Об утверждении регламентов государственных услуг
Постановление акимата Акмолинской области от 19 октября 2011 года № А-9/388. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 ноября 2011 года № 3409. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 3 июня 2013 года № А-5/225
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 03.06.2013 № А-5/225.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги «Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи»;
2) регламент государственной услуги «Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива»;
3) регламент государственной услуги «Оформление документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств»;
4) регламент государственной услуги «Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи»;
5) регламент государственной услуги «Регистрация и постановка на учет безработных граждан»;
6) регламент государственной услуги «Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне»;
7) регламент государственной услуги «Оформление документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими и обязательными гигиеническими средствами».
2. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Дьяченко
«СОГЛАСОВАНО»
Министр связи и информации
Республики Казахстан                       А.Жумагалиев
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 19 октября 2011 года
№ А-9/388
Регламент
государственной услуги
«Оформление документов на инвалидов для предоставления
им протезно-ортопедической помощи»
1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте «Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи» (далее - Регламент) используются следующие понятия:
1) уполномоченный орган – отдел занятости и социальных программ района (города областного значения);

Мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 19 қазандағы № А-9/388 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 қарашада № 3409 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 3 маусымдағы № А-5/225 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 03.06.2013 № А-5/225 қаулысымен.
«Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабының 4-тармағына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) «Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет регламенті;
2) «Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау» мемлекеттік қызмет регламенті;
3) «Мемлекеттiк бюджет қаражаты есебінен қызмет көрсететін мемлекеттiк және мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресiмдеу» мемлекеттік қызмет регламенті;
4) «Жалғызiлiктi, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтiмiне және жәрдемiне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтiк қызмет көрсетуге құжаттарды ресiмдеу» мемлекеттік қызмет регламенті;
5) «Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою» мемлекеттік қызмет регламенті;
6) «Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тiркеу және есепке алу» мемлекеттік қызмет регламенті;
7) «Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттар ресімдеу» мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысы әкімі                        С.Дьяченко
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Байланыс және ақпарат министрі             А.Жұмағалиев
Ақмола облысы әкімдігінің
2011 жылғы 19 қазандағы
№ А-9/388 қаулысымен
бекітілді
«Мүгедектерге протездiк-ортопедиялық көмек ұсыну үшiн оларға
құжаттарды ресiмдеу» мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Мүгедектерге протездiк-ортопедиялық көмек ұсыну үшiн оларға құжаттарды ресiмдеу» Регламентінде (бұдан әрі - Регламент) келесі ұғымдар қолданылады:
1) уәкілетті орган - ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі;

2) потребитель – физические лица: граждане Республики Казахстан, иностранцы и лица без гражданства, постоянно проживающие на территории Республики Казахстан:
участники, инвалиды Великой Отечественной войны, а также лица, приравненные по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны;
военнослужащие, инвалидность которых наступила в связи с исполнением служебных обязанностей в Вооруженных Силах Республики Казахстан;
лица начальствующего и рядового состава органов внутренних дел, органов национальной безопасности, инвалидность которых наступила в связи с исполнением служебных обязанностей;
инвалиды от общего заболевания;
инвалиды с детства;
дети-инвалиды;
в случае прекращения деятельности работодателя – индивидуального предпринимателя, или ликвидации юридического лица инвалиды от трудового увечья или профессионального заболевания, полученного по вине работодателя.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
3. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом или через Центры обслуживания населения (далее - Центр).
4. Форма оказываемой услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга оказывается на основании статьи 22 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан» и Правил обеспечения инвалидов протезно-ортопедической помощью и техническими вспомогательными (компенсаторными) средствами, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2005 года № 754 «О некоторых вопросах реабилитации инвалидов», постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам», постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами».
7. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит потребитель, является уведомление об оформлении документов на инвалидов для предоставления протезно-ортопедической помощи (далее - уведомление), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги можно получить в Центре или уполномоченном органе, адреса и график работы, которых указаны в приложениях 1 и 2 к настоящему Регламенту.

2) тұтынушы – жеке тұлғалар: Қазақстан Республикасының азаматтары, Қазақстан Республикасының аумағында тұрақты тұратын шетелдіктер және азаматтығы жоқ адамдар:
Ұлы Отан соғысының қатысушылары, мүгедектері, сондай-ақ жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысы мүгедектері теңестірілген адамдар;
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінде қызметтік міндеттерін атқаруымен байланысты мүгедек болған әскери қызметшілер;
ішкі істер органдарының, ұлттық қауіпсіздік органдарының басшы және қатардағы құрамының қызметтік міндеттерін атқаруымен байланысты мүгедек болған адамдар;
жалпы аурудан мүгедек болғандар;
бала жасынан мүгедектер;
мүгедек балалар;
жұмыс беруші – жеке кәсіпкер қызметін тоқтатқан немесе заңды тұлға таратылған жағдайда жұмыс берушінің кінәсінен жұмыста мертігуге ұшыраған немесе кәсіптік ауруға шалдыққан мүгедектер.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент Қазақстан Республикасының «Әкімшілік ресімдер туралы» 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңы 9-1–бабының 4-тармағына сәйкес әзірленді.
3. Мемлекеттік қызмет уәкілетті органмен немесе Халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы (бұдан әрі - Орталық) көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 22-бабы және «Мүгедектерді оңалтудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 шілдедегі № 754 қаулысымен бекітілген Мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмекпен және техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдармен қамтамасыз ету ережесі, «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысы, «Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысы негізінде ұсынылады.
7. Тұтынушы алатын көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі мүгедектерге протездiк-ортопедиялық көмек ұсыну үшін құжаттарды ресiмдеу туралы қағаз жеткізгіштегі хабарлама (бұдан әрі - хабарлама) не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселесі бойынша, мемлекеттік қызметті көрсету барысы туралы ақпаратты Орталықтан немесе уәкілетті органнан алуға болады олардың мекен-жайлары мен жұмыс кестесі осы Регламенттің 1 және 2 қосымшаларында көрсетілген.

9. Cроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 14 настоящего Регламента:
в уполномоченном органе - в течение десяти рабочих дней;
в Центре - в течение десяти рабочих дней (дата приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона), не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, не более 15 минут в уполномоченном органе, 30 минут в Центре.
10. В предоставлении государственной услуги отказывается по следующим основаниям:
1) наличие у потребителя медицинских противопоказаний на предоставление протезно-ортопедической помощи;
2) предоставление не полного пакета документов, предусмотренных пунктом 14 настоящего Регламента, при выявлении ошибок в оформлении документов, поступающих из Центра;
3) недостоверность представленных сведений и документов;
4) инвалидам от трудового увечья или профессионального заболевания, полученного по вине работодателя, в случаях прекращения деятельности работодателя – индивидуального предпринимателя или ликвидации юридического лица, если их деятельность не прекращена в установленном законодательством порядке.
Оснований для приостановления оказания государственной услуги не имеется.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление в уполномоченный орган или в Центр;
2) Центр проводит регистрацию заявления и передает в уполномоченный орган;
3) уполномоченный орган проводит регистрацию заявления, осуществляет рассмотрение представленных документов из Центра или от потребителя, оформляет уведомление или подготавливает мотивированный отказ, направляет результат оказания государственной услуги в Центр или выдает потребителю в случае обращения в уполномоченный орган;
4) Центр выдает потребителю уведомление либо мотивированный отказ.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в Центре и уполномоченном органе, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
13. Прием документов в Центре осуществляется посредством «окон», на которых размещается информация о предназначении и выполняемых функциях «окон», а также указывается фамилия, имя, отчество и должность инспектора Центра.
Прием документов в уполномоченном органе осуществляется через ответственного исполнителя уполномоченного органа.
После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается:

9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері тұтынушының осы Регламенттің 14-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тапсырған сәтінен бастап:
уәкілетті органда – он жұмыс күні ішінде;
орталықта – он жұмыс күні ішінде (құжатты қабылдаған күн мен (нәтижесін) берген күн мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді);
2) тұтынушы өтініш жасаған күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет алғанға дейін (талон алғанға дейін) күтудің ең көп шекті уақыты 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушы өтініш жасаған күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейін күтудің ең көп шекті уақыты уәкілетті органда 15 минуттан, орталықта 30 минуттан аспайды.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетуден мынадай негіздемелер бойынша бас тартылады:
1) тұтынушының протездік-ортопедиялық көмек көрсетуді қабылдауға медициналық қарсы көрсетілімдері болғанда;
2) осы Регламенттің 14-тармағында көрсетілген құжаттар пакетін толық ұсынбаған, Орталықтан түсетін құжаттарды ресімдеуде қателіктер табылған кезде;
3) жалған мәліметтер мен құжаттар ұсынылғанда;
4) жұмыс беруші – жеке кәсіпкер қызметін тоқтатқан немесе заңды тұлға таратылған жағдайда жұмыс берушінің кінәсінен жұмыста мертігуге ұшыраған немесе кәсіптік ауруға шалдыққан мүгедектерге, егер олардың қызметі заңнамада белгіленген тәртіппен тоқтатылмаған жағдайда бас тартылуы мүмкін.
Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтата тұру үшін негіздемелер жоқ.
11. Тұтынушыдан мемлекеттік қызметті алу үшін өтінішті алған сәттен бастап және мемлекеттік қызмет нәтижесін тапсырған сәтке дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы уәкілетті органға немесе Орталыққа өтініш береді;
2) Орталық өтінішті тіркейді және уәкілетті органға тапсырады.
3) уәкілетті орган алынған құжаттарды тіркейді, Орталықтан немесе тұтынушыдан алған өтінішті қарастыруды жүзеге асырады, дәлелді бас тарту әзірлейді немесе хабарлама ресімдейді, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін Орталыққа немесе уәкілетті органға жүгінген кезде тұтынушыға тапсырады;
4) Орталық тұтынушыға хабарлама немесе дәлелді жауап тапсырады.
12. Орталықта және уәкілетті органдағы мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалар санының ең төмен саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету барысындағы іс-әрекеттер
(қарым-қатынастар) тәртібінің сипаттамасы
13. Құжаттарды Орталықта көрсетілген «терезелердің» мақсаттары мен орындайтын функциялары туралы ақпарат орналастырылған «терезелер» арқылы қабылданады, сондай-ақ Орталық инспекторының тегі, аты, әкесінің аты және лауазымы көрсетіледі.
Құжаттарды уәкілетті органда қабылдау уәкілетті органның жауапты орындаушысы арқылы жүзеге асырылады.
Барлық қажет құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға:

1) в уполномоченном органе - талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы;
2) в Центре – расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема запроса;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названий приложенных документов;
даты, времени и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества инспектора Центра, принявшего заявление на оформление документов.
14. Для получения государственной услуги потребитель представляет следующие документы:
1) заявление установленного образца с указанием реквизитов документа, удостоверяющего личность, номер социального индивидуального кода (при наличии индивидуальный идентификационный номер);
2) копию документа, удостоверяющего личность потребителя, а для несовершеннолетних детей-инвалидов – копию свидетельства о рождении и документа, удостоверяющего личность одного из родителей (опекунов, попечителей);
3) для инвалидов, в том числе детей-инвалидов – копию выписки из индивидуальной программы реабилитации инвалида;
4) для участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны – копию удостоверения установленного образца;
5) для участников Великой Отечественной войны – копию заключения медицинской организации по месту жительства о необходимости предоставления протезно-ортопедической помощи;
6) для инвалидов от трудового увечья или профессионального заболевания, полученного по вине работодателя, в случаях прекращения деятельности работодателя – индивидуального предпринимателя или ликвидации юридического лица – копию акта о несчастном случае и документ о прекращении деятельности работодателя – индивидуального предпринимателя или ликвидации юридического лица.
Документы предоставляются в копиях и подлинниках для сверки, после чего подлинники документов возвращаются заявителю.
В уполномоченном органе формы заявлений размещаются на специальной стойке в зале ожидания, либо у сотрудников, принимающих документы.
В Центре форма заявления размещаются на специальной стойке в зале ожидания.
15. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) инспектор Центра;
2) инспектор накопительного отдела Центра;
3) руководство уполномоченного органа;
4) ответственный исполнитель уполномоченного органа.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 3 к настоящему Регламенту.

1) уәкілетті органда – мемлекеттік қызмет алуға тұтынушы тіркелген және алатын күні, қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі;
2) Орталықта:
сұраудың нөмірі және қабылдаған күні;
сұралатын мемлекеттік қызметтің түрі;
қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
құжаттарды беру күні, уақыты және орны;
құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған орталық инспекторының тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі.
14. Тұтынушы мемлекеттік қызмет алу үшін келесі құжаттарды ұсынады:
1) жеке басын куәландыратын құжаттың деректемелерін көрсете отырып, белгіленген үлгідегі өтініш, әлеуметтік жеке кодының нөмірі (жеке сәйкестендіру нөмірі болғанда);
2) тұтынушының жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесін, ал кәмелетке толмаған мүгедек балалар үшін – баланың туу туралы куәлігінің көшірмесін, ата-анасының біреуінің (қамқоршысының, қорғаншысының) жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесін;
3) мүгедектер, оның ішінде мүгедек балалар үшін – мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасынан үзінді көшірмені;
4) Ұлы Отан соғысының қатысушылары, мүгедектері және жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысы мүгедектеріне теңестірілген адамдар үшін – белгіленген үлгідегі куәліктің көшірмесін;
5) Ұлы Отан соғысы қатысушылары үшін – протездік-ортопедиялық көмек көрсету қажеттілігі туралы тұрғылықты жері бойынша медициналық ұйым қорытындысының көшірмесін;
6) жұмыс беруші – жеке кәсіпкер қызметін тоқтатқан немесе заңды тұлға таратылған жағдайда жұмыс берушінің кінәсінен жұмыста мертігуге ұшыраған немесе кәсіптік ауруға шалдыққан мүгедектер – жазатайым оқиға туралы актінің көшірмесін және жеке кәсіпкер – жұмыс беруші қызметін тоқтатқаны немесе заңды тұлға таратылғаны туралы құжат ұсынады.
Құжаттардың көшірмелері мен салыстырып тексеру үшін түпнұсқалары беріледі, кейін құжаттардың түпнұсқалары өтініш берушіге қайтарылады.
Уәкілетті органда өтініштердің нысандары күту залындағы арнайы тағанда не құжаттарды қабылдайтын қызметкерлерде орналастырылады.
Орталықта өтініш нысандары күту залындағы арнайы тағанда орналасады.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету барысында келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер қатысады (бұдан әрі – ҚФБ):
1) Орталықтың инспекторы;
2) Орталықтың жинақтаушы бөлімінің инспекторы;
3) уәкілетті орган басшылығы;
4) уәкілетті органның жауапты орындаушысы.
16. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (рәсімнің) орындау мерзімі көрсетілген әр ҚФБ дәйектілігі және әкімшілік іс-әрекеттердің қарым-қатынастарының (рәсімдердің) мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.

17. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 4 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
18. Ответственными лицами за оказание государственной услуги являются руководитель уполномоченного органа и руководитель Центра (далее - должностные лица).
Должностные лица несут ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту
государственной услуги
«Оформление документов
на инвалидов для предоставления
им протезно-ортопедической помощи»
Перечень Центров обслуживания населения
по оказанию государственной услуги
п\п
Наименование
Центра
обслуживания
населения
Юридический
адрес
График
работы
Контактный
телефон
1
РГУ «Центр
обслуживания
населения
Акмолинской
области»
город Кокшетау,
улица Ауезова,
189 «а»
Ежедневно с
9.00 до 20.00
часов,
выходной-
воскресенье
8-716-2
40-10-63
2
Филиал РГУ
«Центр
обслуживания
населения
Акмолинской
области»
Аккольского
района
Аккольский
район,город
Акколь, улица
Нурмагамбетова,
102
Ежедневно с
9.00 до 19.00
часов,
выходной-
суббота и
воскресенье

17. Мемлекеттік қызметті көрсету барысындағы әкімшілік іс-әрекеттер мен ҚФБ логикалық сабақтастығы арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызбалар осы Регламенттің 4- қосымшасында келтірілген.
5. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін лауазымдық
тұлғалардың жауапкершілігі
18. Мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты тұлғалары уәкілетті органның басшысы және Орталықтың басшысы (бұдан әрі – лауазымды тұлғалар) болып табылады.
Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызметтің көрсетілуін Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес белгіленген тәртіпте жүзеге асырылуына жауап тартады.
«Мүгедектерге протездiк-
ортопедиялық көмек ұсыну
үшiн оларға құжаттарды
ресiмдеу» мемлекеттік қызмет
Регламентіне 1-қосымша
Мемлекеттік қызметті ұсыну бойынша
Халыққа қызмет көрсету орталықтарының тізімі
№ р/р
Халыққа қызмет
көрсету орталығының
атауы
Заңды
мекен-жайы
Жұмыс
кестесі
Байланыс телефондары
1.
«Ақмола облысының
халыққа қызмет
көрсету орталығы»
РММ
Көкшетау қаласы,
Әуезов көшесі,189
«а»
Күн сайын
сағат 9.00-ден
сағат 20.00-ге
дейін, демалыс
күні-жексенбі
8-716-2
40-10-63
2.
«Ақмола облысының
халыққа қызмет
көрсету орталығы»
РММ Ақкөл аудандық
филиалы
Ақкөл ауданы,
Ақкөл қаласы,
Нұрмағамбетов
көшесі, 102
Күн сайын
сағат 9.00-ден
сағат 18.00-ге
дейін, демалыс
күндері -
сенбі мен
жексенбі

8-716-51
3-12-30
18
Филиал РГУ «Центр обслуживания населения Акмолинской области»
Шортандинского района
Шортандинский район,
поселок Шортанды,
улица Безымянная, 1
Ежедневно с 9.00 до 19.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8-716-31
2-17-97
19
Филиал РГУ «Центр обслуживания населения Акмолинской области»
города Кокшетау
город Кокшетау,
улица Биржан Сал, 42
Ежедневно с 9.00 до 19.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье

8-716-51
3-12-30
18.
«Ақмола облысының халыққа қызмет көрсету орталығы» РММ Шортанды аудандық филиалы
Шортанды ауданы,
Шортанды кенті,
Безымянная
көшесі,1
Күн сайын
сағат 9.00-ден
сағат 18.00-ге
дейін, демалыс
күндері -
сенбі мен
жексенбі
8-716-31
2-17-97
19.
«Ақмола облысының халыққа қызмет көрсету орталығы» РММ Көкшетау қалалық филиалы
Көкшетау қаласы,
Біржан сал көшесі,
42
Күн сайын
сағат 9.00-ден
сағат 18.00-ге
дейін, демалыс
күндері -
сенбі мен
жексенбі

8-716-2
25-00-67
20
Филиал РГУ «Центр обслуживания населения Акмолинской области»
села Красный яр
город Кокшетау
село Красный яр,
улица Ленина, 47 «а»
Ежедневно с 9.00 до 19.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8-716-2
40-43-27
21
Филиал РГУ «Центр обслуживания населения Акмолинской области» города
Степногорск
город Степногорск
микрорайон 4, 7
Ежедневно с 9.00 до 19.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8-716-45

8-716-2
25-00-67
20.
«Ақмола облысының халыққа қызмет көрсету орталығы» РММ Красный яр селолық филиалы
Көкшетау қаласы
Красный яр ауылы,
Ленин көшесі,47«а»
Күн сайын
сағат 9.00-ден
сағат 18.00-ге
дейін, демалыс
күндері -
сенбі мен
жексенбі
8-716-2
40-43-27
21.
«Ақмола облысының халыққа қызмет көрсету орталығы» РММ Степногорск қалалық филиалы
Степногорск қаласы
4-шағын аудан,
7-ғимарат
Күн сайын
сағат 9.00-ден
сағат 18.00-ге
дейін, демалыс
күндері -
сенбі мен
жексенбі
8-716-45

6-52-03
6-47-05
6-18-67
Расшифровка аббревиатур:
РГУ «Центр обслуживания населения Акмолинской области» - Республиканское государственное учреждение «Центр обслуживания населения Акмолинской области» Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства связи и информации Республики Казахстан.
Приложение 2
к Регламенту
государственной услуги
«Оформление документов
на инвалидов для предоставления
им протезно-ортопедической помощи»
Перечень уполномоченных органов
по оказанию государственной услуги
п/п
Наименование
уполномоченного
органа
Юридический адрес
уполномоченного
органа
График
работы
Контактный
телефон
1
Государственное
учреждение
«Отдел занятости
и социальных
программ
Аккольского
района»
020100, город
Акколь, улица
Нурмагамбетова, 81
Ежедневно
с 9.00 до
18.00
часов,
выходной-
суббота и
воскресенье
8-71638
2-10-48
2
Государственное
учреждение
«Отдел занятости
и социальных
программ
Аршалынского
района»
020200, село
Аршалы, улица
Ташенова, 47
Ежедневно с

6-52-03
6-47-05
6-18-67
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
«Ақмола облысының халыққа қызмет көрсету орталығы» РММ - Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі мемлекеттік қызметтерді автоматтандыру бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің «Ақмола облысының халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік мекемесі.
«Мүгедектерге протездiк-
ортопедиялық көмек ұсыну
үшiн оларға құжаттарды
ресiмдеу» мемлекеттік
қызмет Регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша
уәкілетті органдардың тізімі
р/р
Уәкілетті
органның атауы
Уәкілетті
органның заңды
мекен-жайы
Жұмыс
кестесі
Байланыс
телефоны
1.
«Ақкөл ауданының
жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі»
мемлекеттік
мекемесі
020100,
Ақкөл қаласы,
Нұрмағамбетов
көшесі, 81
Күн сайын
сағат
9.00-ден
18.00–ге
дейін,
демалыс-
сенбі және
жексенбі
8-71638
2-10-48
2.
«Аршалы
ауданының
мемлекеттік
мекемесі
жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі»
020200,
Аршалы селосы,
Ташенов көшесі,47
Күн сайын
сағат

9.00 до
18.00
часов,
выходной-
суббота и
воскресенье
8-71644
2-13-76
3
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Астраханского района»
020300, село
Астраханка, улица
Аль-Фараби, 50
Ежедневно с
9.00 до
18.00
часов,
выходной-
суббота и
воскресенье
8-71641
2-25-34
4
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Атбасарского района»
020400, город Атбасар, улица Агыбай батыра, 50
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной- суббота и воскресенье
8-71643
2-45-69
5
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Буландынского района»
020500, город
Макинск, улица Некрасова, 19
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной-
суббота и воскресенье
8-71646
2-14-26
6
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Бурабайского района»
021700, город Щучинск,
улица 8 марта, 24
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной- суббота и воскресенье
8-716-36
4-27-68
7
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Егиндыкольского района»
020600, село Егиндыколь, улица Победы, 6
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной- суббота и воскресенье
8-71642
2-15-44
8
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Енбекшильдер-
ского района»
020700 город Степняк, улица
Ленина, 64
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной-
суббота и воскресенье
8-71639
2-21-29
9
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Ерейментауского района»
020800, город Ерейментау, улица Кенесары, 87
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной-
суббота и воскресенье
8-71633
2-37-44
10
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Есильского района»
020900, город Есиль, улица Конаева, 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной- суббота и воскресенье
8-71647
2-16-57
11
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Жаксынского района»
021000, село Жаксы, улица Дружбы, 3
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной- суббота и воскресенье
8-71635
2-13-00
12
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Жаркаинского района»
021100, город Державинск, улица Ленина, 32
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной- суббота и воскресенье
8-71648
9-17-02
13
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Зерендинского района»
021200, село Зеренда, улица Мира, 64
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной- суббота и воскресенье
8-71632
2-11-68
14
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Коргалжынского района»
021300, село Коргалжын, улица Балгамбаева, 9
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной- суббота и воскресенье

9.00-ден
18.00–ге
дейін,
демалыс-
сенбі және
жексенбі
8-71644
2-13-76
3.
«Астрахан
ауданының
жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі»
мемлекеттік
мекемесі
020300,
Астраханка
селосы, Әл-Фараби
көшесі,50
Күн сайын
сағат
9.00-ден
18.00–ге
дейін,
демалыс-
сенбі және
жексенбі
8-71641
2-25-34
4.
«Атбасар ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
020400, Атбасар
қаласы, Ағыбай
батыр көшесі, 50
Күн сайын
сағат
9.00-ден
18.00–ге
дейін,
демалыс-
сенбі және
жексенбі
8-71643
2-45-69
5.
«Бұланды ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
020500, Макинск
қаласы, Некрасов
көшесі, 19
Күн сайын
сағат
9.00-ден
18.00–ге
дейін,
демалыс-
сенбі және
жексенбі
8-71646
2-14-26
6.
«Бурабай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
021700, Щучье
қаласы, 8 март
көшесі, 24
Күн сайын
сағат
9.00-ден
18.00–ге
дейін,
демалыс-
сенбі және
жексенбі
8-716-36
4-27-68
7.
«Егіндікөл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
020600, Егіндікөл
селосы, Победа
көшесі, 6
Күн сайын
сағат
9.00-ден
18.00–ге
дейін,
демалыс-
сенбі және
жексенбі
8-71642
2-15-44
8.
«Еңбекшілдер ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
020700 Степняк
қаласы, Ленин
көшесі, 64
Күн сайын
сағат
9.00-ден
18.00–ге
дейін,
демалыс-
сенбі және
жексенбі
8-71639
2-21-29
9.
«Ерейментау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
020800,
Ерейментау
қаласы, Кенесары
көшесі, 87
Күн сайын
сағат
9.00-ден
18.00–ге
дейін,
демалыс-
сенбі және
жексенбі
8-71633
2-37-44
10.
«Есіл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
020900, Есіл
қаласы, Қонаев
көшесі, 5
Күн сайын
сағат
9.00-ден
18.00–ге
дейін,
демалыс-
сенбі және
жексенбі
8-71647
2-16-57
11.
«Жақсы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
021000, Жаксы
селосы, Дружба
көшесі, 3
Күн сайын
сағат
9.00-ден
18.00–ге
дейін,
демалыс-
сенбі және
жексенбі
8-71635
2-13-00
12.
«Жарқайың ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
021100,
Державинск
қаласы, Ленин
көшесі, 32
Күн сайын
сағат
9.00-ден
18.00–ге
дейін,
демалыс-
сенбі және
жексенбі
8-71648
9-17-02
13.
«Зеренді ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
021200, Зеренді
селосы, Мир
көшесі, 64
Күн сайын
сағат
9.00-ден
18.00–ге
дейін,
демалыс-
сенбі және
жексенбі
8-71632
2-11-68
14.
«Қорғалжын ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
021300, Қорғалжын
селосы,
Балғамбаев
көшесі, 9
Күн сайын
сағат
9.00-ден
18.00–ге
дейін,
демалыс-
сенбі және
жексенбі

6-20-30
19
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау»
020000 город Кокшетау, улица Локомотивная, 9 «а»
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной- суббота и воскресенье
8-7162
31-92-76
31-92-78
Приложение 3
к Регламенту
государственной услуги
«Оформление документов
на инвалидов для предоставления
им протезно-ортопедической помощи»
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур) Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока
работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Инспектор
Центра
Инспектор
накопительного
отдела
Инспектор
накопительного
отдела
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Прием
документов
Расписывается
в журнале и
собирает
документы
Составляет
реестр и
направляет
документы
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Регистрация
в журнале и
выдача
расписки
Сбор
документов в
накопительный
отдел
Отправка
документов в
уполномоченный
орган
Сроки исполнения
30 минут
3 раза в день
Не менее
двух раз в
день
Номер следующего
действия
2
3
4
продолжение таблицы
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока
работ)
4
5
6
Наименование СФЕ
Ответственный
исполнитель
уполномоченного органа
Руководство
уполномоченного органа
Ответственный
исполнитель
уполномоченного
органа
Наименование
действия
(процесса,
процедуры,
операции) и их
описание
Прием
документов,
регистрация
Ознакомление
с корреспонденцией,
определение
ответственного исполнителя
Осуществление
проверки
полноты
документов,
подготовка
мотивированного
отказа или
оформление
уведомления
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Направление
документов
руководству
для
наложения
резолюции
Наложение
резолюции,
отправка
ответственному исполнителю
Передача
документов к
руководству
Сроки исполнения
1 час
1 час
В течение
девяти рабочих
дней
Номер следующего
действия
5
6
7
продолжение таблицы
№ действия
(хода, потока
работ)
7
8
9
Наименование СФЕ
Руководство
уполномоченного
органа
Ответственный
исполнитель
уполномоченного органа
Инспектор
Центра
Наименование
действия
(процесса,
процедуры,
операции) и их
описание
Ознакомление с
корреспонденцией
Регистрация
уведомления в
книге
Оформления
документов на
инвалидов для
предоставления им
протезно-ортопедической
помощи,
выдача
мотивированного отказа
или
уведомления
потребителю
или
передача в
Центр
Выдача
мотивированного отказа
или
уведомления
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Подписание
документа
Расписка о
выдаче
уведомления
либо
мотивированного отказа
потребителю
или передаче
в Центр
Расписка о
выдаче
уведомления
или
мотивированного отказа
потребителю
Сроки исполнения
30 минут
В течение
рабочего дня
В течение
рабочего дня
Номер следующего
действия
8
9
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс.
Группа 1
СФЕ
Инспектор
Центра
Группа 2
СФЕ
Ответственный
исполнитель
уполномоченного
органа
Группа 3
СФЕ
Руководство
уполномоченного
органа
Действие № 1
Прием
документов,
выдача расписки,
регистрация
заявления, направление
документов в
уполномоченный
орган
Действие № 2
Прием заявления
из Центра или от потребителя,
регистрация,
направление
заявления
руководству
уполномоченного
органа
Действие № 3
Определение
ответственного
исполнителя для
исполнения,
наложение
резолюции
Действие № 4
Рассмотрение
заявления,
подготовка
уведомления
Действие № 5
Подписание
уведомления
Действие № 6
Регистрация
уведомления в книге
Оформления документов
на инвалидов для
предоставления им
протезно-ортопедичес-
кой помощи
Действие № 7
Передача
уведомления в Центр
или выдача
потребителю
Действие № 8
Выдача уведомления
потребителю в
Центре
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс.
Группа 1
СФЕ
Инспектор
Центра
Группа 2
СФЕ
Ответственный
исполнитель
уполномоченного
органа
Группа 3
СФЕ
Руководство
уполномоченного
органа
Действие № 1
Прием
документов,
выдача расписки,
регистрация
заявления,
направление
документов в
уполномоченный
орган
Действие № 2
Прием заявления
из Центра или от потребителя,
регистрация,
направление
заявления
руководству
уполномоченного
органа
Действие № 3
Определение
ответственного
исполнителя для
исполнения,
наложение
резолюции
Действие № 4
Рассмотрение
заявления. Подготовка
мотивированного
отказа
Действие № 5
Подписание
мотивированного
отказа
Действие № 6
Передача
мотивированного
отказа в Центр или
выдача потребителю
Действие № 7
Выдача
мотивированного
отказа потребителю
в Центре
Приложение 4
к Регламенту
государственной услуги
«Оформление документов
на инвалидов для предоставления
им протезно-ортопедической помощи»
Схемы, отражающие взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
(См. бумажный вариант)
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области

6-20-30
19.
«Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
020000 Көкшетау
қаласы,
Локомотивная
көшесі, 9 «а»
Күн сайын
сағат
9.00-ден
18.00–ге
дейін,
демалыс-
сенбі және
жексенбі
8-7162
31-92-76
31-92-78
«Мүгедектерге протездiк-
ортопедиялық көмек ұсыну
үшiн оларға құжаттарды
ресiмдеу» мемлекеттік
қызмет Регламентіне
3-қосымша
Дәйектiлiк сипаттамасы және әкімшілік
іс-әрекеттердің (үрдістердің) қарым-қатынасы 1 Кесте. ҚФБ іс-әрекеттерін сиппатау
Негізгі үрдістің (жұмыс барысының, ағымының) іс-әрекеттері
Іс-әрекеттің (жұмыс
барысының, ағымының)
1
2
3
ҚФБ атауы
Орталық
инспекторы
Жинақтаушы
бөлімінің
инспекторы
Жинақтаушы
бөлімінің
инспекторы
Іс-әрекеттің
(үрдістің, рәсімнің,
операцияның) атауы
және олардың
сипаттамасы
Құжаттарды
қабылдау
Журналға қол
қояды және
құжаттарды
жинайды
Тізілім жасайды
және құжаттарды
жолдайды
Аяқталу нысаны
(деректер, құжат,
ұйымдық-
өкімдік шешім)
Журналға
тіркеу және
қолхат беру
Жинақтау
бөліміне
құжаттар
жинау
Құжаттарды
уәкілетті
органға жолдау
Орындау мерзімдері
30 минут
Күніне 3 рет
Күніне екі
реттен кем
емес
Келесі іс-әрекеттің
нөмірі
2
3
4
кестенің жалғасы
Негізгі үрдістің (жұмыс барысының,ағымының)іс-әрекеттері
Іс-әрекеттің
(жұмыс барысының,
ағымының) №
4
5
6
ҚФБ атауы
Уәкілеттің
органның
жауапты
орындаушысы
Уәкілетті
органның
басшылығы
Уәкілетті
органның
жауапты
орындаушысы
Іс-әрекеттің
(үрдістің, рәсімнің,
операцияның) атауы
және олардың
сипаттамасы
Құжаттарды
қабылдау,
тіркеу
Хат-хабармен
танысу,
орындау үшін
жауапты
орындаушыны
анықтау
Құжаттардың
толықтығын
тексеруді іске
асырады, бас
тарту туралы
дәлелді жауап
әзірлейді
немесе
хабарлама
ресімдейді
Аяқтау түрі
(деректер, құжат,
ұйымдық-
өкімдік шешім)
Бұрыштама қою
үшін
құжаттарды
басшылыққа
жолдау
Бұрыштама
қою, жауапты
орындаушыға
жіберу
Құжаттарды
басшылыққа
тапсыру
Орындау
мерзімдері
1 сағат
1 сағат
Тоғыз жұмыс
күні ішінде
Келесі
іс-әрекеттің
нөмірі
5
6
7
кестенің жалғасы
Іс-әрекеттің №
(жұмыс барысының,
ағымының)
7
8
9
ҚФБ атауы
Уәкілетті
органның
басшылығы
Уәкілеттің
органның
жауапты
орындаушысы
Орталық
инспекторы
Іс-әрекеттің
(үрдістің,
рәсімнің,
операцияның) атауы
және олардың
сипаттамасы
Хат-хабармен
танысу
Хабарламаны
Мүгедектерге
протездiк-
ортопедиялық көмек
ұсыну үшiн
оларға
құжаттарды
ресiмдеу
кітабында
тіркеу, бас
тарту туралы
дәлелді
жауапты немесе
хабарламаны
тұтынушыға
немесе
Орталыққа
тапсыру
Бас тарту
туралы дәлелді
жауап немесе
хабарлама
тапсыру
Аяқталу нысаны
(деректер, құжат,
ұйымдық-
өкімдік шешім)
Құжатқа қол
қою
Хабарламаны
немесе бас
тарту туралы
дәлелді
жауапты
тұтынушыға
немесе
Орталыққа
тапсыру туралы
қолхат
Тұтынушыға
хабарлама
немесе бас
тарту туралы
дәлелді
жауапты
тапсыру туралы
қолхат
Орындау мерзімдері
30 минут
Жұмыс күні
ішінде
Жұмыс күні
ішінде
Келесі
іс-әрекеттің
нөмірі
8
9
Кесте 2. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үрдіс.
Топ 1
ҚФБ
Орталық инспекторы
Топ 2
ҚФБ
Уәкілеттің органның
жауапты орындаушысы
Топ 3
ҚФБ
Уәкілетті органның
басшылығы
№ 1 іс-әрекет
Құжаттар қабылдау,
қолхат беру,
өтінішті тіркеу,
құжаттарды
уәкілетті органға
жолдау
№ 2 іс-әрекет
Өтінішті Орталықтан
немесе тұтынушыдан
қабылдау,
тіркеу, өтінішті
уәкілетті органның
басшылығына жолдау
№ 3 іс-әрекет
Орындау үшін жауапты
орындаушыны анықтау,
бұрыштама қою
№4 іс-әрекет
Өтінішті қарастыру,
хабарламаны дайындау
№ 5 іс-әрекет
Хабарламаға қол қою
№ 6 іс-әрекет
Хабарламаны
Мүгедектерге
протездiк-ортопедиялық
көмек ұсыну үшiн
оларға құжаттарды
ресiмдеу кітабында
тіркеу
№ 7 іс-әрекет
Хабарламаны Орталыққа
жіберу немесе
тұтынушыға тапсыру
№ 8 іс-әрекет
Хабарламаны
тұтынушыға
Орталықта тапсыру
Кесте 3. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үрдіс.
Топ 1
ҚФБ
Орталық инспекторы
Топ 2
ҚФБ
Уәкілеттің органның
жауапты орындаушысы
Топ 3
ҚФБ
Уәкілетті органның
басшылығы
№ 1 іс-әрекет
Құжаттар қабылдау,
қолхат беру,
өтінішті тіркеу,
құжаттарды
уәкілетті органға
жолдау
№ 2 іс-әрекет
Өтінішті Орталықтан
немесе тұтынушыдан
қабылдау, тіркеу,
өтінішті уәкілетті
органның басшылығына
жолдау
№ 3 іс-әрекет
Орындау үшін жауапты
орындаушыны анықтау,
бұрыштама қою
№ 4 іс-әрекет
Өтінішті қарастыру,
бас тарту туралы
дәлелді жауапты
дайындау
№ 5 іс-әрекет
Бас тарту туралы
дәлелді жауапқа қол
қою
№ 6 іс-әрекет
Бас тарту туралы
дәлелді жауапты
Орталыққа жіберу
немесе тұтынушыға
тапсыру
№ 7 іс-әрекет
Бас тарту туралы
дәлелді жауапты
тұтынушыға
Орталықта тапсыру
«Мүгедектерге протездiк-
ортопедиялық көмек ұсыну
үшiн оларға құжаттарды
ресiмдеу» мемлекеттік
қызмет Регламентіне
4-қосымша
Әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық сабақтастығы
арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызбалар
(қағаз нұсқасынан қараңыз)
Ақмола облысы әкімдігінің

от 19 октября 2011 года
№ А-9/388
Регламент
государственной услуги
«Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности, по приобретению топлива»
1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте «Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива» используются следующие понятия:
1) уполномоченный орган - отдел занятости и социальных программ района (города областного значения);
2) потребитель – физические лица: специалисты государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающие и работающие в сельских населенных пунктах.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
3. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом. При отсутствии уполномоченного органа по месту жительства, потребитель обращается за получением государственной услуги к акиму поселка, аула (села), аульного (сельского) округа (далее – аким сельского округа).
Также государственная услуга предоставляется через центры обслуживания населения (далее – Центр) на альтернативной основе.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга предоставляется на основании пункта 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», решений местных представительных органов, постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам», постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами».
7. Результатом завершения оказываемой государственной услуги, которую получит потребитель, является уведомление о назначении социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива (далее - уведомление), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги можно получить в Центре, уполномоченном органе или у акима сельского округа, адреса и график работы которых указаны в приложениях 12 и 3 к настоящему Регламенту.

2011 жылғы 19 қазандағы
№ А-9/388 қаулысымен
бекітілді
«Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына
отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау»
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау» Регламентінде (бұдан әрі - Регламент) келесі ұғымдар қолданылады:
1) уәкілетті орган - ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі;
2) тұтынушы – жеке тұлғалар: ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандары.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент Қазақстан Республикасының «Әкімшілік ресімдер туралы» 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңы 9-1 – бабының 4-тармағына сәйкес әзірленді.
3. Мемлекеттік қызмет уәкілетті органмен көрсетіледі. Тұрғылықты жері бойынша уәкілетті орган болмаған жағдайда тұтынушы мемлекеттік қызмет алу үшін кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтің әкіміне (бұдан әрі – ауылдық округтің әкімі) жүгінеді.
Сондай-ақ, мемлекеттік қызмет халыққа қызмет көрсету орталығы (бұдан әрі – Орталық) арқылы баламалық негізде көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабының 5-тармағы, жергілікті өкілді органдардың шешімдері, «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысы, «Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысы негізінде ұсынылады.
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі өтініш берушіге әлеуметтік көмекті тағайындау туралы хабарлама (бұдан әрі - хабарлама) не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері бойынша, мемлекеттік қызметті көрсету барысы туралы ақпаратты Орталықтан, уәкілетті органнан немесе ауылдық округтің әкімінен алуға болады, олардың мекен-жайлары мен жұмыс кестесі осы Регламенттің 1 және 23-қосымшаларындакөрсетілген.

9. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента:
в уполномоченный орган – в течение десяти рабочих дней;
акиму сельского округа по месту жительства – в течение пятнадцати рабочих дней;
в Центр – в течение десяти рабочих дней (день приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) – не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя – не более 30 минут.
10. Основанием для отказа в представлении государственной услуги является предоставление неполных и (или) недостоверных сведений при сдаче потребителем документов указанных в пункте 14 настоящего Регламента.
Основаниями для прекращения и (или) приостановления оказания государственной услуги является:
1) смерть потребителя;
2) выезд потребителя из сельского населенного пункта;
3) увольнение потребителя из государственной организации здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление в уполномоченный орган, Центр или акиму сельского округа;
2) Центр или аким сельского округа проводит регистрацию заявления и передает в уполномоченный орган;
3) уполномоченный орган проводит регистрацию заявления, осуществляет рассмотрение представленных документов из Центра, акима сельского округа или от потребителя, оформляет уведомление или подготавливает мотивированный отказ, направляет результат оказания государственной услуги в Центр, акиму сельского округа или выдает потребителю в случае обращения в уполномоченный орган;
4) аким сельского округа или Центр выдает потребителю уведомление либо мотивированный отказ.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в Центре, уполномоченном органе или у акима сельского округа, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
13. Прием документов в Центре осуществляется посредством «окон», на которых размещается информация о предназначении и выполняемых функциях «окон», а также указывается фамилия, имя, отчество и должность инспектора Центра.
Прием документов у акима сельского округа и в уполномоченном органе осуществляется через канцелярию.
После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается:

9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет тұтынушы осы Регламенттің 14-тармағында анықталған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
уәкілетті органда – он жұмыс күні ішінде;
тұрғылықты жері бойынша селолық округ әкіміне – он бес жұмыс күні ішінде;
Орталықта – он жұмыс күні ішінде көрсетіледі (мемлекеттік қызметке құжат (нәтиже) қабылдау және беру күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді);
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің жол берілетін ең көп уақыты (талон алғанға дейін) – 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушыға өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің жол берілетін ең көп уақыты – 30 минут.
10. Тұтынушының осы Регламеттің 14 тармағында көрсетілген құжаттарды тапсыру кезінде толық емес және (немесе) жалған мәліметтер ұсынуы мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздеме болып табылады.
Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтату және (немесе) тоқтата тұру үшін:
1) тұтынушының қайтыс болуы;
2) тұтынушының ауылдық елді мекеннен көшіп кетуі;
3) тұтынушының мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарынан жұмыстан шығуы негіздеме болып табылады.
11. Тұтынушыдан мемлекеттік қызметті алу үшін өтінішті алған сәттен бастап және мемлекеттік қызмет нәтижесін тапсырған сәтке дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы уәкілетті органға, Орталыққа немесе ауылдық округтің әкіміне өтініш береді;
2) Орталық немесе ауылдық округтің әкімі өтінішті тіркейді және уәкілетті органға тапсырады.
3) уәкілетті орган өтінішті тіркейді, Орталықтан, ауылдық округтің әкімінен немесе тұтынушыдан алған құжаттарды қарастыруды жүзеге асырады, хабарлама ресімдейді немесе дәлелді бас тарту әзірлейді, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін Орталыққа, ауылдық округтің әкіміне жолдайды немесе уәкілетті органға жүгінген жағдайда тұтынушыға тапсырады.
4) ауылдық округтің әкімі немесе Орталық тұтынушыға хабарлама немесе дәлелді бас тарту тапсырады.
12. Орталықта және уәкілетті органдағы мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалар санының ең төмен саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету барысындағы
іс-әрекеттер (қарым-қатынастар) тәртібінің сипаттамасы
13. Құжаттарды Орталықта «терезелердің» мақсаттары мен орындайтын функциялары туралы ақпарат орналастырылған «терезелер» арқылы қабылданады, сондай-ақ Орталық инспекторының тегі, аты, әкесінің аты және лауазымы көрсетіледі.
Құжаттарды ауылдық округтің әкімінде және уәкілетті органда қабылдау кеңсе арқылы жүзеге асырылады.
Барлық қажетті құжаттар тапсырылғаннан кейін тұтынушыға:

1) в уполномоченном органе или у акима сельского округа – талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы.
2) в Центре – расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема заявления;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названий приложенных документов;
даты, времени и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества инспектора Центра, принявшего заявление на оформление документов.
14. Для получения государственной услуги потребитель представляет следующие документы:
1) заявление;
2) копию документа, удостоверяющего личность заявителя;
3) копию свидетельства о регистрации налогоплательщика;
4) документ, подтверждающий место жительства (копию книги регистрации граждан либо справку адресного бюро, либо справку акима сельского округа);
5) справку с места работы;
6) документ, подтверждающий наличие лицевого счета в банке второго уровня или в организациях, имеющих соответствующую лицензию на осуществление банковских операций.
15. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) инспектор Центра;
2) инспектор накопительного отдела Центра;
3) аким сельского округа;
4) руководство уполномоченного органа;
5) ответственный исполнитель уполномоченного органа;
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 4 к настоящему Регламенту.
17. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 5 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
18. Ответственными лицами за оказание государственной услуги являются руководитель уполномоченного органа, руководитель Центра и аким сельского округа (далее - должностные лица).
Должностные лица несут ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту
государственной услуги
«Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности,
по приобретению топлива»
Перечень Центров обслуживания населения
по оказанию государственной услуги
п\п
Наименование
Центра
обслуживания
населения
Юридический
адрес
График
работы
Контактный
телефон
1
РГУ «Центр
обслуживания
населения
Акмолинской
области»
город Кокшетау,
улица Ауезова,
189 «а»
Ежедневно с
9.00 до 20.00
часов,
выходной-
воскресенье

1) уәкілетті органда немесе ауылдық округтің әкіміне – мемлекеттік қызмет алуға тұтынушы тіркелген және алатын күні, қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі;
2) Орталықта:
өтініштің нөмірі және қабылдаған күні;
сұралатын мемлекеттік қызметтің түрі;
қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
құжаттарды беру күні, уақыты және орны;
құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған орталық инспекторының тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі.
14. Тұтынушы мемлекеттік қызмет алу үшін келесі құжаттарды ұсынады:
1) өтініш;
2) өтініш берушінің жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
3) салық төлеушіні тіркеу туралы куәліктің көшірмесі;
4) тұрғылықты жерін растайтын құжат (азаматтарды тіркеу кітапшасының көшірмесі не мекенжай бюросының анықтамасы не ауыл (селолық) округ әкімінің анықтамасы);
5) жұмыс орнынан анықтама;
6) екінші деңгейдегі банкте немесе банк операцияларын жүзеге асыруға тиісті лицензиясы бар ұйымдарда жеке шот бар екендігін растайтын құжат.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету барысында келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер қатысады (бұдан әрі – ҚФБ):
1) Орталықтың инспекторы;
2) Орталықтың жинақтаушы бөлімінің инспекторы;
3) ауылдық округтің әкімі;
4) уәкілетті орган басшылығы;
5) уәкілетті органның жауапты орындаушысы.
16. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (рәсімнің) орындау мерзімі көрсетілген әр ҚФБ дәйектілігі және әкімшілік іс-әрекеттердің қарым-қатынастарының (рәсімдердің) мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 4-қосымшасында келтірілген.
17. Мемлекеттік қызметті көрсету барысындағы әкімшілік іс-әрекеттер мен ҚФБ логикалық сабақтастығы арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызбалар осы Регламенттің 5- қосымшасында келтірілген.
5. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін
лауазымдық тұлғалардың жауапкершілігі
18. Мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты тұлғалары уәкілетті органның басшысы, Орталықтың басшысы және ауылдық округтің әкімі (бұдан әрі – лауазымдық тұлғалар) болып табылады.
Лауазымдық тұлғалар мемлекеттік қызметтің көрсетілуін Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес белгіленген тәртіпте жүзеге асырылуына жауап тартады.
«Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік
сала мамандарына отын сатып алу
бойынша әлеуметтік көмек тағайындау»
мемлекеттік қызмет Регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызметті ұсыну бойынша
Халыққа қызмет көрсету орталықтарының тізімі
№ р/р
Халыққа қызмет
көрсету орталығының
атауы
Заңды
мекен-жайы
Жұмыс
кестесі
Байланыс
телефондары
1.
«Ақмола облысының
халыққа қызмет
көрсету орталығы»
РММ
Көкшетау қаласы,
Әуезов көшесі,189
«а»
Күн сайын
сағат 9.00-ден
сағат 20.00-ге
дейін, демалыс
күні- жексенбі

6-52-03
6-47-05
6-18-67
Расшифровка аббревиатур:
РГУ «Центр обслуживания населения Акмолинской области» - Республиканское государственное учреждение «Центр обслуживания населения Акмолинской области» Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства связи и информации Республики Казахстан
Приложение 2
к Регламенту
государственной услуги
«Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности,
по приобретению топлива»
Перечень уполномоченных органов
по оказанию государственной услуги
п/п
Наименование
уполномоченного
органа
Юридический адрес
уполномоченного
органа
График
работы
Контактный
телефон
1
Государственное
учреждение
«Отдел занятости
и социальных
программ
Аккольского
района»
020100, город
Акколь, улица
Нурмагамбетова, 81
Ежедневно
с 9.00 до
18.00
часов,
выходной-
суббота и
воскресенье
8-71638
2-10-48
2
Государственное
учреждение
«Отдел занятости
и социальных
программ
Аршалынского
района»
020200, село
Аршалы, улица
Ташенова, 47
Ежедневно с

6-52-03
6-47-05
6-18-67
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
«Ақмола облысының халыққа қызмет көрсету орталығы» РММ - Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі мемлекеттік қызметтерді автоматтандыру бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің «Ақмола облысының халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік мекемесі
«Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік
сала мамандарына отын сатып алу
бойынша әлеуметтік көмек тағайындау»
мемлекеттік қызмет Регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша
уәкілетті органдардың тізімі
р/р
Уәкілетті
органның атауы
Уәкілетті
органның заңды
мекен-жайы
Жұмыс
кестесі
Байланыс
телефоны
1.
«Ақкөл ауданының
жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі»
мемлекеттік
мекемесі
020100,
Ақкөл қаласы,
Нұрмағамбетов
көшесі, 81
Күн сайын
сағат
9.00-ден
18.00 –ге
дейін,
демалыс-
сенбі және
жексенбі
8-71638
2-10-48
2.
«Аршалы
ауданының
мемлекеттік
мекемесі
жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі»
020200,
Аршалы селосы,
Ташенов көшесі,47
Күн сайын
сағат

8716-43-98490
47
Государственное учреждение «Аппарат акима Полтавского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район, село Полтавка, улица Центральная
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-43-96335
48
Государственное учреждение «Аппарат акима Сепеевского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район, село Сепе, улица Центральная
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-43-94135
49
Государственное учреждение «Аппарат акима Сергеевского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район, село Сергеевка, улица Абая
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-43-91567
50
Государственное учреждение «Аппарат акима Сочинского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район, село Сочинское, улица Бейбитшилик
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-43-92135
51
Государственное учреждение «Аппарат акима Тельманского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район, село Тельмана, улица Достык
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-43-95430
52
Государственное учреждение «Аппарат акима Ярославского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район, село Тимашевка, улица Центральная
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-43-94496
53
Государственное учреждение «Аппарат акима Карамышевского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район, село Шубарагаш, улица Достык, 42
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-46-35643
54
Государственное учреждение «Аппарат акима Капитоновского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район, село Капитоновка, улица Ленина, 50
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-46-32137
55
Государственное учреждение «Аппарат акима Никольского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район, село Никольск, улица Советская, 33
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-46-33667
56
Государственное учреждение «Аппарат акима Ергольского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район, село Токтамыс, улица Сейфуллина, 45
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-46-32616
57
Государственное учреждение «Аппарат акима Даниловского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район, село Алтынды, улица Какишева, 22
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-46-34448
58
Государственное учреждение «Аппарат акима Вознесенского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район, село Вознесенка, улица Мира, 15
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье

8716-43-98490
47.
«Атбасар ауданы Полтавка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы, Полтавка селосы, Центральная көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-43-96335
48.
«Атбасар ауданы Сепе селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы, Сепе селосы, Центральная көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-43-94135
49.
«Атбасар ауданы Сергеевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы, Сергеевка селосы, Абай көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-43-91567
50.
«Атбасар ауданы Сочинское селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы, Сочинское селосы, Бейбітшілік көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-43-92135
51.
«Атбасар ауданы Тельман селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы Тельман селосы, Достық көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-43-95430
52.
«Атбасар ауданы Ярославский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы, Тимашевка селосы, Центральная көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-43-94496
53.
«Бұланды ауданы Карамышев селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы, Шүбарағаш селосы, Достық көшесі, 42
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-46-35643
54.
«Бұланды ауданы Капитоновка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы, Капитоновка селосы, Ленин көшесі, 50
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-46-32137
55.
«Бұланды ауданы Никольск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы, Никольск селосы, Советская көшесі, 33
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-46-33667
56.
«Бұланды ауданы Ергол селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы, Төқтамыс селосы, Сейфуллин көшесі, 45
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-46-32616
57.
«Бұланды ауданы Данилов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы, Алтынды селосы, Какишев көшесі, 22
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-46-34448
58.
«Бұланды ауданы Вознесенка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы, Вознесенка селосы, Мира көшесі, 15
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі

8716-46-36111
59
Государственное учреждение «Аппарат акима Новобратского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район, село Новобратское, улица Валиханова, 3
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-46-36735
60
Государственное учреждение «Аппарат акима Караузекского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район, село Караузек, улица Балуан Шолака, 13
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-46-38483
61
Государственное учреждение «Аппарат акима Айнакольского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район, село Айнаколь, улица Жастар, 18
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-46-31433
62
Государственное учреждение «Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район, село Амангельды, улица Ленина, 22
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-46-35383
63
Государственное учреждение «Аппарат акима Журавлевского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район, село Журавлевка, улица Артемьева, 21
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-46-22156
64
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Бурабай Бурабайского района»
Бурабайский район, поселок Бурабай, улица Кенесары, 26
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-30-71296
65
Государственное учреждение «Аппарат акима Аблайханского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район, село Кызылагаш,
улица Н.Кобенова, 2
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-36-95138
66
Государственное учреждение «Аппарат акима Зеленоборского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район, село Зеленый бор, улица Цоя, 9
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-30-74346
67
Государственное учреждение «Аппарат акима Златопольского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район, село Златополье,улица Центральная, 32 а
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-36-94532
68
Государственное учреждение «Аппарат акима Катаркольского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район, село Катарколь,улица Ленина 34
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-36-91260
69
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенесаринского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район, аул Кенесары,
улица Мира 145
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-36-93233
70
Государственное учреждение «Аппарат акима Атамекенского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район, аул Атамекен,
улица Школьная, 26
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье

8716-46-36111
59.
«Бұланды ауданы Новобратское селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы Новобратское селосы, Уалиханов көшесі, 3
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-46-36735
60.
«Бұланды ауданы Қараөзек селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы, Қараөзек селосы, Балуан Шөлақ көшесі, 13
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-46-38483
61.
«Бұланды ауданы Айнакөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы, Айнакөл селосы, Жастар көшесі, 18
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-46-31433
62.
«Бұланды ауданы Амангелді селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы, Амангелді селосы, Ленин көшесі, 22
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-46-35383
63.
«Бұланды ауданы Журавлевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы, Журавлевка селосы, Артемьев көшесі, 21
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-46-22156
64.
«Бурабай ауданы Бурабай кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы, Бурабай кенті, Кенесары көшесі, 26
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-30-71296
65.
«Бурабай ауданы Аблайхан селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы, Қызылағаш селосы, Н.Кобенов көшесі, 2
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-36-95138
66.
«Бурабай ауданы Зеленый бор селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы, Зеленый бор селосы, Цой көшесі, 9
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-30-74346
67.
«Бурабай ауданы Златополье селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы, Златополье селосы, Орталық көшесі, 32 а
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-36-94532
68.
«Бурабай ауданы Қатаркөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы, Қатаркөл селосы, Ленин көшесі, 34
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-36-91260
69.
«Бурабай ауданы Кенесары селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы, Кенесары ауылы, Мира көшесі, 145
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-36-93233
70.
«Бурабай ауданы Атамекен селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы, Атамекен ауылы, Школьная көшесі, 26
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі

8716-36-96118
71
Государственное учреждение «Аппарат акима Наурызбайского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район, аул Наурызбай Батыра,
улица Валиханова, 4
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-36-78445
72
Государственное учреждение «Аппарат акима Урумкайского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район, село Урумкай, улица Ленина, 1а
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-36-93442
73
Государственное учреждение «Аппарат акима Успеноюрьевского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район, село Успеноюрьевка, улица Мира, 9
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-36-92125
74
Государственное учреждение «Аппарат акима села Егиндыколь Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район, село Егиндыколь,улица Победы, 6
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-42-21951
75
Государственное учреждение «Аппарат акима села Коржиноль Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район, село Коржинколь,улица Ленина, 13
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-42-26117
76
Государственное учреждение «Аппарат акима села Абай Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район, село Абай, улица Дружбы, 4
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-42-23010
77
Государственное учреждение «Аппарат акима села Спиридоновка Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район, село Спиридоновка, улица Горького, 5
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-42-27201
78
Государственное учреждение «Аппарат акима Алакольского сельского округа Егиндыколького района
Егиндыкольский район, село Полтавское, улица Центральная
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-42-23310
79
Государственное учреждение «Аппарат акима Бауманского сельского округа Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район, село Баумана, улица Мира, 1
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-42-24335
80
Государственное учреждение «Аппарат акима села Буревестник Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район, село Буревестник, улица Орталык, 2
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-42-22032
81
Государственное учреждение «Аппарат акима Жалманкулакского сельского округа Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район, село Жалман-
кулак, улица Ленина, 12
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-42-21307
82
Государственное учреждение «Аппарат акима Узынкольского сельского округа Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район, село Узын-коль, улица Степная, 11
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье

8716-36-96118
71.
«Бурабай ауданы Наурызбай Батыр селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы, Наурызбай Батыр ауылы, Уалиханов көшесі, 4
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-36-78445
72.
«Бурабай ауданы Ұрымқай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы, Ұрымқай селосы, Ленин көшесі, 1 а
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-36-93442
73.
«Бурабай ауданы Успеноюрьевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы, Успеноюрьевка селосы, Мира көшесі, 9
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-36-92125
74.
«Егіндікөл ауданы Егіндікөл селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы, Егіндікөл селосы, Жеңіс көшесі, 6
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-42-21951
75.
«Егіндікөл ауданы Қоржынкөл селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы, Қоржынкөл селосы, Ленин көшесі, 13
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-42-26117
76.
«Егіндікөл ауданы Абай селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы, Абай селосы, Достық көшесі, 4
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-42-23010
77.
«Егіндікөл ауданы Спиридоновка селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы, Спиридоновка селосы, Горький көшесі, 5
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-42-27201
78.
«Егіндікөл ауданы Алакөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы, Полтавское селосы, Орталық көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-42-23310
79.
«Егіндікөл ауданы Бауман селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы, Бауман селосы, Мира көшесі, 1
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-42-24335
80.
«Егіндікөл ауданы Буревестник селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы, Буревестник селосы, Орталык көшесі, 2
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-42-22032
81.
«Егіндікөл ауданы Жалман құлақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы, Жалман құлақ селосы, Ленин көшесі, 12
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-42-21307
82.
«Егіндікөл ауданы Ұзынкөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы, Ұзынкөл селосы, Степная көшесі, 11
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі

8716-42-25363
83
Государственное учреждение «Аппарат акима села Заозерный Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, село Заозерный,
микрорайон 30
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-39-25655
84
Государственное учреждение «Аппарат акима Ангалбатырского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, аул Ангалбатыраулица Жамбыла 8
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-39-26513
85
Государственное учреждение «Аппарат акима Аксусского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, аул Аксу, улица Желтоксан 7
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-45-71891
86
Государственное учреждение «Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, село Бирсуат, улица Акан сері,6
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-39-26206
87
Государственное учреждение «Аппарат акима Баймырзинского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, село Баймырза, улица Сейфуллина, 15
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-39-26622
88
Государственное учреждение «Аппарат акима Валихановского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, село Валиханово,улица Ленина 2
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-39-27638
89
Государственное учреждение «Аппарат акима Донского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, село Донское, улица Джамбула, 2
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-39-27257
90
Государственное учреждение «Аппарат акима Енбекшильдерского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшльдерский район, село Енбекшильдерское, улица Орталык, 22
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-39-23040
91
Государственное учреждение «Аппарат акима Краснофлотского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, село Краснофлотское, улица Орталык, 55
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-39-23305
92
Государственное учреждение «Аппарат акима Заураловского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район село Заураловка,улица Байтерек, 21
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-39-26432
93
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенащинского сельского округа Енбешильдерского района»
Енбекшильдерский район, село Кенащи, улица Акан сері, 33
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье

8716-42-25363
83.
«Еңбекшілдер ауданы Заозерный селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Заозерный селосы,
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-39-25655
84.
«Еңбекшілдер ауданы Аңғалбатыр селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Аңғалбатыр ауылы Жамбыл көшесі, 8
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-39-
26513
85.
«Еңбекшілдер ауданы Ақсу селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Ақсу ауылы, Желтоқсан көшесі, 7
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-45-71891
86.
«Еңбекшілдер ауданы Бірсуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Бірсуат селосы, Ақан сері көшесі,6
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-39-26206
87.
«Еңбекшілдер ауданы Баймырза селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Баймырза селосы, Сейфуллин көшесі,15
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-39-26622
88.
«Еңбекшілдер ауданы Уалиханов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Уалиханов селосы, Ленин көшесі, 2
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-39-27638
89.
«Еңбекшілдер ауданы Донское селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Донское селосы, Жамбыл көшесі, 2
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-39-27257
90.
«Еңбекшілдер ауданы Еңбекшілдер селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Еңбекшілдер селосы, Орталык көшесі, 22
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-39-23040
91.
«Еңбекшілдер ауданы Краснофлот селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Краснофлот селосы, Орталык көшесі, 55
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-39-23305
92.
«Еңбекшілдер ауданы Заураловка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Заураловка селосы, Бәйтерек көшесі, 21
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-39-26432
93.
«Еңбекшілдер ауданы Кеңащы селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Кеңащы селосы, Ақан сері көшесі, 33
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі

8716-39-30249
94
Государственное учреждение «Аппарат акима Макинского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, село Макинка, улица Чкалова, 75
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-39-28123
95
Государственное учреждение «Аппарат акима Мамайского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, село Мамай,улица Валиханова 11
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-39-20949
96
Государственное учреждение «Аппарат акима Ульгинского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, аул Ульги, улица Пушкина, 17
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-39-25107
97
Государственное учреждение «Аппарат акима Павловского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Павловка, улица Больничная, 3
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-33-33284
98
Государственное учреждение «Аппарат акима Новомарковского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Новомарковка, улица Кисилева, 19А
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-33-33575
99
Государственное учреждение «Аппарат акима Тайбайского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Тайбай улица микрорайон, 53
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-33-37635
100
Государственное учреждение «Аппарат акима Улентинского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Уленты, улица Целинная, 1
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-33-36215
101
Государственное учреждение «Аппарат акима Койтаского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Койтас, улица Бейбетшилик, 11
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-33-36144
102
Государственное учреждение «Аппарат акима села Бозтал Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Бозтал
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-33-36335
103
Государственное учреждение «Аппарат акима Благодатненского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Благодатное
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-33-34175
104
Государственное учреждение «Аппарат акима Новодолинского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Новодолинка
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-33-53832
105
Государственное учреждение «Аппарат акима Куншалганского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Куншалган
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье

8716-39-30249
94.
«Еңбекшілдер ауданы Макинка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Макинка селосы, Чкалов көшесі, 75
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-39-28123
95.
«Еңбекшілдер ауданы Мамай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Мамай селосы, Уалиханов көшесі, 11
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-39-20949
96.
«Еңбекшілдер ауданы Үлгі селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Үлгі ауылы, Пушкин көшесі, 17
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-39-25107
97.
«Ерейментау ауданы Павловка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Павловка селосы, Больничная көшесі, 3
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-33-33284
98.
«Ерейментау ауданы Новомарковка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Новомарковка селосы, Кисилев көшесі, 19А
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-33-33575
99.
«Ерейментау ауданы Тайбай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Тайбай селосы, ықшам аудан, 53
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-33-37635
100.
«Ерейментау ауданы Өленті селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Өленті селосы, Целинная көшесі, 1
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-33-36215
101.
«Ерейментау ауданы Қойтас селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі»
Ерейментау ауданы, Қойтас селосы, Бейбітшілік көшесі, 11
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-33-36144
102.
«Ерейментау ауданы Бозтал селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Бозтал селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-33-36335
103.
«Ерейментау ауданы Благодатное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Благодатное селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-33-34175
104.
«Ерейментау ауданы Новодолинка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Новодолинка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-33-53832
105.
«Ерейментау ауданы Күншалған селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Күншалған селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі

8716-33-37235
106
Государственное учреждение «Аппарат акима Тургайского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Тургай
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-33-35135
107
Государственное учреждение «Аппарат акима Бестогайского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Бестогай
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-33-34511
108
Государственное учреждение «Аппарат акима села Селеты Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Селеты
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-33-36685
109
Государственное учреждение «Аппарат акима села Изобильное Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Изобильное
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-33-35316
110
Государственное учреждение «Аппарат акима Акмырзинского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Акмырза
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-33-32354
111
Государственное учреждение «Аппарат акима села Аксай Есильского района»
Есильский район, село Аксай
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-47-29230
112
Государственное учреждение «Аппарат акима Биртальского сельского округа Есильского района»
Есильский район, село Биртал
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-47-29406
113
Государственное учреждение «Аппарат акима Бузулукского сельского округа Есильского района»
Есильский район, село Бузулук
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-47-26241
114
Государственное учреждение «Аппарат акима Двуреченского сельского округа Есильского района»
Есильский район, село Двуречное
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-47-27347
115
Государственное учреждение «Аппарат акима Жаныспайского сельского округа Есильского района»
Есильский район, село Жаныспай
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-47-26438
116
Государственное учреждение «Аппарат акима Зареченского сельского округа Есильского района»
Есильский район, село Заречный
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-47-23333
117
Государственное учреждение «Аппарат акима Знаменского сельского округа Есильского района»
Есильский район, село Знаменка
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-47-26643
118
Государственное учреждение «Аппарат акима Каракольский сельский округ Есильского района»
Есильский район, село Караколь
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье

8716-33-37235
106.
«Ерейментау ауданы Торғай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Торғай селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-33-35135
107.
«Ерейментау ауданы Бестоғай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Бестоғай селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-33-34511
108.
«Ерейментау ауданы Селеті селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Селеті селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-33-36685
109.
«Ерейментау ауданы Изобильное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Изобильное селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-33-35316
110.
«Ерейментау ауданы Ақмырза селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Ақмырза селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-33-32354
111.
«Есіл ауданы Ақсай селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Ақсай селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-47-29230
112.
«Есіл ауданы Біртал селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Біртал селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-47-29406
113.
«Есіл ауданы Бузулук селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Бузулук селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-47-26241
114.
«Есіл ауданы Двуречное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Двуречное селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-с енбі, жексенбі
8716-47-27347
115.
«Есіл ауданы Жаныспай селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Жаныспай селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-47-26438
116.
«Есіл ауданы Заречный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Заречный селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-47-23333
117.
«Есіл ауданы Знаменка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Знаменка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-47-26643
118.
«Есіл ауданы Қаракөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Қаракөл селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі

8716-47-27718
119
Государственное учреждение «Аппарат акима Красивенского сельского округа Есильского района»
Есильский район, село Красивое
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-47-24341
120
Государственное учреждение «Аппарат акима села Курское Есильского района»
Есильский район, село Курское
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-47-28390
121
Государственное учреждение «Аппарат акима села Московское Есильского района»
Есильский район, село Московское
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-47-27543
122
Государственное учреждение «Аппарат акима села Орловка Есильского района»
Есильский район, село Орловка
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-47 24233
123
Государственное учреждение «Аппарат акима села Раздольное Есильского района»
Есильский район, село Раздольное
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
Федянина Л.А.
р.т. 871647 244-7
124
Государственное учреждение «Аппарат акима села Свободное Есильского района»
Есильский район, село Свободное
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-47-28599
125
Государственное учреждение «Аппарат акима Юбилейного сельского округа Есильского района»
Есильский район, село Юбилейное
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-47-28543
126
Государственное учреждение «Аппарат акима села Ярославка Есильского района»
Есильский район, село Ярославка
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-47-52972
127
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Красногорский Есильского района»
Есильский район, поселок Красногорский
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-47-24747
128
Государственное учреждение «Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района»
Жаксынский район, село Жаксы, улица Ленина, 32
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-35- 21581
129
Государственное учреждение «Аппарат акима села Белагаш Жаксынского района»
Жаксынский район, село Белагаш
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-35- 93131
130
Государственное учреждение «Аппарат акима села Киевское Жаксынского района»
Жаксынский район, село Киевское
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-35-97194
131
Государственное учреждение «Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района»
Жаксынский район, село Подгорное
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-35-98171
132
Государственное учреждение «Аппарат акима села Чапаевское Жаксынского района»
Жаксынский район, село Чапаевское
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье

8716-47-27718
119.
«Есіл ауданы Красивое селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Красивое селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-47-24341
120.
«Есіл ауданы Курское селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Курское селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-47-28390
121.
«Есіл ауданы Московское селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Московское селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-47-27543
122.
«Есіл ауданы Орловка селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Орловка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-47 24233
123.
«Есіл ауданы Раздольное селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Раздольное селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
871647 244-7
124.
«Есіл ауданы Свободное селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Свободное селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-47-28599
125.
«Есіл ауданы Юбилейное селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Юбилейное селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-47-28543
126.
«Есіл ауданы Ярославка селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Ярославка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-47-52972
127.
«Есіл ауданы Красногор кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Красногор кенті
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-47-24747
128.
«Жақсы ауданы Жақсы селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы, Жаксы селосы, Ленин көшесі, 32
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-35- 21581
129.
«Жақсы ауданы Белағаш селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы, Белағаш селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-35- 93131
130.
«Жақсы ауданы Киевское селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы, Киевское селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-35-97194
131.
«Жақсы ауданы Подгорное селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы, Подгорное селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-35-98171
132.
«Жақсы ауданы Чапаев селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы, Чапаев селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі

8716-35-94348
133
Государственное учреждение «Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район, село Беловодское
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-35-31227
134
Государственное учреждение «Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район, село Жана-Кийма
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-35-51208
135
Государственное учреждение «Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район, село Запорожье
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716- 35-57466
136
Государственное учреждение «Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район, село Ишимское
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-35-33240
137
Государственное учреждение «Аппарат акима Кайрактинского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район, село Кайракты
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-35-94683
138
Государственное учреждение «Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район, село Калининское
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-35-95322
139
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жансынского района»
Жаксынский район, село Кировское
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-35-93371
140
Государственное учреждение «Аппарат акима Новокиенского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район, село Новокиенка
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-35-96116
141
Государственное учреждение «Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район, село Тарасовка
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-35-97212
142
Государственное учреждение «Аппарат акима Терсаканского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район, село Терсакан
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-35-33383
143
Государственное учреждение «Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район, село Бирсуат
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-48-93589
144
Государственное учреждение «Аппарат акима Валихановского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район, село Валиханово
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-48-93702
145
Государственное учреждение «Аппарат акима Гастелловского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район, село Гастелло
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье

8716-35-94348
133.
«Жақсы ауданы Беловод селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы, Беловодское селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-35-31227
134.
«Жақсы ауданы Жаңа-Қыйма селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы, Жаңа-Қыйма селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-35-51208
135.
«Жақсы ауданы Запорожье селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы, Запорожье селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-35-
57466
136.
«Жақсы ауданы Ишим селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы, Ишим селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-35-33240
137.
«Жақсы ауданы Қайрақты селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы, Қайрақты селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-35-94683
138.
«Жақсы ауданы Калинин селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы, Калинин селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-35-95322
139.
«Жақсы ауданы Киров селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы, Киров селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-35-93371
140.
«Жақсы ауданы Новокиенка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы, Новокиенка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-35-96116
141.
«Жақсы ауданы Тарасовка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы, Тарасовка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-35-97212
142.
«Жақсы ауданы Терсақан селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы, Терсақан селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-35-33383
143.
«Жарқайың ауданы Бірсуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Бірсуат селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-48-93589
144.
«Жарқайың ауданы Уалиханов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Уалиханов селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-48-93702
145.
«Жарқайың ауданы Гастелло селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы, Гастелло селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі

8716-48-97518
146
Государственное учреждение «Аппарат акима Далабайского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район, аул Далабай
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-48-93129
147
Государственное учреждение «Аппарат акима Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район, село Тасты-Талды
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-48 -96286
148
Государственное учреждение «Аппарат акима Костычевского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский рйон, село Костычево
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-48- 93473
149
Государственное учреждение «Аппарат акима Кумсуатского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район, село Кумсуат
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-48-52800
150
Государственное учреждение «Аппарат акима Львовского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район, село Львовское
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-48-95270
151
Государственное учреждение «Аппарат акима Нахимовского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район, село Нахимовка
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-48- 95268
152
Государственное учреждение «Аппарат акима Отрадного сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район, село Отрадное
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-48-98257
153
Государственное учреждение «Аппарат акима Пригородного сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район, село Пригородное
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-48-52456
154
Государственное учреждение «Аппарат акима Пятигорского сельского округа Жаркаинского сельского округа»
Жаркаинский район, село Пятигорское
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-48-99433
155
Государственное учреждение «Аппарат акима Тасоткельского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район, село Тасоткель
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-48-95467
156
Государственное учреждение «Аппарат акима Тассуатского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район, село Тассуат
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-48-93273
157
Государственное учреждение «Аппарат акима Ушкасуского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район, село Ушкарасу
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-48-99577
158
Государственное учреждение «Аппарат акима Шойындыкольского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район, село Шойындыколь,улица Квартальная,5
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье

8716-48-97518
146.
«Жарқайың ауданы Далабай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы, Далабай ауылы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-48-93129
147.
«Жарқайың ауданы Жаңадала селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы, Тасты-Талды селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-48 -96286
148.
«Жарқайың ауданы Костычев селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы, Костычев селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-48- 93473
149.
«Жарқайың ауданы Құмсуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы, Құмсуат селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-48-52800
150.
«Жарқайың ауданы Львов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы, Львов селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-48-95270
151.
«Жарқайың ауданы Нахимовка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы, Нахимовка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-48- 95268
152.
«Жарқайың ауданы Отрадное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы, Отрадное селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-48-98257
153.
«Жарқайың ауданы Пригородное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы, Пригородное селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-48-52456
154.
«Жарқайың ауданы Пятигор селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы, Пятигор селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-48-99433
155.
«Жарқайың ауданы Тасөткел селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы, Тасөткел селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-48-95467
156.
«Жарқайың ауданы Тассуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы, Тассуат селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-48-93273
157.
«Жарқайың ауданы Үшқарасу селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы, Үшқарасу селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-48-99577
158.
«Жарқайың ауданы Шойындыкөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы, Шойындыкөл селосы Квартальная көшесі, 5
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі

8716-48-31030
159
Государственное учреждение «Аппарат акима Аккольского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район, село Акколь, улица Валиханова, 2
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-32-37551
160
Государственное учреждение «Аппарат акима села Алексеевка Зерендинского района»
Зерендинский район, село Алексеевка,улица Алтынсарина, 9/1
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-32-35650
161
Государственное учреждение «Аппарат акима Булакского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район, село Еленовка, улица Абылай хана, 37
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-32-38533
162
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа им.Сакена Сейфулина Зерендинского района»
Зерендинский район, поселок Бирлестык, жилой массив ГОКа
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-32-34403
163
Государственное учреждение «Аппарат акима Викторовского сельского округа Зерендинского района »
Зерендинский район, село Викторовка,улица Мира, 69
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-32-23117
164
Государственное учреждение «Аппарат акима Исаковского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район, село Исаковка, улица Бейбитшилик, 32
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-32-27326
165
Государственное учреждение «Аппарат акима Зерендинского сельского округа»
Зерендинский район, село Зеренда, улица Мира, 48
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-32-21365
166
Государственное учреждение «Аппарат акима Ортакского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район, село Ортак, улица Орталык, 26
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-32-37392
167
Государственное учреждение «Аппарат акима Садового сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район, село Садовое, улица Тауелсыздык, 3
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-32-34598
168
Государственное учреждение «Аппарат акима Сарыозекского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район, село Акан, улица Сарыозек, 11/1
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-32-38334
169
Государственное учреждение «Аппарат акима Симферопольского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район, село Симферопольское, улица Целинная, 6
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-32-33417
170
Государственное учреждение «Аппарат акима Кусепского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район, село Куропаткино, улица Целинная, 28
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье

8716-48-31030
159.
«Зеренді ауданы Ақкөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Ақкөл селосы, Уалиханов көшесі, 2
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-32-37551
160.
«Зеренді ауданы Алексеевка селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Алексеевка селосы, Алтынсарин көшесі, 9/1
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-32-35650
161.
«Зеренді ауданы Бұлақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Еленовка селосы, Абылай хан көшесі, 37
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-32-38533
162.
«Зеренді ауданы Сәкен Сейфуллин атындағы селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Бірлестік кенті, ТБК тұрғынүй массивы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-32-34403
163.
«Зеренді ауданы Викторовка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Викторовка селосы, Мира көшесі, 69
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-32-23117
164.
«Зеренді ауданы Исаковка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Исаковка селосы, Бейбітшілік көшесі, 32
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-32-27326
165.
«Зеренді ауданы Зеренді селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Зеренді селосы, Бейбітшілік көшесі, 48
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-32-21365
166.
«Зеренді ауданы Ортақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Ортақ селосы, Орталық көшесі, 26
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-32-37392
167.
«Зеренді ауданы Садовое селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Садовое селосы, Тәуелсіздік көшесі, 3
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-32-34598
168.
«Зеренді ауданы Сарыөзек селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Ақан селосы Сарыөзек көшесі, 11/1
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-32-38334
169.
«Зеренді ауданы Симферополь селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Симферополь селосы, Целинная көшесі,6
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-32-33417
170.
«Зеренді ауданы Күсеп селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Куропаткино селосы, Целинная көшесі, 28
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі

8716-32-33638
171
Государственное учреждение «Аппарат акима Конысбайского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район, село Конысбай, улица Абая Кунанбаева
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-32-34404
172
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылсаянского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Кызылсая,
улица Шагырлы, 19
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-32-34395
173
Государственное учреждение «Аппарат акима
Кызылегисского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район, село Кызылегис, улица Орталык, 8
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-32-28249
174
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа им.Канай би Зерендинского района»
Зерендинсккий район, село Канай Би, улица Канай би, 13
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-32- 23602
175
Государственное учреждение «Аппарат акима Приреченского сельского
округа Зерендинского района»
Зерендинский район, село Приречное, улица Орталык,4
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-32-25385
176
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Малика Габдуллина Зерендинского района»
Зерендинский район, аул Малика Габдуллина, улица Зеленая, 13 а
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-32-27285
177
Государственное учреждение «Аппарат акима Байтерекского сельского
округа Зерендинского района»
Зерендинский район, село Байтерек, улица Центральная, 1
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-32-26191
178
Государственное учреждение «Аппарат акима Троицкого
сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район, село Троицкое, улица Достык, 11
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-32-25267
179
Государственное учреждение «Аппарат акима села Айдабол Зерендинского района»
Зерендинский район, село Айдабол, улица Кооперативная, 4
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-32-29107
180
Государственное учреждение «Аппарат акима Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Коргалжын, улица Кумисбекова, 31
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-37-21609
181
Государственное учреждение «Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Амангельды, улица Абая, 21
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-37-35610
182
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Шалкар, улица Б. Момышулы, 34
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье

8716-32-33638
171.
«Зеренді ауданы Қонысбай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Қонысбай селосы, Абай Құнанбаев көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-32-34404
172.
«Зеренді ауданы Қызылсая селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Қызылсая селосы, Шағырлы көшесі, 19
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-32-34395
173.
«Зеренді ауданы Қызылегіс селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Қызылегіс селосы, Орталык көшесі, 8
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-32-28249
174.
«Зеренді ауданы Қанай би селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Қанай би селосы, Қанай би көшесі, 13
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-32- 23602
175.
«Зеренді ауданы Приречное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі»
Зеренді ауданы, Приречное селосы, Орталык көшесі, 4
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-32-25385
176.
«Зеренді ауданы Мәлік Габдуллин ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Мәлік Габдуллин ауылы, Зеленая көшесі, 13 а
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-32-27285
177.
«Зеренді ауданы Бәйтерек селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, село Бәйтерек, Орталык көшесі, 1
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-32-26191
178.
«Зеренді ауданы Троицкое селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Троицкое селосы, Достык көшесі, 11
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-32-25267
179.
«Зеренді ауданы Айдабол селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Айдабол селосы, Кооперативная көшесі, 4
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-32-29107
180.
«Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Күмісбеков көшесі, 31
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-37-21609
181.
«Қорғалжын ауданы Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы, Амангелді ауылы, Абай көшесі, 21
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-37-35610
182.
«Қорғалжын ауданы Қызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы, Шалқар ауылы, Б. Момышұлы көшесі, 34
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі

8716-37-45614
183
Государственное учреждение «Аппарат акима Коммунарского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Майшукур
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-37-41601
184
Государственное учреждение «Аппарат акима Арыктынского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Арыкты, улица Ленина, 36
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-37-42653
185
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенбидайкского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Кенбидаик, улица С. Сейфуллина, 4
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-37-43610
186
Государственное учреждение «Аппарат акима Карашалгынского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Жантеке,
улица С.Сейфуллина, 47
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-37-33610
187
Государственное учреждение «Аппарат акима Сабундынского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Сабынды, улица Усенова, 33
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-37- 44610
188
Государственное учреждение «Аппарат акима Балкашинского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Абылай хана, 119
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-40-91230
189
Государственное учреждение «Аппарат акима Веселовского сель-ского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Веселое
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-40-94241
190
Государственное учреждение «Аппарат акима Белгородского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Белгородское
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-40-94146
191
Государственное учреждение «Аппарат акима Лесного сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Лесное
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-40-97535
192
Государственное учреждение «Аппарат акима Каменского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Каменка
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-40-96235
193
Государственное учреждение «Аппарат акима Васильевского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Васильевка
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-40-95375
194
Государственное учреждение «Аппарат акима Широковского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Богородка
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье

8716-37-45614
183.
«Қорғалжын ауданы Коммунар ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы, Майшүкүр ауылы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-37-41601
184.
«Қорғалжын ауданы Арықты ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы, Арықты ауылы, Ленин көшесі, 36
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-37-42653
185.
«Қорғалжын ауданы Кеңбидайық ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы, Кеңбидайық ауылы, С.Сейфуллин көшесі, 4
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-37-43610
186.
«Қорғалжын ауданы Қарашалғы ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы, Жантеке ауылы, С.Сейфуллин көшесі, 47,
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-37-33610
187.
«Қорғалжын ауданы Сабынды ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы, Сабынды ауылы, Үсенов көшесі, 33
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-37- 44610
188.
«Сандықтау ауданы Балкашин селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Балкашино селосы, Абылай хан көшесі, 119
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-40-91230
189.
«Сандықтау ауданы Веселое селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Веселое селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-40-94241
190.
«Сандықтау ауданы Белгород селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Белгород селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-40-94146
191.
«Сандықтау ауданы Лесное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Лесное селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-40-97535
192.
«Сандықтау ауданы Каменка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Каменка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-40-96235
193.
«Сандықтау ауданы Васильевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Васильевка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-40-95375
194.
«Сандықтау ауданы Широков селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Богородка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі

8716-40-95435
195
Государственное учреждение «Аппарат акима села Хлебное Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Хлебное
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-40-94749
196
Государственное учреждение «Аппарат акима Жамбылского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Приозерное
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-40-97635
197
Государственное учреждение «Аппарат акима Сандыктауского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Сандыктау
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-40-93813
198
Государственное учреждение «Аппарат акима Новоникольского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Новоникольск
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-40-95735
199
Государственное учреждение «Аппарат акима Максиковского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Максимовка
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-40-97235
200
Государственное учреждение «Аппарат акима Баракпайского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Баракпай
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-40-95122
201
Государственное учреждение «Аппарат акима Берликского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Красная Поляна
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-40-93247
202
Государственное учреждение «Аппарат акима аула Мадениет Сандыктауского района»
Сандыктауский район, аул Мадениет
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-40-93435
203
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Акмол Целиноградского района»
Целиноградский район, аул Акмол, улица Гагарина, 2
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-51-31169
204
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Кабанбай батыра Целиноградского района»
Целиноградский район, село Кабанбай батыра
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-51-91745
205
Государственное учреждение «Аппарат акима Софиевского сельского округа Целиноградского района
Целиноградский район, село Софиевка, улица Центральная
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-51-36225
206
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Рахымжана Кошкарбаева Целиноградского района»
Целиноградский район, аул Рахымжана Кошкарбаева, улица 40 лет Казахстан, 1
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье

8716-40-95435
195.
«Сандықтау ауданы Хлебное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Хлебное селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-40-94749
196.
«Сандықтау ауданы Жамбыл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Приозерное селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-40-97635
197.
«Сандықтау ауданы Сандықтау селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Сандықтау селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-40-93813
198.
«Сандықтау ауданы Новоникольск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Новоникольск селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-40-95735
199.
«Сандықтау ауданы Максимовка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Максимовка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-40-97235
200.
«Сандықтау ауданы Барақпай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Барақпай селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-40-95122
201.
«Сандықтау ауданы Красная Поляна селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Красная Поляна селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-40-93247
202.
«Сандықтау ауданы Мәдениет ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Мадениет ауылы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-40-93435
203.
«Целиноград ауданы Акмол ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Акмол ауылы, Гагарин көшесі, 2
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-51-31169
204.
«Целиноград ауданы Қабанбай батыр селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Қабанбай батыр селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-51-91745
205.
«Целиноград ауданы Софиевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Софиевка селосы, Орталық көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-51-36225
206.
«Целиноград ауданы Рақымжан Қошқарбаев ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Рақымжан Қошқарбаев ауылы, 40 лет Казахстана көшесі, 1
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі

8716-51-95222
207
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Тасты Целиноградского района»
Целиноградский район, аул Тасты, улица Революционная, 20
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-51 32-639
208
Государственное учреждение «Аппарат акима Караоткельского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район, село Караоткель, улица Центральная
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-51-41625
209
Государственное учреждение «Аппарат акима Шалкарского аульного округа Целиноградского района
Целиноградский район, аул Шалкар, улица Иманбаева, 5
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-51-39225
210
Государственное учреждение «Аппарат акима Приреченского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район, село Приречное, улица Советская, 33
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-51-38225
211
Государственное учреждение «Аппарат акима Кощинского сельского округа Целиноградского района
Целиноградский район, село Кощи
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-51- 99619
212
Государственное учреждение «Аппарат акима Максимовского сельского округа» Целиноградского района
Целиноградский район, село Максимовка, улица Гагарина, 14
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-51-93333
213
Государственное учреждение «Аппарат акима Новоишимского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район, село Новоишимка,улица Дружба
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-51-31397
214
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Родина Целиноградского района»
Целиноградский район, аул Родина улица Центральная, 4
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-51-37425
215
Государственное учреждение «Аппарат акима Маншукского сельского округа Целиноградского района
Целиноградский район, село Маншук, улица Центральная, 1
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-51-41220
216
Государственное учреждение «Аппарат акима Воздвиженского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район, село Воздвиженка, улица Кажымукана, 4
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-51-96225
217
Государственное учреждение «Аппарат акима Оразакского сельского округа Целиноградского района
Целиноградский район, село Оразак, улица Бейбітшілік, 8
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-51-32225
218
Государственное учреждение «Аппарат акима Талапкерского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район, село Талапкер, улица Талапкер, 46
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье

8716-51-95222
207.
«Целиноград ауданы Тасты ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Тасты ауылы, Революционная көшесі, 20
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-51 32-639
208.
«Целиноград ауданы Қараөткел селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Қараөткел селосы, Орталық көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-51-41625
209.
«Целиноград ауданы Шалқар ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Шалқар ауылы, Иманбаев көшесі, 5
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-51-39225
210.
«Целиноград ауданы Приречное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Приречное селосы, Советская көшесі, 33
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-51-38225
211.
«Целиноград ауданы Қосшы селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Қосшы селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
Абуов Е.К.
8716-51- 99619
212.
«Целиноград ауданы Максимовка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Максимовка селосы, Гагарин көшесі, 14
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-51-93333
213.
«Целиноград ауданы Новоишимка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Новоишимка селосы, Достық көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-51-31397
214.
«Целиноград ауданы Родина ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Родина ауылы Орталық көшесі, 4
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-51-37425
215.
«Целиноград ауданы Мәншүк селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Мәншүк селосы, Орталық көшесі, 1
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-51-41220
216.
«Целиноград ауданы Воздвиженка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Воздвиженка селосы, Қажымұкан көшесі, 4
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-51-96225
217.
«Целиноград ауданы Оразақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Оразақ селосы, Бейбітшілік көшесі, 8
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-51-32225
218.
«Целиноград ауданы Талапкер селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Талапкер селосы, Талапкер көшесі, 46
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-51-24060
219
Государственное учреждение «Аппарат акима Кояндинского сельского округа Целиноградского района
Целиноградский район, село Коянды
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-51-21160
220
Государственное учреждение «Аппарат акима Красноярского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район, село Жангизкудук, улица Мира, 44
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-51-35325
221
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Шортанды Шортандинского района»
Шортандинский район, поселок Шортанды, улица Абылайхана, 33
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-31-22080
222
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Научный Шортандинского района»
Шортандинский район, поселок Научный, улица Бараева, 15
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-31-23012
223
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Жолымбет Шортандинского района»
Шортандинский район, поселка Жолымбет, улица Абая, 9
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-31-27514
224
Государственное учреждение «Аппарат акима Раевского сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район, село Раевка
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-31-25716
225
Государственное учреждение «Аппарат акима Новокубанского сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район, село Новокубанка
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-31-24635
226
Государственное учреждение «Аппарат акима Андреевского сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район, село Андреевка
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-31-24344
227
Государственное учреждение «Аппарат акима Петровского сельского округа Шорандинского района»
Шортандинский район, село Петровка
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-31-26472
228
Государственное учреждение «Аппарат акима Пригородного сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район, село Пригородное
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-31-24535
229
Государственное учреждение «Аппарат акима Бектауского аульного округа Шортандинчкого района»
Шортандинский район, село Бектау
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-31-25341
230
Государственное учреждение «Аппарат акима Новоселовского сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район, село Новоселовка
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-31-25543

8716-51-24060
219.
«Целиноград ауданы Қоянды селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Қоянды селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-51-21160
220.
«Целиноград ауданы Краснояр селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Жаңғызқұдық селосы, Мира көшесі, 44
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-51-35325
221.
«Шортанды ауданы Шортанды кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы, Шортанды кенті, Абылайхан көшесі, 33
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-31-22080
222.
«Шортанды ауданы Научный кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы, Научный кенті, Бараев көшесі, 15
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-31-23012
223.
«Шортанды ауданы Жолымбет кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы, Жолымбет кенті, Абай көшесі, 9
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-31-27514
224.
«Шортанды ауданы Раевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы, Раевка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-31-25716
225.
«Шортанды ауданы Новокубанка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы, Новокубанка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-31-24635
226.
«Шортанды ауданы Андреевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы, Андреевка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-31-24344
227.
«Шортанды ауданы Петровка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы, Петровка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-31-26472
228.
«Шортанды ауданы Пригородное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы, Пригородное селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-31-24535
229.
«Шортанды ауданы Бектау селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы, Бектау селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-31-25341
230.
«Шортанды ауданы Новоселовка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы, Новоселовка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-31-25543

231
Государственное учреждение «Аппарат акима Дамсинского сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район, село Дамса
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-31-33018
232
Государственное учреждение «Аппарат акима Бозайгырского аульного округа Шортандинского района»
Шортандинский район, село Бозайгыр
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-31-25675
233
Государственное учреждение «Аппарат акима Красноярского сельского округа города Кокшетау»
город Кокшетау, село Красный Яр, улица Советская, 3
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-2-403934
234
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Станционный города Кокшетау»
город Кокшетау, поселок Станционный, улица Первомайская, 4
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-2- 440003
235
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Заводской города Степногорск»
город Степногорск поселок Заводской, улица Красноармейская, 15
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-45-71678
236
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Аксу города Степногорск»
город Степногорск поселок Аксу, улица Набиева, 26
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-45-46446
237
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Бестобе города Степногорск»
город Степногорск поселок Бестобе, улица Мира, 10
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-45-43417
238
Государственное учреждение «Аппарат акима села Карабулак города Степногорск»
город Степногорск село Карабулак, улица Ленина, 24
Ежедневно
с 9.00 до
18.00 часов, выходной-
суббота и
воскресенье
8716-45-42116
Приложение 4
к Регламенту
государственной услуги
«Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности,
по приобретению топлива»
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур) Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока
работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Инспектор
Центра
Аким
сельского
округа
Инспектор
накопительного
отдела
Инспектор
накопительного
отдела
Аким сельского
округа
Наименование
действия
(процесса,
процедуры,
операции) и их
описание
Прием
документов
Расписывается
в журнале и
собирает
документы
Составляет
реестр и
направляет
документы
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Регистрация
в журнале и
выдача
расписки
Сбор
документов в
накопительный
отдел
Отправка
документов в
уполномоченный
орган
Сроки исполнения
30 минут
3 раза в день
В Центре:
не менее
двух раз в
день
Аким сельского
округа: не
менее одного
раза в день
Номер следующего
действия
2
3
4
продолжение таблицы
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока
работ)
4
5
6
Наименование СФЕ
Ответственный
исполнитель
уполномоченного
органа
Руководство
уполномоченного
органа
Ответственный
исполнитель
уполномоченного органа
Наименование
действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Прием
документов,
регистрация
Ознакомление с
корреспонденцией, определение
ответственного
исполнителя
Осуществление
проверки
полноты
документов,
подготовка
мотивированного отказа или
оформление
уведомления
Форма завершения
(данные,
документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Направление
документов
руководству
для
наложения
резолюции
Наложение
резолюции,
отправка
ответственному
исполнителю
Передача
документов
руководству
Сроки исполнения
1 час
1 час
В течение
девяти
рабочих дней
Номер следующего
действия
5
6
7
продолжение таблицы:
№ действия (хода,
потока работ)
7
8
9
Наименование СФЕ
Руководство
уполномоченного органа
Ответственный
исполнитель
уполномоченного органа
Инспектор
Центра
Аким сельского
округа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Ознакомление
с корреспонденцией
Регистрация
уведомления в
книге, Назначения
социальной помощи
специалистам
социальной сферы,
проживающим в
сельской
местности, по
приобретению
топлива выдача
мотивированного
отказа или
уведомления
потребителю или
передача в Центр
либо акиму
сельского органа
Выдача
мотивированного отказа или
уведомления
потребителю
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Подписание
документа
Расписка о выдаче
уведомления либо
мотивированного
отказа
потребителю
или передаче
акиму сельского
округа, в Центр
Расписка о
выдаче
уведомления
или
мотивированного отказа
потребителю
Сроки исполнения
30 минут
В течение
рабочего дня
В Центре:
в течение
рабочего дня
У Акима
сельского
округа:
в течение
четырех
рабочих дней
Номер следующего
действия
8
9
10
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс.
Группа 1
СФЕ
Инспектор
Центра
Аким сельского
округа
Группа 2
СФЕ
Ответственный
исполнитель
уполномоченного
органа
Группа 3
СФЕ
Руководство
уполномоченного
органа
Действие № 1
Прием
документов,
выдача расписки
(талона),
регистрация
заявления, направление
документов в
уполномоченный
орган
Действие № 2
Прием заявления
из Центра, от акима
сельского округа или
от потребителя,
регистрация,
направление
заявления
руководству
уполномоченного
органа
Действие № 3
Определение
ответственного
исполнителя для
исполнения,
наложение
резолюции
Действие № 4
Рассмотрение
заявления,
подготовка
уведомления
Действие № 5
Подписание
уведомления
Действие № 6
Регистрация
уведомления в книге
Назначения социальной
помощи специалистам
социальной сферы,
проживающим в
сельской местности,
по приобретению
топлива
Действие № 7
Передача
уведомления в Центр,
Акиму сельского
округа или выдача
потребителю
Действие № 8
Выдача уведомления
потребителю
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс.
Группа 1
СФЕ
Инспектор
Центра
Аким сельского
округа
Группа 2
СФЕ
Ответственный
исполнитель
уполномоченного
органа
Группа 3
СФЕ
Руководство
уполномоченного
органа
Действие № 1
Прием
документов,
выдача расписки
(талона),
регистрация
заявления,
направление
документов в
уполномоченный
орган
Действие № 2
Прием заявления
из Центра или от
потребителя,
регистрация,
направление
заявления
руководству
уполномоченного
органа
Действие № 3
Определение
ответственного
исполнителя для
исполнения,
наложение
резолюции
Действие № 4
Рассмотрение
заявления. Подготовка
мотивированного
отказа
Действие № 5
Подписание
мотивированного
отказа
Действие № 6
Передача
мотивированного
отказа в Центр, акиму
сельского округа или
выдача потребителю
Действие № 7
Выдача
мотивированного
отказа потребителю
Приложение 5
к Регламенту
государственной услуги
«Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности,
по приобретению топлива»
Схемы,
отражающие взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
(См. бумажный вариант)
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области

231.
«Шортанды ауданы Дамса селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы, Дамса селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-31-33018
232.
«Шортанды ауданы Бозайғыр селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы, Бозайғыр селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-31-25675
233.
«Көкшетау қаласы Красный Яр селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы, Красный Яр селосы, Советская көшесі, 3
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-2-403934
234.
«Көкшетау қаласы Станционный кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Кокшетау қаласы, Станционный кенті, Первомайская көшесі, 4
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-2- 440003
235.
«Степногорск қаласы Заводской кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Степногорск каласы, Заводской кенті, Красноармейская көшесі, 15
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-45-71678
236.
«Степногорск қаласы Ақсу кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Степногорск каласы, Ақсу кенті, Набиев көшесі, 26
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-45-46446
237.
«Степногорск қаласы Бестөбе кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Степногорск каласы, Бестөбе кенті, Мира көшесі, 10
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-45-43417
238.
«Степногорск қаласы Қарабұлақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Степногорск каласы, Қарабұлақ селосы, Ленин көшесі, 24
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс- сенбі, жексенбі
8716-45-42116
«Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік
сала мамандарына отын сатып алу
бойынша әлеуметтік көмек тағайындау»
мемлекеттік қызмет Регламентіне
4-қосымша
Дәйектiлiк сипаттамасы және әкімшілік
іс-әрекеттердің (рәсімдердің) қарым-қатынасы 1 Кесте. ҚФБ іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үрдістің (жұмыс барысының, ағымының) іс-әрекеттері
Іс-әрекеттің (жұмыс
барысының, ағымының)
1
2
3
ҚФБ атауы
Орталық
инспекторы
Ауылдық
округ әкімі
Жинақтаушы
бөлімінің
инспекторы
Жинақтаушы
бөлімінің
инспекторы
Ауылдық округ
әкімі
Іс-әрекеттің
(үрдістің, рәсімнің,
операцияның) атауы
және олардың
сипаттамасы
Құжаттарды
қабылдау
Журналға қол
қояды және
құжаттарды
жинайды
Тізілім жасайды
және құжаттарды
жолдайды
Аяқталу нысаны
(деректер, құжат,
ұйымдық-
өкімдік шешім)
Журналға
тіркеу және
қолхат беру
Жинақтау
бөліміне
құжаттар
жинау
Құжаттарды
уәкілетті
органға жолдау
Орындау мерзімдері
30 минут
Күніне 3 рет
Орталықта:
Күніне екі
реттен кем емес
Ауылдық
округтің әкімі:
күніне 1 реттен
кем емес
Келесі іс-әрекеттің
нөмірі
2
3
4
кестенің жалғасы:
Негізгі үрдістің (жұмыс барысының,ағымының) іс-әрекеттері
Іс-әрекеттің
(жұмыс барысының,
ағымының) №
4
5
6
ҚФБ атауы
Уәкілетті
органның
жауапты
орындаушысы
Уәкілетті
органның
басшылығы
Уәкілетті
органның
жауапты
орындаушысы
Іс-әрекеттің
(үрдістің,
рәсімнің,
операцияның) атауы
және олардың
сипаттамасы
Құжаттарды
қабылдау,
тіркеу
Хат-хабармен
танысу,
орындау үшін
жауапты
орындаушыны
анықтау
Құжаттардың
толықтығын
тексеруді іске
асыру, дәлелді
бас тартуды
әзірлеу немесе
хабарлама
ресімдеу
Аяқтау түрі
(деректер, құжат,
ұйымдық-
өкімдік шешім)
Бұрыштама қою
үшін
құжаттарды
басшылыққа
жолдау
Бұрыштама
қою, жауапты
орындаушыға
жіберу
Құжаттарды
басшылыққа
тапсыру
Орындау мерзімдері
1 сағат
1 сағат
Тоғыз жұмыс
күні ішінде
Келесі
іс-әрекеттің
нөмірі
5
6
7
кестенің жалғасы:
Іс-әрекеттің №
(жұмыс барысының,
ағымының)
7
8
9
ҚФБ атауы
Уәкілетті
органның
басшылығы
Уәкілетті
органның
жауапты
орындаушысы
Орталық
инспекторы
Ауылдық округ
әкімі
Іс-әрекеттің
(үрдістің,
рәсімнің,
операцияның) атауы
және олардың
сипаттамасы
Хат-хабармен
танысу
Хабарламаны
Ауылдық жерде
тұратын
әлеуметтік
сала
мамандарына
отын сатып алу
бойынша
әлеуметтік
көмек
тағайындау
кітабында
тіркеу,
дәлелді бас
тартуды немесе
хабарламаны
тұтынушыға
немесе
Орталыққа
немесе ауылдық
округтің
әкіміне
тапсыру
Дәлелді бас
тартуды немесе
хабарламаны
тұтынушыға
тапсыру
Аяқталу нысаны
(деректер, құжат,
ұйымдық-
өкімдік шешім)
Құжатқа қол
қою
Хабарламаны
немесе дәлелді
бас тартуды
тұтынушыға
немесе
Орталыққа
тапсыру туралы
қолхат
Тұтынушыға
хабарлама
немесе бас
тарту туралы
дәлелді
жауапты
тапсыру туралы
қолхат
Орындау мерзімдері
30 минут
Жұмыс күні
ішінде
Орталықта
жұмыс күні
ішінде
Ауылдық округ
әкімінде төрт
жұмыс күні
ішінде
Келесі
іс-әрекеттің
нөмірі
8
9
10
Кесте 2. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үрдіс.
Топ 1
ҚФБ
Орталық инспекторы
Ауылдық округ әкімі
Топ 2
ҚФБ
Уәкілеттің органның жауапты орындаушысы
Топ 3
ҚФБ
Уәкілетті органның басшылығы
№ 1 іс-әрекет
Құжаттар қабылдау,
қолхат (талон) беру,
өтінішті тіркеу, құжаттарды уәкілетті органға жолдау
№ 2 іс-әрекет
Өтінішті Орталықтан, ауылдық округтің әкімінен немесе тұтынушыдан қабылдау,
тіркеу, өтінішті уәкілетті органның басшылығына жолдау
№ 3 іс-әрекет
Орындау үшін жауапты орындаушыны анықтау, бұрыштама қою
№4 іс-әрекет
Өтінішті қарастыру, хабарламаны дайындау
№ 5 іс-әрекет
Хабарламаға қол қою
№ 6 іс-әрекет
Хабарламаны Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау кітабында тіркеу
№ 7 іс-әрекет
Хабарламаны Орталыққа немесе ауылдық округтің әікіміне жолдау немесе тұтынушыға тапсыру
№ 8 іс-әрекет
Хабарламаны тұтынушыға Орталықта тапсыру
Кесте 3. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үрдіс.
Топ 1
ҚФБ
Орталық инспекторы
Ауылдық округтің
әкімі
Топ 2
ҚФБ
Уәкілеттің органның
жауапты орындаушысы
Топ 3
ҚФБ
Уәкілетті органның
басшылығы
№ 1 іс-әрекет
Құжаттар қабылдау,
қолхат (талон)
беру,
өтінішті тіркеу,
құжаттарды
уәкілетті органға
жолдау
№ 2 іс-әрекет
Өтінішті Орталықтан
немесе тұтынушыдан
қабылдау, тіркеу,
өтінішті уәкілетті
органның басшылығына
жолдау
№ 3 іс-әрекет
Орындау үшін жауапты
орындаушыны анықтау,
бұрыштама қою
№ 4 іс-әрекет
Өтінішті қарастыру,
бас тарту туралы
дәлелді бас тарту
дайындау
№ 5 іс-әрекет
Дәлелді бас тартуға
қол қою
№ 6 іс-әрекет
Дәлелді бас тартуды
Орталыққа немесе
ауылдық округтің
әкіміне жіберу немесе
тұтынушыға тапсыру
№ 7 іс-әрекет
Дәлелді бас тартуды
тұтынушыға тапсыру
«Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік
сала мамандарына отын сатып алу
бойынша әлеуметтік көмек тағайындау»
мемлекеттік қызмет Регламентіне
5-қосымша
Әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық сабақтастығы
арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызбалар
(қағаз нұсқасынан қараңыз)
Ақмола облысы әкімдігінің

от 19 октября 2011 года
№ А-9/388
Регламент
государственной услуги
«Оформление документов на социальное обслуживание
в государственных и негосударственных медико-социальных
учреждениях (организациях), предоставляющих услуги
за счет государственных бюджетных средств»
1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте «Оформление документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств» (далее - Регламент) используются следующие понятия:
1) уполномоченный орган – отдел занятости и социальных программ района (города областного значения);
2) потребитель – физические лица: граждане Республики Казахстан, оралманы, иностранцы и лица без гражданства, постоянно проживающие на территории Республики Казахстан, нуждающиеся в соответствии с индивидуальной программой реабилитации или заключением медицинской организации в постороннем уходе и социальном обслуживании:
инвалиды старше восемнадцати лет с психоневрологическими заболеваниями;
дети-инвалиды с психоневрологическими патологиями или детям-инвалидам с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата;
одинокие инвалиды первой, второй группы и престарелые.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
3. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом или через Центры обслуживания населения (далее - Центр).
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга предоставляется на основании пункта 1 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», подпункта 3) пункта 1 статьи 11, подпункта 1) пункта 1 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года «О специальных социальных услугах», постановления Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2009 года № 330 «Об утверждении перечня гарантированного объема специальных социальных услуг», приказа Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 6 декабря 2010 года № 394-ө «Об утверждении стандартов оказания специальных социальных услуг в области социальной защиты населения» (зарегистрированный в Реестре нормативных правовых актов № 6714), постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам», постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами».

2011 жылғы 19 қазандағы
№ А-9/388 қаулысымен
бекітілді
«Мемлекеттiк бюджет қаражаты есебінен қызмет көрсететін
мемлекеттiк және мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтiк
мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет көрсетуге
арналған құжаттарды ресiмдеу»
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Мемлекеттiк бюджет қаражаты есебінен қызмет көрсететін мемлекеттiк және мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресiмдеу» регламентінде (бұдан әрі - Регламент) келесі ұғымдар қолданылады:
1) уәкілетті орган - ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі;
2) тұтынушы – жеке тұлғалар: оңалтудың жеке бағдарламасына немесе медициналық ұйымның қорытындысына сәйкес бөгде адамның күтіміне және әлеуметтік қызмет көрсетуге мұқтаж Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар, Қазақстан Республикасының аумағында тұрақты тұратын шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдар:
жасы он сегізден асқан психоневрологиялық ауруы бар мүгедектер;
психоневрологиялық патологиясы бар немесе тірек-қимыл аппаратының функциясы бұзылған мүгедек балалар;
жалғыз тұратын бірінші, екінші топтағы мүгедектер мен қарттар.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент Қазақстан Республикасының «Әкімшілік ресімдер туралы» 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңы 9-1–бабының 4-тармағына сәйкес әзірленді.
3. Мемлекеттік қызмет уәкілетті органмен немесе Халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы (бұдан әрі - Орталық) көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 24-бабының 1-тармағы, «Арнаулы әлеуметтік қызметтер туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 29 желтоқсандағы Заңының 11-бабы 1-тармағының 3) тармақшасы, 13-бабы 1-тармағының 1) тармақшасы, «Арнаулы әлеуметтiк қызметтердің кепiлдік берілген көлемінің тiзбесін бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 наурыздағы № 330 қаулысы, «Халықты әлеуметтiк қорғау саласында арнаулы әлеуметтiк қызмет көрсету стандарттарын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2010 жылғы 6 желтоқсандағы № 394-ө бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілер тізілімінде № 6714 тіркелген), «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысы, «Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысы негізінде ұсынылады.

7. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит потребитель, является уведомление об оформлении документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях, предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств (далее - уведомление), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги можно получить в Центре или уполномоченном органе, адреса и график работы, которых указаны в приложениях 1 и 2 к настоящему Регламенту.
9. Cроки оказания государственной услуги:
1) сроки предоставления государственной услуги с момента предоставления необходимых документов указанных в пункте 14 настоящего Регламента:
в уполномоченный орган – в течение семнадцати рабочих дней;
в Центр – в течение семнадцати рабочих дней (дата приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, (до получения талона), не может превышать 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя не может превышать 15 минут в уполномоченном органе, 30 минут в Центре.
10. В предоставлении государственной услуги отказывается по следующим основаниям:
1) наличие у потребителя медицинских противопоказаний к приему на социальное обслуживание;
2) предоставление не полного пакета документов предусмотренных пунктом 14 настоящего Регламента для предоставления данной государственной услуги;
3) предоставление заведомо ложной документации.
Оснований для приостановления оказания государственной услуги не имеется.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление в уполномоченный орган или в Центр;
2) Центр проводит регистрацию заявления и передает в уполномоченный орган;
3) уполномоченный орган проводит регистрацию заявления, осуществляет рассмотрение представленных документов из Центра или от потребителя, оформляет уведомление или подготавливает мотивированный отказ, направляет результат оказания государственной услуги в Центр или выдает потребителю в случае обращения в уполномоченный орган;

7. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі мемлекеттiк бюджет қаражаты есебінен қызмет көрсететін мемлекеттiк және мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтiк мекемелерде әлеуметтiк қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресiмдеу туралы хабарлама (бұдан әрі - хабарлама), не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселесі бойынша, мемлекеттік қызметті көрсету барысы туралы ақпаратты Орталықтан немесе уәкілетті органнан алуға болады олардың мекен-жайлары мен жұмыс кестесі осы Регламенттің 1 және 2-қосымшаларында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері тұтынушының осы Регламенттің 14-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тапсырған сәтінен бастап:
уәкілетті органға – он жеті жұмыс күні ішінде;
Орталыққа – он жеті жұмыс күні ішінде (құжатты қабылдау және (нәтижесін) беру күні мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі кірмейді);
2) тұтынушы өтініш жасаған күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет алғанға дейін (талон алғанға дейін) күтудің ең көп шекті уақыты 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушы өтініш жасаған күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейін күтудің ең көп шекті уақыты уәкілетті органда 15 минуттан, орталықта 30 минуттан аспайды.
10. Мемлекеттік қызметті көрсетуден мынадай негіздер бойынша бас тартылады:
1) әлеуметтік қызмет көрсету үшін қабылдауға тұтынушыда медициналық қарсы көрсетілімдердің болуы;
2) осы мемлекеттік қызметті көрсету үшін осы Регламенттің 14-тармағында көрсетілген құжаттар пакетін толық ұсынбаған кезде;
3) көрінеу жалған құжаттама беру.
Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтата тұру үшін негіздемелер жоқ.
11. Тұтынушыдан мемлекеттік қызметті алу үшін өтінішті алған сәттен бастап және мемлекеттік қызмет нәтижесін тапсырған сәтке дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы уәкілетті органға немесе Орталыққа өтініш береді;
2) Орталық өтінішті тіркейді және уәкілетті органға тапсырады;
3) уәкілетті орган алынған өтінішті тіркейді, Орталықтан немесе тұтынушыдан ұсынылған құжаттарды қарастыруды жүзеге асырады, хабарлама ресімдейді немесе дәлелды бас тарту әзірлейді, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін Орталыққа немесе уәкілетті органға жүгінген кезде тұтынушыға тапсырады;

4) Центр выдает потребителю уведомление либо мотивированный отказ.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в Центре и уполномоченном органе, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
13. Прием документов в Центре осуществляется посредством «окон», на которых размещается информация о предназначении и выполняемых функциях «окон», а также указывается фамилия, имя, отчество и должность инспектора Центра.
Прием документов в уполномоченном органе осуществляется через ответственного исполнителя уполномоченного органа.
При обращении потребителю выдается:
1) в уполномоченном органе - талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы;
2) в Центре – расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема заявления;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названий приложенных документов;
даты, времени и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества инспектора Центра, принявшего заявление на оформление документов.
14. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет следующие документы:
1) письменное заявление потребителя, а для несовершеннолетних и недееспособных лиц – письменное заявление законного представителя (один из родителей, опекун, попечитель) по установленной форме или ходатайство медицинской организации;
2) свидетельство о рождении ребенка или удостоверение личности потребителя с наличием индивидуального идентификационного номера (ИИН);
3) при отсутствии ИИН дополнительно предоставляются свидетельство о присвоении регистрационного номера налогоплательщика (потребителя) и социального индивидуального кода потребителя;
4) копию справки об инвалидности (для престарелых не требуется);
5) медицинскую карту по установленной форме;
6) копию выписки из индивидуальной программы реабилитации инвалида (для престарелых не требуется);
7) для лиц старше 18 лет – решение суда о признании лица недееспособным (при наличии);
8) для лиц пенсионного возраста – пенсионное удостоверение;
9) для участников и инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним – удостоверение, подтверждающее статус инвалида, участника Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним.
Документы представляются в подлинниках и копиях для сверки, после чего подлинники документов подлежат возврату.
В уполномоченном органе формы заявлений и медицинской карты размещаются на специальной стойке в зале ожидания, либо у сотрудника, принимающего документы.
В Центре формы заявлений и медицинской карты размещаются на специальной стойке в зале ожидания.

4) Орталық тұтынушыға хабарлама немесе дәлелді жауап тапсырады.
12. Орталықта және уәкілетті органдағы мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалар санының ең төмен саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету барысындағы іс-әрекеттер
(қарым-қатынастар) тәртібінің сипаттамасы
13) Құжаттарды Орталықта «терезелердің» мақсаттары мен орындайтын функциялары туралы ақпарат орналастырылған «терезелер» арқылы қабылданады, сондай-ақ Орталық инспекторының тегі, аты, әкесінің аты және лауазымы көрсетіледі.
Құжаттарды уәкілетті органда қабылдау уәкілетті органның жауапты орындаушысы арқылы жүзеге асырылады.
Жүгінген жағдайда тұтынушыға:
1) уәкілетті органда – тіркеу және тұтынушының мемлекеттік қызметті алған күні, құжаттарды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі;
2) Орталықта:
өтініштің нөмірі және қабылдаған күні;
сұралатын мемлекеттік қызметтің түрі;
қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
құжаттарды беру күні, уақыты және орны;
құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған орталық инспекторының тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген қолхат беріледі.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы мынадай құжаттарды тапсырады:
1) тұтынушының жазбаша өтініші, ал кәмелеттік жасқа толмаған және әрекетке қабілетсіз адамдарға – заңды өкілінің (баланың ата-анасының біреуінің, қамқоршысының, қорғаншының) жазбаша өтініші немесе белгіленген нысандағы медициналық ұйымның қолдаухаты;
2) баланың туу туралы куәлігі немесе тұтынушының жеке сәйкестендіру нөмірі бар (ЖСН) жеке куәлігі;
3) ЖСН болмаған жағдайда салық төлеушінің тіркеу нөмірін беру және тұтынушының әлеуметтік жеке коды туралы куәлігі қосымша ұсынылады;
4) мүгедектігі туралы анықтаманың көшірмесі (қарттар үшін талап етілмейді);
5) белгіленген нысан бойынша медициналық карта;
6) мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасынан үзіндінің көшірмесі (қарттар үшін талап етілмейді);
7) жасы 18 асқан адамдарға – еңбекке қабілетсіздігін тану туралы сот шешімі (болған жағдайда);
8) зейнеткер жастағы адамдар үшін – зейнеткер куәлігі;
9) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерi және соларға теңестiрiлген адамдар үшін Ұлы Отан соғысының мүгедегі, қатысушысы және соларға теңестiрiлген адамдардың мәртебесін растайтын куәлік.
Салыстырып тексеру үшін құжаттардың түпнұсқалары мен көшірмелері ұсынылады, содан кейін құжаттардың түпнұсқалары қайтарылуға жатады.
Уәкілетті органда өтініш пен медициналық картаның нысандары күту залындағы арнайы тағанда орналастырылады не құжаттарды қабылдайтын қызметкерде болады.
Орталықта өтініш пен медициналық картаның нысандары күту залындағы арнайы тағанда орналастырылады.

от 19 октября 2011 года
№ А-9/388
Регламент
оказания государственной услуги
«Оформление документов на социальное обслуживание на дому
для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов
и детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи»
1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте «Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи» (далее - Регламент) используются следующие понятия:
1) уполномоченный орган - отдел занятости и социальных программ района (города областного значения);
2) потребитель – физические лица: граждане Республики Казахстан, оралманы, иностранцы, лица без гражданства, постоянно проживающие в Республике Казахстан, нуждающиеся в соответствии с индивидуальной программой реабилитации или заключением медицинской организации в постороннем уходе и социальном обслуживании:
одинокие и одинокопроживающие инвалиды первой, второй группы и престарелые;
дети-инвалиды с нарушениями опорно-двигательного аппарата, проживающие в семьях;
дети-инвалиды с психоневрологическими патологиями, проживающие в семьях;
лица с психоневрологическими заболеваниями в возрасте старше 18 лет, проживающие в семьях.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
3. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом или через Центры обслуживания населения (далее - Центр).
4. Форма оказываемой услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга предоставляется на основании пункта 1 статьи 23 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», подпункта 3) пункта 1 статьи 11, подпункта 1) пункта 1 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года «О специальных социальных услугах», пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2009 года № 330 «Об утверждении перечня гарантированного объема специальных социальных услуг», приказа Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 6 декабря 2010 года № 394-ө «Об утверждении стандартов оказания специальных социальных услуг в области социальной защиты населения» (зарегистрированный в Реестре нормативных правовых актов № 6714), постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам», постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами».

2011 жылғы 19 қазандағы
№ А-9/388 қаулысымен
бекітілді
«Жалғызiлiктi, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның
күтiмiне және жәрдемiне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек
балаларға үйде әлеуметтiк қызмет көрсетуге құжаттарды ресiмдеу»
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Жалғызiлiктi, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтiмiне және жәрдемiне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтiк қызмет көрсетуге құжаттарды ресiмдеу» регламентінде (бұдан әрі - Регламент) келесі ұғымдар қолданылады:
1) уәкілетті орган - ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі;
2) тұтынушы – жеке тұлғалар: оңалтудың жеке бағдарламасына немесе медициналық ұйымның қорытындысына сәйкес бөгде адамның күтіміне және әлеуметтік қызмет көрсетуге мұқтаж Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар, Қазақстан Республикасының аумағында тұрақты тұратын шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдар:
жалғызiлiктi, жалғыз тұратын бірінші, екінші топтағы мүгедектер мен қарттар;
отбасында тұратын тірек-қимыл аппараты бұзылған мүгедек балалар;
отбасында тұратын психоневрологиялық патологиясы бар мүгедек балалар;
отбасында тұратын психоневрологиялық аурулары бар 18 жастан асқан адамдар.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент Қазақстан Республикасының «Әкімшілік ресімдер туралы» 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңы 9-1 – бабының 4-тармағына сәйкес әзірленді.
3. Мемлекеттік қызмет уәкілетті органмен немесе Халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы (бұдан әрі - Орталық) көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Қазақстан Республикасы 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 23-бабының 1-тармағы, «Арнаулы әлеуметтік қызметтер туралы» Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 29 желтоқсандағы Заңының 11-бабы 1-тармағының 3) тармақшасы, 13-бабы 1-тармағының 1) тармақшасы, «Арнаулы әлеуметтiк қызметтердің кепiлдік берілген көлемінің тiзбесін бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 наурыздағы № 330 қаулысының 1-тармағы, «Халықты әлеуметтiк қорғау саласында арнаулы әлеуметтiк қызмет көрсету стандарттарын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2010 жылғы 6 желтоқсандағы № 394-ө бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілер тізілімінде № 6714 тіркелген), «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысы, «Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысы негізінде ұсынылады.

7. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит потребитель, является уведомление об оформлении документов на оказание социального обслуживания на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи (далее - уведомление), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги можно получить в Центре или уполномоченном органе, адреса и график работы которых указаны в приложениях 1 и 2 к настоящему Регламенту.
9. Cроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента:
в уполномоченном органе – в течение четырнадцати рабочих дней;
в Центре – в течение четырнадцати рабочих дней (дата приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона), не может превышать 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, не может превышать 15 минут в уполномоченном органе, 30 минут в Центре;
10. В предоставлении государственной услуги отказывается по следующим основаниям:
1) наличие у потребителя медицинских противопоказаний к приему на социальное обслуживание на дому;
2) предоставление не полного пакета документов предусмотренных пунктом 14 настоящего Регламента для предоставления данной государственной услуги;
3) предоставление заведомо ложной документации.
Оснований для приостановления оказания государственной услуги не имеется.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление в уполномоченный орган или в Центр;
2) Центр проводит регистрацию заявления и передает в уполномоченный орган;
3) уполномоченный орган проводит регистрацию заявления, осуществляет рассмотрение представленных документов из Центра или от потребителя, оформляет уведомление или подготавливает мотивированный отказ, направляет результат оказания государственной услуги в Центр или выдает потребителю в случае обращения в уполномоченный орган;

7. Тұтынушы алатын көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі жалғызiлiктi, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтiмiне және жәрдемiне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттарды ресімдеу туралы хабарлама (бұдан әрі - хабарлама) не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселесі бойынша, мемлекеттік қызметті көрсету барысы туралы ақпаратты Орталықтан немесе уәкілетті органнан алуға болады олардың мекен-жайлары мен жұмыс кестесі осы Регламенттің 1 және 2-қосымшаларында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері тұтынушының осы Регламенттің 14-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тапсырған сәтінен бастап:
уәкілетті органда – он төрт жұмыс күні ішінде;
Орталықта – он төрт жұмыс күні ішінде (құжатты қабылдаған күн мен (нәтижесін) берген күн мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді);
2) тұтынушы өтініш жасаған күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет алғанға дейін (талон алғанға дейін) күтудің ең көп шекті уақыты 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушы өтініш жасаған күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейін күтудің ең көп шекті уақыты уәкілетті органда 15 минуттан, орталықта 30 минуттан аспайды.
10. Мемлекеттік қызметті көрсетуден мынадай негіздер бойынша бас тартылады:
1) үйде әлеуметтік қызмет көрсету үшін қабылдауға тұтынушыда медициналық қарсы көрсетілімдердің болуы;
2) осы мемлекеттік қызметті көрсету үшін осы Регламенттің 14-тармағында көрсетілген құжаттар пакетін толық ұсынбаған кезде;
3) көрінеу жалған құжаттама беру.
Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтата тұру үшін негіздемелер жоқ.
11. Тұтынушыдан мемлекеттік қызметті алу үшін өтінішті алған сәттен бастап және мемлекеттік қызмет нәтижесін тапсырған сәтке дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы уәкілетті органға немесе Орталыққа өтініш береді;
2) Орталық өтінішті тіркейді және уәкілетті органға тапсырады.
3) уәкілетті орган өтінішті тіркейді, Орталықтан немесе тұтынушыдан алған өтінішті қарастыруды жүзеге асырады, хабарлама ресімдейді немесе дәлелді бас тарту әзірлейді, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін Орталыққа немесе уәкілетті органға жүгінген жағдайда тұтынушыға тапсырады.

от 19 октября 2011 года
№ А-9/388
Регламент
государственной услуги
«Регистрация и постановка на учет безработных граждан»
1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте «Регистрация и постановка на учет безработных граждан» (далее - Регламент) используются следующие основные понятия:
1) уполномоченный орган – отдел занятости и социальных программ района (города областного значения);
2) потребитель – физические лица: граждане Республики Казахстан, оралманы, иностранцы, лица без гражданства, постоянно проживающие в Республике Казахстан.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
3. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом.
4. Форма оказываемой услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга оказывается на основании статьи 15 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам», постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами».
7. Результатом оказания государственной услуги является регистрация и постановка на учет в качестве безработного, в электронном виде (далее - регистрация), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги можно получить в уполномоченном органе, адреса и график работы которого указаны в приложении 1 к настоящему Регламенту.
9. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента - не позднее десяти календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного заявителя;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя – не более 15 минут.
10. Отказ в регистрации, постановке на учет в качестве безработного производится при отсутствии необходимых документов, при предоставлении ложных сведений и документов указанных в пункте 14 настоящего Регламента.
Оснований для приостановления предоставления государственной услуги не имеется.

2011 жылғы 19 қазандағы
№ А-9/388 қаулысымен
бекітілді
«Жұмыссыз азаматтарды тiркеу және есепке қою»
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Жұмыссыз азаматтарды тiркеу және есепке қою» Регламентінде (бұдан әрі - Регламент) келесі ұғымдар қолданылады:
1) уәкілетті орган - ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі;
2) тұтынушы – жеке тұлғалар: Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар, босқындар, шетелдіктер, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын азаматтығы жоқ адамдар.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент Қазақстан Республикасының «Әкімшілік ресімдер туралы» 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңы 9-1–бабының 4-тармағына сәйкес әзірленді.
3. Мемлекеттік қызмет уәкілетті органмен көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 15-бабына сәйкес көрсетіледі, «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысы, «Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысы негізінде ұсынылады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі электронды түрде жұмыссыз ретінде тіркеу және есепке қою (бұдан әрі - тіркеу) не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша
қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселесі бойынша, мемлекеттік қызметті көрсету барысы туралы ақпаратты уәкілетті органнан алуға болады, оның мекен-жайлары мен жұмыс кестесі осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі тұтынушы осы Регламенттің 14-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап он жұмыс күнінен кешіктірілмейді;
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің шекті ең көп уақыты бір өтініш берушіге қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады;
3) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты 15 минуттан аспайды.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетуден мынадай негіздемелер бойынша бас тартылады:
Жұмыссыз ретінде тіркеуден, есепке алудан бас тарту қажетті құжаттар болмаған кезде, жалған мәліметтер мен құжаттар ұсынған кезде, осы Регламенттің 14-тармағына сәйкес нысан бойынша жүргізіледі.
Мемлекеттік қызмет беруді тоқтата тұру үшін негіздеме жоқ.

11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление в уполномоченный орган об оказании государственной услуги;
2) уполномоченный орган проводит регистрацию заявления, осуществляет рассмотрение представленных документов от потребителя, оформляет уведомление или подготавливает мотивированный отказ и выдает потребителю результат об оказании государственной услуги.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в уполномоченном органе, составляет один сотрудник
4. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
13. Прием документов в уполномоченном органе осуществляется через ответственного исполнителя уполномоченного органа.
При обращении потребителю выдается:
в уполномоченном органе – талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
14. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет следующие документы:
1) документы, удостоверяющие личность:
граждане Казахстана - удостоверение личности (паспорт);
иностранцы и лица без гражданства - вид на жительство иностранца в Республике Казахстан и удостоверение лица без гражданства с отметкой о регистрации в органах внутренних дел;
оралманы - удостоверение оралмана;
2) документы, подтверждающие трудовую деятельность;
3) свидетельство о присвоении социального индивидуального кода (СИК);
4) регистрационный номер налогоплательщика (РНН);
5) сведения о полученных доходах за последний год (носят заявительный характер).
Государственная услуга оказывается в уполномоченном органе без заполнения бланков.
15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) руководство уполномоченного органа;
2) ответственный исполнитель уполномоченного органа.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
17. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги

11. Тұтынушыдан мемлекеттік қызметті алу үшін өтінішті алған сәттен бастап, мемлекеттік қызмет нәтижесін тапсырған сәтке дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы уәкілетті органға мемлекеттік қызметті көрсету туралы өтініш береді;
2) уәкілетті орган өтінішті тіркейді, тұтынушыдан алған құжаттарды қарастыруды жүзеге асырады, хабарлама ресімдейді немесе бас тарту туралы дәлелді жауап әзірлейді және тұтынушыға мемлекеттік қызметті көрсету туралы нәтиже тапсырады.
12. Уәкілетті органда мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалар санының ең төмен саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету барысындағы іс-әрекеттер
(қарым-қатынастар) тәртібінің сипаттамасы
13. Құжаттарды уәкілетті органда қабылдау осы Регламенттің 1- қосымшасында көрсетілген мекен-жайлар бойынша уәкілетті органның жауапты орындаушысы арқылы жүзеге асырылады.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға:
уәкілетті органда – тіркеу күні және тұтынушымен мемлекеттік қызметті алу күні, құжаттарды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
14. Тұтынушы мемлекеттік қызмет алу үшін:
1) жеке басын куәландыратын құжаттар:
Қазақстан азаматтары – жеке куәлік (паспорт);
шетелдіктер және азаматтығы жоқ адамдар – шетелдіктің Қазақстан Республикасында тұруына ыхтиярхаты және азаматтығы жоқ адамның ішкі істер органдарында тіркелгені туралы белгісі бар куәлігі;
оралмандар – оралман куәлігі;
2) еңбек кітапшасы;
3) әлеуметтік жеке код (ӘЖК) берілгені туралы куәлік;
4) салық төлеушінің тіркеу нөмірі (СТН);
5) соңғы жылы алған табысы туралы мәліметтер (мәлімдеме сипатында болады).
15. Мемлекеттік қызметті көрсету барысында келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер қатысады (бұдан әрі – ҚФБ):
1) уәкілетті орган басшылығы;
2) уәкілетті органның жауапты орындаушысы.
16. Әрбір әкімшілік әрекеттің (рәсімнің) орындау мерзімі көрсетілген әр ҚФБ реттілігін және әкімшілік әрекеттердің қарым-қатынастарын (рәсімдерді) мәтіндік кестелік сипаттау осы Регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
17. Мемлекеттік қызметті көрсету барысындағы әкімшілік әрекеттер мен ҚФБ логикалық жүйелілігі арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызбалар осы Регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.
5. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін лауазымдық
тұлғалардың жауапкершілігі

18. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа.
Руководитель уполномоченного органа несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту
государственной услуги
«Регистрация и постановка
на учет безработных граждан»
Перечень уполномоченных органов
по оказанию государственной услуги
п/п
Наименование
уполномоченного
органа
Юридический адрес
уполномоченного
органа
График
работы
Контактный
телефон
1
Государственное
учреждение
«Отдел занятости
и социальных
программ
Аккольского
района»
020100, город
Акколь, улица
Нурмагамбетова, 81
Ежедневно
с 9.00 до
18.00
часов,
выходной-
суббота и
воскресенье
8-71638
2-10-48
2
Государственное
учреждение
«Отдел занятости
и социальных
программ
Аршалынского
района»
020200, село
Аршалы, улица
Ташенова, 47
Ежедневно с

18. Мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты болып уәкілетті органның басшысы табылады.
Уәкілетті органның басшысы мемлекеттік қызметтің көрсетілуін Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес белгіленген тәртіпте жүзеге асырылуына жауап тартады.
«Жұмыссыз азаматтарды тiркеу
және есепке қою» мемлекеттік
қызмет Регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша
уәкілетті органдардың тізімі
р/р
Уәкілетті
органның атауы
Уәкілетті
органның заңды
мекен-жайы
Жұмыс
кестесі
Байланыс
телефоны
1.
«Ақкөл ауданының
жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі»
мемлекеттік
мекемесі
020100,
Ақкөл қаласы,
Нұрмағамбетов
көшесі, 81
Күн сайын
сағат
9.00-ден
18.00 –ге
дейін,
демалыс-
сенбі және
жексенбі
8-71638
2-10-48
2.
«Аршалы
ауданының
мемлекеттік
мекемесі
жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі»
020200,
Аршалы селосы,
Ташенов көшесі,47
Күн сайын
сағат

от 19 октября 2011 года
№ А-9/388
Регламент
государственной услуги
«Регистрация и учет граждан, пострадавших
вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне»
1. Основные понятия
В настоящем Регламенте «Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне (далее - Регламент) используются следующие понятия:
1) рабочий орган специальной комиссии – отдел занятости и социальных программ района (города областного значения);
2) потребитель – физические лица:
граждане проживавшие, работавшие или проходившие службу (в том числе срочную) на территориях, подвергшихся загрязнению радиоактивными веществами в период проведения воздушных и наземных ядерных взрывов (1949-1965 годы);
граждане проживавшие, работавшие или проходившие службу (в том числе срочную) на этих территориях в период проведения подземных ядерных взрывов с 1966 по 1990 годы;
граждане проживавшие, работавшие или проходившие службу (в том числе срочную) на территории с льготным социально-экономическим статусом с 1949 по 1990 год;
дети лиц, указанных во втором и третьем абзацах настоящего пункта, признанные инвалидами или имеющие заболевания, при установлении причинной связи между их состоянием здоровья и фактом пребывания одного из родителей на указанных в Законе Республики Казахстан от 18 декабря 1992 года «О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне выдачи им удостоверений» зонах.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
3. Государственная услуга оказывается рабочим органом специальной комиссии или через Центры обслуживания населения (далее - Центр).
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга оказывается на основании Закона Республики Казахстан от 18 декабря 1992 года «О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне» (далее – Закон), постановления Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2006 года № 110 «О некоторых вопросах выплаты единовременной государственной денежной компенсации гражданам, пострадавшим вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне и выдачи им удостоверений», постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам», постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами».

2011 жылғы 19 қазандағы
№ А-9/388 қаулысымен
бекітілді
«Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың
салдарынан зардап шеккен азаматтарды тiркеу және есепке алу» мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
Осы «Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тiркеу және есепке алу» мемлекеттік қызмет регламентінде (бұдан әрі – Регламент) келесі ұғымдар қолданылады:
1) арнайы комиссияның жұмыс органы – ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі;
2) тұтынушы – жеке тұлғалар:
әуеде және жер үстiнде ядролық жарылыстар жасаған кезеңде (1949-1965 жж.) радиоактивтi заттармен ластануға ұшыраған аумақтарда тұрған, жұмыс iстеген немесе әскери қызмет (соның iшiнде мерзiмдi) өткерген азаматтарға;
1966 жылдан 1990 жылға дейiнгi аралықта жерасты ядролық жарылыстарын жасау кезеңiнде осы аумақтарда тұрған, жұмыс iстеген немесе әскери қызмет (соның iшiнде мерзiмдi) өткерген азаматтарға;
1949 жылдан 1990 жылға дейiнгi аралықта жеңiлдiктi әлеуметтiк-экономикалық мәртебесi бар аумақта тұрған, жұмыс iстеген немесе әскери қызмет (соның iшiнде мерзiмдi) өткерген азаматтарға;
осы тармақтың екiншi және үшінші абзацтарында аталған, мүгедек деп танылған аурулары бар адамдардың балаларына, олардың денсаулық жағдайы мен «Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы» Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 18 желтоқсандағы Заңында аталған аймақтарда ата-аналарының бiрiнiң болу факторы арасындағы себепті байланыстар анықталған ретте көрсетіледі.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент Қазақстан Республикасының «Әкімшілік рәсімдер туралы» 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңы 9-1- бабының 4-тармағына сәйкес әзірленді.
3. Мемлекеттік қызмет арнайы комиссияның жұмыс органымен немесе Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы (бұдан әрі-Орталық) көрсетіледі.
4. Көрсетілетін қызмет нысаны: автоматтандырылған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет «Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы» Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 18 желтоқсандағы Заңы (бұдан әрі-Заң), «Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарға бiржолғы мемлекеттiк ақшалай өтемақы төлеудiң және оларға куәлік берудің кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 ақпандағы № 110 қаулысы, «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысы, «Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысы негізінде жүзеге асырылады.

7. Результатом завершения оказываемой государственной услуги является уведомление о регистрации и учете граждан Республики Казахстан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне (далее - уведомление), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги можно получить в Центре или рабочем органе специальной комиссии, адреса и график работы, которых указаны в приложениях 1 и 2 к настоящему Регламенту.
9. Cроки оказания государственной услуги:
1) в рабочем органе специальной комиссии – не более двадцати календарных дней;
в Центре – не более двадцати календарных дней (день приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) – не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя – не более 15 минут в рабочем органе специальной комиссии, 30 минут в Центре.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является выявление по итогам проверки факта выплаты компенсации гражданину, пострадавшему вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, на которого оформлен макет дела, а также предоставление неполных и (или) недостоверных сведений при сдаче документов потребителем.
Оснований для приостановления оказания государственной услуги не предусмотрено.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление в рабочий орган специальной комиссии или в Центр;
2) Центр проводит регистрацию заявления и передает в рабочий орган специальной комиссии;
3) рабочий орган специальной комиссии проводит регистрацию заявления, осуществляет рассмотрение представленных документов из Центра или от потребителя, оформляет уведомление или подготавливает мотивированный отказ, направляет результат оказания государственной услуги в Центр или выдает потребителю в случае подачи заявления в рабочий орган специальной комиссии;
4) Центр выдает потребителю уведомление либо мотивированный отказ.

7. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен Қазақстан Республикасының азаматтарын тіркеу және есепке алу туралы хабарлама (бұдан әрі - хабарлама) не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз тасығыштағы дәлелді жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселесі бойынша, мемлекеттік қызметті көрсету барысы туралы ақпаратты Орталықтан немесе арнайы комиссияның жұмыс органынан алуға болады, олардың мекен-жайлары мен жұмыс кестесі осы Регламенттің 1 және 2-қосымшаларда көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) арнайы комиссияның жұмыс органында – жиырма күнтізбелік күннен аспайтын мерзімде;
орталықта – жиырма күнтізбелік күннен аспайтын мерзімде (мемлекеттік қызметке құжат қабылдау және беру (нәтиже) күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді);
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты (талон алғанға дейін) 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет тұтынушысына қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты арнайы комиссияның жұмыс органында 15 минуттан аспайды, орталықта – 30 минут;
10. Тексеру қорытындысы бойынша іс макеті ресімделген Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматқа бiржолғы мемлекеттiк ақшалай өтемақының төлену фактісінің анықталуы, сондай-ақ тұтынушының құжаттарды тапсырған кезде толық емес және (немесе) жалған мәліметтер ұсынуы мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту үшін негіз болып табылады.
Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтата тұру үшін негіздемелер жоқ.
11. Тұтынушыдан мемлекеттік қызметті алу үшін өтінішті алған сәттен бастап және мемлекеттік қызмет нәтижесін тапсырған сәтке дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы арнайы комиссияның жұмыс органына немесе Орталыққа өтініш береді;
2) Орталық өтінішті тіркейді және арнайы комиссияның жұмыс органына тапсырады;
3) арнайы комиссияның жұмыс органы өтінішті тіркейді, Орталықтан немесе тұтынушыдан алған құжаттарды қарастыруды жүзеге асырады, хабарлама ресімдейді немесе дәлелді бас тарту дайындайды, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін Орталыққа немесе арнайы комиссияның жұмыс органға жүгінген жағдайда тұтынушыға тапсырады.
4) Орталық тұтынушыға хабарлама немесе дәлелді бас тарту табыстайды.

12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в Центре и рабочем органе специальной комиссии, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
13. Прием документов в Центре осуществляется посредством «окон», на которых размещается информация о предназначении и выполняемых функциях «окон», а также указывается фамилия, имя, отчество и должность инспектора Центра.
Прием документов в рабочем органе специальной комиссии осуществляется через ответственного исполнителя рабочего органа специальной комиссии.
При обращении потребителю выдается:
1) рабочем органе специальной комиссии - талон с указанием даты регистрации и получения заявителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы;
2) в Центре – расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема заявления;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названий приложенных документов;
даты, времени и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества инспектора Центра, принявшего заявление на оформление документов.
14. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет следующие документы:
1) заявление установленного образца;
2) документ, удостоверяющий личность;
3) документ, подтверждающий регистрацию по месту жительства;
4) свидетельство налогоплательщика (а при наличии индивидуальный идентификационный номер);
5) временное свидетельство о присвоении социального индивидуального кода (а при наличии индивидуальный идентификационный номер);
6) сберегательная книжка или договор с уполномоченной организацией по выдаче компенсации;
7) документы, подтверждающие факт и период проживания на территории Семипалатинского ядерного испытательного полигона в периоды с 1949 по 1965 годы, с 1966 по 1990 годы (архивные справки, справки сельских, поселковых (аульных) Советов народных депутатов, жилищно-эксплуатационных управлений, домоуправлений, акимов поселка, аула (села), аульного (сельского) округа, кооперативов собственников квартир; трудовая книжка; диплом об окончании учебного заведения; военный билет; свидетельство о рождении; аттестат о среднем образовании; свидетельство об окончании основной школы; удостоверение, подтверждающее право на льготы пострадавшему (ей) вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, выданное в установленном Законом порядке).
Если архивные и иные документы не сохранились – решение суда об установлении юридического факта и периода проживания на территории, подвергшейся воздействию ядерных испытаний.
Документы представляются в подлинниках и копиях для сверки, после чего подлинники документов возвращаются потребителю.
В рабочем органе специальной комиссии формы заявлений размещаются на специальной стойке в зале ожидания, либо у сотрудников, принимающих документы.
В Центре форма заявления размещаются на специальной стойке в зале ожидания.

12. Уәкілетті органдағы мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалар санының ең төмен саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету барысындағы іс-әрекеттер
(қарым-қатынастар) тәртібінің сипаттамасы
13. Құжаттарды Орталықта «терезелердің» мақсаттары мен орындайтын функциялары туралы ақпарат орналастырылған «терезелер» арқылы қабылданады, сондай-ақ Орталық инспекторының тегі, аты, әкесінің аты және лауазымы көрсетіледі.
Құжаттарды арнайы комиссияның жұмыс органында қабылдау арнайы комиссия жұмыс органының жауапты орындаушысы арқылы жүзеге асырылады.
Жүгінген кезде тұтынушыға:
1) арнайы комиссияның жұмыс органында – өтініш иесінің мемлекеттік қызметті тіркеу және алу күні, құжаттарды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі;
2) Орталықта:
өтініштің нөмірі және қабылдаған күні;
сұралатын мемлекеттік қызметтің түрі;
қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
құжаттарды беру күні, уақыты және орны;
құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған орталық инспекторының тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы мынадай құжаттарды тапсырады:
1) белгіленген үлгідегі өтiнiш;
2) жеке басын куәландыратын құжат;
3) тұрғылықты жері бойынша тіркелгенін куәландыратын құжат;
4) салық төлеушiнiң куәлiгi (бар болған жағдайда жеке сәйкестендіру нөмірі);
5) әлеуметтiк жеке код берiлгенi туралы уақытша куәлiк (бар болған жағдайда жеке сәйкестендіру нөмірі);
6) жинақ кiтапшасын немесе өтемақы беру жөнiндегi уәкiлеттi ұйыммен жасалған шарт;
7) 1949 жылдан бастап 1965 жыл, 1966 жылдан бастап 1990 жыл кезеңдерiнде Семей ядролық сынақ полигоны аумағында тұру фактiсi мен кезеңiн растайтын құжаттар (мұрағат анықтамалары, Халық депутаттары селолық, кенттiк (ауылдық) кеңесiнiң, тұрғын-үй-пайдалану басқармаларының, үй басқармаларының, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмдерiнiң, пәтер иелерi кооперативтерiнiң анықтамалары; еңбек кiтапшасы; оқу орнын бiтiргенi туралы диплом; әскери билет; туу туралы куәлiк, орта білiм туралы аттестат, негiзгi мектептi бiтiргенi туралы куәлiк; Заңда белгіленген тәртіппен берілген Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен адам ретінде жеңілдіктер алуға құқығын растайтын куәлік).
Егер мұрағаттық және өзге де құжаттар сақталмаса – ядролық сынақтар әсеріне ұшыраған аумақта тұрғанының заңды фактiсi мен кезеңiн анықтау туралы сот шешімі.
Салыстырып тексеру үшін құжаттардың түпнұсқалары мен көшірмелері ұсынылады, содан кейін құжаттардың түпнұсқалары өтініш берушіге қайтарылады.
Арнайы комиссияның жұмыс органында өтініштердің нысандары күту залындағы арнайы тағанда не құжат қабылдайтын қызметкерде болады.
Орталықта өтініштердің нысандары күту залындағы арнайы тағанда орналасады.

15. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) инспектор Центра;
2) инспектор накопительного отдела Центра;
3) руководитель рабочего органа специальной комиссии;0,
4) ответственный исполнитель рабочего органа специальной комиссии.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 3 к настоящему Регламенту.
17. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 4 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
18. Ответственным лицом за оказание государственной услуги являются руководитель рабочего органа специальной комиссии и руководитель Центра (далее - должностные лица).
Должностные лица несут ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту
государственной услуги
«Регистрация и учет граждан,
пострадавших вследствие ядерных
испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне»
Перечень Центров обслуживания населения
по оказанию государственной услуги
п\п
Наименование
Центра
обслуживания
населения
Юридический
адрес
График
работы
Контактный
телефон
1
РГУ «Центр
обслуживания
населения
Акмолинской
области»
город Кокшетау,
улица Ауезова,
189 «а»
Ежедневно с
9.00 до 20.00
часов,
выходной-
воскресенье
8-716-2
40-10-63
2
Филиал РГУ
«Центр
обслуживания
населения
Акмолинской
области»
Аккольского
района
Аккольский
район,город
Акколь, улица
Нурмагамбетова,
102
Ежедневно с
9.00 до 19.00
часов,
выходной-
суббота и
воскресенье

15. Мемлекеттік қызметті көрсету барысында келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер қатысады (бұдан әрі – ҚФБ):
1) Орталықтың инспекторы;
2) Орталықтың жинақтаушы бөлімінің инспекторы;
3) арнайы комиссияның жұмыс органы басшылығы;
4) арнайы комиссияның жұмыс органының жауапты орындаушысы.
16. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (рәсімнің) орындау мерзімі көрсетілген әр ҚФБ дәйектілігі және әкімшілік іс-әрекеттер (рәсімдер) қарым-қатынастарының мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.
17. Мемлекеттік қызметті көрсету барысындағы әкімшілік іс-әрекеттер мен ҚФБ логикалық сабақтастығы арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызбалар осы Регламенттің 4-қосымшасында келтірілген.
5. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін
лауазымдық тұлғалардың жауапкершілігі
18. Мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты тұлғалары болып арнайы комиссияның жұмыс органының басшылығы және Орталық басшысы (бұдан әрі – лауазымдық тұлғалар) табылады.
Лауазымдық тұлғалар мемлекеттік қызметтің көрсетілуін Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес белгіленген тәртіпте жүзеге асырылуына жауап тартады.
«Семей ядролық сынақ полигонында
ядролық сынақтардың салдарынан
зардап шеккен азаматтарды тiркеу
және есепке алу» мемлекеттік
қызмет Регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызметті ұсыну бойынша
Халыққа қызмет көрсету орталықтарының тізімі
№ р/р
Халыққа қызмет
көрсету орталығының
атауы
Заңды
мекен-жайы
Жұмыс
кестесі
Байланыс телефондары
1.
«Ақмола облысының
халыққа қызмет
көрсету орталығы»
РММ
Көкшетау қаласы,
Әуезов көшесі,189
«а»
Күн сайын
сағат 9.00-ден
сағат 20.00-ге
дейін, демалыс
күні- жексенбі
8-716-2
40-10-63
2.
«Ақмола облысының
халыққа қызмет
көрсету орталығы»
РММ Ақкөл аудандық
филиалы
Ақкөл ауданы,
Ақкөл қаласы,
Нұрмағамбетов
көшесі, 102
Күн сайын
сағат 9.00-ден
сағат 18.00-ге
дейін, демалыс
күндері -
сенбі мен
жексенбі

от 19 октября 2011 года
№ А-9/388
Регламент
государственной услуги
«Оформление документов на инвалидов
для обеспечения их сурдо-тифлотехническими
и обязательными гигиеническими средствами»
1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте «Оформление документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими и обязательными гигиеническими средствами» (далее - Регламент) используются следующие понятия:
1) уполномоченный орган - отдел занятости и социальных программ района (города областного значения);
2) потребитель – физические лица: граждане Республики Казахстан, иностранцы, лица без гражданства, постоянно проживающие в Республике Казахстан:
по обеспечению сурдотехническими средствами:
участники и инвалиды Великой Отечественной войны;
лица, приравненные по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны;
дети-инвалиды;
инвалиды первой, второй, третьей групп;
инвалиды от трудового увечья или профессионального заболевания, полученного по вине работодателя, в случае прекращения деятельности работодателя – индивидуального предпринимателя, или ликвидации юридического лица;
по обеспечению тифлотехническими средствами:
инвалиды первой, второй групп;
дети-инвалиды;
инвалиды от трудового увечья или профессионального заболевания, полученного по вине работодателя, в случае прекращения деятельности работодателя – индивидуального предпринимателя, или ликвидации юридического лица;
по обеспечению обязательными гигиеническими средствами:
инвалиды, нуждающиеся в обязательных гигиенических средствах, в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида;
инвалиды от трудового увечья или профессионального заболевания, полученного по вине работодателя, в случае прекращения деятельности работодателя – индивидуального предпринимателя, или ликвидации юридического лица.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
3. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом или через Центры обслуживания населения (далее - Центр).
4. Форма оказываемой услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга предоставляется на основании пункта 1 статьи 22 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан» и Правил обеспечения инвалидов протезно-ортопедической помощью и техническими вспомогательными (компенсаторными) средствами, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2005 года № 754 «О некоторых вопросах реабилитации инвалидов», постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам», постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами».

2011 жылғы 19 қазандағы
№ А-9/388 қаулысымен
бекітілді
«Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті
гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін
оларға құжаттар ресімдеу»
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттар ресімдеу» Регламентінде (бұдан әрі - Регламент) келесі ұғымдар қолданылады:
1) уәкілетті орган - ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі;
2) тұтынушы – жеке тұлғалар: Қазақстан Республикасының азаматтары, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын шетелдіктер және азаматтығы жоқ адамдар:
сурдотехникалық құралдармен қамтамасыз ету бойынша:
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне;
жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне теңестірілген адамдарға;
мүгедек балаларға;
бірінші, екінші, үшінші топтағы мүгедектерге;
жұмыс беруші – жеке кәсіпкер қызметін тоқтатқан немесе заңды тұлға таратылған жағдайда жұмыс берушінің кінәсінен жұмыста мертігуге ұшыраған немесе кәсіптік ауруға шалдыққан мүгедектерге;
тифлотехникалық құралдармен қамтамасыз ету бойынша:
бірінші, екінші топтағы мүгедектерге;
мүгедек балаларға;
жұмыс беруші – жеке кәсіпкер қызметін тоқтатқан немесе заңды тұлға таратылған жағдайда жұмыс берушінің кінәсінен жұмыста мертігуге ұшыраған немесе кәсіптік ауруға шалдыққан мүгедектерге;
міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету бойынша:
мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес міндетті гигиеналық құралдарға мұқтаж мүгедектерге;
жұмыс беруші – жеке кәсіпкер қызметін тоқтатқан немесе заңды тұлға таратылған жағдайда жұмыс берушінің кінәсінен жұмыста мертігуге ұшыраған немесе кәсіптік ауруға шалдыққан мүгедектерге көрсетіледі.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент Қазақстан Республикасының «Әкімшілік ресімдер туралы» 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңы 9-1 – бабының 4-тармағына сәйкес әзірленді.
3. Мемлекеттік қызмет уәкілетті органмен немесе Халыққа қызмет көрсету ортылығы арқылы (бұдан әрі - Орталық) көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 22-бабы 1-тармағы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 шілдедегі № 754 қаулысымен бекітілген Мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмекпен және техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдармен қамтамасыз ету ережесі, «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысы, «Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысы негізінде ұсынылады.

7. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит потребитель, является уведомление об оформлении документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими и обязательными гигиеническими средствами (далее - уведомление), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги можно получить в Центре или уполномоченном органе, адреса и график работы, которых указаны в приложениях 1 и 2 к настоящему Регламенту.
9. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи потребителем необходимых документов указанных в пункте 14 настоящего Регламента:
в уполномоченном органе – в течение десяти рабочих дней;
в Центре – в течение десяти рабочих дней (дата приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя до получения талона - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя не более 15 минут в уполномоченном органе, 30 минут в Центре.
10. В предоставлении государственной услуги отказывается по следующим основаниям:
1) наличие у потребителя медицинских противопоказаний к приему на обеспечение их сурдо-тифлотехническими и обязательными гигиеническими средствами;
2) предоставление не полного пакета документов предусмотренных пунктом 14 настоящего Регламента для предоставления данной государственной услуги, при выявлении ошибок в оформлении документов, поступающих из Центра;
3) недостоверность представленных сведений и документов;
4) инвалидам от трудового увечья или профессионального заболевания, полученного по вине работодателя, в случаях прекращения деятельности работодателя – индивидуального предпринимателя или ликвидации юридического лица, если их деятельность не прекращена в установленном законодательством порядке.
Оснований для приостановления оказания государственной услуги не имеется.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление в уполномоченный орган или в Центр;
2) Центр проводит регистрацию заявления и передает в уполномоченный орган;

7. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттар ресімдеу туралы хабарлама (бұдан әрі - хабарлама) не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіште дәлелді жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселесі бойынша, мемлекеттік қызметті көрсету барысы туралы ақпаратты Орталықтан немесе уәкілетті органнан алуға болады олардың мекен-жайлары мен жұмыс кестесі осы Регламенттің 1 және 2 қосымшасында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері тұтынушының осы Регламенттің 14-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тапсырған сәтінен бастап:
уәкілетті органда – он жұмыс күні ішінде;
Орталықта – он жұмыс күні ішінде (құжатты қабылдаған күн мен (нәтижесін) берген күн мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді);
2) тұтынушы өтініш жасаған күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет алғанға дейін күтудің ең көп шекті уақыты 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушы өтініш жасаған күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейін күтудің ең көп шекті уақыты уәкілетті органда 15 минуттан, орталықта 30 минуттан аспайды.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетуден мынадай негіздемелер бойынша бас тартылады:
1) тұтынушының сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуді қабылдауға медициналық қарсы көрсетілімдері болғанда;
2) осы Регламенттің 14-тармағында көрсетілген құжаттар пакетін толық ұсынбаған кезде, Орталықтан түсетін құжаттарды ресімдеуде қателіктер табылған кезде;
3) жалған мәліметтер мен құжаттар ұсынылғанда;
4) жұмыс беруші – жеке кәсіпкер қызметін тоқтатқан немесе заңды тұлға таратылған жағдайда жұмыс берушінің кінәсінен жұмыста мертігуге ұшыраған немесе кәсіптік ауруға шалдыққан мүгедектерге, егер олардың қызметі заңнамада белгіленген тәртіппен тоқтатылмаған жағдайда бас тартылуы мүмкін.
Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтата тұру үшін негіздемелер жоқ.
11. Тұтынушыдан мемлекеттік қызметті алу үшін өтінішті алған сәттен бастап және мемлекеттік қызмет нәтижесін тапсырған сәтке дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы уәкілетті органға немесе Орталыққа мемлекеттік қызметті көрсету туралы өтініш береді;
2) Орталық өтінішті тіркейді және уәкілетті органға тапсырады;

3) уполномоченный орган проводит регистрацию заявления, осуществляет рассмотрение представленных документов из Центра или от потребителя, оформляет уведомление или подготавливает мотивированный отказ, направляет результат оказания государственной услуги в Центр или выдает потребителю в случае обращения в уполномоченный орган;
4) Центр выдает потребителю уведомление либо мотивированный отказ.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в Центре и уполномоченном органе, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
13. Прием документов в Центре осуществляется посредством «окон», на которых размещается информация о предназначении и выполняемых функциях «окон», а также указывается фамилия, имя, отчество и должность инспектора Центра.
Прием документов в уполномоченном органе осуществляется через канцелярию уполномоченного органа.
При обращении потребителю выдается:
1) в уполномоченном органе - талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы;
2) в Центре – расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема запроса;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названий приложенных документов;
даты, времени и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества инспектора Центра, принявшего заявление на оформление документов.
14. Для получения государственной услуги потребитель представляет следующие документы:
1) по обеспечению сурдотехническими средствами:
заявление установленного образца с указанием реквизитов документа, удостоверяющего личность, номер социального индивидуального кода (при наличии индивидуальный идентификационный номер);
копию выписки из индивидуальной программы реабилитации инвалида;
копию документа, удостоверяющего личность, а для несовершеннолетних детей-инвалидов – копию свидетельства о рождении и документа, удостоверяющего личность одного из родителей (опекунов, попечителей);
для участников и инвалидов Великой Отечественной войны – копию удостоверения установленного образца;
для лиц, приравненных по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны, – копию пенсионного удостоверения с отметкой о праве на льготы;
для инвалидов первой, второй, третьей групп – копию пенсионного удостоверения;
для инвалидов от трудового увечья или профессионального заболевания, полученного по вине работодателя, в случаях прекращения деятельности работодателя – индивидуального предпринимателя или ликвидации юридического лица – копию акта о несчастном случае и документ о прекращении деятельности работодателя – индивидуального предпринимателя или ликвидации юридического лица;

3) уәкілетті орган алынған өтінішті тіркейді, Орталықтан немесе тұтынушыдан ұсынылған құжаттарды қарастыруды жүзеге асырады, хабарлама ресімдейді немесе дәлелді бас тарту әзірлейді, уәкілетті органға жүгінген кезде тұтынушыға немесе Орталыққа мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін тапсырады;
4) Орталық тұтынушыға хабарлама немесе дәлелді бас тарту тапсырады.
12. Орталықта және уәкілетті органдағы мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалар санының ең төмен саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету барысындағы
іс-әрекеттер (қарым-қатынастар) тәртібінің сипаттамасы
13. Құжаттарды Орталықта көрсетілген «терезелердің» мақсаттары мен орындайтын функциялары туралы ақпарат орналастырылған «терезелер» арқылы қабылданады, сондай-ақ Орталық инспекторының тегі, аты, әкесінің аты және лауазымы көрсетіледі.
Құжаттарды уәкілетті органда қабылдау өкілетті органның жауапты орындаушысы арқылы жүзеге асырылады.
Жүгінген кезде тұтынушыға:
1) уәкілетті органда – тіркеу және тұтынушының мемлекеттік қызметті алған күні, құжаттарды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі;
2) Орталықта:
сұраудың нөмірі және қабылдаған күні;
сұралатын мемлекеттік қызметтің түрі;
қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
құжаттарды беру күні, уақыты және орны;
құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған орталық инспекторының тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген - тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі.
14. Тұтынушы мемлекеттік қызмет алу үшін мынадай құжаттарды:
1) сурдотехникалық құралдармен қамтамасыз ету бойынша:
жеке басын куәландыратын құжаттың деректемелерін көрсете отырып, белгіленген үлгідегі өтініш, әлеуметтік жеке кодының нөмірі (жеке сәйкестендіру нөмірі болғанда);
мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасынан үзіндінің көшірмесін;
жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі, ал кәмелеттік жасқа толмаған мүгедек балалар үшін – туу туралы куәлік пен ата-анасының біреуінің (қорғаншысының, қамқоршысының) жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесін;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері үшін – белгіленген үлгідегі куәліктің көшірмесін;
жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне теңестірілген адамдар үшін – жеңілдікке құқығы туралы белгісі бар зейнеткер куәлігінің көшірмесі;
бірінші, екінші, үшінші топтағы мүгедектер үшін – зейнеткер куәлігінің көшірмесін;
жұмыс беруші – жеке кәсіпкер қызметін тоқтатқан немесе заңды тұлға таратылған жағдайда жұмыс берушінің кінәсінен жұмыста мертігуге ұшыраған немесе кәсіптік ауруға шалдыққан мүгедектер үшін – жазатайым оқиға туралы актінің көшірмесін және жұмыс беруші – жеке кәсіпкер қызметін тоқтатқаны немесе заңды тұлға таратылғаны туралы құжат;