О внесении изменений и дополнений в решение Бурабайского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № С-29/1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 27 августа 2011 года № С-36/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Бурабайского района Акмолинской области 12 сентября 2011 года № 1-19-209. Утратило силу - решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2012 года № 5С-2/8
Сноска. Утратило силу - решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 27.03.2012 № 5С-2/8.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 24 декабря 2010 года № С-29/1 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-19-189, опубликовано 20 января 2010 года в районной газете «Бурабай», 20 января 2010 года в районной газете «Луч») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы - 5738814,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1568737,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 34576,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 589174,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3546326,4 тысяч тенге;
2) затраты - 5793963,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 53587,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 94002,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 40415,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 108736,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 108736,0 тысяч тенге».
в пункте 3:
в подпункте 1):
абзацы четвертый, шестой изложить в новой редакции:
«на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги в сумме 3394,4 тысяч тенге»;
«на обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий в сумме 253610,0 тысяч тенге»;
дополнить абзацем восьмым следующего содержания:

Бурабай аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № С-29/1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 27 тамыздағы № С-36/1 шешімі. Ақмола облысы Бурабай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 қыркүйекте № 1-19-209 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 наурыздағы № 5С-2/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2012.03.27 № 5С-2/8 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Бурабай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТI:
1. Бурабай аудандық мәслихаттың «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № С-29/1 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-19-189 тіркелген, 2010 жылғы 20 қаңтарда аудандық «Бурабай» газетінде, 2010 жылғы 20 қаңтарда аудандық «Луч» газетінде жарияланған) шешіміне келесi өзгерістер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, сонымен қатар 2011 жылға келесі көлемінде бекітілсін:
«1) кірістер – 5738814,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1568737,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34576,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 589174,3 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3546326,4 мың теңге;
2) шығындар – 5793963,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 53587,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 94002,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 40415,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -108736,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 108736,0 мың теңге».
3 тармақтың:
1) тармақшасында:
төртінші, алтыншы азат жолдар жаңа редакцияда баяндалсын:
«3394,4 мың теңге сомасында Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық шығындары үшін әлеуметтік көмек көрсетуге»;
«253610,0 мың теңге сомасында жылумен қамтамасыз ету кәсіпорындарының жұмысын тұрақты қамтамасыз етуге»;
келесі мазмұндағы сегізінші азат жолмен толықтырылсын:

«на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с сокращением доходов в сумме 95057,0 тысяч тенге».
дополнить подпунктом 11) следующего содержания:
«поступления трансфертов из районных (городских) бюджетов на компенсацию потерь областного бюджета, в связи с упразднением ревизионных комиссий районных (городских) маслихатов в сумме 605,0 тысяч тенге».
2. Приложение 1 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действия с 1 января 2011 года.
Председатель XXXVI (внеочередной)
районного маслихата                        Р.Махаев
Секретарь
районного маслихата                        Г.Марченко
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющий обязанности
акима Бурабайского района                  Е.Каменов
Приложение к решению
Бурабайского районного
маслихата от 27 августа
2011 года № С-36/1
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 24 декабря
2010 года № С-29/1
Бюджет Бурабайского района на 2011 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
1. Доходы

«95057,0 мың теңге сомасында кiрiстердiң қысқаруына байланысты төмен тұрған бюджеттерге жоғалтқан кiрiстердiң өтемақысына».
келесі мазмұндағы 11) тармақшамен толықтырылсын:
«605,0 мың теңге сомасында аудандық (қалалық) мәслихаттардың тексеру комиссияларының таратылуына байланысты, аудандық (қалалық) бюджеттерден облыстық бюджеттің ысарабын өтеуге арналған трансферттердің түсімдері».
2. Бурабай аудандық мәслихатының аталған шешiмiнің 1 қосымшасы осы шешiмнiң қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшіне енедi және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XXXVI (кезектен тыс)
мәслихаттың хатшысы                        Р.Махаев
Аудандық сессиясының
төрағасы                                   Г.Марченко
«КЕЛІСІЛДІ»
Бурабай ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          Е.Каменов
Бурабай аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 27 тамыздағы
№-С-36/1 шешіміне қосымша
Бурабай аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-29/1 шешіміне 1 қосымша
Бурабай ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
Кірістер