О районном бюджете на 2012-2014 годы
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 9 декабря 2011 года № 4С-40/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 29 декабря 2011 года № 1-7-142. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 11 апреля 2013 года № 70)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 11.04.2013 № 70).
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы 2688836,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 360752 тысячи тенге;
неналоговые поступления 13250,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 41000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2273833,3 тысяч тенге;
2) затраты 2696304,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 10111 тысяч тенге;
бюджетные кредиты 11247 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 1136 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 10204 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов 10204 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета -27783,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 27783,2 тысяч тенге:
поступления займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 16775 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 44558,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 06.12.2012 № 5С-11/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Утвердить доходы районного бюджета за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
единый земельный налог;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственная пошлина;
2) неналоговых поступлений, в том числе:
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета; штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора;
прочие неналоговые поступления;

2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 4С-40/1 шешімі. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 29 желтоқсанда № 1-7-142 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 сәуірдегі № 70 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 11.04.2013 № 70 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 123-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер 2688836,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 360752 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 13250,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 41000 мың теңге;
трансферттер түсімі 2273833,3 мың теңге;
2) шығындар 2696304,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 10111 мың теңге;
бюджеттік кредиттер 11247 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1136 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 10204 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 10204 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатып алудан түскен түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -27783,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) 27783,2 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 16775 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 44558,2 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2012.12.06 № 5С-11/1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттің кірісі келесі көздер есебінен бекітілсін:
1) салықтық түсімдер, соның ішінде:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер;
кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алымдар;
мемлекеттік баж;
2) салықтық емес түсімдер, соның ішінде:
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсiмдер;

3) поступлений от продажи основного капитала, в том числе:
продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;
продажа земли.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 12.11.2012 № 5С-10/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2012 год субвенцию, передаваемую из областного бюджета в сумме 1546175 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2012 год целевые трансферты в сумме 727658,3 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 156132 тысячи тенге, в том числе:
148969 тысяч тенге на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
7163 тысячи тенге на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
2) целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 197997,8 тысяч тенге, в том числе:
179693,8 тысяч тенге на строительство средней школы на 120 мест в селе Партизанка Буландынского района;
8100 тысяч тенге на привязку проекта повторного применения по проекту «Строительство средней школы на 420 мест в городе Макинск Буландынского района»;
10204 тысячи тенге на увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Макинск Жылу» при акимате Буландынского района;
3) целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 330871,8 тысяч тенге, в том числе:
1844 тысячи тенге на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов;
12282 тысячи тенге на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
11800 тысяч тенге на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
106937 тысяч тенге на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
8906 тысяч тенге на проведение противоэпизоотических мероприятий;
145000 тысяч тенге на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
24114,8 тысяч тенге на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
15284 тысячи тенге на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
частичное субсидирование заработной платы 3274 тысячи тенге;
обеспечение деятельности центров занятости населения 10918 тысяч тенге;
молодежная практика 1092 тысячи тенге;
2370 тысяч тенге на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках программы «Развитие регионов»;
1392 тысячи тенге на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
942 тысячи тенге на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам автономной организации образования «Назарбаев Интеллектуальные школы»;

3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, соның ішінде:
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату;
жерді сату.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2012.11.12 № 5С-10/1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Аудандық бюджетте 2012 жылға облыстық бюджеттен берілетін 1546175 мың теңге сомасында субвенция қарастырылсын.
4. Аудандық бюджетте 2012 жылға 727658,3 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылсын, соның ішінде:
1) республикалық бюджеттен 156132 мың теңге сомасында дамуға нысаналы трансферттер, соның ішінде:
148969 мың теңге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
7163 мың теңге мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
2) облыстық бюджеттен 197997,8 мың теңге сомасында дамуға нысаналы трансферттер, соның ішінде:
179693,8 мың теңге Бұланды ауданы Партизанка селосында 120 орындық орта мектептің құрылысына;
8100 мың теңге «Бұланды ауданы Макинск қаласында 420 орындық орта мектептің құрылысы» жобасы бойынша қайта қолданған жобаны байлауға;
10204 мың теңге Бұланды ауданы әкімдігінің жанындағы «Макинск-Жылу» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталының ұлғаюына;
3) республикалық бюджеттен 330871,8 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
1844 мың теңге мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету шараларды іске асыруға;
12282 мың теңге негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға;
11800 мың теңге жетім сәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақша қаражаттарын төлеуге;
106937 мың теңге мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға;
8906 мың теңге эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге;
145000 мың теңге аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекен көшелерін күрделі және орта деңгейде жөндеуге;
24114,8 мың теңге мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға;
15284 мың теңге Жұмыспен қамту 2020 бағдарлама шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға, соның ішінде:
3274 мың теңге еңбек ақыны ішінара субсидияландыруға;
10918 мың теңге халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге;
1092 мың теңге жастар практикасы;
2370 мың теңге «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға;
1392 мың теңге үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге;
942 мың теңге «Назарбаев Зияткерлік мектептері» дербес білім беру ұйымдарының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға;

4) целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 42656,7 тысяч тенге, в том числе:
2114,4 тысяч тенге на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги;
1171,3 тысяч тенге на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Буландынского района и многодетных семей сельской местности;
36971 тысяча тенге на капитальные расходы объектов образования;
2400 тысяч тенге на капитальные расходы государственных органов.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 06.12.2012 № 5С-11/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
5. исключен решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 11.07.2012 № 5С-7/3(водится в действие с 01.01.2012).
6. Установить специалистам образования, социального обеспечения, культуры, проживающим и работающим в аульной (сельской) местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
7. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2012 год, согласно приложению 4.
8. Утвердить перечень бюджетных программ района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2012-2014 годы согласно приложениям 567 соответственно.
9. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
40 очередной
сессии                                     К.Ташимова
Секретарь
районного маслихата                        П.Веселов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Буландынского района                  Е.Нугманов
Начальник государственного
учреждения «Налоговое управление
по Буландынскому району»                   О.Абильдин
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
Буландынского района»                      А.Рахимжанов
Приложение 1 к решению
Буландынского районного маслихата

4) облыстық бюджеттен 42656,7 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
2114,4 мың теңге Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызмет шығындарына әлеуметтік көмек көрсетуге;
1171,3 мың теңге Бұланды ауданының аз қамтылған отбасыларынан және ауылдық жерлердегі көп балалы отбасыларынан шыққан колледж студенттерінің оқуына ақы төлеуге;
36971 мың теңге бiлiм беру нысандарының күрделi шығындарына;
2400 мың теңге мемлекеттік органдарының күрделі шығыстарына.
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2012.12.06 № 5С-11/1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. алынып тасталды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2012.07.11 № 5С-7/3 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Ауылдық (селолық) жерлерде тұратын және жұмыс істейтін білім, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет мамандарына қалалық жағдайда сондай қызмет түрімен айналысатын мамандардың жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда лауазымдық жалақылары және тарифтік ставкалары жиырма бес пайызға жоғары белгіленсін.
7. 2012 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4- қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2012-2014 жылдарға қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 567-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
9. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 40-сессияның
төрайымы                                   К.Тәшімова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    П.Веселов
«КЕЛІСІЛДІ»
Бұланды ауданының әкімі                    Е.Нұғыманов
«Бұланды ауданы бойынша салық
басқармасы» мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    О.Әбілдин
Бұланды ауданының «Экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ә.Рақымжанов
Бұланды аудандық мәслихатының

1392
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
11800
018
Организация профессионального обучения
16898
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию  воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
583
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
106937
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского  бюджета
942
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
23531,8
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
43242
467
Отдел строительства района (города областного значения)
187793,8
037
Строительство и реконструкция объектов образования
187793,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
71644,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4771
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4771
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
66873,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17022
002
Программа занятости
12929
005
Государственная адресная социальная помощь
1891
006
Оказание жилищной помощи
730
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6323,7
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
489
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
160
016
Государственные пособия на детей до 18 лет

1392
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім cәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды), асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеу
11800
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
16898
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен балабақшалардың, шағын орталықтардың, мектеп-интернаттарының: дарынды балалар үшін жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін білім ұйымдарының, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
583
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
106937
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
942
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беретін ұйымдардың: мектептердің, мектеп-интернаттардың: дарынды балалар үшін жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), мамандандырылған; жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін ұйымдардың мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
23531,8
067
Идараға қарасты мемлекеттік мекемелермен ұйымдардың күрделі шығыстары
43242
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
187793,8
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
187793,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
71644,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4771
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
4771
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
66873,7
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17022
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
12929
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1891
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
730
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
6323,7
010
Үйде тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
489
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
160
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар

3513
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2706
007
Подготовка и участие членов  сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2900
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
31786
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
14891
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5685
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
300
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
8906
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
16895
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
13231
003
Капитальные расходы государственного органа
1570
009
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
250
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
1844
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10486
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5420
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
5270
017
Капитальные расходы государственного органа
150
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5066
001
Услуги по реализации государственной политики  в области  архитектуры и градостроительства на местном уровне
5066
12
Транспорт и коммуникации
147460
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2260
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
2260
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
145200
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
145000
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
200
13
Прочие
14240
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2370
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2370
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

3513
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2706
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2900
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
31786
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
14891
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5685
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
300
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
8906
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
16895
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13231
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1570
009
Елдi мекендердi жерге және шаруашылық жағынан орналастыру
250
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
1844
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10486
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5420
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5270
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
5066
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5066
12
Көлiк және коммуникация
147460
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2260
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2260
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
145200
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
145000
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
200
13
Басқалар
14240
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2370
040
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2370
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі