О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года № С-35/2 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 24 января 2011 года № С-36/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 1 февраля 2011 года № 1-18-127. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 12 апреля 2012 года № С-4/14
Сноска. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2012 № С-4/14
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № С-35/2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-124, опубликованно 22 января 2011 года в районной газете «Вести» и 22 января 2011 года в районной газете «Өрлеу») следующие изменения и дополнения:
1) в подпункте 2) пункта 1 цифры «2 012 136» заменить на цифры «2 091 678»
в подпункте 4) пункта 1 в строке «сальдо по операциям с финансовыми активами» цифру «0» заменить на цифры «16 750»,
в строке «приобретение финансовых активов» цифру «0» заменить на цифры «16 750»;
в подпункте 5) пункта 1 цифры «(-16 202)» заменить на цифры
«(-112 494)»;
в подпункте 6) пункта 1 цифры «16 202» заменить на цифры «112 494»
2) Дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
«12-1. Направить свободные остатки бюджетных средств в сумме 96 292 тысяч тенге, образовавшиеся по состоянию на 1 января 2011 года на следующие цели:
1) на установку и оплата услуг мегалайна в сумме 1 320 тысяч тенге;
2) на единовременные пособия ко Дню Победы ветеранам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным по льготам и гарантиям к
участникам, инвалидам Великой Отечественной войны, труженикам тыла в сумме 1 993 тысяч тенге;
3) на оценку имущества, поступившего в коммунальную собственность района в сумме 500 тысяч тенге;
4) на увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Шортанды Су» в сумме 16 750 тысяч тенге;
5) на геологические изыскания, топографическую съемку, государственную экспертизу и разработку проектно-сметной документации на строительство спортивного зала Жолымбетской средней школы № 2 в сумме 4 000 тысяч тенге;

Шортанды аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № С-35/2 "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2011 жылғы 24 қаңтардағы № С-36/2 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 1 ақпанда № 1-18-127 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі № С-4/14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2012.04.12 № С-4/14 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихаттың «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № С-35/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-18-124 тіркелген, 2011 жылғы 22 қаңтарында аудандық «Вести» газетінде және 2011 жылдың 22 қаңтарында «Өрлеу» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың 2) тармақшасындағы «2 012 136» цифрлары «2 091 678» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 4) тармақшасының «қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо» жолындағы «0» цифры «16 750» цифрларына, «қаржылық активтерді сатып алу» жолындағы «0» цифры «16 750» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 5) тармақшасындағы «(- 16 202)» цифрлары «(-112 494)» цифрларына ауыстырылсын
1 тармақтың 6) тармақшасындағы «16 202» цифрлары «112 494» цифрларына ауыстырылсын.
2) Келесі мазмұндағы 12-1 тармағымен толықтырылсын:
«12-1. 2011 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан жағдай бойынша 96 292 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары келесі мақсаттарға бағытталсын:
1) мегалайн орнатылымына және қызметінің төлеміне 1 320 мың теңге сомасында;
2) Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне және жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға, тыл еңбеккерлеріне Жеңіс Күніне орай бір жолғы жәрдемақы 1 993 мың теңге сомасында;
3) ауданның коммуналдық меншігіне кірген мүлікті бағалауға 500 мың теңге сомасында;
4) «Шортанды Су» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының жарғылық капиталын ұлғайтуға 16 750 мың теңге сомасында;
5) Жолымбет № 2 орта мектебінің спорт залының құрылысына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және геологиялық ізденістер, топографиялық түсірілімге, мемлекеттік сараптамаға 4 000 мың теңге сомасында;

6) на капитальный ремонт Новоселовской средней школы в сумме 8 510 тысяч тенге;
7) на капитальный ремонт средней школы № 2 в поселке Шортанды в сумме 24 607 тысяч тенге;
8) на текущий ремонт и приобретение оборудования для детского сада в поселке Жолымбет в сумме 4 800 тысяч тенге;
9) для проведения районной спартакиады по конно-национальным видам спорта к празднованию 20-ти летия Независимости Республики Казахстан в сумме 950 тысяч тенге;
10) для приобретения оборудования и котлов для домов культуры в поселке Шортанды и в поселке Жолымбет, на разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы на капитальный ремонт Шортандинского районного дома культуры (II-очередь) и на капитальный ремонт Шортандинского районного дома культуры (II-очередь) в сумме 18 800 тысяч тенге;
11) на восстановление сетей уличного освещения в поселке Шортанды, селе Дамса, поселке Жолымбет в сумме 13 500 тысяч тенге;
12) на обеспечение санитарии поселка Жолымбет в сумме 500 тысяч тенге;
13) на содержание социального работника Новокубанского сельского округа в сумме 62 тысяч тенге».
2. Приложения 1, 5 к решению районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № С-35/2 изложить в новой редакции, согласно приложений 12 настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Шортандинского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии, секретарь
районного маслихата                        Г.Скирда
СОГЛАСОВАНО:
Аким района                                С.Камзебаев
Начальник государственного
учреждения
«Отдел экономики и финансов»
Шортандинского района                      Е.Рысьева
Приложение 1
к решению Шортандинского
районного маслихата
от 24 января 2011 года № С-36/2
Бюджет района на 2011 год
Функциональная группа
Сумма
Категория
Функциональная подгруппа
Класс
Администратор бюджетных программ
Подкласс
Программа
I.Доходы

6) Новоселовка орта мектебін күрделі жөндеуге 8 510 мың теңге сомасында;
7) Шортанды кентіндегі № 2 орта мектебін күрделі жөндеуге 24 607 мың теңге сомасында;
8) Жолымбет кентіндегі балабақшаны ағымдағы жөндеуге және құрылғыларды алуға 4 800 мың теңге сомасында;
9) Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 20-жылдығына орай дәстүрлі ат спортының түрлері бойынша аудандық спартакиада өткізуге 950 мың теңге сомасында;
10) Шортанды кентіндегі және Жолымбет кентіндегі мәдениет үйлеріне құрылғылар мен қазандықтар алу үшін, Шортанды аудандық мәдениет үйінің (ІІ кезек) күрделі жөндеу жұмыстарына жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге және мемлекеттік сараптамасын жүргізуге және Шортанды аудандық мәдениет үйін күрделі жөндеуге (ІІ кезек) 18 800 мың теңге сомасында;
11) Шортанды кентіндегі, Дамса селосындағы, Жолымбет кентіндегі көшелік жарықтандыру желісін қалпына келтіруге 13 500 мың теңге сомасында;
12) Жолымбет кентінің санитариясын қамтамасыз етуге 500 мың теңге сомасында;
13) Новокубанка селолық округінің әлеуметтік қызметшісін қамтамасыз етуге 62 мың теңге сомасында».
2. Аудандық мәслихаттың «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № С-35/2 шешімінің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Шортанды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы               Г.Скирда
КЕЛІСІЛДІ:
Аудан әкімі                                С.Қамзебаев
Шортанды ауданының
«Экономика және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Е.Рысьева
Шортанды аудандық мәслихатының
2011 жылғы 24 қаңтардағы
№ С-36/2 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудан бюджеті
Функционалдық топ
Сома
Санат
Функционалдық топша
Сынып
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі
Сыныпша
Бағдарлама
I. Кiрiстер