О внесении изменений и дополнений в решение Жаксынского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № С-31-3 "О бюджете Жаксынского района на 2011-2013 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 5 апреля 2011 года № ВС-33-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 18 апреля 2011 года № 1-13-131
В соответствии с подпунктами 45 пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № С-31-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-13-125, опубликовано 21 января 2011 года в районной газете «Жаксынский вестник») следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «1853631» заменить на цифры «1869650»;
цифры «1582214» заменить на цифры «1598233»;
в подпункте 2:
цифры «1889839» заменить на цифры «1910543»;
в подпункте 5:
цифры « -87579,3» заменить на цифры «- 92264,3»;
в подпункте 6:
цифры « 87579,3» заменить на цифры «92264,3»;
в пункте 4:цифры «21736» заменить на цифры «29211»;
дополнить абзацем следующего содержания:
«7475 тысяч тенге на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования»;
в пункте 7:
цифры «10416» заменить на цифры «11360»;
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
«9-1. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 в сумме 7600 тысяч тенге».
2. Приложение 1 к решению Жаксынского районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № С-31-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-13-125, опубликовано 21 января 2011 года в районной газете «Жаксынский вестник») изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаксынского района и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель тридцать третьей
внеочередной сессии Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО
Аким Жаксынского района                    И.Кабдугалиев
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Жаксынского района»             К.Дузелбаев
Приложение к решению
Жаксынского районного
маслихата от 5 апреля
2011 года № ВС-33-2
Категория
2011 год
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. ДОХОДЫ

Жақсы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № С-31-3 "2011-2013 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 5 сәуірдегі № ВС-33-2 шешімі. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 сәуірде № 1-13-131 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4, 5 тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № С-31-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-13-125 тіркелген, 2011 жылдың 21 қаңтарында аудандық «Жақсы жаршысы» газетінде жарияланған) шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақта:
1 - тармақшада:
«1853631» сандары «1869650» сандарына ауыстырылсын;
«1582214» сандары «1598233» сандарына ауыстырылсын;
2 - тармақшада:
«1889839» сандары «1910543» сандарына ауыстырылсын;
5-тармақшада:
«-87579,3» сандары «-92264,3» сандарына ауыстырылсын;
6-тармақшада:
«87579,3» сандары «92264,3» сандарына ауыстырылсын;
4 - тармақта:
«21736» сандары «29211» сандарына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы азат жолмен толықтырылсын:
«7475 мың теңге мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі
ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға»;
7 - тармақта:
«10416» сандары «11360» сандарына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 9-1 тармағымен толықтырылсын:
«9-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен 7600 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін».
2. Жақсы аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № С-31-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-13-125 тіркелген, 2011 жылдың 21 қаңтарында аудандық «Жақсы жаршысы» газетінде жарияланған) шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Жақсы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының
кезектен тыс отыз үшінші
сессиясының төрағасы                       Б.Жанәділов
Жақсы аудандық мәслихатының
хатшысы                                    Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН
Жақсы ауданының әкімі                      И.Қабдуғалиев
«Жақсы ауданының экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Қ.Дүзелбаев
Жақсы аудандық мәслихатының
2011 жылғы 5 сәуірдегі
№ ВС-33-2 шешіміне қосымша
Санаты
2011 жыл
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. ТҮСІМДЕР