О внесении изменений и дополнений в решение Атбасарского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 4С 32/2 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 8 апреля 2011 года № 4С 34/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 18 апреля 2011 года № 1-5-163. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 4 ноября 2014 года № 194)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 04.11.2014 № 194).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2 статьи 106, пунктами 1,  5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 22 декабря 2010 года № 4С 32/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-5-154, опубликовано от 14 января 2011 года в газетах «Атбасар», «Простор») следующие изменения и дополнения: в подпункте 1) пункта 1:
цифры «2413648» заменить на цифры «2451665»;
цифры «28529» заменить на цифры «40529»;
цифры «1623575» заменить на цифры «1649592»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «2417112» заменить на цифры «2463500,6»;
в подпункте 3) пункта 1:
цифры «13946» заменить на цифры «26639,8»;
цифры «15133» заменить на цифры «27826,8»;
в подпункте 5) пункта 1:
цифры «39270» заменить на цифры «60335,4»;
в подпункте 6) пункта 1:
цифры «39270» заменить на цифры «60335,4»;
цифру «25324» заменить на цифры «46389,4»;
дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
«13-1.Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 13463 тысячи тенге»;
в пункте 14:
цифры «12294» заменить на цифры «13828»;
дополнить пунктом 17-1 следующего содержания:
«17-1. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на частичное субсидирование заработной платы и создание центров занятости в сумме 11020 тысяч тенге»;

Атбасар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" № 4С 32/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 8 сәуірдегі № 4С 34/1 шешімі. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 сәуірде № 1-5-163 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 қарашадағы № 194 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 04.11.2014 № 194 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабындағы 2 тармағының 5) тармақшасына, 109 бабындағы 15 тармақтарына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабындағы 1 тармақтың 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының «2011 – 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С 32/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-5-154 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтардағы «Атбасар», «Простор» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында:
«2413648» сандары «2451665» сандарына ауыстырылсын;
«28529» сандары «40529» сандарына ауыстырылсын;
«1623575» сандары «1649592» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасында:
«2417112» сандары «2463500,6» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 3) тармақшасында:
«13946» сандары «26639,8» сандарына ауыстырылсын;
«15133» сандары «27826,8» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 5) тармақшасында:
«39270» сандары «60335,4» сандарына ауыстырылсын.
1 тармақтың 6) тармақшасында:
«39270» сандары «60335,4» сандарына ауыстырылсын;
«25324» сандары «46389,4» сандарына ауыстырылсын;
келесі мазмұнды 13-1 тармағымен толықтырылсын:
«13-1. 2011 жылғы аудан бюджетінің шығын құрамында республикалық бюджеттен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға 13463 мың теңге сомада нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін»;
14 тармақта:
«12294» сандары «13828» сандарына ауыстырылсын;
келесі мазмұнды 17-1 тармағымен толықтырылсын:
«17-1. 2011 жылғы аудан бюджетінің шығын құрамында республикалық бюджеттен жалақыны ішінара субсидиялауға және жұмыспен қамту орталықтарын құруға 11020 мың теңге сомада нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін»;

дополнить пунктом 19-1 следующего содержания:
«19-1. Учесть, что в бюджете района на 2011 год в установленном законодательством порядке, распределены свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2011 года в сумме 46389,4 тысяч тенге»;
дополнить пунктом 19-2 следующего содержания:
«19-2. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2011 год предусмотрен возврат в вышестоящий бюджет неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 6480,8 тысяч тенге».
2. Приложения 15 к решению Атбасарского районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 22 декабря 2010 года № 4С 32/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-5-154, опубликовано от 14 января 2011 года в газетах «Атбасар» и «Простор») изложить в новой редакции согласно приложении 12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Атбасарского района и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Ахметов А.Б.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата                        Борумбаев Б.А.
«СОГЛАСОВАНО» «»
Исполняющий обязанности
акима Атбасарского района                  Каженов Ж.Г.
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики и
финансов Атбасарского района»              Серкебаева М.Н.
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 8 апреля
2011 года № 4С 34/1
Категория
2011 год
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

келесі мазмұнды 19-1 тармағымен толықтырылсын:
«19-1. 2011 жылғы аудан бюджетінің құрамында бекітілген заңнамалық тәртіпте 2011 жылдың 1 қаңтарына құрылған 46389,4 мың теңге сомада бюджеттік қаражаттардың еркін қалдықтары бөлінгені ескерілсін»;
келесі мазмұнды 19-2 тармағымен толықтырылсын:
«19-2. 2011 жылғы аудан бюджетінің құрамында жоғары тұрған бюджетке 6480,8 мың теңге сомада пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттер қайтарылғаны ескерілсін»;
2. Атбасар аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С 32/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-5-154 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтардағы «Атбасар», «Простор» газеттерінде жарияланған) 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Атбасар ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Ахметов.А.Б.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы                       Борұмбаев Б.А.
«КЕЛІСІЛДІ»
Атбасар ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          Қаженов Ж.Ғ.
«Атбасар ауданының экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Серкебаева М.Н.
Атбасар аудандық мәслихатының
2011 жылғы 8 сәуірдегі
№ 4С 34/1 шешіміне 1 қосымша
Санаты
2011 жыл
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. ТҮСІМДЕР

1187,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1187,0
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
1187,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
46389,4
01
Остатки бюджетных средств
46389,4
1
Свободные остатки бюджетных средств
46389,4
Приложение 2 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 8 апреля
2011 года № 4С 34/1
Аппарат акима района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Функциональная группа
2011 год
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера
101513,7
123
Аппарат акима Борисовского сельского округа Атбасарского района
5839,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5839,4
123
Аппарат акима Есенгельдинского аульного округа Атбасарского района
5468
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5468
123
Аппарат акима Макеевского сельского округа Атбасарского района
5376,3
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5376,3
123
Аппарат акима Мариновского сельского округа Атбасарского района
6830,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6830,4
123
Аппарат акима Новоалександровского сельского округа Атбасарского района
5230,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5230,4
123
Аппарат акима Новосельского сельского округа Атбасарского района
7026,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7026,4
123
Аппарат акима Октябрьского сельского округа Атбасарского района
5121,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5121,4
123
Аппарат акима Покровского сельского округа Атбасарского района
6238,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6238,4
123
Аппарат акима Полтавского сельского округа Атбасарского района
5508,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5508,4
123
Аппарат акима Сепеевского сельского округа Атбасарского района
5432
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5432
123
Аппарат акима Сергеевского сельского округа Атбасарского района
6304
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6304
123
Аппарат акима Сочинского сельского округа Атбасарского района
5502
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5502
123
Аппарат акима Тельманского сельского округа Атбасарского района
6448,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6448,4
123
Аппарат акима Шункыркольского сельского округа Атбасарского района
5649,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5649,4
123
Аппарат акима Ярославского сельского округа Атбасарского района
6695,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6695,4
123
Аппарат акима города Атбасар Атбасарского района
12843,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
12843,4
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

1187,0
459
Ауданның облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1187,0
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
1187,0
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
46389,4
01
Бюджет қаражатының қалдықтары
46389,4
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
46389,4
Атбасар аудандық мәслихатының
2011 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 4С 34/1 шешіміне 2 қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент,
ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
Функционалдық топ
2011 жыл
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
101513,7
123
Атбасар ауданының Борисовка селолық округі әкімінің аппараты
5839,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5839,4
123
Атбасар ауданының Есенкелді ауылдық округі әкімінің аппараты
5468
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5468
123
Атбасар ауданының Макеевка селолық округі әкімінің аппараты
5376,3
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5376,3
123
Атбасар ауданының Мариновка селолық округі әкімінің аппараты
6830,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6830,4
123
Атбасар ауданының Новоалександровка селолық округі әкімінің аппараты
5230,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5230,4
123
Атбасар ауданының Новоселский селолық округі әкімінің аппараты
7026,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7026,4
123
Атбасар ауданының Октябрь селолық округі әкімінің аппараты
5121,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5121,4
123
Атбасар ауданының Покровка селолық округі әкімінің аппараты
6238,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6238,4
123
Атбасар ауданының Полтавка селолық округі әкімінің аппараты
5508,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5508,4
123
Атбасар ауданының Сепе селолық округі әкімінің аппараты
5432
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5432
123
Атбасар ауданының Сергеевка селолық округі әкімінің аппараты
6304
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6304
123
Атбасар ауданының Сочинский селолық округі әкімінің аппараты
5502
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5502
123
Атбасар ауданының Тельман селолық округі әкімінің аппараты
6448,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6448,4
123
Атбасар ауданының Шұңқыркөл селолық округі әкімінің аппараты
5649,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5649,4
123
Атбасар ауданының Ярославка селолық округі әкімінің аппараты
6695,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6695,4
123
Атбасар ауданының Атбасар қаласы әкімінің аппараты
12843,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12843,4
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық