О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2010 года № 4С-36/2 "О бюджете города на 2011-2013 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 23 июня 2011 года № 4С-41/3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 7 июля 2011 года № 1-2-144. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 5 марта 2013 года № 05-03ш/52)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 05.03.2013 № 05-03ш/52).
В соответствии с пунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата «О бюджете города на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № 4С-36/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-137, опубликовано в газетах «Степногорск ақшамы» и «Вечерний Степногорск» 13 января 2011 года, 20 января 2011 года, 27 января 2011 года, 3 февраля 2011 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1.Утвердить бюджет города на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
доходы - 6 165 843 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 966 800 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 64 900 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 65 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 069 143 тысячи тенге;
затраты - 6 234 097,9 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – - 68 254,9 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) – 68 254,9 тысяч тенге.»;

Степногорск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-36/2 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 23 маусымдағы № 4С-41/3 шешімі. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 7 шілдеде № 1-2-144 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 5 наурыздағы № 05-03ш/52 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 05.03.2013 № 05-03ш/52 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-36/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-137 Тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтарда, 2011 жылғы 20 қаңтарда, 2011 жылғы 27 қаңтарда, 2011 жылғы 3 ақпанда, «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2011 жылға арналған қала бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 165 843 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 966 800 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 64 900 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 65 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 4 069 143 мың теңге;
2) шығындар – 6 234 097,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялары бойынша сальдо 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 68 254,9 мың теңге;
6) тапшылықты қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 68 254,9 мың теңге.»;

2842
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
5541
Отдел строительства
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
148337
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
21322
Строительство детского сада на 280 мест в городе Степногорске Акмолинской области
199 217,0
Разработка ПСД и проведение ГЭ по проекту реконструкции водоочистных сооружений Сопка-305, г.Степногорск
47800
Реконструкция магистрального водовода водохранилище Селетинское – г. Степногорск и насосной станции 1-го подъема 2 очередь г.Степногорск
2476000
Реконструкция системы водоснабжения промышленной зоны г.Степногорска Акмолинской области
315000
Реконструкция систем водоснабжения и водоотведения г.Степногорска
500000
Отдел ветеринарии и сельского хозяйства
На проведение противоэпизоотических мероприятий
3345
Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
Организация систем водоснабжения и водоотведения
68000
Текущий ремонт внутригородских дорог г.Степногорск
8000
Отдел экономики и финансов
На увеличение уставного капитала юридических лиц
70000
ИТОГО
3949294

2842
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдарын арнайы техникалық және орнын толтырушы құралдармен қамтамасыз етуге
5541
Құрылыс бөлімі
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
148337
Инженерлік-
коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
21322
Ақмола облысы Степногорск қаласында 280 орындық балабақша салу
199 217,0
Степногорск қаласы 305-шоқы сутазартқыш құрылғыны қайта құру жобасы бойынша МС өткізу және ЖСҚ әзірлеу
47800
Степногорск қаласындағы Селеті су қоймасының магистральды су ағызғысын және Степногорск қаласы 1 ерлеу сорғыш станциясының 1-і кезегін қайта жаңарту
2476000
Ақмола облысы Степногорск қаласының өнеркәсіп аймағының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту
315000
Степногорск қаласының сумен жабдықтау және су жүргізу жүйесін қайта жаңарту
500000
Ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
Эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
3345
Тұрғын үй-
шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдар бөлімі
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
68000
Степногорск қ. қалаорталық жолдарды ағымдағы жөндеу
8000
Экономика және қаржы бөлімі
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға
70000
БАРЛЫҒЫ
3949294