О внесении изменений и дополнений в решение Аршалынского районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 34/2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 7 апреля 2011 года № 37/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 14 апреля 2011 года № 1-4-190. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 29 июня 2012 года № 6/4
Сноска. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 29.06.2012 № 6/4.
В соответствии с подпунктами 24 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2011–2013 годы» от 21 декабря 2010 года № 34/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-180, опубликовано 20 января 2011 года в районной газете «Вперед», 21 января 2011 года в районной газете «Аршалы айнасы») следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «1 968 208» заменить на цифры «1 985 441»;
цифры «1 508 208» заменить на цифры «1 525 441»;
в подпункте 2:
цифры «2 023 807» заменить на цифры «2 266 566,4»;
в подпункте 3:
цифры «22 433» заменить на цифры «27 775»;
цифры «24 035» заменить на цифры «29 377»;
в подпункте 5:
цифры «- 78 032» заменить на цифры «- 308 900,4»;
в подпункте 6:
цифры «78 032» заменить на цифры «308 900,4»;
в подпункте 7:
цифры «55 599» заменить на цифры «286 467,4»;
2) в пункте 4:
цифры «169 186» заменить на цифры «186 419»;
3) в пункте 5:
цифры «157 819» заменить на цифры «166 036»;
цифры «48 271» заменить на цифры «56 488»;
после строки «17 085 тысяч тенге — на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей;» дополнить строкой следующего содержания:
«8 217 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования»;
4) в пункте 6:
цифры «11 367» заменить на цифры «20 383»;
цифры «7 254» заменить на цифры «8 139»;
после строки «7 254 тысячи тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий» дополнить строками следующего содержания:
«850 тысяч тенге – на частичное субсидирование заработной платы»;
«845 тысяч тенге – на предоставление субсидий на проезд»;

Аршалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 34/2 "2011-2013 жылдарға аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 37/1 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 сәуірде № 1-4-190 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 29 маусымдағы № 6/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2012.06.29 № 6/4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабының 2 тармағының 24 тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1.Аршалы аудандық мәслихаттың «2011-2013 жылдарға аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 34/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-4-180 тіркелген, 2011 жылдың 20 қаңтарында аудандық «Вперед» газетінде, 2011 жылдың 21 қаңтарында аудандық «Аршалы айнасы» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1 тармақшада:
«1 968 208» саны «1 985 441» санымен ауыстырылсын;
«1 508 208» саны «1 525 441» санымен ауыстырылсын;
2 тармақшада:
«2 023 807» саны «2 266 566,4» санымен ауыстырылсын;
3 тармақшада:
«22 433» саны «27 775» санымен ауыстырылсын;
«24 035» саны «29 377» санымен ауыстырылсын;
5 тармақшада:
«- 78 032» саны «- 308 900,4» санымен ауыстырылсын;
6 тармақшада:
«78 032» саны «308 900,4» санымен ауыстырылсын;
7 тармақшада:
«55 599» саны «286 467,4» санымен ауыстырылсын;
2) 4 тармақта:
«169 186» саны «186 419» санымен ауыстырылсын;
3) 5 тармақта:
«157 819» саны «166 036» санымен ауыстырылсын;
«48 271» саны «56 488» санымен ауыстырылсын;
«ата - ананың қамқорлығынсыз қалған жетім бала (жетім балаларды) және баланың (балалардың) қамқоршысына (қамқоршылықтарға) ай сайын ақшалай қаражат төлеуге - 17 085 мың теңге:» деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«8 217 мың теңге – мектеп мұғалімдері мен мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға»;
4) 6 тармақта:
«11 367» саны «20 383» санымен ауыстырылсын;
«7 254» саны «8 139» санымен ауыстырылсын;
«эпизоотияға қарсы шараларды өткізуге – 7 254 мың теңге:» деген жолдан кейін келесі мазмұнды жолдармен толықтырылсын:
«850 мың теңге – жалақыны бөліктік қаржыландыруға»;
«845 мың теңге – жол ақыға субсидия ұсынуға»;

«6 436 тысяч тенге - на создание центров занятости»;
5) в пункте 10:
в подпункте 10-2:
цифры «45 352,4» заменить на цифры «286 467,4»;
дополнить пунктом 10-3 следующего содержания:
«10-3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено разрешение на использование неиспользованных (недоиспользованных) в истекшем финансовом году сумм целевых трансфертов на развитие выделенных из республиканского бюджета с соблюдением их целевого назначения за счет остатков бюджетных средств на начало финансового года, в том числе:
222 151,2 тысяч тенге - на сумму неоплаченной части зарегистрированных обязательств на строительство средней школы на 600 ученических мест с государственным языком обучения по улице Степной в ауле Жибек жолы аульного округа Жибек жолы Аршалынского района;
3 223,5 тысячи тенге - на сумму неоплаченной части зарегистрированных обязательств по разработке проектно сметной документации по объекту «Реконструкция водопроводных сетей поселка Аршалы Аршалынского района»;
5 342 тысячи тенге – на выдачу бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов, в связи с пролонгацией кредитного договора от 26 апреля 2010 года № 2;
151,7 тысяч тенге – на оплату финансовых услуг по зачислению бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов, в связи с пролонгацией кредитного договора от 26 апреля 2010 года № 2».
2. Приложение 1 к решению Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 21 декабря 2010 года № 34/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-180, опубликовано 20 января 2011 года в районной газете «Вперед», 21 января 2011 года в районной газете «Аршалы Айнасы») изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        И.Искакова
Секретарь
районного маслихата                        Ю.Сериков
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Аршалынского района                   Е.Маржикпаев
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики и
финансов Аршалынского района»              Е.Андрух
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 7 апреля
2011 года № 37/1
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
1 Доходы

«6 436 мың теңге – жұмыспен қамту орталықтарын құруға»;
5) 10 тармақта:
10-2 тармақшада:
«45 352,4» саны «286 467,4» санымен ауыстырылсын;
10-3 тармағы келесі мазмұнмен толықтырылсын:
«10-3. қаржылық жылдың басындағы бюджеттік қаражаттардың қалдықтары есебінен, олардың мақсатты бағдарын сақтап, республикалық бюджеттен дамуға бөлінген нысаналы трансферттердің сомасын өткен қаржылық жылдағы пайдаланылмағандарды (толық пайдаланылмағандар) пайдалануға 2011 жылда аудандық бюджетте рұқсат берілгені, ескерілсін, соның ішінде:
222 151,2 мың теңге – Аршалы ауданы Жібек жолы ауылдық округінің Жібек жолы ауылында Степной көшесінде мемлекеттік тілде білім беретін 600 оқушылар орнымен орта мектеп құрылысына тіркелген міндеттемелердің төленбеген бөлігінің сомасына;
3 223,5 мың теңге – «Аршалы ауданы Аршалы кентінің су құбырлары жүйесін қайта құру» нысаны бойынша жобалық сметалық құжаттаманы әзірлеу бойынша тіркелген міндеттеменің төленбеген бөлігінің сомасына;
5 342 мың теңге – 2010 жылғы 26 сәуірдегі № 2 несиелік келісімді ұзартуға байланысты ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін бюджеттік несиелерді беруге;
151,7 мың теңге- 2010 жылғы 26 сәуірдегі № 2 несиелік келісімді ұзартуға байланысты ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін бюджеттік несиелерді аудару бойынша қаржылық қызметтер төлеміне».
2.Аршалы аудандық мәслихаттың «2011-2013 жылдарға аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 34/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-4-180 тіркелген, 2011 жылдың 20 қаңтарында аудандық «Вперед» газетінде, 2011 жылдың 21 қаңтарында аудандық «Аршалы айнасы» газетінде жарияланған) шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       И.Искакова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ю.Сериков
«КЕЛІСІЛДІ»
Аршалы ауданының әкімі                     Е.Маржықпаев
«Аршалы ауданы экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Е.Андрух
Аршалы аудандық мәслихатының
2011 жылғы 7 сәуірдегі
№ 37/1 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға аудандық бюджет
Санаттар
Сома
Сынып
Сыныпша
АТАУЛАР
1
2
3
4
5
1 Кiрiстер