О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 4С-28-3 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 19 мая 2011 года № 4С-33-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 27 мая 2011 года № 1-6-153. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 26 марта 2012 года № 5С-17
Сноска. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 26.03.2012 № 5С-17
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 22 декабря 2010 года № 4С-28-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-146, опубликовано 28 января 2011 года в районной газете «Маяк») следующие изменения:
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «1699246,7» заменить цифрами «1696046,7»;
в подпункте 4) пункта 1:
строку «сальдо по операциям с финансовыми активами – 13550 тысяч тенге» заменить строкой «сальдо по операциям с финансовыми активами – 16750 тысяч тенге»;
строку «приобретение финансовых активов – 13550 тысяч тенге» заменить строкой «приобретение финансовых активов – 16750 тысяч тенге».
2. Приложения 16 к решению районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 22 декабря 2010 года № 4С-28-3 изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии Астраханского
районного маслихата                        В.Быстрицкая
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        В.Собеский
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Астраханского района                  Р.Акимов
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 19 мая
2011 года № 4С-33-2
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
Класс
Сыныпша
Наименование
I. ДОХОДЫ

Астрахан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С-28-3 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 19 мамырдағы № 4С-33-2 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 мамырда № 1-6-153 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 наурыздағы № 5С-17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2012.03.26 № 5С-17 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С-28-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-6-146 тіркелген, 2011 жылғы 28 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 2) тармақшасындағы:
«1699246,7» сандары «1696046,7» сандарымен ауыстырылсын»;
1 тармақтың 4) тармақшасындағы:
«қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 13550 мың теңге» жолы «қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 16750 мың теңге» жолымен ауыстырылсын;
«қаржы активтерін сатып алу – 13550 мың теңге» жолдары «қаржы активтерін сатып алу – 16750 мың теңге» жолымен ауыстырылсын;
2. Аудандық мәслихаттың «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С-28-3 шешімінің 16 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Шешім Ақмола облысы Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының сессия
төрайымы                                   В.Быстрицкая
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы                       В.Собеский
«КЕЛІСІЛДІ»
Астрахан ауданының әкімі                   Р.Әкімов
Астрахан аудандық
мәслихатының 2011 жылғы
19 мамырдағы № 4С-33-2
шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаттар
Сома
Сыныптар
Сыныпша
Атаулар
I. КІРІСТЕР