О внесении изменений и дополнения в решение Ерейментауского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 4С-30/3-10 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 4 ноября 2011 года № 4С-41/2-11. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 10 ноября 2011 года № 1-9-180. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 16 апреля 2013 года № 94)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 16.04.2013 № 94).
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 22 декабря 2010 года № 4С-30/3-10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-164, опубликовано 1 января 2011 года в районной газете «Ереймен», 1 января 2011 года в районной газете «Ерейментау) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2011-2013 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 085 010,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 466 764 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 024 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 581 722,6 тысяч тенге;
2) затраты – 2 118 343,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31 809 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 32 937 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 128 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 55 704 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 120 846,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 120 846,3 тысяч тенге.»;
пункт 7 изложить в новой редакции:
«7. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусматриваются расходы на выплату государственных пособий на детей до восемнадцати лет в сумме 14 613 тысяч тенге.»;
пункт 7-6 изложить в новой редакции:
«7-6. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусматриваются расходы на разработку проектно-сметной документации на строительство новой школы на 200 мест в сумме 4 000 тысяч тенге и нового 60-ти квартирного арендного жилого дома в городе Ерейментау в сумме 3 700 тысяч тенге.»;

"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Ерейментау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С-30/3-10 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 қарашадағы № 4С-41/2-11 шешімі. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 қарашада № 1-9-180 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 16 сәуірдегі № 94 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 16.04.2013 № 94 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4-тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Ерейментау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С-30/3-10 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің № 1-9-164 Тізілімінде тіркелген, аудандық «Ереймен» газетінде 2011 жылдың 1 қаңтарында, аудандық «Ерейментау» газетінде 2011 жылдың 1 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, 2011-2013 жылдарға арналған, сонымен қатар 2011 жылға арналған аудан бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 085 010,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 466 764 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 024 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 17 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 581 722,6 мың теңге;
2) шығындар – 2 118 343,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 31 809 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 32 937 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1 128 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 55 704 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 120 846,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 120 846,3 мың теңге»;
7-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«7. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде он сегіз жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыларды төлеуге 14 613 мың теңге сомасында шығыстар қарастырылғаны есепке алынсын»;
7-6-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«7-6. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде 4 000 мың теңге сомасында 200 орындық жаңа мектептің және 3 700 мың теңге сомасында Ерейментау қаласындағы жаңа 60 пәтерлік жалгерлік тұрғын үйдің құрылысына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге шығыстар қарастырылғаны есепке алынсын»;

пункт 7-8 изложить в новой редакции:
«7-8. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусматриваются расходы на строительство дополнительного участка водопровода в городе Ерейментау в сумме 500 тысяч тенге.»;
дополнить пунктом 7-9 следующего содержания:
«7-9. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрен возврат в республиканский бюджет неиспользованных бюджетных кредитов, выданных в 2010 году для реализации мер социальной поддержки специалистам в сумме 15 133,6 тысяч тенге.»;
пункт 8 изложить в новой редакции:
«8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 5 662,7 тысяч тенге.»;
приложения 1456 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата                                  Н.Кравченко
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата                        К.Махметов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Ерейментауского района                Л.Ж.Дюсенов
Начальник Государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Ерейментауского района»         А.К.Хасенов
Приложение 1 утверждено
решением Ерейментауского
районного маслихата
от 4 ноября 2011 года
№ 4С-41/2-11
Приложение 1 утверждено
решением Ерейментауского
районного маслихата
от 22 декабря 2010 года
№ 4С-30/3-10
Бюджет района на 2011 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

7-8-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«7-8. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде Ерейментау қаласындағы су құбырларының қосымша учаскесінің құрылысына 500 мың теңге сомасында шығыстар қарастырылғаны есепке алынсын»;
келесі мазмұндағы 7-9-тармақпен толықтырылсын:
«7-9. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде 15 133,6 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдаудың шараларын жүзеге асыру үшін 2010 жылда берілген пайдаланылмаған бюджеттік несиелерді республикалық бюджетке қайтару қарастырылғаны есепке алынсын»;
8-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«8. 2011 жылға арналған 5 662,7 мың теңге сомасындағы ауданның жергілікті атқарушы органының қоры бекітілсін»;
көрсетілген шешімнің 1456 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихатының
сессия төрағасы                            Н.Кравченко
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Махметов
«КЕЛІСІЛДІ»
Ерейментау ауданының әкімі                 Л.Ж.Дүйсенов
«Ерейментау ауданының
экономика және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            А.Қ.Хасенов
Ерейментау аудандық
мәслихатының 2011 жылғы
4 қарашадағы № 4С-41/2-11
шешімімен бекітілген
1 қосымша
Ерейментау аудандық
мәслихатының 2010 жылғы
22 желтоқсандағы № 4С-30/3-10
шешімімен бекітілген
1 қосымша
2011 жылға арналған аудан бюджеті
Санат
Сома
Сынып
Сыныпша
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

3820
3
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
700
465
Отдел физической культуры и спорта района(города областного значения)
6902
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
3359
6
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
767
7
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2776
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
69814,6
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района(города областного значения)
19695,3
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
14993
99
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
4702,3
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
23002
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5696
11
Проведение противоэпизоотических мероприятий
17306
467
Отдел строительства района (города областного значения)
27117,3
12
Развитие объектов водного хозяйства
27117,3
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10179
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5559
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
5559
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4620
1
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
4620
12
Транспорт и коммуникации
17796
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
16036
13
Обеспечение функционирования автомобильных дорог городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
16036
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1760
23
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1760
13
Прочие
13858,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5662,7
12
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5662,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района(города областного значения)
4751
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
4751

3820
3
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру
700
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
6902
1
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3359
6
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
767
7
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2776
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
69814,6
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
19695,3
1
Жергілікті деңгейде облыстық маңызы бар қаланың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14993
99
Республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттердің есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
4702,3
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
23002
1
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5696
11
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
17306
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
27117,3
12
Су шаруашылығының объектілерін дамыту
27117,3
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10179
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5559
1
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5559
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
4620
1
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4620
12
Көлік және коммуникация
17796
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
16036
13
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
16036
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1760
23
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1760
13
Басқалар
13858,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5662,7
12
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5662,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4751
1
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4751

180 134,9
Целевые трансферты на развитие
56 848
Отдел строительства района (города областного значения)
56 848
Реконструкция системы водоснабжения (с. Новомарковка)
27 000
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
29 848
Целевые текущие трансферты
90 349,9
Отдел образования района
59 714
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
4 096
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
5411,9
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей
10108
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
28320
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
11778
Отдел занятости и социальных программ(города областного значения)
9082
На профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров, частичное субсидирование заработной платы, обучению предпринимательству, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости
1888
Обеспечение деятельности центров занятости

180 134,9
Дамуға арналған мақсатты трансферттер
56 848
Ауданның ( облыстық маңызы бар қала) құрылыс бөлімі
56 848
Сумен жабдықтау жүйесін қайта құрастыру (Новомарковка а.)
27 000
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
29 848
Мақсатты ағымды трансферттер
90 349,9
Ауданның білім бөлімі
59 714
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімнің мемлекеттік мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен қамтамасыз етуге
4 096
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімнің мемлекеттік мекемелеріндегі лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін құруға
5411,9
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналардың қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10108
Мектепке дейінгі бiлiм беру ұйымдарындағы мемлекеттiк бiлiм беру тапсырыстарын iске асыруға
28320
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
11778
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
9082
Кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға, жалақыны ішінара субсидиялауға, кәсіпкерлікке үйретуге, қоныс аударуға, субсидиялар беруге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға
1888
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету

7194
Отдел сельского хозяйства района
4 248
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
4 248
Отдел ветеринарии (города областного значения)
17 306
На проведение противоэпизоотических мероприятий
17 306
Бюджетные кредиты
32 937
Отдел сельского хозяйства района
32 937
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
32 937
Приложение 3 утверждено
решением Ерейментауского
районного маслихата
от 4 ноября 2011 года
№ 4С-41/2-11
Приложение 5 утверждено
решением Ерейментауского
районного маслихата
от 22 декабря 2010 года
№ 4С-30/3-10
Целевые трансферты из областного
бюджета на 2011 год
Наименование
Сумма
Всего

7194
Ауданның ауыл шаруашылық бөлімі
4 248
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
4 248
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
17 306
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге
17 306
Бюджеттік несиелер
32 937
Ауданның ауыл шаруашылық бөлімі
32 937
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саладағы мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін бюджеттік несиелер
32 937
Ерейментау аудандық
мәслихатының 2011 жылғы
4 қарашадағы № 4С-41/2-11
шешімімен бекітілген
3 қосымша
Ерейментау аудандық
мәслихатының 2010 жылғы
22 желтоқсандағы
№ 4С-30/3-10 шешімімен
бекітілген 5 қосымша
2011 жылға арналған облыстық бюджеттен бөлінген
нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
Барлығы

112 447,7
Целевые трансферты на развитие
73 089
Отдел строительства района (города областного значения)
65 089
Реконструкция бывшего детского сада № 87 г.Ерейментау
24587
Реконструкция внутренних и наружных коммуникаций 75 квартирного жилого дома
40502
На выполнение проектных, сметных, изыскательных работ и надзора за строительством, в целях реализации отраслевого проекта «Водоснабжение и канализация сельских территорий" в рамках соглашения с Азиатским банком развития
(с.Изобильное)
0
Отдел экономики и финансов района(города областного значения)
8 000
На увеличение уставного капитала КГП на ПХВ "Ерейментау Су Арнасы" при акимате Ерейментауского района (приобретение спецтехники)
8 000
Целевые текущие трансферты
39 358,7
Отдел образования района (города областного значения)

112 447,7
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
73 089
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) құрылыс бөлімі
65 089
Ерейментау қаласының бұрынғы № 87 бала бақшасын қайта құрастыру
24587
75 пәтерлік тұрғын үйдің ішкі және сыртқы коммуникацияларын қайта құрастыру
40502
Азиаттық даму банкімен келісімнің аясында, "Ауылдық аумақтарды сумен жабдықтау және канализациялау" салалық жобасын жүзеге асыру мақсатында, жобалық, сметалық, іздестіру жұмыстары мен қадағалауды орындауға
0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) экономика және қаржы бөлімі
8 000
Ерейментау ауданы әкімдігінің жанындағы ШЖҚ "Ерейментау Су Арнасы" КМК-ның жарғылық капиталын арттыруға (арнайы техника сатып алу)
8 000
Мақсатты ағымды трансферттер
39 358,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі