О внесении изменений и дополнения в решение Жаркаинского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 4С-28/2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 5 сентября 2011 года № 4С-34/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 9 сентября 2011 года № 1-12-150. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 6 марта 2012 года № 5С-2/11
Сноска. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 06.03.2012 № 5С-2/11
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № 4С-28/2 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-141, опубликовано 21 января 2011 года в газете «Целинное знамя») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы- 1 853 617,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления- 206 434,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления- 1 089,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала- 24 477,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов- 1 621 617,0 тысяч тенге;
2) затраты- 1 870 452,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 74 713,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты- 76 612,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов- 1 899,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами- 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета- -91 549,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 91 549,5 тысяч тенге»;
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
«3.1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены трансферты, на компенсацию потерь областного бюджета в сумме 546,0 тысяч тенге, в связи с упразднением ревизионной комиссии районного маслихата и созданием государственного учреждения- ревизионной комиссии области »;
пункт 7 изложить в новой редакции:
«7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 1 854,0 тысячи тенге».

Жарқайың аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-28/2 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011 жылғы 5 қыркүйектегі № 4С-34/2 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 қыркүйекте № 1-12-150 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 наурыздағы № 5С-2/11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012.03.06 № 5С-2/11 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-28/2 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-141 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1 853 617,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 206 434,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 1 089,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 24 477,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 1 621 617,0 мың теңге;
2) шығындар - 1 870 452,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 74 713,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 76 612,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 899,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -91 549,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 91 549,5 мың теңге»;
келесі мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
«3.1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық мәслихаттың тексеру комиссиясының таратылуына және облыстық тексеру комиссиясы мемлекеттік мекемесінің құрылуына байланысты облыстық бюджеттің ысырабын өтеуге арналған 546,0 мың теңге сомасында трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін»;
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«7. 2011 жылға арналған аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 1 854,0 мың теңге сомасында бекітілсін».

89 067,6
Целевые текущие трансферты
69 067,6
в том числе:
Отдел образования района
67 178,8
На капитальные расходы объектов образования
62 917,8
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
4 261,0
Отдел занятости и социальных программ района
1 888,8
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
536,8
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Жаркаинского района и многодетных семей сельской местности Жаркаинского района
1 352,0
Целевые трансферты на развитие
20 000,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
20 000,0
На развитие коммунального хозяйства
20 000,0

89 067,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
69 067,6
оның iшiнде:
Ауданның бiлiм беру бөлімі
67 178,8
Бiлiм беру нысандарының күрделi шығындарына
62 917,8
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
4 261,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 888,8
Ұлы Отан соғысына қатысушылары және мүгедектеріне коммуналдық қызметтерге арналған шығыстарды төлеу үшін әлеуметтік көмек көрсету
536,8
Жарқайың ауданының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Жарқайың ауданының ауылдық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
1 352,0
Дамыту нысаналы трансферттер
20 000,0
оның iшiнде:
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20 000,0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
20 000,0