О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 4С-28/2 "О районном бюджете на 2011-2013 года"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 23 сентября 2011 года № 4С-35/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 4 октября 2011 года № 1-12-151. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 6 марта 2012 года № 5С-2/11
Сноска. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 06.03.2012 № 5С-2/11
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № 4С-28/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-141, опубликовано 21 января 2011 года в газете «Целинное знамя») следующие изменения:
подпункты 1,2 пункта 1 изложить в новой редакции:
1) доходы- 1 859 617,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления- 206 434,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления- 4 089,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала- 27 477,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов- 1 621 617,0 тысяч тенге;
2) затраты- 1 876 452,6 тысяч тенге.
Приложения 17 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        С.Гегомян
Секретарь районного
маслихата                                  Б.Швачкин
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Жаркаинского района                   А.Калжанов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов» Жаркаинского района            Б.Ахметова
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 23 сентября
2011 года № 4С-35/3
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 23 декабря
2010 года № 4С-28/2
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I.Доходы

Жарқайың аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-28/2 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 қыркүйектегі № 4С-35/3 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 4 қазанда № 1-12-151 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 наурыздағы № 5С-2/11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012.03.06 № 5С-2/11 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-28/2 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-141 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1,2 тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
1) кірістер - 1 859 617,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 206 434,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 4 089,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 27 477,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 1 621 617,0 мың теңге;
2) шығындар - 1 876 452,6 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 17 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С.Гегомян
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Б.Швачкин
«КЕЛІСІЛГЕН»
Жарқайың ауданының әкімі                   А.Қалжанов
Жарқайың ауданының
«Экономика және қаржы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б.Ахметова
Жарқайың аудандық
мәслихатының 2011
жылғы 23 қыркүйектегі
№ 4С-35/3 шешіміне
1 қосымша
Жарқайың аудандық
мәслихатының 2010
жылғы 23 желтоқсандағы
№ 4С-28/2 шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаттар
Сома
Сыныптар
Сыныпша
Атаулар
1
2
3
4
5
I.Түсімдер