О внесении изменений и дополнений в решение Жаркаинского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 4С-28/2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 9 марта 2011 года № 4С-30/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 18 марта 2011 года № 1-12-143. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 6 марта 2012 года № 5С-2/11
Сноска. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 06.03.2012 № 5С-2/11
В соответствии с подпунктом 5 пункта 4, пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года №4С-28/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-141, опубликовано 21 января 2011 года в газете «Целинное знамя») следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 2:
цифры «1 635 463» заменить на цифры «1 649 937,5»;
в подпункте 5:
цифры « – 47 061» заменить на цифры «– 61 535,5»
в подпункте 6:
цифры «47 061» заменить на цифры «61 535,5».
дополнить пунктами 7-1 и 7-2 следующего содержания:
«7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год в установленном
законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2011 года, в сумме 7 706 тысяч тенге»;
«7-2. Учесть, что в расходах районного бюджета предусмотрен возврат в областной бюджет целевых трансфертов, неиспользованных (недоиспользованных) в 2010 году в сумме 6 768,5 тысяч тенге, в том числе возврат подъемных пособий специалистами, прибывшими для работы и проживания в сельские населенные пункты и не выполнившими договорные обязательства в сумме 181,4 тысячи тенге».
2. Приложение 1 к решению Жаркаинского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № 4С-28/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-141, опубликовано 21 января 2011 года в районной газете «Целинное знамя») изложить в новой редакции, согласно  приложению 1 настоящего решения.

Жарқайың аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-28/2 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 наурыздағы № 4С-30/2 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 наурызда № 1-12-143 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 наурыздағы № 5С-2/11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012.03.06 № 5С-2/11 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 104 бабының 5 тармағына, 4 тармағының 5 тармақшасына және 106 бабының 4 тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-28/2 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-141 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 2 тармақшасындағы:
«1 635 463» сандары «1 649 937,5» сандарына ауыстырылсын;
5 тармақшасындағы:
« – 47 061» сандары «– 61 535,5» сандарына ауыстырылсын;
6 тармақшасындағы:
«47 061»сандары «61 535,5» сандарына ауыстырылсын.
келесі мазмұндағы 7-1 және 7-2 тармақтарымен толықтырылсын:
«7-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджеттегі 2011 жылдың 1 қаңтарында 7 706 мың теңге сомасында пайда болған бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғаны ескерілсін»;
«7-2. Аудандық бюджеттің шығыстарында 2010 жылы пайдаланбаған (толық пайдаланбаған) 6 768,5 мың теңге сомасындағы, оның ішінде ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген және 181,4 мың теңге сомасындағы шарттық міндеттемені орындамаған мамандардан көтерме жәрдем ақыны қайтару, облыстық бюджетке нысаналы трансферттер қайтарылу қарастырылғаны ескерілсін».
2. Жарқайың аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-28/2 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-141 болып тіркелген, 2011жылғы 21 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.