О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 4С29-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 9 ноября 2011 года № 4С38-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Егиндыкольского района Акмолинской области 22 ноября 2011 года № 1-8-116. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 18 апреля 2013 года № 44)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 18.04.2013 № 44).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года,подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 22 декабря 2010 года № 4С 29-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-8-104, опубликованное 1 марта 2011 года в районной газете «Егіндікөл») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 981450,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 76734 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2320 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 946 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 901450,1 тысяч тенге;
2) затраты – 997229,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19787,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20796,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1009 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 9700 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 9800 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -45266,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 45266,8 тысяч тенге:
поступление займов – 14243 тысяч тенге;
погашение займов – 1009 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 32032,8 тысяч тенге.»;
пункт 4 изложить в новой редакции:
«4. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены трансферты из республиканского бюджета в общей сумме 270207,9 тысяч тенге, из них:

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С29-1 "Ауданның 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 қарашадағы № 4С38-1 шешімі. Ақмола облысы Егіндікөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 қарашада № 1-8-116 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 сәуірдегі № 44 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 18.04.2013 № 44 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихаттың «Ауданның 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С 29-1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде
№ 1-8-104 тіркелген, 2011 жылғы 1 наурызда аудандық «Егіндікөл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. Ауданның 2011 – 2013 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2011 жылына арналған келісі көлемінде:
1) түсімдер – 981450,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 76734 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2320 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 946 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 901450,1 мың теңге;
2) шығындар – 997229,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 19787,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 20796,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1009 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 9700 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 9800 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 100 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 45266,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 45266,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 14243 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1009 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 32032,8 мың теңге.»;
4 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«4. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен жалпы сомасы 270207,9 мың теңге трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:

целевые текущие трансферты в сумме 270207,9  тысяч тенге, в том числе:
5411,9 тысяч тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
4096 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
2470 тысяч тенге – на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов;
4448 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
3610 тысяч тенге – на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей;
236300 тысяч тенге – на средний ремонт автомобильных дорог;
5851 тысяча тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
8021 тысяча тенге – на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020.
Распределение указанных трансфертов по государственным учреждениям определяется постановлением акимата района.»;
пункт 5 изложить в новой редакции:
«5. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в общей сумме 85281,2 тысячи тенге, из них:
целевые текущие трансферты в сумме 75481,2 тысячи тенге, в том числе:
136,1 тысяча тенге – на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги;
46864,8 тысяч тенге – на проведение капитального ремонта объектов образования;
28480,3 тысячи тенге – на проведение капитального ремонта объектов культуры:
целевые трансферты на развитие всего 9800 тысяч тенге, в том числе:
9800 тысяч тенге – на увеличение уставного капитала юридических лиц.
Распределение указанных трансфертов по государственным учреждениям определяется постановлением акимата района.»;
пункт 7 изложить в новой редакции:
«7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 500 тысяч тенге.»;
приложения 146 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 123 к настоящему решению.

нысаналы ағымдағы трансферттер 270207,9 мың теңге сомасында, соның ішінде:
5411,9 мың теңге - бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға;
4096 мың теңге – бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
2470 мың теңге – мамандардың әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыруға;
4448 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге;
3610 мың теңге – жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы төлемдерге ақшалай қаражат;
236300 мың теңге – автомобиль жолдарына орташа жөндеу жүргізуге;
5851 мың теңге - білім беру мектепке дейін ұйымдардың тәрбиешілердің және мектеп мұғалімдердің біліктілік дәрежесіне қосымша төлеу өсу;
8021 тысяча теңге – 2020 жұмыспен қамту Бағдарламасы шегіндегі шараларды іске асыру.
Көрсетілген трансферттерді мемлекеттік мекемелерге бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.»;
5 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«5. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен жалпы сомасы 85281,2 мың теңге трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
нысаналы ағымдағы трансферттер 75481,2 мың теңге сомасында, оның ішінде:
136,1 мың теңге – Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызмет шығындары үшін әлеуметтік көмек көрсетуге;
46864,8 мың теңге – білім беру объектілеріне күрделі жөндеу жүргізуге;
28480,3 мың теңге – мәдениет объектілеріне күрделі жөндеу жүргізуге.
дамуға нысаналы трансферттер барлығы 9800 мың теңге, оның ішінде:
9800 мың теңге – заңды тұлғалардың уставтық капиталды арттыру.
Көрсетілген трансферттерді мемлекеттік мекемелерге бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.»;
7 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«7. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2011 жылға арналған резерві 500 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
көрсетілген шешімінің 1, 4, 6 қосымшаларды осы шешімнің 12,  3 қосымшалар сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Е. Исаченко
Секретарь
районного маслихата                        Р. Муллаянов
СОГЛАСОВАНО
Аким Егиндыкольского района                Б. Султанов
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 9 ноября
2011 года № 4С38-1
Бюджет района на 2011 год
категория
Сумма
класс
подкласс
I. Доходы

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Е. Исаченко
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Р. Муллаянов
КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданының әкімі                  Б. Сұлтанов
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2011 жылғы 9 қарашадағы
№ 4С 38-1 шешіміне 1 қосымша
Ауданның 2011 жылға арналған бюджет
санаттар
Сома
сыныптар
сыныпша
I.Түсімдер