Об организации общественных работ в Аршалынском районе в 2012 году
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 5 декабря 2011 года № А-412. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 9 января 2012 года № 1-4-197
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Аршалынском районе в 2012 году.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы, условия общественных работ, размер оплаты труда участников, источник финансирования, определить спрос и предложения на общественные работы по Аршалынскому району на 2012 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Акшинеева Б.Т.
4. Настоящее постановление акимата Аршалынского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского района                   Е.Маржикпаев
«СОГЛАСОВАНО»
И.о. председателя Аршалынского
районного суда
Акмолинской области                        Г.Бимурзина
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних дел
Аршалынского района Департамента
внутренних дел Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      Б.Саханов
Начальник государственного
учреждения «Отдел по
делам обороны
Аршалынского района»                       Р.Нуркеев
Начальник государственного
учреждения «Управление юстиции
Аршалынского района»                       К.Оспанова
Аршалынский районный филиал
Общественного объединения
Народно-Демократической
партии «Нур Отан»                          Р.Федорова
Начальник государственного
учреждения «Государственный
архив Аршалынского района»                 Руденко М.
Начальник государственного
учреждения «Управление
государственного санитарно
-эпидемиологического надзора
по Аршалынскому району
Департамента Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Акмолинской области»                       О.Какимбеков
Приложение к постановлению
акимата Аршалынского района
от 05 декабря 2011 № А-412
Перечень
организаций, виды, объемы, условия
общественных работ, размер оплаты труда
участников, источник финансирования,
спрос и предложения по Аршалынскому
району на 2012 год
Наименование организации
Виды работ
Объемы работ
Сп
рос
1
ГУ «Аппарат акима аульного округа Жибек жолы Аршалынского района»
помощь в обработке документов
7200 штук
3
благоустройство и уборка территории

Аршалы ауданында 2012 жылда қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № А-412 қаулысы. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 9 қаңтарда № 1-4-197 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесіне сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аршалы ауданында 2012 жылда қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Аршалы ауданы бойынша 2012 жылға ұйымдардың ұсынылған тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, шарттары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, сұраныстар мен ұсыныстар анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Т.Ақшинеевке жүктелсін.
4. Аршалы ауданы әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі                     Маржықпаев Е.
«КЕЛІСІЛГЕН»
Ақмола облысы Аршалы
аудандық соты төрағасының м.а.             Бимурзина Г.
Қазақстан Республикасы
ішкі істер Министрлігі
«Ақмола облысы бойынша
ішкі істер Департаменті
Аршалы ауданының ішкі
істер бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Саханов Б.
«Аршалы ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Нүркеев Р.
«Аршалы ауданының Әділет
басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Оспанова К.
«Нұр Отан» Халық -
Демократиялық партиясы
қоғамдық бірлестігі Аршалы
аудандық филиалы                           Федорова Р.
«Аршалы аудандық мемлекеттік
мұрағат» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Руденко М.
«Қазақстан Республикасы
денсаулық сақтау Министрлігі
Ақмола облысы бойынша
мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
Комитетінің Департаменті Аршалы
ауданының мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Кәкімбеков О.
Аршалы ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 5 желтоқсандағы
№ А-412 қаулысымен бекітілген
Аршалы ауданы бойынша 2012 жылда
ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың
көлемі, шарттары, қатысушылардың еңбегіне
төленетін төлем ақы мөлшері және оларды
қаржыландыру көздері, сұраным және ұсыныстары
Ұйымдардың
атауы
Жұмыс түрлері
Жұмыс
көлемі
Сұраным
1
2
3
4
5
1
«Аршалы ауданы Жібек Жолы ауылдық округі әкімінің аппараты » мемлекеттік мекемесі
құжаттарды
өңдеуге көмектесу
7200 дана
3
абаттандыру және аумақты жинау