О внесении изменений и дополнений в решение Целиноградского районного маслихата от 15 декабря 2010 года № 225/34-4 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 4 марта 2011 года № 238/36-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 15 марта 2011 года № 1-17-149. Утратило силу - решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 19 марта 2012 года № 27/2-5
Сноска. Утратило силу - решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 19.03.2012 № 27/2-5.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 15 декабря 2010 года № 225/34-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-143, опубликовано от 21 января 2011 года в районных газетах «Призыв», «Ұран») следующие изменения и дополнения:
в подпункте 2 пункта 1:
цифры «8 182 055» заменить на цифры «8 330 804»;
в подпункте 3 пункта 1:
цифры «26 349» заменить на цифры «56 713,8»;
в подпункте 5 пункта 1:
цифры «167 755» заменить на цифры «-11 358,8»;
в подпункте 6 пункта 1:
цифры «-165 618» заменить на цифры «11 358,8»;
дополнить пунктом 7-1. следующего содержания:
«7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2011 года, в сумме 179 113,8 тысяч тенге, в том числе:
6 500 тысяч тенге - на функционирование системы водоснабжения и водоотведения;
1 000 тысяч тенге - на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
7 400 тысяч тенге - на погашение кредиторской задолженности за истекший финансовый год;
1 000 тысяч тенге - на обеспечение функционирования автомобильных дорог в аулах (селах), аульных (сельских) округах;
2 600 тысяч тенге - на резерв местного исполнительного органа района на неотложные затраты;
109 355,7 тысяч тенге - на использование кредита по строительству жилья;
30 364,8 тысяч тенге - на использование кредита, выделенного в 2010 году из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельской местности;

Целиноград аудандық мәслихатының 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 225/34-4 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 наурыздағы № 238/36-4 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 15 наурызда № 1-17-149 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 наурыздағы № 27/2-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2012.03.19 № 27/2-5 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1 тармағының, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға аудандық арналған бюджет туралы» 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 225/34-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-143 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтарда аудандық «Призыв», «Ұран» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 2 тармақшасында:
«8 182 055» сандары «8 330 804» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 3 тармақшасында:
«26 349» сандары «56 713,8» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 5 тармақшасында:
«167 755» сандары «-11 358,8» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 6 тармақшасында:
«-165 618» сандары «11 358,8» сандарына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 7-1. тармағымен толықтырылсын:
«7-1. 2011 жылғы аудандық бюджетте 179 113,8 мың теңге мөлшерінде 2011 жылғы 1 қаңтарда құрылған бюджеттік қаражаттардың еркін қалдықтары, заңнамамен белгіленген тәртіп бойынша ескерілсін, соның ішінде:
6 500 мың теңге - сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуіне;
1 000 мың теңге - мемлекеттік коммуналдық тұрғын-үй қорының тұрғын-үй құрылысы және (немесе) сатып алуға;
7 400 мың теңге – өткен қаржы жылының кредиторлық қарызды өтеуге;
1 000 мың теңге – ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуіне;
2 600 мың теңге - шұғыл шығындарға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резервіне;
109 355,7 мың теңге - тұрғын үй салу бойынша несиені өтеуіне;
30 364,8 мың теңге – 2010 жылы ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен бөлінген несиелерді пайдалануға;

20 893,3 тысяч тенге - на возврат целевых трансфертов из республиканского и областного бюджетов, выделенных в 2010 году».
2. Приложения 1, 6 к решению Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 15 декабря 2010 года № 225/34-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-143, опубликовано от 21 января 2011 года в районных газетах «Призыв», «Ұран») изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
Целиноградского
районного маслихата,
секретарь Целиноградского
районного маслихата                        Б.Мажренов
Согласовано
Аким Целиноградского района                М. Жунусов
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
Целиноградского района»                    А.Ибраева
Приложение 1
к решению Целиноградского районного

20 893,3 мың теңге – 2010 жылы республикалық және облыстық бюджеттерден бөлінген нысаналы трансферттерді қайтаруға».
2. Целиноград аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 225/34-4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-143 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтарда аудандық «Призыв», «Ұран» газеттерінде жарияланған) шешімінің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1,2 қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихатының сессия төрағасы,
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.Мәжіренов
Келісілді
Целиноград ауданы әкім                     М.Жүнісов
«Целиноград ауданының экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            А.Ыбраева
Целиноград аудандық мәслихатының