О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года № С-35/2 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 6 апреля 2011 года № С-37/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 13 апреля 2011 года № 1-18-131. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 12 апреля 2012 года № С-4/14
Сноска. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2012 № С-4/14
В соответствии с пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, на основании решения сессии областного маслихата от 15 марта 2011 года № 4С-31-2 «О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 4С-29-2 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № С-35/2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-124, опубликованное 22 января 2011 года в районной газете «Вести» и 22 января 2011 года в районной газете «Өрлеу») следующие изменения и дополнения:
1) в подпункте 1) пункта 1 цифры «2 012 136» заменить на цифры «2 080 483», цифры «1 542 136» заменить на цифры «1 610 483»;
в подпункте 2) пункта 1 цифры «2 091 678» заменить на цифры «2 195 605,8»;
в подпункте 3) пункта 1 цифры «16 202» заменить на цифры «24 516», цифры «16 914» заменить на цифры «25 228»;
в подпункте 5) пункта 1 цифры «(- 112 494)» заменить на цифры «(- 156 388,8)»;
в подпункте 6) пункта 1 цифры «112 494» заменить на цифры «156 388,8».
2) в подпункте 5) пункта 6 цифры «6 982» заменить на цифры «7 867»;
пункт 6 дополнить подпунктами 7), 8), 9) следующего содержания:
«7) на увеличение размера доплаты за квалифицированную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 7 773 тысяч тенге;
8) на создание центра занятости в сумме 7 191 тысяча тенге;
9) на частичное субсидирование заработной платы в сумме 950 тыс.тенге»;

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № С-35/2 "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 сәуірдегі № С-37/3 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 сәуірде № 1-18-131 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі № С-4/14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2012.04.12 № С-4/14 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, облыстық мәслихат сессиясының 2011 жылғы 15 наурыздағы № 4С-31-2 «Ақмола облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-29-2 «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімі негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихаттың «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2010 жылдың 23 желтоқсандағы № С-35/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-18-124 тіркелген, 2011 жылдың 22 қаңтарында аудандық «Вести» газетінде және 2011 жылдың 22 қаңтарында «Өрлеу» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1) тармақшасындағы «2 012 136» цифрлары «2 080 483» цифрларына ауыстырылсын, «1 542 136» цифрлары «1 610 483» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасындағы «2 091 678» цифрлары «2 195 605,8» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 3) тармақшасындағы «16 202» цифрлары «24 516» цифрларына ауыстырылсын, «16 914» цифрлары «25 228» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 5) тармақшасындағы «(-112 494)» цифрлары «(- 156 388,8)» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 6) тармақшасындағы «112 494» цифрлары «156 388,8» цифрларына ауыстырылсын;
2) 6 тармақтың 5) тармақшасындағы «6 982» цифрлары «7 867» цифрларына ауыстырылсын
6 тармақ келесі мазмұндағы 7), 8), 9) тармақшалармен толықтырылсын:
«7) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға 7 773 мың теңге сомасында;
8) жұмыспен қамту орталығының қызметін қамтамасыз етуге 7 191 мың теңге сомасында;
9) еңбекақыны жартылай субсидиялауға 950 мың теңге сомасында»;

3) в подпункте 6) пункта 7 цифры «97 155» заменить на цифры «123 534»;
пункт 7 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
«7) на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 25 169 тысяч тенге»;
4) в пункте 12-1 цифры «96 292» заменить на цифры «139 914,7»:
в подпункте 10) пункта 12-1 цифры «18 800» заменить на цифры «18 527,9»;
пункт 12-1 дополнить подпунктами следующего содержания:
«14) на разработку проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция водопроводных сетей и сооружений и водоотведения поселка Шортанды Шортандинского района Акмолинской области» в сумме 500 тысяч тенге;
15) на разработку проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция водопроводных сетей и сооружений села Бектау Шортандинского района Акмолинской области» в сумме 505 тысяч тенге;
16) на разработку проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция водопроводных сетей и сооружений в селе Андреевка и в селе Октябрьское Шортандинского района Акмолинской области» в сумме 505 тысяч тенге;
17) на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы в сумме 11 252,1 тысяч тенге;
18) на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы 5 487,4 тысяч тенге;
19) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 249,9 тысяч тенге;
20) на реконструкцию по проекту: «Реконструкция. Пристройка железобетонной подпорной стены с водозаборным сооружением к шлюз-затворам для обеспечения безопасности в случае возникновения аварийной ситуации на шлюз-затворах на реке Дамса Дамсинского сельского округа», в сумме 3 958,2 тысяч тенге»;
21) на возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 13 123,2 тысяч тенге, в том числе в республиканский бюджет 11 787,9 тысяч тенге, в областной бюджет 1 335,3 тысяч тенге;
22) бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 8 314 тысячи тенге».
2. Приложения 15 к решению районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № С-35/2 изложить в новой редакции, согласно приложений 12 настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Шортандинского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии, секретарь
районного маслихата                        Г.Скирда
«СОГЛАСОВАНО»:
Аким района                                С.Камзебаев
Начальник государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов»
Шортандинского района                      Е.Рысьева
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного маслихата
№ С – 37/3 от 6 апреля 2011 года
Бюджет района на 2011 год
Функциональная группа
Сумма
Категория
Функциональная подгруппа
Класс
Администратор бюджетных программ
Подкласс
Программа
I. Доходы

3) 7 тармақтың 6) тармақшасындағы «97 155» цифрлары «123 534» цифрларына ауыстырылсын;
7 тармақ келесі мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
«7) инженерлік-коммуникациялық құрылымның құрылысына 25 169 мың теңге сомасында»;
4) 12-1 тармақтағы «96 292» цифрлары «139 914,7» цифрларына ауыстырылсын;
12-1 тармақтың 10) тармақшасындағы «18 800» цифрлары «18 527,9» цифрларына ауыстырылсын;
12-1 тармақ келесі мазмұндағы тармақшалармен толықтырылсын:
«14) «Ақмола облысы Шортанды ауданының Шортанды кентінің су құбыры желілерін және құрылыстарын қайта құру және су тарту» объектісі бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге 500 мың теңге сомасында;
15) «Ақмола облысы Шортанды ауданының Бектау селосының су құбырлары желілерін және құрылыстарын қайта құру» объектісі бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге 505 мың теңге сомасында;
16) «Ақмола облысы Шортанды ауданының Андреевка селосында және Октябрьское селосында су құбырлары желілерін және құрылыстарын қайта құру» объектісі бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге 505 мың теңге сомасында;
17) Қазақстан Республикасында 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыруға 11 252,1 мың теңге сомасында;
18) Қазақстан Республикасында 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына 5 487,4 мың теңге;
19) селолық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 249,9 мың теңге сомасында;
20) «Қайта құрылымдау. Дамса селолық округінің Дамса өзенінің қақпалы жапқышында апаттық жағдай туындағанда қауіпсіздікті қамтамасыз ету үшін, қақпалы жапқышқа су қабылдағыш ғимаратымен темір бетонды тіреуіш қабырғасын жалғастыра салу» жобасы бойынша қайта құрылымдауға 3 958,2 мың теңге сомасында;
21) пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтаруға 13 123,2 мың теңге сомасында, соның ішінде республикалық бюджетке 11 787,9 мың теңге, облыстық бюджетке 1 335,3 мың теңге;
22) селолық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер 8 314 мың теңге сомасында».
2. Аудандық мәслихаттың «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2010 жылдың 23 желтоқсандағы № С-35/2 шешімінің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Шортанды ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы               Г.Скирда
«КЕЛІСІЛДІ»:
Аудан әкімі                                С.Қамзебаев
Шортанды ауданының «Экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Е.Рысьева
Шортанды аудандық мәслихатының
2011 жылғы 6 сәуірдегі
№ С -37/3 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудан бюджеті
Функционалдық топ
Сома
Санат
Функционалдық топша
Сынып
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі
Сыныпша
Бағдарлама
I. Кiрiстер