О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 13 июля 2011 года № А-6/268 "Об утверждении государственного образовательного заказа на 2011-2012 учебный год"
Постановление акимата Акмолинской области от 2 ноября 2011 года № А-10/412. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 декабря 2011 года № 3412. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Акмолинской области от 11 июня 2013 года № 1.5-13/8492)

"2011-2012 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырыстарын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 13 шілдедегі № А-6/268 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 2 қарашадағы № А-10/412 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 8 желтоқсанда № 3412 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы әкімі аппаратының 2013 жылғы 11 маусымдағы № 1.5-13/8492 хатымен)

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Акмолинской области от 11.06.2013 № 1.5-13/8492).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении государственного образовательного заказа на 2011-2012 учебный год» от 13 июля 2011 года № А-6/268 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3397, опубликовано 20 августа 2011 года в газетах «Арка ажары» и «Акмолинская правда») следующие изменения и дополнения:

Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы әкімі аппаратының 11.06.2013 № 1.5-13/8492 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2011-2012 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырыстарын бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 13 маусымдағы № А-6/268 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3397 болып тіркелген, 2011 жылғы 13, 16, 18, 20 тамызда «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

в государственном образовательном заказе на 2011-2012 учебный год на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием, утвержденном вышеуказанным постановлением:
в разделе «ГУ «Профессиональный лицей № 8» управления образования Акмолинской области»:
строку:
«
1504000
Фермерское хозяйство (по профилю)
1504001
Бухгалтер - кассир
25
25
»
исключить;
в строке «ИТОГО» цифры «50» заменить цифрами «25»;
в разделе «ГУ «Профессиональный лицей № 17» управления образования Акмолинской области»:
в строке:
«

жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды дайындауға 2011-2012 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысында:
«Ақмола облысы білім басқармасының «№ 8 кәсіптік лицейі» ММ» бөлімінде:
«
1504000
Ферма шаруашылығы (бейіндері бойынша)
1504001
Бухгалтер -кассир
25
25
»
жолы алынып тасталсын;
«БАРЛЫҒЫ» жолында «50» саны «25» санымен ауыстырылсын;
«Ақмола облысы білім басқармасының «№ 17 кәсіптік лицейі» ММ» бөлімінде:
«

615
».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Кайнарбекова А.К.
3. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 1 сентября 2011 года.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Дьяченко

615
».
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары А.Қ.Қайнарбековке жүктелсін.
3. Осы қаулының күші 2011 жылғы 1 қыркүйектен бастап пайда болған құқықтық қатынастарға тарайды.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     С.Дьяченко