О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 15 декабря 2010 года № 225/34-4 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 31 августа 2011 года № 283/42-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 8 сентября 2011 года № 1-17-154. Утратило силу - решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 19 марта 2012 года № 27/2-5
Сноска. Утратило силу - решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 19.03.2012 № 27/2-5.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 15 декабря 2010 года № 225/34-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-143, опубликовано 21 января 2011 года в районных газетах «Призыв», «Ұран») следующие изменения:
подпункт 1 пункта 1 изложить в новой редакции:
«1) доходы – 9 159 476 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 510 907 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7 879 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 254 104 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 386 586 тысяч тенге»;
подпункт 2 пункта 1 изложить в новой редакции:
«2) затраты – 9 028 055,2 тысяч тенге»;
в пункте 6:
абзац 14 изложить в новой редакции: «476,3 тысяч тенге - на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги»;
абзац 16 изложить в новой редакции: «431 193 тысяч тенге – на капитальный ремонт системы водоснабжения и водоотведения аула Акмол»;
абзац 17 изложить в новой редакции: «18 047,4 тысяч тенге – на капитальный ремонт дюкерного перехода через реку Ишим вблизи сел Садовое и Родина»;
абзац 23 исключить;
абзац 28 изложить в новой редакции: «63 989 тысяч тенге - на обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий»;
в пункте 7:
абзац 5 изложить в новой редакции: «300 000 тысяч тенге – на строительство средней школы на 900 мест в селе Талапкер»;
абзац 6 изложить в новой редакции: «131 285,6 тысяч тенге - на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда»;

Целиноград аудандық мәслихатының 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 225/34-4 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2011 жылғы 31 тамыздағы № 283/42-4 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 қыркүйекте № 1-17-154 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 наурыздағы № 27/2-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2012.03.19 № 27/2-5 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 109 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 225/34-4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-143 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтарда аудандық «Призыв», «Ұран» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1 тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) түсімдер – 9 159 476 мың теңге, соның ішінде:
салықтық кірістер бойынша – 510 907 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7 879 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 254 104 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 8 386 586 мың теңге»;
1 тармақтың 2 тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
«2) шығындар – 9 028 055,2 мың теңге»;
6 тармақта:
14 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «476,3 мың теңге - Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық шығындарды өтеуден әлеуметтік көмек көрсетуге»;
16 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «431 193 мың теңге - Ақмол ауылындағы су құбырларын және су қайтарғышын толық жөндеу»;
17 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «18 047,4 мың теңге - Садовое және селоларының жанындағы Ишим өзені арқылы салынған дюкер өткелін күрделі жөндеуге»;
23 жаңа жол алынып тасталсын;
28 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «63 989 мың теңге - жылумен қамсыздандыратын кәсіпорындардың тұрақты жұмысын қамтамасыз етуге»;
7 тармақта:
5 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «300 000 мың теңге – Талапкер селосындағы 900 орынды орта мектептің құрылысына»;
6 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «131 285,6 мың теңге – мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алуға»;

абзац 7 изложить в новой редакции: «2 724 476,2 тысяч тенге - на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры»;
абзац 9 изложить в новой редакции: «300 000 тысяч тенге – на строительство средней школы на 1200 мест в ауле Караоткель»;
абзац 10 изложить в новой редакции: «660 543 тысяч тенге – на строительство средней школы на 1200 мест в ауле Косшы»;
абзац 23 изложить в новой редакции: «18 000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации, проведение государственной экспертизы по проектам строительства сетей электроснабжения села Талапкер»;
абзац 24 изложить в новой редакции: «6 600 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации, проведение государственной экспертизы по проектам строительства сетей электроснабжения села Тайтюбе».
2. Приложение 1 к решению Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 15 декабря 2010 года № 225/34-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-143, опубликовано 21 января 2011 года в районных газетах «Призыв», «Ұран») изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
Целиноградского
районного маслихата                        А.Веревкин
Секретарь Целиноградского
районного маслихата                        Б.Мажренов
Согласовано
Аким Целиноградского района                М.Жунусов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Целиноградского
района»                                    А.Ибраева
Приложение к решению
Целиноградского районного
маслихата от 31 августа
2011 года № 283/42-4
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
I.Доходы

7 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «2 724 476,2 мың теңге – инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға»;
9 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «300 000 мың теңге – Қараөткел ауылындағы 1 200 орынды орта мектептің құрылысына»;
10 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «660 543 мың теңге – Қосшы ауылындағы 1 200 орынды орта мектептің құрылысына»;
23 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «18 000 мың теңге – Талапкер селосындағы сумен жабдықтау желілерін қайта құру жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы түзетуге, мемлекеттік сараптама өткізуге»;
24 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «6 600 мың теңге – Тайтөбе селосындағы сумен жабдықтау желілерін қайта құру жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы түзетуге, мемлекеттік сараптама өткізуге».
2. Целиноград аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 225/34-4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-143 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтарда аудандық «Призыв», «Ұран» газеттерінде жарияланған) шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы                                   А.Веревкин
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.Мәжіренов
Келісілді
Целиноград ауданының әкімі                 М.Жүнісов
«Целиноград ауданының
экономика және қаржы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        А.Ыбраева
Целиноград аудандық
мәслихатының 2011 жылғы
31 тамыздағы № 283/42-4
шешіміне қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6
1. Кірістер