О налоговых ставках на земельные участки, находящиеся на землях города Кокшетау и выделенные под автостоянки (паркинги)
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 17 июня 2011 года № С-47/9. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау 14 июля 2011 года № 1-1-152. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 21 декабря 2011 года № С-54/16
Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 21.12.2011 № С-54/16
В соответствии с графой 3 таблицы, приведенной в статье 381,  пунктом 3 статьи 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Увеличить в десять раз налоговые ставки на земельные участки, находящиеся на землях города Кокшетау и выделенные под автостоянки (паркинги).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области, вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 января 2011 года.
Председатель 47 сессии
Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва                Ж.Балгабаев К.
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата                       К.Мустафина
«СОГЛАСОВАНО»
Аким города Кокшетау                       М.Батырханов

Көкшетау қаласының жерлерінде орналасқан және автотұрақтар (паркингтер)үшін бөлінген жер учаскелеріне салынатын салық ставкалары туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 17 маусымдағы № С-47/9 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 шілдеде 1-1-152 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № С-54/16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2011.12.21 № С-54/16 шешімімен
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 381-бабында келтірілген кестенің 3-бағанына, 386-бабы 3-тармағына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Көкшетау қаласының жерлерінде орналасқан және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жер учаскелеріне салық ставкалары он есе ұлғайтылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді, ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Төртінші шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының
47 сессияның төрағасы                      Ж.Балғабаев
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Мұстафина
«КЕЛІСІЛДІ»
Көкшетау қаласының әкімі                   М.Батырханов