О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 4С-28-3 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 21 июня 2011 года № 4С-35-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 29 июня 2011 года № 1-6-156. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 26 марта 2012 года № 5С-17
Сноска. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 26.03.2012 № 5С-17
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 22 декабря 2010 года № 4С-28-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-146, опубликовано 28 января 2011 года в районной газете «Маяк») следующие изменения:
подпункта 1, 2 пункта 1 изложить в новой редакции:
«1) доходы - 1750471,9 тысяч тенге в том числе:
налоговые поступления - 276305 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 11315 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 2500 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 1460351,9 тысяч тенге;
2) затраты - 1775681,6 тысяч тенге»;
приложения 156 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии Астраханского
районного маслихата                        В.Быстрицкая
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        В.Собеский
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Астраханского района                  Р.Акимов
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 21 июня
2011 года № 4С-35-3
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 22 декабря
2010 года "О районном
бюджете на 2011 -
2013 годы" № 4С-28-3
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

Астрахан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С-28-3 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 маусымдағы № 4С-35-3 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 29 маусымда № 1-6-156 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 наурыздағы № 5С-17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2012.03.26 № 5С-17 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С-28-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-6-146 тіркелген, 2011 жылғы 28 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1, 2 тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) түсімдер - 1750471,9 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер - 276305 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 11315 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 2500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 1460351,9 мың теңге;
2) шығындар - 1775681,6 мың теңге»;
көрсетілген шешімнің 1, 56 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының сессия төрайымы               В.Быстрицкая
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы                       В.Собеский
«КЕЛІСІЛДІ»
Астрахан ауданының әкімі                   Р.Әкімов
Астрахан аудандық
мәслихатының 2011 жылғы
21 маусымдағы № 4С-35-3
шешіміне 1 қосымша
Астрахан аудандық
мәслихатының 2010 жылғы
22 желтоқсандағы № 4С-28-3
шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаттар
Сома
Сыныптар
Сыныпша
Атаулар
I. КІРІСТЕР

223070,9
Целевые текущие трансферты
140111,9
в том числе
Отдел занятости и социальных программ района
1777,0
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
590,0
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Астраханского района и многодетных семей сельской местности Астраханского района
1187,0
Отдел образования района (города областного значения)
99970,0
На капитальный ремонт детского сада в селе Первомайка
44760,0
На укрепление материально-технической базы детского сада в селе Первомайка
15240,0
На капитальный ремонт Ковыленской основной школы
39970,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

223070,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
140111,9
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1777,0
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне әлеуметтік көмек көрсетуге коммуналдық қызмет шығындарына
590,0
Астрахан ауданының аз қамтылған және көп балалы отбасыларынан шыққан студенттеріне колледжде оқуын төлеу
1187,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
99970,0
Первомайка ауылының бала бақшасына күрделі жөндеу жүргізу
44760,0
Первомайка ауылындағы бала бақшаның материалды-техникалық базасын нығайту үшін
15240,0
Ковыленка негізгі мектебінің күрделі жөндеу жұмыстары
39970,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі