О внесении изменений и дополнения в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2010 года № 4С-36/2 "О бюджете города на 2011-2013 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 8 сентября 2011 года № 4С-43/2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 26 сентября 2011 года № 1-2-146. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 5 марта 2013 года № 05-03ш/52)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 05.03.2013 № 05-03ш/52).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением сессии Акмолинского областного маслихата от 18 августа 2011 года № 4С-36-6 «О внесении изменений и дополнения в решение Акмолинского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 4С-29-2 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата «О бюджете города на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № 4С-36/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-137, опубликовано в газетах «Степногорск ақшамы» и «Вечерний Степногорск» 13 января 2011 года, 20 января 2011 года, 27 января 2011 года, 3 февраля 2011 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1.Утвердить бюджет города на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы - 6 156 087 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 046 800 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 64900 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 65000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3979387 тысячи тенге;
2) затраты - 6 224 341,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 68254,8 тысяч тенге;

Степногорск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-36/2 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 8 қыркүйектегі № 4С-43/2 шешімі. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 қыркүйекте № 1-2-146 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 5 наурыздағы № 05-03ш/52 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 05.03.2013 № 05-03ш/52 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Ақмола облыстық мәслихаты сессиясының 2011 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-29-2 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Ақмола облыстық мәслихаты сессиясының 2011 жылғы 18 тамыздағы № 4С-36-6 шешіміне сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-36/2 (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-137 болып тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтардағы, 2011 жылғы 20 қаңтардағы, 2011 жылғы 27 қаңтардағы, 2011 жылғы 3 ақпандағы, «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2011 жылға арналған қала бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 156 087 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдер бойынша – 2 046 800 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 64 900 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 65 000 мың теңге;
трансферттерден түсімдері бойынша – 3 979 387 мың теңге;
2) шығындар – 6 224 341,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу- 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялары бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 68254,8 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) – 68254,8 тысяч тенге.»;
дополнить пунктом 4-2 следующего содержания:
«4-2. Определить в бюджете города на 2011 год трансферты в областной бюджет в сумме 616,0 тыс.тенге на компенсацию потерь областного бюджета в связи с упразднением ревизионных комиссий районных (городских) маслихатов.
приложения 145 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       Н.Лощинская
Секретарь городского
маслихата                                  Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Степногорска                   А.Никишов
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 8 сентября
2011 года № 4С-43/2
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 23 декабря
2010 года № 4С-36/2
Бюджет города на 2011 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
ДОХОДЫ

6) тапшылықты қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 68254,8 мың теңге.»;
келесі мазмұндағы 4-2 тармақпен толықтырылсын:
«4-2. Мәслихаттардың тексеру комиссияларының таратылуына байланысты, облыстық бюджеттің шығын өтемақысына 2011 жылға арналған қала бюджетінің трансферттерін облыстық бюджетіне 616,0 мың теңге сомасында анықтау.
көрсетілген шешімінің 145 қосымшалары осы шешімінің 12,  3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Н.Лощинская
Қалалық мәслихатының
хатшысы                                    Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімі                А.Никишов
Степногорск қалалық мәслихатының
2011 жылғы 8 қыркүйектегі
№ 4С-43/2 шешіміне 1 қосымша
Степногорск қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 4С/2 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған қала бюджеті
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
КІРІСТЕР

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
50
012
Создание информационных систем
50
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство,особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
50
6
Земельные отношения
50
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
50
005
Создание информационных систем
50
Инвестиции на формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц
70000
13
Прочие
70000
09
Прочие
70000
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
70000
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
70000
Приложение 3 решению
Степногорского городского
маслихата от 8 сентября
2011 года № 4С-43/2
Приложение 3 к решению
Степногорского городского
маслихата от 23 декабря
2010 года № 4С-36/2
Расходы бюджета города за счет целевых трансфертов
Администратор бюджетных программ
Наименование
Сумма
1
2
3
Отдел занятости и социальных программ
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
2808
На создание центра занятости
10180
На предоставление субсидий на переезд
640
На частичное субсидирование заработной платы
1888
на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
2733
Отдел образования
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8194
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
8800
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования (мини-центры)
588
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования (государственные детские сады)
4117
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей) оставшихся без попечения родителей
25855
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям и воспитателям дошкольных организаций образования
17826
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования (мини-центры)
2842
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
5541
Отдел строительства
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
61572,5
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
50
012
Ақпараттық жүйелер құру
50
10
Селолық, су, орман, балық шаруашылығы, арнайы қорғалатын табиғи аймақтар, қоршаған орта мен жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары
50
6
Жер қатынастары
50
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
50
005
Ақпараттық жүйелер құру
50
Заңды тұлғалардың жарғылық қорын қалыптастыруға және ұлғайтуға, арналған инвестициялар
70000
13
Тағы басқалары
70000
09
Тағы басқалары
70000
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
70000
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
70000
Степногорск қалалық мәслихатының
2011 жылғы 8 қыркүйектегі
№ 4С-43/2 шешіміне 3 қосымша
Степногорск қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 4С-36/2 шешіміне 3 қосымша
Мақсатты трансферттердің есебінен қала бюджеттінің шығындары
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Атауы
Қосынды
1
2
5
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға
2808
Жұмыспен қамту орталығын құру
10180
Жолға жәрдемақы ұсыну
640
Еңбекақыға аздап жәрдем көрсету
1888
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық шығындарды өтеуден әлеуметтік көмек көрсетуге
2733
Білім бөлімі
Негізгі орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердiң физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдықтарымен жарақтандыруға
8194
Үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
8800
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға (кіші-орталық)
588
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға (мемлекеттік бала бақша)
4117
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
25855
Білім ұйымдарының мектепке дейінгі тәрбиелеушілеріне және мектеп мұғалімдеріне біліктілік санатына қосымша еңбекақының көлемін ұлғайту
17826
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдардың (шағын-орталықтар) мемлекеттік білім беру тапсырмасын іске асыруына
2842
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдарын арнайы техникалық және орнын толтырушы құралдармен қамтамасыз етуге
5541
Құрылыс бөлімі
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
61572,5
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға

18591,5
Строительство детского сада на 280 мест в городе Степногорске Акмолинской области
199 217,0
Разработка ПСД и проведение ГЭ по проекту реконструкции водоочистных сооружений Сопка-305, город Степногорск
47800
Реконструкция магистрального водовода водохранилище Селетинское – город Степногорск и насосной станции 1-го подъема 2 очередь город Степногорск
2476000
Реконструкция системы водоснабжения промышленной зоны город Степногорска Акмолинской области
315000
Реконструкция систем водоснабжения и водоотведения город Степногорска
500000
Отдел ветеринарии и сельского хозяйства
На проведение противоэпизоотических мероприятий
3345
Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
Организация систем водоснабжения и водоотведения
68000
Разработка проектно-сметной документации 1-ой очереди капитального ремонта центральных улиц г.Степногорск
8000
Отдел экономики и финансов
На увеличение уставного капитала юридических лиц
70000
ИТОГО
3859538

18591,5
Ақмола облысы Степногорск қаласында 280 орындық балабақша салу
199 217,0
Степногорск қаласы 305-шоқы сутазартқыш құрылғыны қайта құры жобасы бойынша МС өткізу және ЖСҚ әзірлеу
47800
Степногорск қаласындағы Селеті су қоймасының магистральды су ағызғысын және Степногорск қаласы 1 ерлеу сорғыш станциясының 2-і кезегін қайта жаңарту
2476000
Ақмола облысы Степногорск қаласының өнеркәсіп аймағының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту
315000
Степногорск қаласының сумен жабдықтау және су жүргізу жүйесін қайта жаңарту
500000
Ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
Эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
3345
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдар бөлімі
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
68000
Степногорск қ. орталық көшелерін күрделі жөндеу 1 кезектегі жоба-сметалық құжаттарды әзірлеу үшін қайта бөлінген
8000
Экономика және қаржы бөлімі
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға
70000
БАРЛЫҒЫ
3859538