О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 36-234 "О бюджете Зерендинского района на 2011-2013 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 31 марта 2011 года № 38-262. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 12 апреля 2011 года № 1-14-159. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 2 мая 2013 года № 103)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 02.05.2013 № 103).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслхата «О бюджете Зерендинского района на 2011-2013 годы» от 21 декабря 2010 года № 36-234 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-150,опубликовано 14 января 2011 года в газете «Зеренді») следующие изменения:
1) в подпункте 1 пункта 1:
цифры «2 715 586» заменить на цифры «2 741 839»;
цифры «1 445 584» заменить на цифры «1 471 837»;
в подпункте 2:
цифры «3 056 198,9» заменить на цифры «3 082 495,9»;
в подпункте 3:
цифры «29 555» заменить на цифры «31 009,8»;
цифры «31 157» заменить на цифры «32 611,8»;
в подпункте 5:
цифры «-370 167,9» заменить на цифры «-371 666,7»;
в подпункте 6:
цифры «370 167,9» заменить на цифры «371 666,7»;

Зеренді аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-234 "Зеренді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 31 наурыздағы № 38-262 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 сәуірде 1-14-159 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 2 мамырдағы № 103 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 02.05.2013 № 103 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихаттың «Зеренді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-234 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №1-14-150 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтарда «Зеренді» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1 тармақшасында:
«2 715 586» сандары «2 741 839» сандарына ауыстырылсын;
«1 445 584» сандары «1 471 837» сандарына ауыстырылсын;
2 тармақшасында:
«3 056 198,9» сандары «3 082 495,9» сандарына ауыстырылсын;
3 тармақшасында:
«29 555» сандары «31 009,8» сандарына ауыстырылсын;
«31 157» сандары «32 611,8» сандарына ауыстырылсын;
5 тармақшада:
«-370 167,9» сандары «-371 666,7» сандарына ауыстырылсын;
6 тармақшада:
«370 167,9» сандары «371 666,7» сандарына ауыстырылсын;

цифры «340 612,9» заменить на цифры «342 111,7»;
2. Приложения 145 к решению Зерендинского районного маслихата «О бюджете Зерендинсого района на 2011-2013 годы» от 21 декабря 2010 года № 36-234 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-150, опубликовано 14 января 2011 года в газете «Зеренді») изложить в новой редакции согласно приложений 123 к настоящему решению.

«340 612,9» сандары «342 111,7» сандарына ауыстырылсын;
2. Зеренді аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-234 «Зеренді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-14-150 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтарда «Зеренді» газетінде жарияланған) шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.