О внесении изменений и дополнений в решение Буландынского районного маслихата от 15 декабря 2010 года № 4С-31/1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 30 марта 2011 года № 4С-33/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 6 апреля 2011 года № 1-7-131. Утратило силу - решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 27 апреля 2012 года № 5С-4/9
Сноска. Утратило силу - решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 27.04.2012 № 5С-4/9.
В соответствии со статьей 106пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 15 декабря 2010 года № 4С-31/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-127, опубликовано 14 января 2011 года в газетах «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы») следующие изменения и дополнение:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры «2198530» заменить на цифры «2207739»;
цифры «1821256» заменить на цифры «1830465»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «2198530» заменить  на цифры «2215369»;
в подпункте 3) пункта 1:
цифры «28130» заменить на цифры «29911,2»;
цифры «28486» заменить на цифры «30267,2»;
в подпункте 5) пункта 1:
цифры «-28130» заменить на цифры «-37541,2»;
в подпункте 6) пункта 1:
цифры «28130» заменить на цифры «37541,2»;
цифру «0» заменить на цифры «9411,2»;
в пункте 4:
цифры «448541» заменить на цифры «457750»;
в подпункте 1) пункта 4:
цифры «110139» заменить  на цифры «97923»;
цифры «53653» заменить на цифры «41437»;
в подпункте 3) пункта 4:
цифры «283266» заменить  на цифры «304691»;
цифры «7902» заменить на цифры «8964»;
дополнить строками следующего содержания:
«11903 тысячи тенге на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
8460 тысяч тенге на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров, частичное субсидирование заработной платы, обучение предпринимательству, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости, в том числе:
на частичное субсидирование заработной платы 1266 тысяч тенге;
на создание центра занятости 7194 тысячи тенге;».

Бұланды аудандық мәслихатының 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 4С-31/1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы № 4С-33/1 шешімі. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 6 сәуірде № 1-7-131 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 5С-4/9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2012.04.27 № 5С-4/9 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 4С-31/1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-127 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтарда «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасында:
«2198530» сандары «2207739» сандарына ауыстырылсын;
«1821256» сандары «1830465» сандарына ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасында:
«2198530» сандары «2215369» сандарына ауыстырылсын;
1-тармақтың 3) тармақшасында:
«28130» сандары «29911,2» сандарына ауыстырылсын;
«28486» сандары «30267,2» сандарына ауыстырылсын;
1-тармақтың 5) тармақшасында:
«-28130» сандары «-37541,2» сандарына ауыстырылсын;
1-тармақтың 6) тармақшасында:
«28130» сандары «37541,2» сандарына ауыстырылсын;
«0» саны «9411,2» сандарына ауыстырылсын;
4-тармақта:
«448541» сандары «457750» сандарына ауыстырылсын;
4-тармақтың 1) тармақшасында:
«110139» сандары «97923» сандарына ауыстырылсын;
«53653» сандары «41437» сандарына ауыстырылсын;
4-тармақтың 3) тармақшасында:
«283266» сандары «304691» сандарына ауыстырылсын;
«7902» сандары «8964» сандарына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«11903 мың теңге - мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға;
8460 мың теңге - кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға, жалақыны ішінара субсидиялауға, кәсіпкерлікке үйретуге, қоныс аударуға субсидиялар беруге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға, оның ішінде:
1266 мың теңге - жалақыны ішінара субсидиялауға;
7194 мың теңге - жұмыспен қамту орталығын құруға;».

2. Приложение 1 к решению Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 15 декабря 2010 года № 4С-31/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-127, опубликовано 14 января 2011 года в газетах «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы») изложить в  новой редакции согласно  приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель 33 внеочередной сессии        Л.Самохвалова
Секретарь районного маслихата              П.Весело
СОГЛАСОВАНО
Аким Буландынского района                  Е.Нугманов
Начальник государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
Буландынского района»                      А.Рахимжанов
Приложение к решению
Буландынского районного маслихата

2. Бұланды аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 4С-31/1 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-127 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтарда «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы» газеттерінде жарияланған) 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 33-сессияның төрайымы         Л.Самохвалова
Аудандық мәслихаттың хатшысы               П.Веселов
КЕЛІСІЛДІ
Бұланды ауданының әкімі                    Е.Нұғыманов
«Бұланды ауданының экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ә.Рақымжанов
Бұланды аудандық мәслихатының

19697
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
3789
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
8615
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
4061
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
3542
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
1012
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
4783
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
2913
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
831
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1039
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
33417,7
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
13373
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
3909
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
500
011
Проведение противоэпизо-
отических мероприятий
8964
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
15844,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений (города областного значения)
11610
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
4234,7
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4200
012
Развитие объектов водного хозяйства
4200
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8136
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3789
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
3789
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4347
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
4347
12
Транспорт и коммуникации
201944
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1944
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах

19697
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
3789
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
8615
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4061
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
3542
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
1012
465
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
4783
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2913
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
831
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1039
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
33417,7
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
13373
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3909
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
500
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
8964
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
15844,7
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11610
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
4234,7
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4200
012
Су шаруашылығының объектілерін дамыту
4200
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8136
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3789
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3789
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
4347
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4347
12
Көлiк және коммуникация
201944
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1944
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету