданы, Ақмола.
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
191
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 131 КР, ВАЗ 2106 автомашинасы
Целиноград ауданы, Ақмола.
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
192
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 440 КР, ВАЗ 21061 автомашинасы
Целиноград ауданы, Ақмола.
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
193
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 449 КР, ВАЗ 21213 автомашинасы
Целиноград ауданы, Ақмола.
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
194
1999 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 363 КР, Volkswagen Passat автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
195
2000 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 618 КР, Toyota Land Gruiser автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич к-сі, 220
«ҚР ІІМ Ақмола облысының ішкі істер департаменті» ММ
196
2002 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 272 ВS, ВАЗ 21113 автомашинасы
Көкшетау қ., Сейфуллин к-сі, 33
«Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасы» ММ
197
1998 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 409 АS, ВАЗ 21061 автомашинасы
Көкшетау қ., Глинин к-сі, 54
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Көкшетау медициналық колледжі» МКҚК
198
Бұрынғы Қаражар мектебінің ғимараты
Атбасар ауданы, Қаражар с.
«Атбасар ауданының білім бөлімі» ММ
199
Бұрынғы Қаражар мектебі қазандығының ғимараты
Атбасар ауданы, Қаражар с.
«Атбасар ауданының білім бөлімі» ММ
200
1997 жылы шыққан, мемлекеттік нөмірі С 051 АА, Jeep Sportage автомашинасы
Көкшетау қаласы, Елемесов көшесі, 46 А
«Ақмола облысы әкімдігінің жанындағы шаруашылық басқармасы» МКҚК
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     С.Дьяченко