О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 36-234 "О бюджете Зерендинского района на 2011-2013 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 8 ноября 2011 года № 44-299. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 16 ноября 2011 года № 1-14-166. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 2 мая 2013 года № 103)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 02.05.2013 № 103).
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 и пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата «О бюджете Зерендинского района на 2011-2013 годы» от 21 декабря 2010 года № 36-234 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-150, опубликовано 14 января 2011 года в газете «Зеренді») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1.Утвердить бюджет Зерендинского района на 2011- 2013 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы –  3 012 932 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 260 759 тысяч тенге;
неналоговые поступления –14 361,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 131 000 тысяч тенге;
поступления  трансфертов –1 606 811,2 тысячи тенге;
2) затраты – 3 363 588,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –  69 509,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 71 111,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 602 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –  -10 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 10 000 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета –  -410 166,7 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 410 166,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 69 657  тысяч тенге;
погашение займов – 1 602 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 342 111,7 тысяч тенге;»
приложения 147 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.

Зеренді аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-234 "Зеренді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 8 қарашадағы № 44-299 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 16 қарашада № 1-14-166 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 2 мамырдағы № 103 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 02.05.2013 № 103 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 109 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихаттың «Зеренді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-234 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-14-150 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтарда «Зеренді» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Зеренді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2011 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3 012 932 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 260 759 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 14 361,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 131 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 606 811,2 мың теңге;
2) шығындар – 3 363 588,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 69 509,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 71 111,8 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1 602 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – - 10 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 10 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -410 166,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 410 166,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі - 69 657 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 1 602 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 342 111,7 мың теңге;»
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1602
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
1602
8
Используемые остатки бюджетных средств
342111,7
01
Остатки бюджетных средств
342111,7
1
Свободные остатки бюджетных средств
342111,7
01
Свободные остатки бюджетных средств
342111,7
Приложение № 2
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 8 ноября 2011 года
№ 44-299
Приложение № 4
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 21 декабря 2010 года
№ 36-234
Целевые трансферты и бюджетные кредиты
из республиканского бюджета на 2011 год
Наименование
Сумма
1
2
Всего
328 181,8
Целевые текущие трансферты
114 647
в том числе:
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
16 086
На проведение противоэпизоотических мероприятий
16 086
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
6 348,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов  из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
6 348
Отдел образования района (города областного значения)
82 060
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
42 184
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4 096
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
10 824
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 982
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
13 974
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
9 329
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров, частичное субсидирование заработной платы, обучению предпринимательству, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости
9 329
в том числе:
частичное субсидирование заработной платы
1 261
создание центров занятости
8 068
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
824
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета  на изъятие земельных участков для государственных нужд
824
Целевые трансферты на развитие:
142 423
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
142 423
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Чаглинка Зерендинского района Акмолинской области

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1602
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
1602
8
Бюджет қаражатының қалдықтарының қозғалысы
342111,7
01
Бюджет қаражатының қалдықтары
342111,7
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
342111,7
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
342111,7
Зеренді аудандық мәслихатының
2011 жылғы 8 қарашадағы
№ 44-299 шешіміне 2 қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2010 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 36-234 шешіміне 4 қосымша
2011 жылға арналған республикалық бюджеттен
берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік несиелер
Атауы
Сома
1
2
Барлығы
328 181,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
114 647
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
16 086
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
16 086
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
6 348,0
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
6 348
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
82 060
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
42 184
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4 096
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға
10 824
Жетім сәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге
10 982
Республикалық бюджеттен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттердің сомасын бөлу
13 974
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
9 329
Республикалық бюджеттен кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға, жалақыны ішінара субсидиялауға, кәсіпкерлікке үйретуге, қоныс аударуға, субсидиялар беруге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттердің сомасын бөлу
9 329
оның iшiнде:
жалақының ішінара субсидиялану
1 261
жұмыспен қамту орталықтарын құру
8 068
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
824
Республикалық бюджеттен мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
824
Дамыту нысаналы трансферттер
142 423
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
142 423
Ақмола облысы Зеренді ауданы Чаглинка селосының сумен қамту жүйесін реконструкциялау

85 303
Строительство водовода в селе Зеренда Зерендинского района Акмолинской области
57 120
Бюджетные кредиты
71 111,8
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
71 111,8
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета бюджетам районов  (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов
71 111,8
Приложение № 3
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 8 ноября 2011 года
№ 44-299
Приложение № 7
к решению Зерендинского
районного маслихата

85 303
Ақмола облысы Зеренді ауданы Зеренді селосында сутартқыш құрылысы
57 120
Бюджеттік несиелер
71 111,8
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
71 111,8
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік несиелердің сомасын бөлу
71 111,8
Зеренді аудандық мәслихатының
2011 жылғы 8 қарашадағы
№ 44-299 шешіміне 3 қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының