О внесении изменений и дополнений в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № С-28/2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 25 августа 2011 года № С-35/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 7 сентября 2011 года № 1-10-145. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 4 ноября 2014 года № 226)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 04.11.2014 № 226).
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Енбекшильдерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата «О районном бюджете на 2011 - 2013 годы» от 22 декабря 2010 года № С-28/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-10-129, опубликовано 14, 15 января 2011 года в районной газете «Жаңа дәуір»-«Сельская новь») следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
«1) доходы – 1616545,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 450943 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10380 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3900 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1151322,8 тысяч тенге;
2) затраты – 1664987,9 тысяч тенге;»;
в пункте 3:
абзац первый изложить в новой редакции:
«Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета на образование в сумме 73948 тысяч тенге, в том числе:»;
дополнить абзацами следующего содержания:
«20000 тысяч тенге – на укрепление материально-технической базы детского сада «Аленка»;
12000 тысяч тенге - на приобретение автотранспорта для осуществления подвоза учащихся.»;
пункты 89 изложить в новой редакции:
«8. Учесть, что на 2011 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме 1964,5 тысяч тенге, в том числе:
472,5 тысяч тенге - на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги;
1492 тысяч тенге – на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Енбекшильдерского района и многодетных семей сельской местности Енбекшильдерского района.

Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № С-28/2 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 тамыздағы № С-35/2 шешімі. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 7 қыркүйекте № 1-10-145 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 қарашадағы № 226 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 04.11.2014 № 226 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Еңбекшілдер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының «2011 – 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № С-28/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-10-129 тіркелген, 2011 жылғы 14, 15 қаңтарда аудандық «Жаңа дәуір»-«Сельская новь» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 1616545,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 450943 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10380 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3900 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1151322,8 мың теңге;
2) шығындар – 1664987,9 мың теңге;»;
3 тармақта:
бірінші азат жол жаңа редакцияда жазылсын:
«2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен білім беруге арналған 73948 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:»;
келесі мазмұндағы азат жолдармен толықтырылсын:
«20000 мың теңге – «Аленка» бала бақшасының материалды-техникалық базасын нығайтуға;
12000 мың теңге – оқушыларды алып баруды жүзеге асыру үшін автокөлік сатып алуға.»;
89 тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
«8. 2011 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 1964,5 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
472,5 мың теңге – Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық шығындарды өтеуден әлеуметтік көмек көрсетуге;
1492 мың теңге – Еңбекшілдер ауданының аз қамтылған отбасылары және Еңбекшілдер ауданының ауылдық жерлердегі көп балалы отбасылары студенттерінің оқу колледждердегі ақысын төлеуге.

9. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на строительство и реконструкцию объектов образования в сумме 37609,3 тысяч тенге.»;
пункт 11 изложить в новой редакции:
«11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 1000 тысяч тенге.»;
дополнить пунктом 11-2 следующего содержания:
«11-2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты в областной бюджет в сумме 605 тысяч тенге на компенсацию потерь областного бюджета, в связи с упразднением ревизионных комиссий районных (городских) маслихатов и созданием государственного учреждения – ревизионной комиссии области.»;
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        В.Устьянцев
Секретарь районного
маслихата                                  М.Исажанов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Енбекшильдерского
района Акмолинской области                 Т.Хамитов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Енбекшильдерского
района» Акмолинской области                Т.Омаров
Приложение 1 к решению
Енбекшильдерского районного
маслихата от 25 августа
2011 года № С-35/2
Приложение 1 к решению
Енбекшильдерского районного
маслихата от 22 декабря
2010 года № С-28/2
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сома
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
I. Доходы

9. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінген білім беру объектілерін салуға және құруға арналып 37609,3 мың теңге сомасындағы нысаналы даму трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін.»;
11 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«11. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2011 жылға арналған резерві 1000 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
келесі мазмұндағы 11-2 тармақпен толықтырылсын:
«11-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке, аудандық (қалалық) мәслихаттардың тексеру комиссияларының таратылуына және облыстық тексеру комиссиясы мемлекеттiк мекемесiнің құрылуына байланысты, облыстық бюджеттің ысырабын өтеуге арналған 605 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін.»;
айтылған шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       В.Устьянцев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    М.Исажанов
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысы Еңбекшілдер
ауданының әкімі                            Т.Хамитов
Ақмола облысы «Еңбекшілдер
ауданының экономика және
қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Т.Омаров
Еңбекшілдер аудандық
мәслихатының 2011 жылғы
25 тамыздағы № С-35/2
шешіміне 1 қосымша
Еңбекшілдер аудандық
мәслихатының 2010 жылғы
22 желтоқсандағы № С-28/2
шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6
I. Түсімдер

700
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
750
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
35
8
Государственная пошлина взимаемая за регистрацию места жительства
270
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
10
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
8
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
21
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
45
2
Неналоговые поступления
10380
1
Доходы от государственной собственности
1680
5
Доходы от аренды имущества находящихся в государственной собственности
1680
4
Доходы от аренды имущества находящихся в коммунальной собственности
1300
5
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности
380
4
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
8100
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
8100
5
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
8100
6
Прочие неналоговые поступления
600
1
Прочие неналоговые поступления
600
9
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
600
3
Поступления от продажи основного капитала
3900
3
Продажа земли и нематериальных активов
3900
1
Продажа земли
3900
1
Поступления от продажи земельных участков
3900
4
Поступления трансфертов
1151322,8
2
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1151322,8
2
Трансферты из областного бюджета
1151322,8
1
Целевые текущие трансферты

700
4
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
750
5
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
35
8
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
270
9
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
10
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
8
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін мемлекеттік баж
21
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
45
2
Салықтық емес түсiмдер
10380
1
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
1680
5
Мемлекет меншiгіндегі мүлiктi жалға беруден түсетiн кiрiстер
1680
4
Коммуналдық меншiктегі мүлiктi жалдаудан түсетін кiрiстер
1300
5
Коммуналдық меншіктегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалдаудан түсетін кірістер
380
4
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
8100
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
8100
5
Жергілікті бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттік мекемелер салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
8100
6
Басқа да салықтық емес түсімдер
600
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
600
9
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
600
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
3900
3
Жердi және материалдық емес активтердi сату
3900
1
Жерді сату
3900
1
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
3900
4
Трансферттердің түсімдері
1151322,8
2
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
1151322,8
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
1151322,8
1
Ағымдағы нысаналы трансферттер