О бюджете района на 2012-2014 годы
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 12 декабря 2011 года № 30/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 28 декабря 2011 года № 1-16-139. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 30 апреля 2013 года № 54)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 30.04.2013 № 54).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1786043,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 247065,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4294,1 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2645,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1532038,5 тысячи тенге.
2) затраты – 1810748,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8662,8 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10309,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1647,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -33367,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33367,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 06.12.2012 № 9/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Предусмотреть норматив распределения доходов в бюджет района по социальному налогу – 100%.
3. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета, согласно приложению 4.
4. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 1116048 тысяч тенге.
5. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 5.
6. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в областной бюджет в сумме 3600 тысяч тенге.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 1100,0 тысяч тенге.

2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 30/1 шешімі. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 желтоқсанда № 1-16-139 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 54 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 30.04.2013 № 54 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012–2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға арналғаны келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1786043,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 247065,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4294,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2645,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1532038,5 мың теңге;
2) шығындар – 1810748,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 8662,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 10309,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1647,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -33367,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33367,8 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2012.12.06 № 9/1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Әлеуметтік салық бойынша аудан бюджетіне кірістер бөлу нормативі -100% екені ескерілсін.
3. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте 4 қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік несиелер қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттегі облыстық бюджеттен берілген субвенция көлемі, 1116048 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте 5 қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке 3600 мың теңге сомасында бюджеттік несиелер жою қарастырылғаны ескерілсін.
7. 2012 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 1100,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

Сноска. Пункт 7 в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 31.10.2012 № 8/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
8. Установить специалистам образования, социального обеспечения, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с районным маслихатом.
9. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2012 год, согласно приложению 6.
10. Утвердить перечень бюджетных программ аульных (сельских) округов на 2012 год, согласно приложению 7.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Г.Лотц
Секретарь районного
маслихата                                  Ш.Сабержанов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Сандыктауского района                 К.Суюндиков
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Сандыктауского района»          Н.Мурашиди
Приложение 1
к решению Сандыктауского
районного маслихата
от 12 декабря 2011 года № 30/1
Бюджет района на 2012 год

Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2012.10.31 № 8/1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Аудандық мәслихатпен келісілген тізбе бойынша ауылдық (селолық) жерлерде қызмет істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт саласының мамандарына, осы қызмет түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың қызметтік жалақылары мен тарифтік ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
9. 2012 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процессінде секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2012 жылға арналған ауылдық (селолық) округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Г.Лотц
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ш.Сабержанов
«КЕЛІСІЛДІ»
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ.Сүйіндіков
«Сандықтау ауданының
экономика және қаржы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Н.Мурашиди
Сандықтау аудандық мәслихатының
2011 жылғы 12 желтоқсан
№ 30/1 шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудан бюджеті

Сноска. Приложение 4 в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 06.12.2012 № 9/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
Наименование
Сумма,
тыс.тенге
Всего
210808,9
Целевые текущие трансферты
149264,9
в том числе:
Отдел ветеринарии района
8542,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
8542,0
Отдел экономики и финансов района
2761,0
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки
специалистов
2761,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных дорог района
22749,0
На реализацию мер по содействию экономическому
развитию регионов в рамках Программы "Развитие
регионов"

Ескерту. 4 қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2012.12.06 № 9/1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
210808,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
149264,9
оның iшiнде:
Ауданның ветеринария бөлімі
8542,0
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
8542,0
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
2761,0
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсетуді іске
асыруға
2761,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22749,0
"Өңiрлердi дамыту" бағдарламасы шеңберiнде өңірлердiң
экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды
iске асыруға

2749,0
На развитие сельских населенных пунктов в рамках
Программы занятости 2020
20000,0
Отдел образования района
98783,3
Реализация государственного образовательного заказа в
дошкольных организациях образования
55112,0
На реализацию Государственной программы развития
образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы,
в том числе:
8688,0
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики,
химии и биологии в государственных учреждениях
основного среднего и общего среднего образования
8188,0
обеспечение оборудованием, программным обеспечением
детей-инвалидов, обучающихся на дому
500,0
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам
(попечителям) на содержание ребенка сироты
(детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без
попечения родителей

2749,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық
елді мекендерді дамытуға
20000,0
Ауданның білім бөлімі
98783,3
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік
білім беру тапсырысын іске асыру
55112,0
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың
2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын
iске асыруға, оның ішінде:
8688,0
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік
мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу
жабдығымен жарақтандыруға
8188,0
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен,
бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
500,0
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының
қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға
асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері