О внесении изменений и дополнения в решение Жаркаинского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 4С-28/2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 9 ноября 2011 года № 4С-37/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 17 ноября 2011 года № 1-12-154. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 6 марта 2012 года № 5С-2/11
Сноска. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 06.03.2012 № 5С-2/11
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № 4С-28/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-141, опубликовано 21 января 2011 года в газете «Целинное знамя») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы- 1 864 929,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления- 201 511,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления- 8 959,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала- 27 530,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов- 1 626 928,9 тысяч тенге;
2) затраты- 1 881 765,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 28 561,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты- 30 460,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов-1 899,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами-0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета- -45 396,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 45 396,6 тысяч тенге»;
пункт 7 изложить в новой редакции:
«7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 1 200,0 тысяч тенге»;
дополнить пунктом 7-4 следующего содержания:
«7-4. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат в областной бюджет неиспользованных бюджетных кредитов, выданных в 2010 году для реализации мер социальной поддержки специалистам в сумме 27 652,9 тысяч тенге».

Жарқайың аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-28/2 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 қарашадағы № 4С-37/2 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 17 қарашада № 1-12-154 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 наурыздағы № 5С-2/11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012.03.06 № 5С-2/11 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабының 4 тармағына және 2 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-28/2 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-141 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1 864 929,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 201 511,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8 959,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 27 530,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 1 626 928,9 мың теңге;
2) шығындар - 1 881 765,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 28 561, 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 30 460,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 899,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо-0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -45 396,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 45 396,6 мың теңге»;
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«7. 2011 жылға арналған аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 1 200,0 мың теңге сомасында бекітілсін»;
келесі мазмұндағы 7-4 - тармақпен толықтырылсын:
«7-4. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке 2010 жылда бөлінген мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 27 652,9 мың теңге сомасында пайдаланылмаған бюджеттік несиелерді қайтару ескерілсін».

113580,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
113580,1
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19857,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
19245,4
002
Создание информационных систем
48,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
133,0
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
398,4
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
32,0
02
Оборона
2797,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2797,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2797,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая судебная, уголовно-исполнительная деятельность
661,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
661,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
661,0
04
Образование
1111304,7
464
Отдел образования района (города областного значения)
1111304,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12460,0
003
Общеобразовательное обучение
910159,7
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
7638,0
006
Дополнительное образование для детей
17629,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
147741,0
012
Капитальные расходы государственных органов
3000,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7387,0
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
5290,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
60604,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
60604,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14976,8
002
Программа занятости
12623,3
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

113580,1
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
113580,1
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19857,4
001
Экономикалық саясатты, қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19245,4
002
Ақпараттық жүйелер құру
48,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
133,0
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз ету
398,4
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
32,0
02
Қорғаныс
2797,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2797,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2797,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық- атқару қызметі
661,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
661,0
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
661,0
04
Бiлiм беру
1111304,7
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
1111304,7
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12460,0
003
Жалпы білім беру
910159,7
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқулық-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
7638,0
006
Балаларға қосымша білім беру
17629,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
147741,0
012
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3000,0
015
Жетім-баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қорғаншыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7387,0
021
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
5290,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
60604,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
60604,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14976,8
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
12623,3
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

97 766,6
Целевые текущие трансферты
64 294,6
в том числе:
Отдел образования района
62 917,8
На капитальные расходы объектов образования
62 917,8
Отдел занятости и социальных программ района
1 376,8
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
536,8
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Жаркаинского района и многодетных семей сельской местности Жаркаинского района
840,0
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, разрешенные к доиспользованию в 2011 году
4 261,0
Отдел образования района
4 261,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
4 261,0
Целевые трансферты на развитие

97 766,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
64 294,6
оның iшiнде:
Ауданның бiлiм беру бөлімі
62 917,8
Бiлiм беру нысандарының күрделi шығындарына
62 917,8
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 376,8
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектеріне коммуналдық қызметтер арналған шығыстарды төлеу үшін әлеуметтік көмек көрсетуге
536,8
Жарқайың ауданының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Жарқайың ауданының ауылдық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
840,0
2011 жыл толық пайдалануға рұқсат етілген республикалық бюджеттің ағымдағы нысаналы трансферттер
4 261,0
Ауданның бiлiм беру бөлімі
4 261,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
4 261,0
Дамыту нысаналы трансферттер

29 211,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
20 000,0
На развитие коммунального хозяйства
20 000,0
Отдел строительства района
9 211,0
На развитие объектов спорта
9 211,0
Приложение 4 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 9 ноября
2011 года № 4С-37/2
Приложение 7 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 23 декабря
2010 года № 4С-28/2
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
Наименование
Сумма
Государственные услуги общего характера
113 580,1
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
113 580,1
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
113 580,1
Аппарат акима города Державинска

29 211,0
оның iшiнде:
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20 000,0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
20 000,0
Ауданның құрылыс бөлімі
9 211,0
Спорт объектілерін дамытуға
9 211,0
Жарқайың аудандық
мәслихатының 2011
жылғы 9 қарашадағы
№ 4С-37/2 шешіміне
4 қосымша
Жарқайың аудандық
мәслихатының 2010
жылғы 23 желтоқсандағы
№ 4С-28/2 шешіміне
7 қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл
(село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
Функционалдық топ
Сома
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
113 580,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
113 580,1
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
113 580,1
Державин қаласы әкімінің аппараты

14 763,0
Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Жаркаинского района
5 596,0
Аппарат акима Валихановского сельского округа Жаркаинского района
5 187,0
Аппарат акима Гастелловского сельского округа Жаркаинского района
6 250,0
Аппарат акима Далабайского сельского округа Жаркаинского района
6 238,0
Аппарат акима Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района
9 313,0
Аппарат акима Костычевского сельского округа Жаркаинского района
6 359,0
Аппарат акима Кумсуатского сельского округа Жаркаинского района
5 629,0
Аппарат акима Львовского сельского округа Жаркаинского района
4 906,0
Аппарат акима Нахимовского сельского округа Жаркаинского района
6 948,0
Аппарат акима Отрадного сельского округа Жаркаинского района
6 201,1
Аппарат акима Пригородного сельского округа Жаркаинского района
6 180,0
Аппарат акима Пятигорского сельского округа Жаркаинского района
5 785,0
Аппарат акима Тасоткельского сельского округа Жаркаинского района
6 045,0
Аппарат акима Тассуатского сельского округа Жаркаинского района
5 981,0
Аппарат акима Ушкарасуского сельского округа Жаркаинского района
5 646,0
Аппарат акима Шойындыкольского сельского округа Жаркаинского района
6 553,0
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 591,0
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
9 591,0
Освещение улиц населенных пунктов
4 486,0
Аппарат акима города Державинска
3 157,0
Аппарат акима Гастелловского сельского округа Жаркаинского района
300,0
Аппарат акима Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района
289,0
Аппарат акима Кумсуатского сельского округа Жаркаинского района
200,0
Аппарат акима Пятигорского сельского округа Жаркаинского района
270,0
Аппарат акима Ушкарасуского сельского округа Жаркаинского района
270,0
Содержание мест захоронений и погребение безродных
762,0
Аппарат акима города Державинска
762,0
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
4 343,0
Аппарат акима города Державинска
374,0
Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Жаркаинского района
375,0
Аппарат акима Гастелловского сельского округа Жаркаинского района
500,0
Аппарат акима Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района
428,0
Аппарат акима Кумсуатского сельского округа Жаркаинского района
400,0
Аппарат акима Львовского сельского округа Жаркаинского района
300,0
Аппарат акима Отрадного сельского округа Жаркаинского района
324,0
Аппарат акима Пригородного сельского округа Жаркаинского района
321,0
Аппарат акима Пятигорского сельского округа Жаркаинского района
321,0
Аппарат акима Тассуатского сельского округа Жаркаинского района
500,0
Аппарат акима Ушкарасуского сельского округа Жаркаинского района
500,0
Транспорт и коммуникации
4 438,0
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4 438,0
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
4 438,0
Аппарат акима города Державинска

14 763,0
Жарқайың ауданы Бірсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
5 596,0
Жарқайың ауданы Уәлихан ауылдық округі әкімінің аппараты
5 187,0
Жарқайың ауданы Гастелло ауылдық округі әкімінің аппараты
6 250,0
Жарқайың ауданы Далабай ауылдық округі әкімінің аппараты
6 238,0
Жарқайың ауданы Жаңадала ауылдық округі әкімінің аппараты
9 313,0
Жарқайың ауданы Костычево ауылдық округі әкімінің аппараты
6 359,0
Жарқайың ауданы Құмсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
5 629,0
Жарқайың ауданы Львовский ауылдық округі әкімінің аппараты
4 906,0
Жарқайың ауданы Нахимов ауылдық округі әкімінің аппараты
6 948,0
Жарқайың ауданы Отрадный ауылдық округі әкімінің аппараты
6 201,1
Жарқайың ауданы Пригородный ауылдық округі әкімінің аппараты
6 180,0
Жарқайың ауданы Пятигорский ауылдық округі әкімінің аппараты
5 785,0
Жарқайың ауданы Тасөткел ауылдық округі әкімінің аппараты
6 045,0
Жарқайың ауданы Тассуат ауылдық округі әкімінің аппараты
5 981,0
Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылдық округі әкімінің аппараты
5 646,0
Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
6 553,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 591,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
9 591,0
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
4 486,0
Державин қаласы әкімінің аппараты
3 157,0
Жарқайың ауданы Гастелло ауылдық округі әкімінің аппараты
300,0
Жарқайың ауданы Жаңадала ауылдық округі әкімінің аппараты
289,0
Жарқайың ауданы Құмсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
200,0
Жарқайың ауданы Пятигорский ауылдық округі әкімінің аппараты
270,0
Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылдық округі әкімінің аппараты
270,0
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
762,0
Державин қаласы әкімінің аппараты
762,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
4 343,0
Державин қаласы әкімінің аппараты
374,0
Жарқайың ауданы Бірсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
375,0
Жарқайың ауданы Гастелло ауылдық округі әкімінің аппараты
500,0
Жарқайың ауданы Жаңадала ауылдық округі әкімінің аппараты
428,0
Жарқайың ауданы Құмсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
400,0
Жарқайың ауданы Львовский ауылдық округі әкімінің аппараты
300,0
Жарқайың ауданы Отрадный ауылдық округі әкімінің аппараты
324,0
Жарқайың ауданы Пригородный ауылдық округі әкімінің аппараты
321,0
Жарқайың ауданы Пятигорский ауылдық округі әкімінің аппараты
321,0
Жарқайың ауданы Тассуат ауылдық округі әкімінің аппараты
500,0
Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылдық округі әкімінің аппараты
500,0
12
Көлiк және коммуникация
4 438,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4 438,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 438,0
Державин қаласы әкімінің аппараты