О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 4С29-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 28 июня 2011 года № 4С34-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Егиндыкольского района Акмолинской области 8 июля 2011 года № 1-8-113. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 18 апреля 2013 года № 44)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 18.04.2013 № 44).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 22 декабря 2010 года № 4С29-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-8-104, опубликованное 1 марта 2011 года в районной газете «Егіндікөл») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 997476 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 74365 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1135 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4500 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 917476 тысяч тенге;
2) затраты – 1023055 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19787,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20796,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1009 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -100 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -45266,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 45266,8 тысяч тенге:
поступление займов – 14243 тысяч тенге;
погашение займов – 1009 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 32032,8 тысяч тенге»;
пункт 6-1 изложить в новой редакции:
«6-1.Учесть, что в бюджете района на 2011 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшихся на 1 января 2011 года в сумме 32032,8 тысячи тенге.»;
приложения 14, 6 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 123 к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С29-1 "Ауданның 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 маусымдағы № 4С 34-1 шешімі. Ақмола облысы Егіндікөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 шілдеде № 1-8-113 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 сәуірдегі № 44 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 18.04.2013 № 44 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының «Ауданның 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С29-1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-8-104 тіркелген, 2011 жылғы 1 наурызда аудандық «Егіндікөл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. Ауданның 2011 – 2013 жылдарға арналған бюджеті 1,2,3 қосымшаларына сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2011 жылына арналған келесі көлемінде:
1) түсімдер – 997476 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 74365 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1135 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 917476 мың теңге;
2) шығындар – 1023055 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 19787,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 20796,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1009 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – -100 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 100 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -45266,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 45266,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 14243 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1009 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 32032,8 мың теңге»;
6-1 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«6-1. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде заңымен орнатылған тәртіпте 2011 жылдың 1 қаңтар айына пайда болған бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылды 32032,8 мың теңге сомасында ескерілсін.»;
көрсетілген шешімінің 1, 46 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.