О внесении изменений и дополнения в решение Акмолинского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 4С-29-2 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 28 октября 2011 года № 4С-38-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 ноября 2011 года № 3406. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Акмолинского областного маслихата от 25 декабря 2014 года № 2-1-683)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Акмолинского областного маслихата от 25.12.2014 № 2-1-683).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 25 октября 2011 года № 1203 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы» Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011–2013 годы» от 10 декабря 2010 года № 4С-29-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3379, опубликовано 15 января 2011 года в газете «Арка ажары», 15 января 2011 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить областной бюджет на 2011 – 2013 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 98 562 942,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 611 608,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 371 824,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 005,0 тысяч тенге; поступления трансфертов – 88 571 504,7 тысяч тенге;
2) затраты – 100 247 816,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 216 413,1 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 1 322 342,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 105 928,9 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 411 881,0 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 412 881,0 тысяча тенге; поступления от продажи финансовых активов государства – 1 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 2 313 168,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 313 168,2 тысяч тенге.»;
пункт 7 изложить в новой редакции:
«7. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2011 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в республиканский бюджет в сумме 729 581,0 тысяча тенге.»;

Ақмола облыстық мәслихатының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-29-2 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2011 жылғы 28 қазандағы № 4С-38-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 3 қарашада № 3406 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 2-1-683 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облыстық мәслихатының 25.12.2014 № 2-1-683 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 106 бабының 2 тармағының 2) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, «2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 қазандағы № 1203 қаулысының негізінде Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының «2011 – 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-29-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3379 тіркелген, 2011 жылдың 15 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2011 жылдың 15 қаңтарында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2011 – 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2011 жылға келесi көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 98 562 942,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 9 611 608,1 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 371 824,7 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетін түсiмдер – 8 005,0 мың теңге;
трансферттердің түсiмдерi – 88 571 504,7 мың теңге;
2) шығындар – 100 247 816,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 216 413,1 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 1 322 342,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 1 105 928,9 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 411 881,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 412 881,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 1 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – 2 313 168,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттi пайдалану) – 2 313 168,2 мың теңге.»;
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«2011 жылға арналған облыстық бюджет шығындарының құрамында республикалық бюджетке 729 581,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттерді өтеу қарастырылғаны ескерілсін.»;

дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
«7-1. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат в республиканский бюджет неиспользованных бюджетных кредитов, выданных в 2010 году для реализации мер социальной поддержки специалистам в сумме 143 547,9 тысяч тенге.»;
пункт 8 изложить в новой редакции:
«8. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2011 год в сумме 138 695,5 тысяч тенге.»;
пункт 9 изложить в новой редакции:
«9. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты в республиканский бюджет, в связи с:
передачей функций и полномочий по проведению государственного технического осмотра транспортных средств в сумме 4 516,0 тысяч тенге;
передачей функций по организации деятельности центров обслуживания населения в сумме 344 870,0 тысяч тенге;
передачей подразделения специального назначения «Арлан» в сумме 6 192,0 тысячи тенге;
передачей функций и полномочий по вопросам государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования в сумме 8 879,0 тысяч тенге.»;
приложения 1456 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
и.о.секретаря Акмолинского
областного маслихата                       С.Елюбаев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Акмолинской области                   С.Дьяченко
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области                        М.Такамбаев
Приложение 1 к решению
Акмолинского областного
маслихата от 28 октября
2011 года № 4С-38-2
Приложение 1 к решению
Акмолинского областного
маслихата от 10 декабря
2010 года № 4С-29-2
Областной бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

келесі мазмұндағы 7-1 тармақпен толықтырылсын:
«7-1. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте мамандарды әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыру үшiн 2010 жылы берілген 143 547,9 мың теңге сомасында пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді республикалық бюджетке қайтару ескерiлсiн.»;
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«8. 2011 жылға арналған облыстың жергілікті атқарушы органының резерві 138 695,5 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
9 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«9. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджетке:
көлiк құралдарының мемлекеттiк техникалық тексеруін жүргiзу жөніндегі функциялар мен өкiлеттiктерді беруге байланысты 4 516,0 мың теңге сомасында;
халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметiн ұйымдастыру жөнiндегi функцияларды беруге байланысты 344 870,0 мың теңге сомасында;
«Арлан» арнайы тағайындау бөлiмшесiн беруге байланысты 6 192,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттiк сәулет-құрылыс бақылауы және лицензиялау мәселелерi жөнiндегi функциялар мен өкiлеттiктерді беруге байланысты 8 879,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін.»;
көрсетілген шешімнің 1456 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Ақмола облыстық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы               С.Елубаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысының әкімі                     С.Дьяченко
Ақмола облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      М.Тақамбаев
Ақмола облыстық мәслихатының
2011 жылғы 28 қазандағы
шешіміне № 4С-38-2 1 қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының
2010 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 4С-29-2 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атаулар
1
2
3
4
5
I. Кірістер

917 766,0
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
204 317,0
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
50 000,0
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000,0
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
42 105,0
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
227 910,0
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
28 244,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
114 688,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
407 621,0
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
135 298,2
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
902 512,1
271
Управление строительства области
2 652 313,7
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 900 001,0
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
752 312,7
5
Здравоохранение
14 678 250,6
253
Управление здравоохранения области
14 050 134,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
87 785,3
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения

917 766,0
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
204 317,0
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
50 000,0
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алу
28 000,0
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
42 105,0
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
227 910,0
047
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге
28 244,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114 688,0
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
407 621,0
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
135 298,2
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
902 512,1
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 652 313,7
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 900 001,0
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
752 312,7
5
Денсаулық сақтау
14 678 250,6
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 050 134,8
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 785,3
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету

101 191,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
417 177,0
006
Услуги по охране материнства и детства
67 805,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
100 617,1
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
149 353,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 862 414,1
010
Оказание амбулаторно-
поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
6 040 481,7
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
817 534,1
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы
4 086,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
12 546,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
763 399,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
2 526,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 026,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
17 020,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
83 149,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
259 425,0
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
178 102,0
022
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами
19 008,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
426 419,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
189 771,0
029
Областные базы спецмедснабжения
33 810,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
3 892,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 382 351,6
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
28 886,0
037
Погашение кредиторской задолженности по
обязательствам организаций здравоохранения за
счет средств местного бюджета
359,9
271
Управление строительства области

101 191,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
417 177,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
67 805,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
100 617,1
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
149 353,0
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 862 414,1
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаториялық-
емханалық көмек көрсету
6 040 481,7
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
817 534,1
012
«2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ- инфекциясының алдын-алуға әлеуметтік жобаларды іске асыру
4 086,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
12 546,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
763 399,0
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
2 526,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 026,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
17 020,0
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
83 149,0
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
259 425,0
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
178 102,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
19 008,0
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
426 419,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
189 771,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
33 810,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
3 892,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 382 351,6
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
28 886,0
037
Жергiлiктi бюджет қаражаты есебiнен денсаулық сақтау ұйымдарының мiндеттемелерi бойынша кредиттiк қарызды өтеу
359,9
271
Облыстың құрылыс басқармасы

628 115,8
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
628 115,8
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 856 738,6
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 495 791,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
66 926,7
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
434 706,8
003
Социальная поддержка инвалидов
112 906,9
007
Капитальные расходы государственных органов
3 825,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-
социальных учреждениях (организациях)
363 237,5
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
253 074,2
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
43 036,0
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
172 991,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
45 087,6
261
Управление образования области
1 351 885,9
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 315 227,9
037
Социальная реабилитация
36 658,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
9 061,0
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
9 061,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
16 721 199,1
271
Управление строительства области
6 053 501,7
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
796 704,0
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
223 305,7
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
4 595 000,0
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры

628 115,8
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
628 115,8
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 856 738,6
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 495 791,7
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 926,7
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
434 706,8
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
112 906,9
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3 825,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
363 237,5
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
253 074,2
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
43 036,0
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
172 991,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
45 087,6
261
Облыстың білім басқармасы
1 351 885,9
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 315 227,9
037
Әлеуметтік сауықтандыру
36 658,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
9 061,0
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
9 061,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
16 721 199,1
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 053 501,7
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
796 704,0
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
223 305,7
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 595 000,0
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 912 437,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
37 309,0
002
Развитие транспортной инфраструктуры
760 380,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
3 665 612,4
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
469 649,0
011
Капитальные расходы государственных органов
3 825,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
915 501,7
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
60 160,0
13
Прочие
1 001 741,2
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 808,0
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на поддержку частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
2 808,0
257
Управление финансов области
138 695,4
012
Резерв местного исполнительного органа области
138 695,4
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
14 942,0
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
14 942,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
395 528,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
74 733,0
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
0,0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
195 181,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
562,0
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
125 052,0
271
Управление строительства области
135 847,8
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
135 847,8
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
313 920,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
313 920,0
14
Обслуживание долга
39,0
257
Управление финансов области
39,0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета

268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 912 437,1
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 309,0
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
760 380,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 665 612,4
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
469 649,0
011
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3 825,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
915 501,7
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
60 160,0
13
Басқалар
1 001 741,2
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 808,0
009
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2 808,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
138 695,4
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
138 695,4
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
14 942,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
14 942,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
395 528,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74 733,0
004
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
0,0
014
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
195 181,0
015
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
562,0
016
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
125 052,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
135 847,8
051
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
135 847,8
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
313 920,0
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
313 920,0
14
Борышқа қызмет көрсету
39,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
39,0
016
Жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

42 105,0
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
204 317,0
На обновление и переоборудование учебно-
производительных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
50 000,0
На приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000,0
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
246 125,0
На установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
28 244,0
На профессиональная подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
407 621,0
Управление здравоохранения области
3 168 406,0
На обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 256 085,0
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
1 048 449,0
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
859 786,0
На реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2011 год
4 086,0
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
66 526,0
На обеспечение охраны общественного порядка во время проведения мероприятий международного значения
27 906,0
На проведение операции «Мак»
2 719,0
На содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции
33 502,0
На содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
2 399,0
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
481 034,0
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги «Астана-Щучинск» на участках «Шортанды-Щучинск»
481 034,0
Управление координации занятости и социальных программ области
300 971,0
На введение стандартов специальных социальных услуг
75 655,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
43 036,0
На развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждений
6 481,0
На поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2 808,0
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
172 991,0
частичное субсидирование заработной платы
22 880,0
предоставление субсидий на переезд

42 105,0
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге
204 317,0
Техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарындағы оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту мен қайта жабдықтауға
50 000,0
Педагог кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алуға
28 000,0
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
246 125,0
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге
28 244,0
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрларды кәсіптік даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру
407 621,0
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 168 406,0
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге
1 256 085,0
Дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
1 048 449,0
Жергiлiктi деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
859 786,0
Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелерi бойынша 2011 жылға арналған сектораралық және ведомствоаралық өзара iс-қимылды iске асыруға
4 086,0
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
66 526,0
Халықаралық маңызы бар іс-шараларды өткізу кезінде қоғамдық тәртiптi сақтауды қамтамасыз етуге
27 906,0
«Мак» операциясын өткізуге
2 719,0
Көші-қон полициясының қосымша штат санын ұстауға, материалдық-техникалық жарақтандыруға
33 502,0
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға
2 399,0
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
481 034,0
«Шортанды - Щучинск» учаскесінде «Астана – Щучинск» автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызу
481 034,0
Облыстың әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
300 971,0
Арнайы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
75 655,0
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
43 036,0
Медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға
6 481,0
«Бизнестің жол картасы – 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға
2 808,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, оның iшiнде:
172 991,0
жалақыны ішінара субсидиялауға
22 880,0
қоныс аударуға субсидиялар беруге

6 173 459,5
Целевые текущие трансферты
3 665 575,5
в том числе:
Управление образования области
782 738,3
На капитальные расходы объектов образования
712 129,7
На развитие лыжного спорта
10 794,6
На содержание вновь вводимых объектов образования
16 454,0
На содержание и оснащение детских дошкольных учреждений
43 360,0
Управление координации занятости и социальных программ области
45 087,6
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
24 611,9
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области
20 475,7
Управление строительства области
716 811,0
На капитальный ремонт объектов водоснабжения
716 811,0
Управление культуры области
88 695,4
На капитальный ремонт объектов культуры
88 695,4
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
923 894,5
На благоустройство города Кокшетау
310 000,0
Организация сохранения государственного жилищного фонда
38 136,0
На функционирование систем водоснабжения и водоотведения
98 000,0
На обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий
457 822,6
На техническое обследование жилого фонда и производственных объектов поселка Красногорский Есильского района
19 935,9
Управление архитектуры и градостроительства области
80 650,0
На разработку и корректировку генеральных планов и проектов детальной планировки населенных пунктов
80 650,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
915 501,7
На ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации
915 501,7
Управление финансов области
112 197,0
На компенсацию потерь нижестоящих
бюджетов в связи с изменением законодательства
95 057,0
На капитальные расходы государственных органов
17 140,0
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, разрешенные к доиспользованию в 2011 году
119 773,8
Управление образования области
119 773,8
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
11 403,3
На содержание вновь вводимых объектов образования
108 370,5
Целевые трансферты на развитие
2 388 110,2
в том числе:
Управление строительства области
1 517 574,3
На строительство и реконструкцию объектов образования
752 312,7
На развитие систем водоснабжения
261 790,0
На развитие объектов спорта
178 201,0
На строительство коммунального рынка в городе Кокшетау
61 462,9
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
223 305,7
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

6 173 459,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3 665 575,5
оның iшiнде:
Облыстың бiлiм беру басқармасы
782 738,3
Бiлiм беру нысандарының күрделi шығындарына
712 129,7
Шаңғы спортының дамуына
10 794,6
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға
16 454,0
Мектепке дейінгі балалар мекемелерін ұстауға және жетілдіруге
43 360,0
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
45 087,6
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
24 611,9
Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Ақмола облысының селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
20 475,7
Облыстың құрылыс басқармасы
716 811,0
Сумен қамтамасыз ету объектiлерiнiң күрделі жөндеуіне
716 811,0
Облыстың мәдениет басқармасы
88 695,4
Мәдениет беру объектілерін күрделі жөндеуге
88 695,4
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
923 894,5
Көкшетау қаласын абаттандыруға
310 000,0
Мемлекеттiк тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
38 136,0
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
98 000,0
Жылумен қамтамасыз ету кәсiпорындарының жұмысын тұрақты қамтамасыз етуге
457 822,6
Есіл ауданы Красногорский кентінің тұрғын үй қорларын және өндірістік объектілерін техникалық зерттеуіне
19 935,9
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
80 650,0
Елді мекендердің Бас жоспарларын және бөлігін жоспарлау жобаларын дайындауға және түзетуге
80 650,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
915 501,7
Автожолдардың учаскелерінің жөндеуіне және жобалау - сметалық құжаттамасын дайындау
915 501,7
Облыстың қаржы басқармасы
112 197,0
Заңнаманың өзгеруiне байланысты төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға
95 057,0
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстарына
17 140,0
2011 жылда толық пайдалануға рұқсат етілген республикалық бюджеттің ағымдағы нысаналы трансферттер
119 773,8
Облыстың бiлiм беру басқармасы
119 773,8
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
11 403,3
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға
108 370,5
Нысаналы даму трансферттерi
2 388 110,2
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
1 517 574,3
Бiлiм беру объектiлерiнiң құрылысына және қайта жөндеуге
752 312,7
Сумен қамтамасыз етуді дамытуға
261 790,0
Спорт объектiлерiн дамытуға
178 201,0
Көкшетау қаласындағы коммуналдық базардың құрылысына
61 462,9
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
223 305,7
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға

40 502,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
60 160,0
На развитие транспортной инфраструктуры
60 160,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
734 406,9
На развитие коммунального хозяйства
224 930,3
На увеличение уставного капитала юридических лиц
509 476,6
Управление архитектуры и градостроительства области
75 969,0
На создание автоматизированной информационно-графической системы государственного градостроительного кадастра города Кокшетау
75 969,0
Приложение 4 к решению
Акмолинского областного
маслихата от 28 октября
2011 года № 4С-38-2
Приложение 6 к решению
Акмолинского областного
маслихата № 4С-29-2
от 10 декабря 2010 года
Перечень областных бюджетных программ, не
подлежащих секвестру в процессе исполнения
областного бюджета на 2011 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
Пропаганда здорового образа жизни
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне

40 502,0
Облыстың жолаушылар көлiгi және автомобильдер жолдары басқармасы
60 160,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
60 160,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
734 406,9
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
224 930,3
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға
509 476,6
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
75 969,0
Көкшетау қаласы мемлекеттiк қала құрылысы кадастрының автоматтандырылған ақпараттық-графикалық жүйесiн құруға
75 969,0
Ақмола облыстық мәслихатының
2011 жылғы 28 қазандағы
№ 4С-38-2 шешіміне 4 қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының
шешіміне 2010 жылғы
10 желтоқсандағы № 4С-29-2
шешіміне 6 қосымша
2011 жылға арналған облыстық бюджеттің атқарылу процесінде секвестрленуге жатпайтын облыстық бюджеттік
бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Арнайы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
Денсаулық сақтау
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетiлетiн медициналық көмектi қоспағанда, халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қан, оның құрамдас бөлiктерi мен препараттарын өндiру
Салауатты өмiр салтын насихаттау
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкiлеттi орган сатып алатын медициналық қызметтердi қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жiберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесi бұзылуынан, оның iшiнде жүйкеге әсер ететiн заттарды қолдануға байланысты зардап шегетiн адамдарға медициналық көмек көрсету
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөнiндегi iс-шараларды iске асыру
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
Бүйрек функциясының созылмалы жеткiлiксiздiгi, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегi транспланттаудан кейiнгi науқастарды дәрiлiк заттармен қамтамасыз ету
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезiнде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
Халыққа иммунды алдын алу жүргiзу үшiн вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
Жiтi миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрiлiк заттармен және арнайы балалар тағамдары мен емдiк тамақ өнiмдерiмен қамтамасыз ету